“Dior” sako, kad gerai tinka jūsų lūpų dažai prie jūsų nagų lenkų pavasario

Taigi, jūs žinote, kaip buvo “geriausias rungtynės”, pavyzdžiui, blogiausias dalykas kada nors? Netikėtai tai'o ne Bent ne grožiu.

Aš žinau! Praėjusiais metais aš sužlugdėu Milą Jovovičą dėl oranžinės suknelės, oranžinių plaukų, oranžinių lūpų ir oranžinės skaistalų. Ir aš vis dar stoviu prie to. Bet idėja suderinti labai pernelyg mažai, moterišku būdu, kaip ir kas'”Christian Dior” su lūpomis ir nagais vedantis pavasaris tikrai yra labai įdomus.

Tiesą sakant, lūpų ir nagų derinimas buvo tik viena iš mūsų grožio parinkčių šioje parodoje. Iš tiesų iš tikrųjų buvo nagų atspalvių vaivorykštė, bet iki šiol mano mėgėjai buvo panašūs į puošnius raudonus tonusus. Ir žinote, galbūt visas suderinamas dalykas vistiek dirba tik raudonu … o man gerai, nes du mano mėgstamiausi dalykai visame pasaulyje yra sultingi raudoni lūpos (kaip antai viršuje, ar praėjusį sezoną's Temperley Londons) ir unapologetically ryškiai raudonos, suapvalintos, trumpo ish nagai. Taip, aš'Aš jau keletą kartų susižavėjo šiais daiktais dabar ir aš'm galiausiai yra patvirtinta. Valio! Ateik ir leisk's ištirti tai…

Taigi nenuostabu, kad tai buvo Pat McGrath, kuris jį išpuolė čia. Kas yra Dior mergaitė? Na, skirtingai nuo praeities sezonų teatro (reikia čia priminti?), Šiais metais “ji turi tobulas akis, puikią odą, sutriko antakius ir gražius raudonus lūpas”, – nieko nepadarė “, sako jis. Pat. Pakanka pasakyti, aš noriu būti tokia mergina (kaip aš norėjau būti Chloé mergina praėjusį sezoną).

Akivaizdu, kad norite sužinoti, kas prodz atsako už šias nuostabias lūpas, taip?

Aš bijau dėl to. Neįmanoma, jie'pakartokite trijų raudonųjų pigmentų mišinį, kiekvieną su oranžine, mėlyna arba rožine atspalviais ir pagal kiekvieno modelio pasirinktinį mišinį, priklausomai nuo odos tonas ir aprangos, kad galėtume't iš tikrųjų nusipirkti tikslią atspalvį. (Mano nuomone, vyšnių raudonos buvo geriausios.) Galbūt galime pasiimti keletą ženklų iš apdailos (šiek tiek matinio) ir pačios paraiškos. Patas sakė Vogue: “Tai raudona, kaip šiandien mergina darys raudoną lūpą”. Šiuolaikiškas, drėgnas, paslėptas pirštu. “

Likusi veido dalis yra tokia pati kaip tarpeklis. Jūs turite pažvelgti į šią akių makiažą:

Šie kontūriniai dangteliai! Jie tiesiog daro visa tai dar geriau.

Ir tada, žinoma, turime kalbėti vinimis. Norint parodyti visą būsimą “Dior Le Vernis” nagų lako kolekciją, kai kuriuose modeliuose buvo žali (“Water Lily”), oranžinė (Riviera), nuogas (inkognito) ir šis violetinis (pamiršk mane ne):

Bet ne't tu manai, tonas tonas atrodo geriausia?

Tai iš tikrųjų koralų rausva (Lucky), kad man skaityti kaip raudona. Arba galėtumėte tiesiog eiti į mano mėgstamą pinky raudoną visų laikų, vyšnių sniege iš Revlon:

Kalbant apie plaukus, Orlando Pita sako, kad mes neturėtume tai išbandyti namuose. Taip, tikrai. Nors jis atrodo gana paprastas (mažos bandelės su laisvais, šoninėmis dalimis), jis sako: “Aš visada bandau padaryti šukuoseną, kuri taip pat nėra paprasta”. Gerai tada.

Pasakyk man:

Ar tavo lūpas susilyginsi su nagais??

Ar tau patinka “Dior”, ar tamsi dovana, ar tu esi labiau raudonų lūpų gerbėjas su violetinėmis (ar kitomis nagų spalvomis)?

Kokie yra jūsų mėgstamiausi raudoni lūpų dažai ir nagų lakas?

  Ar "It Cosmetics CC Cream" palaiko "Hype"?