9 gražūs kojinių mezginiai dizaino modeliai 2018 m. | Stiliai gyvenime

Kojinės – tai mados aksesuaras, kurį mėgsta dėvėti tiek vyrai, tiek moterys. Dabar dienos, kiekvienas mėgsta sportuoti mažai ką nors ir smulkių puošmenų gražus kulkšnis ant abiejų kojų ar vienos kojos atrodyti elegantiškas ir madingas. Kojinės puikiai atrodo su visais kasdieniais batais, sportbačiais, sandalais ar mažais batukais ir kojinėmis arba netgi basomis.
Paprastai kojos dėvi kojos. Tačiau pagal madą, kojinės net dėvėjamos ant vienos kojos. Šios vienos kojos kilpelės atrodo visiškai apsvaiginančios. Viena anklet tendencija yra labai madinga, ypač sijonai, suknelės ir džinsai.

Populiariausi kojų ančiuvių modeliai vyrams ir moterims tendencijos:

Mes turime pažvelgti į kojų anklets dabar šiame straipsnyje. Come let’s explore.

1. Laivo švarko kojos lankas vyrams:

Valtis Charm Leg Anklet for Men

Tai kietas vyrų kulkšnis su nuostabia buriuotojo įkvėpta tema. Kojos kilpelė yra pagaminta iš baltos odos juostos ir pasižymi valtiniu žavesiu, atliktu sidabro danga. Balta su sidabru derinys atrodo tikrai kietas ir puikus. Tai gali būti puiki dovanų parinktis.

2. “Twisted Rope Leg” užtrauktukas vyrams:

Susukti Rope Leg Anklet for Men

Tai gražus vyrų kojos kojinių dizainas. Labai panašūs į apyrankių dizainą, yra šie 18 laipsnių aukso kaklaraiščiai. Tai yra geriausia dovana jauniems berniukams ir vyrams šventiniuose renginiuose ar festivaliuose. Tai taip pat gali būti puiki vestuvių dovana.

3. Apyrankių apyrankė vyrams:

Grandine Ankle bracelet for Men

Tai yra vienas unikalus ir tikrai išskirtinis vyrų kulkšnis. Šis kulkšnis yra apyrankės būdu. Tai labai madinga ir cinko aukso apdaila. Tai atrodo tikrai paprasta, bet labai elegantiška, kad apdaila yra tiesiog tobula.

4. Vamzdžių šarmų kojos lankeliai vyrams:

Vamzdis Charm Leg Anklets for Men

Tai yra puikus viengimio kojos vyrukas, turintis mažą vamzdžio žavesį. Vamzdinis žavesys yra sidabruotas, o juodos spalvos kaklas į koją yra pagamintas iš vaško. Šis paprastas kulkšnis yra puiki Valentino dienos dovana vyrui.

Žiūrėti daugiau: Pėdos antklodės

5. Juodosios kojos kilpelės moterims:

Juoda Cross Leg Anklets for Women

Tai yra puikus mados anklets moterims. Tai yra juodos spalvos faded madingas kulkšnis su žiedine formos kryžiais. Juodieji elementai puikiai atrodo, todėl puikiai tinka komandai su vienos kojos anketa su gražiais stiliukais ir trumpomis suknelėmis.

6. Tradiciniai moteriškosios kojos kojos:

Tradicinis Leg Anklets for Women

Tradiciniai kulkšnies atrodo visiškai apsvaigę ir dangaus. Tai taip pat yra puikus protaka jaunikiui. Moterys gali suporuoti šias nuostabias brangakmenių, perlų ir kundos darbo sluoksniuotas auksines kulkšnis su tradiciniais drabužiais festivaliams ir funkcijoms.

Žiūrėti daugiau: Beaded Anklet Patterns

7. Striukės moterims:

Styga Anklets for Women

Tai šiuolaikiška, funky, madinga kojinių moterims rūšis. Tai yra unikali, nes labai gerai išbandyti kažką kita, nei įprasti kojos iš aukso ir sidabro grandinės. Stygos kojos yra labai stilingos. Tiesiog įdėti keletą spalvingų karoliukų, papuošalų ir papuošalų, kad stygos kojinės išvaizdos būtų nuostabios jums.

8. Auksinės kojos marškiniai moterims:

Auksinis Leg Anklets for Women

Tai yra viena graži moterų kojos aksesuara. Grandinės kilpelė iš dalies yra iš vienos pusės atvirų auksinių širdžių su šešių kabančių pilnų širdies puošmenomis, kurios tiesiog atrodo pasakiškos. Tai yra puikus kojų kulkšnis tradicinėms progoms ir vestuvėms.

Žiūrėti daugiau: rankų darbo kojinių dizainai

9. Sidabrinės kojos pakabukas moterims:

sidabras Leg Anklet for Women

Tai grazus papuošalas, pagamintas iš sterlingingojo sidabro, subtiliam moterišku kilpeliu. Pėdkelis yra subtilus grandinėje su keturiomis širdimis, sujungtomis ant kulkšnies kaip žavesio. Tai puikiai tinka bet kokiai progai – tai vestuvės, festivalis ar tt netgi gali būti dėvimi kaip biuro aksesuaras.

Kojos ir rankos – tai kūno dalis, kuri pirmą kartą pastebima bendraujant. Taigi labai svarbu gražiai išlaikyti rankas ir kojas. Aksesuarinės kojos su gražiais antklodžiais iš įvairių metalų, modelių, formų, dizaino ir tt yra madinga industrija. Netgi daugelis įžymybių puoselėja nuostabius ankles apdovanojimų bateliais, funkcijomis, raudonaisiais kilimais ir kt.

Vaizdai Šaltiniai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.