Naujas losjonas P50: viskas, ko reikia žinoti

Jei tu'Tu jau skaityti čia, o tada tu'Be abejo, girdėjau, kad apie milijoną kartų paminėjo “Biologique Recherche Lotion P50”.

Kultų mėgstamas šveičiamasis dažiklis, vadinamas “Jėzumi butelyje!”, Yra priežastis, kodėl aš'Tapti tokiu reguliariai švelnias rūgšties šveitimo gynėjais.

Aš pirmą kartą pradėjau jauti, kai sugebėjau sugrįžti į mano žurnalo redaktorių dienas (tai nebuvo't net tuo metu parduodavo Kanadoje). 2014 m., Kai prekės ženklas galiausiai pasirodė čia, buvau ekstazis, kad gautų lengvai prieinamą tiekimą, todėl pagaliau galėjau įsipareigoti rekomenduoti du kartus per parą. Ir … WOW. aš galiu'Galvokite apie bet kokį kitą vietinį produktą, kuris padarys tokį greitą, dramatišką odos pagerėjimą.

Taigi, jūs galite įsivaizduoti savo signalą, kai prieš keletą mėnesių šis skaitytojas's el. paštas nukreiptas į mano pašto dėžutę:

Gerb. Michelle, man šiandien buvo pasakyta, kad iki mėnesio pabaigos Kanadoje nebebus galima įsigyti “P50”. Kažkas su “Health Canada” sprendžia, kad pH yra per mažas. Surinku, kad visa Biologique Recherche linija taip pat bus ištraukta. & # x2014; Melanie

Mano reakcija:

Iš karto nuėjau ištirti. Ir pagaliau, turiu gerų naujienų … Losjonas P50 ir Biologique Recherche neišeina iš Kanados.

Mūsų mėgstamiausias rūgštinis dažiklis ką tik interpretuotas, kaip “Lotion P50T”.

Kas yra losjonas P50T??

Losjonas P50T yra nauja Lotion P50 versija, turinti šiek tiek didesnį pH lygį.

Tai buvo specialiai sukurta tokioms šalims, kaip Kanada, kurios reikalauja, kad odos priežiūros produktai atitiktų tam tikrą minimalų pH lygį.

Aš išskyriau minėtus reglamentus, “Health Canada”'Naujas kosmetikos ingredientų sąrašas (paskelbtas 2015 m. gruodžio mėn.):

Svarbiausia, kad vartojamiems produktams būtų leidžiama naudoti ne daugiau kaip 10 procentų alfa hidroksidinės rūgšties (AHA) koncentraciją, kurios minimali pH yra 3,5 ar didesnė. (Profesiniam naudojimui leidžiama koncentracija iki 30%, kurios minimalus pH lygis yra toks pat).

“Biologique Recherche” teigia, kad losjonas P50T turi pH tarp 3,5 ir 4. Taigi'S yra mažiau rūgštus nei reguliariai prausimosi P50.

Kalbant apie AHA, jie don'T atskleidžia tikslų procentinį dydį, tačiau pasakykite, kad P50T yra “šiek tiek mažiau”, kad pasiektumėte aukštesnį pH lygį.

Losjonas P50T ingredientai

Geros naujienos yra tai, kad losjonas P50T turi visus tokius pačius ingredientus, kuriuos mes žinome ir myliu:

 • Alfa-hidroksi rūgštys:Konkrečiau kalbant, pieno rūgštis (gaunama iš pieno cukrų) ir citrinos rūgštis (iš citrinų ir apelsinų). AHA aktyvumo lygis gali skirtis, priklausomai nuo to, kaip jie koncentruojami, ir formulės pH. “Biologique Recherche” gaminiuose molekulės turi didelį rūgščių santykį ir mažai druskos, o tai reiškia, kad jie yra ir šveičiantys, ir drėkinami.
 • Sidro actas:Sukurta iš fermentuotų obuolių, sidrino actuose yra citrinos ir obuolių rūgščių. Dėl didelio tanino kiekio, jis taip pat turi gryninimo ir sutraukiančių savybių.
 • Beta-hidroksi rūgštis: Salicilo rūgštis natūraliai sintetina tam tikrus augalus, pvz., Gluosnius, ir turi priešuždegiminį poveikį. Palyginti su AHA, jis lengvai įsiskverbia į poras, kad ištirptų negyvas ląsteles, kurios gali sukelti kliūtis.
 • Polio hidroksi rūgštis:Gliukonolaktonas yra medaus ir vaisių sultyse. Tai's mažiau įsiskverbia exfoliant nei AHA, bet taip pat mažiau erzina.

Bet tai'S yra ne tik rūgšties šveičiantys agentai, kurie puoselėja produktą. Čia'kas dar yra ten:

 • Niacinamidas: Mano mėgstamiausias odos pigmentacijos šalinimo ingredientas taip pat turi priešuždegiminį poveikį, kuris gali padėti nuo spuogų.
 • Krienai, varnalėšos ir pipiraičių ekstraktai: Krienai turi antibakterines savybes ir gali padėti reguliuoti riebalų gamybą. Capsicum yra gryninamasis ir antiseptikas, o varnalėlis drėkina, gina ir ramina. Dobilai taip pat turi unikalų sugebėjimą subalansuoti odos derinį, drėkina sausas zonas, valydama ir reguliuoja riebius plotus.
 • Magnio chloridas:Jis turi gijimo, antiseptinių ir sebum reguliuojančių savybių, kurios gali sukelti spuogus ir egzemą.
 • Arnica ekstraktas: Jis turi raminantį, apsauginį ir priešuždegiminį poveikį.
 • Natūralūs drėkinamieji veiksniai: Tai ingredientai, tokie kaip karbamidas, laktacijos ir cukrūs, imituojantys sveikoje odoje esančias medžiagas.

Čia's visas Lotion P50T ingredientų sąrašas:

Ingredientai (Lotion P50T): Vanduo (Aqua), glicerinas, natrio gliukonatas, niacinamidas, propilenglikolis, pieno rūgštis, magnio chloridas, actas, citrinų rūgštis, Cochlearia Armoracia (krienų) šaknų ekstraktas, Arctium Lappa šaknų ekstraktas, Arnica Montana Gėlių ekstraktas, Capsicum Frutescens vaisių ekstraktas, serinas, karbamidas, alantoidas, natrio laktatas, natrio salicilatas, natrio benzoatas, TEA-laktatas, sorbitolis.

Vienintelis dalykas, kurį aš neturiu'T meilė yra propilenglikolis (gaunamas iš naftos). Tai nebuvo't prekės ženklu'originalo formulę, Lotion P50 Original “1970”, kurią vis dar galite įsigyti kai kuriose šalyse.

Kas gali naudoti losjoną P50T

Skirtingai nuo savo pirmtakų, VISI odos tipai gali naudoti Lotion P50T. Prekinis ženklas tiksliai nurodo, kad yra saugu:

 1. Jautri oda (dėl rūgšties dalies ir raminančio arnica ekstrakto);
 2. Riebi oda (nes tai padeda reguliuoti riebalų gamybą ir valo poras); ir
 3. Dehidruota oda (dėl aukštos drėgmės turinčių medžiagų ir natūralių drėkinančių veiksnių).

Anksčiau “Biologique Recherche rep” turėjote atlikti “odos diagnostiką”, kad nustatytumėte, kuri Lotion P50 versija jums labiausiai tinka, ir jie'D beveik visada pradeda jus prie lengvo (P50W), su tavimi'D dirbs savo kelią iki stipresnės formulės vėliau, jei jūsų oda galėtų ją įveikti.

Aš manau, kad jie'vis dar daro diagnozę, bet dabar, ten'tik vienas pasirinkimas.

aš žinau tave'paklausti, kaip ji lyginama su kitais, taip tegul'S kalbėti apie tai kitą.

Losjonas P50T ir losjonas P50

Mes žinome, kad VISIEMS cheminių šveitimo priemonėms reikia aktyvios rūgštinės aplinkos.

Losjonas P50T, kurio pH yra nuo 3,5 iki 4, vis dar laikomas rūgščiu pagal pH lygį:

Tačiau tai yra švelniausia Lotion P50 versija, kurią dabar gamina “Biologique Recherche”. Prekės ženklas nėra'T atskleisk tai, bet suprantu, kad kitose versijose pH lygis yra tarp 2,5 ir 3. Čia'greita apžvalga:

Losjonas P50 Original “1970”

Pradinė formulė ir, mano nuomone, vis dar geriausia. Jis niekada nebuvo parduotas Kanadoje dėl fenolio (numbingo antiseptinio, kuris kelia tam tikrų saugos problemų).

Ingredientai (losjonas P50 Original “1970”: vanduo (Aqua), glicerinas, fenolis, niacinamidas, actas, acetum), etoksidiglikolis, magnio chloridas, pieno rūgštis, Arctium Lappa šaknų ekstraktas, salicilo rūgštis, natrio benzoatas, siera.

Losjonas P50

Originalios formulės versija, skirta fenoliui, skirta normaliai riebi, stora oda. Ši informacija'o ne iš prekės ženklo, bet aš suprantu, kad jo koncentracija yra 12,85 proc. AHA.

Ingredientai (losjonas P50): Vanduo (Aqua), Gliukonolaktonas, pieno rūgštis, glicerinas, propilenglikolis, Niacinamidas, citrinų rūgštis, etoksidiglikolio, magnio chloridas, obuolių rūgštis, actas (Acetum), fitino rūgštis, salicilo rūgštis, Cochlearia Armoracia (Krienai) Šaknų ekstraktas, Arctium Lappa šaknų ekstraktas, Rumex Acetosa lapų ekstraktas, Myrtus communis ekstraktas, Commiphora Myrrha dervos ekstraktas, Allium Cepa (svogūnas) bulvių ekstraktas, Thymus Vulgaris (tyminas) gėlių lapų aliejus, siera, sorbitolis, fenoksietanolis, Natrio benzoatas, kalio sorbatas.

Losjonas P50V

Natūralaus sauso ir subrendinto odos tipų vitaminų praturtintas mišinys. Jame yra ingredientų, kurie padeda apšviesti spalvą.

Sudėtis (losjonas P50V): vanduo (Aqua), gliukonolaktonas, glicerinas, propilenglikolis, niacinamidas, pieno rūgštis, etoksidiglikolio, actas (Acetum), magnio chloridas, citrinų rūgštis, obuolių rūgštis, fitino rūgštis, Spongilla lacustris spicule ekstraktas, mielių ekstraktas ( Faex ekstraktas), Cochlearia Armoracia (Krienai) šaknų ekstraktas, krūminė paprika vaisių ekstraktas, Juglans regia (Riešutas) sėklų ekstraktas, didžioji varnalėša šaknų ekstraktas, siera, natrio salicilatas Salicilo rūgštis, sorbitolis, fenoksietanolis, natrio Metabisulfite, natrio benzoatas.

Losjonas P50W

Tai buvo švelniausia versija jautriai odai. Vėlgi, tai nėra't iš prekės ženklo, bet aš perskaičiau, kad jos AHA koncentracija yra 9,3 proc. (taigi naujoji P50T bus dar mažesnė).

Sudėtis (losjonas P50W): vanduo (Aqua), gliukonolaktonas, glicerinas, niacinamidas, propilenglikolis, pieno rūgštis, etoksidiglikolio, magnio chloridas, obuolių rūgštis, actas (Acetum), fitino rūgštis, citrinų rūgštis, Quillaja Saponaria žievės ekstraktas, Cochlearia Armoracia ( Krienai) Root Extract, Arctium Lappa šaknų ekstraktas, Capsicum Frutescens vaisių ekstraktas, Arnica Montana gėlių ekstraktas, siera, alantoninas, natrio salicilatas, serinas, karbamidas, sorbitolis, TEA-laktatas, natrio laktatas, natrio benzoatas.

Losjonas P50 PIGM 400

UPDATE: Ten yra'Tai dabar yra antra galimybė mums kanadiečiams be P50T! Ši nauja formuluotė yra specialiai suformuluota, kad padėtų išnykti esamą pigmentaciją, taip pat užkirsti kelią jos atsiradimui. Aš'm atspindi pH yra toks pat, kaip P50T (jei ne didesnis). Ten yra'taip pat didesnė niacinamido koncentracija ir nauji mandelinės rūgšties bei botaninių ekstraktų priedai.

Ingredientai (losjonas P50 PIGM 400): Vanduo (Aqua), glicerinas, Niacinamidas, natrio gliukonatas, pieno rūgštis, natrio laktatas, Lactobacillus / Wasabia Japonica Šaknis fermentas ekstraktas, magnio chloridas, migdolų rūgšties, fitino rūgštis, citrinų rūgštis, Gliukonolaktonas, magnio sulfatas , propilenglikolis, Palmaria Palmata ekstraktas, levulinic rūgšties, salicilo rūgštis, natrio salicilatas Spiraea ulmaria ekstraktas, Actas (Acetum), natrio Levulinate, fenoksietanolis, Alkoholis Denat., Microcitrus australasica vaisių ekstraktas, Prunus persica (persikų) lapų ekstraktas, kalio sorbatas , Natrio benzoatas, askorbo rūgštis, Pyrus Malus (obuolių) vaisių ekstraktas, Rubus Idaeus (aviečių) vaisių ekstraktas.

Kaip naudotis losjonu P50T

Naudojimo rodyklės nurodymai't pasikeitė:

1 žingsnis: Jei tu'pakartotinai įkuriant rūgštis, pradedama mažinti medvilnės kilimėlį su šiek tiek vandens. (“Shiseido” veido medvilnė yra mano faves!) Vanduo praskiedžia rūgštį, kol pasidaro įpratusi. Po pirmos savaitės galite naudoti Lotion P50T ant sausų medvilninių pamušalų.

2 žingsnis: Praplovus jūsų veidą, padėkliukui prilaikykite kelis lašus losjono P50T ir perbraukite per veidą, kaklą ir dekoltaciją.

3 žingsnis: Jei pastebėsite, kad tai per stiprus, po kelių minučių purškite odą veido miglu, kad neutralizuotumėte rūgštį. Priešingu atveju palikite jį ant odos ir tęskite likusį gydymo režimą.

Padarykite tai du kartus per parą po odos po valymo (ir prieš drėkinimą).

Ir don'T pamirškite naudoti saulės apsaugą, nes AHA padidina jautrumą saulei.

Losjonas P50T rezultatai

Taigi aš'Mėginome naują losjoną P50T du kartus per parą apie mėnesį. Prieš tai aš naudoju įprastą Losjoną P50 pagal tą pačią tvarkaraštį, taigi mano oda jau buvo gerai naudojama rūgštims gauti.

Pirmasis dalykas, kurį pastebėjau, yra tai, kad losjonas P50T jautriai reaguoja į odą. Nepaisant to, jis turi tas pačias pūlingas sudedamąsias dalis'deja, ne tokia stipri, kokio aš tikėjosi.

BET … aš turiu prieglobstį'T pastebėjau bet kokius neigiamus odos kokybės pokyčius, o tai yra svarbus dalykas!

Kai kurios naudos, kurias galite tikėtis (ir kurią patyriau pati):

 • Švelnesnis, tolygesnis odos tonas
 • Mažiau spuogų išsiveržimų
 • Mažiau naftos produkcijos
 • Palaipsniui mažinamas porų dydis
 • Pigmentacijos išblukimas
 • Minkšta išvaizda smulkių linijų

Žinoma, aš'D myliu vis dar naudoti 1970 m. formulę, jei galėčiau ją gauti (o gal aš'Pabandysiu jį stebėti savo kitoje užsienio kelionėje!). Bet aš'm patenkintas losjonu P50T, jis's daro tą patį darbą, švelniai ištempusį iš odos ląsteles, kad mano oda plyštų, švieži ir skaidrus.

Išvada

Nors tai'tikrai galbūt pamatysite panašius pokyčius jūsų odoje, reguliariai naudodamiesi kitais AHA produktais, manau, kad “Lotion P50” – nepriklausomai nuo to, kokią versiją gausite, tai yra gana ypatinga.

Jokia kita šveitiklis neturi tokio unikalaus ir veiksmingo ingredientų mišinio. Paprastai pieno rūgštį visur pastebite, tai yra mano AHA pasirinkimas, nes jis'S saugesnis ir švelnus nei glikolio, ir beveik visi gali jį toleruoti. Aš taip pat myliu niacinamidą savo pigmento taikymui. Buteliuose yra antiseptinių ir priešuždegiminių botanikos mišinių, taip pat jūs'Turiu absoliučią nugalėtoją.

Esmė? Kai žmonės (kaip aš) sako, kad P50 yra besikeičiantis gyvenime, jie'nekeiskite. Jeigu ten'vienas odos priežiūros produktas I'D raginame pabandyti, tai yra.

Kur nusipirkti

Ieškoti “Biologique Recherche” linijos Kanadoje adresu:

 • Toronto One2One studija
 • La Chambre des Dames Monrealyje
 • Bren'Skin Care Manitoboje
 • Mažasis SPA Vankuveryje

JAV išbandykite “Rescue Spa”.

Ar bandėte Losjoną P50 dar?
Kokius pokyčius pastebėjote savo odoje?