Ar losjonas P50 yra geriausias visų laikų grožio produktas?

Ar girdėjote apie P50 kultą??

Amžiuje, kai beveik kiekvienas grožio elementas, kurį galima įsivaizduoti, yra prie kampo vaistinės ar pelės spragtelėjimu, Biologique Recherche losjonas P50 yra vienas iš nedaugelio TRUE kulto-grožio produktų, kuriuos norėčiau susijaudinti.

Tai's vis dar sunku rasti, tai'S didžiuliai pasipiktinęs ir gana galimas, tai gali pakeisti jūsų gyvenimą.

Tai's teisė. “Style.com” tai pavadino “besikeičiančiu gyvenimu”. Fakulteto pasakė Vogue tai's “stebuklas butelyje”. Ir keletą metų atgal, Allure pavadintas Losjonas P50 vienas iš geriausių visų laikų grožio produktų sąrašo. Įžymybės gerbėjai yra Madonna, Nicole Richie, Sharon Stone ir Brad Pitt. (Žinoma Bradas Pittas turi išgalvotą odos priežiūros režimą.)

Tu'Ar dabar domina, taip? Ir aš turiu dar geresnes naujienas: Losjonas P50 galiausiai parduodamas Kanadoje! (Tai yra didelis įvykis, nes kai pirmą kartą bandžiau daryti, 2007 m. Ar 2008 m., Kai buvau ELLE Kanada, Aš buvau toks nustebęs, kad siuntėu draugą laukinių žąsų persekiojimą per Paryžių, kad papildiau savo tiekimą. Deja, nepasisek, jums reikia asmeninės konsultacijos net nusipirkti tai Bet daugiau apie tai sek.)

Pirma, tegul'Sakykime apie tai, kodėl šis produktas leidžia redaktoriams, garsenybes ir odos priežiūros narkotines medžiagas patekti į bananus.

Kas yra losjonas P50??

Tai'tai ne losjonas. Ir tai'Tai tikrai ne toneris, nors manau, kad tai'arčiausia kategorija, kuria galite ją įnešti'daugiau hibridų, skaidrus skystis, kuris išblaškina ir subalansuoja visus odos tipus. Tu'Prieš pradėdami valyti ir prieš drėkinančią priemonę ir makiažą, ją reikia naudoti du kartus per dieną.

Tai yra pora lašų'Reikia, ant medvilnės pamušalo (kaip ir mano patikimas Shiseido veido medvilnė). Jie sako, kad pradėti nuo drėgnos medvilnės kilimėlio ir išplauti po naudojimo, tačiau, kaip jūsų oda tampa įpročiai, galite ją naudoti sausu dangteliu ir palikite ją ant odos. Iš pradžių galite gauti “kvėpuoti” ir šiek tiek paraudimo, bet tai turėtų nuslopti per kelias minutes, ir jei tau bus'Naudodamiesi reikiama jėga, pasibaigus kelioms dienoms pasimatysi.

Kai pirmą kartą atidarysite buteliuką, pastebėsite kvapą. Tai'S ne nemalonu … bet tai'S tikrai “unikalus”. Sudėtyje yra raganos lazdyno, miro ekstraktas, šalavijų ekstraktas … ir svogūnų ekstraktas. Bet, o ne baisus, aš tiesiog jį rasti šiek tiek medicinos. Laikui bėgant su ja priprasti.

Yra trys * P50 versijos:

Ir dėl to jie reikalauja, kad odą pasikonsultuotų, kad galėtumėte net nusipirkti.

  • Losjonas P50 yra stipriausia, gera “Oilier” ir ką jie vadina “hiperkeratinizuotomis” odos sąlygomis.
  • Losjonas P50V (vitaminui praturtintas) labiau tinka brandžiams odos tipams ir yra ingredientų, kurie padeda apšviesti spalvą.
  • Losjonas P50W (nesvarbu, ką reiškia “W”) yra jautrus. Tai kur jie'greičiausiai pradėsite jus, o tada, jei jūs galėsite dirbti su produktu, galbūt galėsite pereiti prie stipresnio reguliaraus P50 laikui bėgant.

* Tiesą sakant, aš melavau. Yra ketvirtasis, Losjonas P50 1970. Tai yra pradinė formulė, bet, mano žiniomis, tai'kai kuriose šalyse, įskaitant Kanadą, neparduodami, nes jame yra fenolio (numbingo antiseptinio, kuris kelia tam tikrų saugos problemų). Aš kažkaip gavo butelį iš 1970 m. “P50” ELLE dienų, ir aš galiu patvirtinti faktą, kad taip, tai'S VERY stipri, o tavo veidas laikinai numalšinamas!

Ką's Lotion P50?

Čia's sudedamųjų dalių sąrašas:

Losjonas P50: Vanduo (Aqua), gliukonolaktonas, pieno rūgštis, glicerinas, propilenglikolis, niacinamidas, citrinos rūgštis, etiloksidiglikolis, magnio chloridas, obuolių rūgštis, actas, acto rūgštis, fizitic rūgštis, salicilo rūgštis, kochlearia armoracia (krienų) šaknų ekstraktas, Arctium Lappa Root (Dobilo šaknų) ekstraktas, Rumex Acetosa lapų ekstraktas, Myrtus communis ekstraktas, Commiphora Myrrha dervos ekstraktas, Allium Cepa (svogūnų) bulvių ekstraktas, Thymus Vulgaris (tyminas) gėlių lapų aliejus, siera, sorbitolis, fenoksietanolis, natrio benzoatas, kalio sorbatas.

P50W skirtumas yra tas, kad jis pridėjo arnica ekstraktą; P50V pridėjo gamtos kempinės, mielių ir graikinių riešutų ekstraktų.

Ir čia'kaip tai lygi originalui:

Losjonas P50 1970: Vanduo (Aqua), glicerinas, fenolis, niacinamidas, actas, acetum, etoksidiglikolis, magnio chloridas, pieno rūgštis, Arctium Lappa šaknis (vaiko šaknis) ekstraktas, salicilo rūgštis, natrio benzoatas, siera.

Atkreipkite dėmesį, kad originalas nėra't reiškia “geriau”. Manau, kad naujesnės formulės yra patobulinimai, užtikrinantys tokius pat nuostabius rezultatus su mažiau dirginimo. Kalbėti apie rezultatus…

Kaip losjonas P50 pakeičia odą?

Leiskite man pasidalyti su jumis kai kuriuos “Instagram” komentarus P5oWMADA's grožio režisierė Lesa Hannah:

Paimk, ko ji'S rimtai sakau žmones, nes aš'NEVER girdėjote, kaip Lesas sako tokius dalykus apie grožio produktą. Jos baras aukštas.

Ir aš sutinku su ja! Dauguma odos priežiūros produktų (išskyrus Retin-A, kuris nėra't skaičiuok nuo jo's receptas) tiesiog don't darau labai daug. Losjonas P50 isn't mylimas, nes tai'S sunku gauti, nors tai tikrai prideda jo mistinę. Žmonės mėgsta tai, nes ji duoda rezultatų. Laikotarpis.

Kokie rezultatai Na, leiskite man apibendrinti:

  • Acne ir riebi oda: Kaip minėjo Lesa, jis žudo zitų kaip niekas's verslas. Labiausiai rekomenduosiu tiems, kurie kenčia nuo erzinančių pasirodymų. Tai'Labai įmanoma, kad P50 gali būti dalykas, kuris juos kontroliuoja. Kai kurie žmonės net sako, kad sumažina naftos gamybą ir porų dydį.
  • Spalvota ir nuobodi oda: Aš'Ve asmeniškai pastebėjome, kad šie rausviai / violetiniai po spuogų pigmentacijos ženklai išnyksta daug greičiau. Yra prasmės, nes produktas pagreitina odą's apyvarta. Kaip rezultatas, tai'o tai suteikia jums papildomo pagyvėjimo, kad jūsų oda atrodytų ryškesne ir netgi tonizuota.
  • Sausa ar senstanti oda: P50 isn't tik spuogai produktas. Tai'Taip pat yra fantastinis sausiems ar brandžiams odos tipams, nes jis atsilieka nuo negyvų odos ląstelių ir tampa švelnesnė, lygesnė tekstūra. Tokiu būdu jūsų oda sugeria daugiau to, ką jūs įdedate į kitą, todėl gerinat hidrataciją. (Arba pasenę senėjimo problemos, jei juos naudosite.)

Be to, kad yra vėsioje kokteilių rūgščių, manau, kad tai, kad jame yra niacinamido, yra gana nuostabus, nes tai'Tai nuostabus odos tonuso, elastingumo ir barjero taisymo ingredientas.

Apatinė eilutė: tai retas, vienas milijono odos priežiūros produktas, kai tampa beveik neįmanoma gyventi be jo. Kai eisi P50, aš nepasiduosiu'tu manai, kad grįši!

Kur nusipirkti

Raskite “Biologique Recherche” produktus Kanadoje adresu:

  • Toronto One2One studija
  • La Chambre des Dames Monrealyje
  • Bren'Skin Care Manitoboje

JAV išbandykite “Rescue Spa”.

Pasakyk tau

Ar bandėte Lotion P50?

Kokius pokyčius pastebėjote savo odoje?

KODĖJE, JŪSŲ JŪSŲ, VISUOSE geriausias grožio produktas?