60 “French Tip” nagų dizaino

Prancūzijos galvos nagai yra tokia kieta tendencija tarp visų amžiaus grupių moterų. Mes visi norime turėti gražių, ilgų ir malonių rankų, o tai reiškia, kad mūsų geriausia alternatyva yra pasirinkti prancūzų nagų nagus. Klasikinis dizainas pasikeitė ir buvo užbaigtas nuo paprasto dalyko transformavimo į kažką neįtikėtinai sudėtingą ir elegantišką. Kiekvienai progai yra dizaino pasirinkimas, taigi, ar jūs einate į vestuves, ar tiesiog norėsite turėti gražius nagus vienai dienai biure, šie 60 prancūziškų tipų nagų dizaino turėtų būti įkvepiantis.

1. Natūraliai atrodantis juodos ir pastelinės pink nagų dizainas

Prancūzų kalba tip nail design_1

per junejohnson

Geriausi yra natūralūs nagai. Dėl šio dizaino nereikia dirbtinių nagų. Tik natūralūs nagai auga šiek tiek ir suteikia jiems apvalios formos. Naudokite juodą nagų laką tik už papildomą ilgį ir pastelinės rožinės spalvos pagrindui. Galutinis rezultatas atrodys rafinuotas ir elegantiškas; puikiai tinka kiekvienai progai.

2. Sparkly White

Prancūzų kalba tip nail design_2

per weddbook

Šis gražus manikiūras puikiai tinka vestuvėms. Prancūzijos dizainas yra klasikinis kvadrato formos, o nagai yra šiek tiek ilgesni. Puikiai apdailintas ir spalvotas balto matinio nagų lakas, galutinis lako sluoksnis yra grynas, bet kibirkštis. Tai suteikia manikiūrui originalų ir labai viliojančią viliojimą.

3. Metalinis dizainas

Prancūzų kalba tip nail design_3

per indulgy

Prancūzijos nagai su metaliniais dizainais yra naujausias tendencijos. Iš esmės mes turime matinį pilką laką faktiniams nagams ir sparkly sidabrui ant galvos. Jei ruošiatės išgalvotinei daliai ar gyvam koncertui, šis metalinis prancūziškas manikiūras tikrai sukurs keletą galvų.

4. Deep Matte Red

Prancūzų kalba tip nail design_4

per stayglam

Matiniai nagai yra elegantiški ir šiuolaikiški, jie puikiai tinka elegantiškiems, ekstravagantiškiems drabužiams. Tačiau būkite atsargūs, nes matinis lakas gali būti neįtikėtinai jautrus. Pasirinkite klasikines kvadratinės formos nagus ir apsvarstykite ilgesnį ilgį, jei turite daugybę ar trumpesnių rankų.

5. Juodosios ir baltosios dailės

Prancūzų kalba tip nail design_5

per cuded

Šis prancūziško nagų dizaino dizainas nutildo jūsų kvėpavimą. Iš esmės, kiekvienas nagus pasakoja istoriją, ir mes tikrai mėgsta juodai baltą spalvą. Meno nagų dizainai tampa vis populiaresni, ir mes turime pabrėžti, kad tai puikus būdas perteikti ir galingą pranešimą.

6. Juodosios ir auksinės Aztec dizainas

Prancūzų kalba tip nail design_6

per buzznet

Azteco dizainai daro didžiausią įtaką. Puikiai tinka moterims, turinčioms trumpų ir ilgų nagų, tokio tipo manikiūras puikiai tinka laisvam moterims. Apsvarstykite spalvingus modelius ir suporuokite dizainą su kietu, išvykstančiu drabužiu, kad galėtumėte atsipalaiduoti elegantiškame ir elegantiškame.

7. Pastelinės atspalviai

pastel_7

per tinydeal

Pastelinės niuansų patarimams puikiai tinka vasarą įkvėptas manikiūras. Prancūzijos dizainas yra tvarkingas ir paprastas bazėje su papildoma tvistą, nes šviesiai violetinės, geltonos, mėtos žalios ir rožinės įtakos; dėvėkite nagus apvalkale arba kvadratu ir leisk rankas patraukti dėmesį.

8. Kontrastingi pinkai

kontrastingas pinks_8

per essie

Nuostabiai protingas ir žaismingas, šis nagų dizaino dizainas susideda iš dviejų pagrindinių kontrastingų pinkių. Wow poveikis yra garantuojamas, daugiausia todėl, kad kiekvienas nagus yra skirtingai suprojektuotas su spalvų kombinacija; puiki idėja moterims, norinčioms pridėti tvistą prie savo kasdienio prancūziško manikiūro.

9. Aukso nagų dizainas

aukso_9

per tumblr

Šis prancūziško tipo nagų dizainas yra išskirtinis. Manikiūras, skirtas šiuolaikiškoms moterims, idealiai tinka puošniam vakarėliui ar maskuotojui. Mums tikrai patinka grafikai, pagaminti ant nagų – absoliučiai stulbinantis.

10. Stiletto nagų dizainas ir juodi patarimai

stiletto_10

per londonbeep

Šis patrauklus nagų dizainas yra elegantiškas ir atsargus. Mes mėgstame nagų stiletto formą, taip pat juodo nagų lako geometrinį kontūrą.

11. Tamsiai pilka su rožiniais patarimais

Tamsus Gra_11

per feminiya

Šis įdomus prancūziškas manikiūras yra ir įspūdingas, ir stilingas. Pilka yra gana neįprasta nailono lakas, nors kartu su šviesiai rausva, ji atrodo gana patraukli.

12. Tamsiai raudonos ir klasikinės kvadratinės nagų formos

Giliai Purple_12

per makiažas-holics

Kartais paprasčiausias dizainas gali turėti ryškiausią poveikį. Tamsiai violetinė spalva gali būti tokia patraukli, kai ją papildo kaukė nematomos nagų lako.

13. Vyšnia ir šviesiai rausva

Linksmas & Light Purple_13

per celinaryden

Šis nuostabus putojančių vyšnių su šiltu violetiniu derinys tinka moterims, kurios yra sudėtingesnės. Smailūs patarimai dar labiau prisideda prie bendro manikiūro. Prancūzų nagų dizaino tipą turite pabandyti bent vieną kartą!

14. Glittery Gold

Prancūzų kalba tip nail design_14

per prettydesigns

Tai klasikinis prancūziško manikiūro tipas, kurio tvist. Mes tikrai mėgsime blizgančio aukso lako, naudojamo žiediniam pirštui. Prancūziškas dizainas puikiai tinka nuotaikoms. Klasikinis, elegantiškas ir stilingas! Ką dar galite paklausti?

15. Matinis blizgesys

Prancūzų kalba tip nail design_15

per collegefashion

Tegul roko žvaigždė tau spindi ir pasirenka šį drąsų prancūziško nagų dizaino dizainą. Mums patinka matinis ir blizgantis derinys; Tai suteikia manikiūrui originalumą, todėl jis išsiskiria.

16. Mielas prancūziškas dizainas su lanku

Prancūzų kalba tip nail design_16

per cuded

Žavingi nagai! Tai viskas, ką galime pasakyti apie šį dizainą. Tie mieli juodieji lankai, dedami ant patarimų pagrindo, iš tikrųjų daro šį prancūzišką manikiūrą originaliu ir neįtikėtinai viliojančiu.

17. Klasikinis prancūziškas su Twist

Prancūzų kalba tip nail design_17

per flickr

Klasikinis išvaizda, bet gana genuje, arčiau, šis prancūziško nagų dizaino dizainas yra šviežias ir viliojantis. Mums patinka ženklo dizainas, sukurtas patarimų pagrindu. Tai naujoviška ir įdomi.

18. Glittery Purple su kvadrato formos vinimis

Prancūzų kalba tip nail design_18

per ink361

Kas sako, kad blizgučiai turi būti lipni? Dėl šio manikiūro jis iš tiesų yra gana stilingas. Tačiau svarbu, kad jūsų nagai būtų trumpesni už šį. Per daug blizgesio gali padaryti daugiau žalos nei naudos, ir jūs tikrai nenorite atrodyti pigiai.

19. Dita von Teese-įkvėptas manikiūras

Prancūzų kalba tip nail design_19

per indulgy

Šis prancūziško tipo nagų dizainas yra Dita von Teese parašas. Puošnus burleskinis šokėjas tikrai žino, kaip įdėti šou, net kai ji ne šoka. Mes garbiname manikiūrą; tai aptakus ir modernus.

20. Pastelinis Pink Ombre

Prancūzų kalba tip nail design_20

per jjjggram

Prancūzijos nagų dizaino patarimai gali būti įkyrūs, o manikiūras, kurį pateikime paveikslėlyje aukščiau, yra apsvaiginimo. Klasikinis formas, nagų lako spalva kyla iš labai šviesiai rausvos iki baltos spalvos. Tai toks patrauklus derinys.

21. Rausvos atspalviai

Prancūzų kalba tip nail design_21

per styleswow

Ar esate žaismingo manikiūro tipo nuotaika? Na tada jūs tikrai turėtumėte duoti šį dizainą išbandyti. Prancūzijos galvos dizainas tikrai vertas bandyti kvadratinės formos ant galvos, ir šlifuotas su ryškiai rausvos spalvos užuominomis..

22. Kruvinas raudonas ir sidabras 

Prancūzų kalba tip nail design_22

per beautyhihi

Moterys, kurios yra labiau romantiškos pagal savo prigimtį, garbins šį kruviną raudoną prancūzų manikiūrą su sidabro antgaliais. Natūraliai žiūrint ir papildytą papildomą nematomos lukšto ožką, dizainas labiau tinka puošniems vakarėliams ar ekstravagantiškam oficialiam renginiui.

23. Klasikiniai juodieji prancūzai ir blizgiai

Prancūzų kalba tip nail design_23

per grožį

Šis klasikinis prancūziško manikiūro tipas iškart patraukia žmonių dėmesį. Tamsiai mėlynas, sumaišytas su blizgučiais, gerai eina kartu.

24. Apskrito formos nagų dizainas su spalvotomis spalvomis

Prancūzų kalba tip nail design_24

per realsimple

Ar esate laisva nuotaika moteris, kuri nebijo rizikuoti? Tada galbūt jūs turėtumėte duoti šiam prancūziško tipo nagų dizainui galimybę; dominuojanti spalva yra šviesiai smėlio spalvos, gražiai sujungianti spalvas, naudojamas patarimams.

25. Matinė su spalvotais blizgučiais

Prancūzų kalba tip nail design_25

per cleavitz

Gryni balti nagai niekada nebus madingi. Tačiau šio prancūziško manikiūro vietoje, o ne sutelkti dėmesį į antgalius, visos akys nukreiptos į pagrindą. Šis spalvingas blizgesys įprastą balto nagų lako lankstumą.

 26. Klasikiniai prancūziški manikiūrai ir smeigtukai 

Prancūzų kalba tip nail design_26

per chanelaftercoco

Ne visos moterys gali užkirsti kelią nagams. Tačiau, jei kas naktį nepadarysite patiekalų, šis prancūziško nagų dizaino patarimas tikrai wow visiems aplink jus.

27. Mieli prancūzai su gėlių dizainu

Prancūzų kalba tip nail design_27

per ameblo

Linksmūs, gaivieji nagai puikiai tinka vasaros sezonui. Prancūzijos manikiūras, parodytas paveikslėlyje, yra nuostabus. Dėvėkite jį su butais ir ilgu, vienkartine suknele, ir jūs pajusite nuostabų paplūdimyje.

28. Pink ir geltonas su nuogiomis širdimis 

Prancūzų kalba tip nail design_28

per ameblo

Ką dar galime pasakyti? Šis drąsus kombinuotas geltonojo ir rožinio nagų lakas yra išskirtinis. Mes taip pat mėgsime skaidrias širdis; jie prideda originalumą į visą dizainą.

29. Spalvų blokavimo modeliai

Prancūzų kalba tip nail design_29

per šiandien

Jei anksčiau negrindėte spalvą blokuojančio manikiūro, dabar tai geriausias laikas išbandyti. Mėlynas ir oranžinis derinys yra puikus; žinoma, visada galite išbandyti įvairius mišinius.

30. Bright Pink & Golden Tips 

Prancūzų kalba tip nail design_30

per hotbeautyhealth

Net mažiausiais kiekiais auksas yra spalvų paletė, kuri akimirksniu patraukia dėmesį. Pasirinkite auksinius antgalius ir rožinius vinius, o galutinis rezultatas jus smūgis. Prancūzų nagų dizainas idealiai tinka paplūdimiui, bet ir vakarėliui ar vestuvėms.

31. Natūralus prancūziškas manikiūras su sidabru 

Prancūzų kalba tip nail design_31

per lulus

Mes kalbėjome apie auksinius patarimus, todėl dabar laikas paminėti sidabrą. Pirmiau minėtas prancūziškas manikiūras yra tikrai diskretiškas; tačiau tuo pačiu metu jis yra stilingas ir elegantiškas. Puikiai tinka nuotaikoms!

32. “Tuxedo nagų dizainas”

Prancūzų kalba tip nail design_32

per buzznet

“Tuxedo” nagų dizainai yra šilčiausias metų tendencija. Pasiruoškite kreminės smėlio spalvos ir juodos spalvos antgalių, o akrilo nagus – pridėtą efektą.

33. Reversinis Prancūzijos patarimo dizainas

Prancūzų kalba tip nail design_33

per marinahunley

Pastelės yra geriausios spalvų paletės vasaros sezonui; jie tokie švieži ir viliojantis. Apsvarstykite šį atvirkštinį nagų patarimo dizainą, kuris yra lengvesnis prie pagrindo ir šilčiau ant galvučių. Rožinis ir smėlio spalvos kombinezonas puikiai tinka visiems vasaros komplektams.

34. Kontrastingas mėlynas su sidabru pamušalas 

Prancūzų kalba tip nail design_34

per byrdie

Pirmuoju žvilgsniu šis prancūziško tipo nagų dizainas yra klasikinis. Tačiau tos sidabrinės linijos, pritvirtintos horizontaliai pusiaukelėje per nagą, gražiai papildys bet kokius sidabro žiedus, kuriuos pasirinkote įdėti į pirštus.

35. Peachy prancūzų su auksiniais patarimais 

Prancūzų kalba tip nail design_35

per gelnailsathome

Persikas su ryškiu auksu yra laimingas derinys. Prancūzijos galvos dizainas yra elegantiškas ir stilingas, nors jis neturėtų būti suderintas su per daug spalvotų ar ryškių drabužių ar aksesuarų. Combo bus pernelyg įspūdingas, ir jūs tikrai nenorite atrodyti kaip vaikščiojanti vaivorykštė.

36. Pinky Persikas su persikų patarimais 

Prancūzų kalba tip nail design_36

per topinspired

Aukščiausios kokybės prancūziško nagų dizaino sukurtas rožinės-persiko ombre efektas yra skanus. Mums patinka koralų poveikis sukurtas; tai labai elegantiška ir elegantiška.

37. Pilka ir violetinė mišinys

Prancūzų kalba tip nail design_37

per nordstromą

Puikiai tinka kiekvienai progai, ši raudonos su aukso pilka derinys atrodo toks brangus. Nudažykite prancūziško tipo nagų dizainą su gausiais papuošalais ir pasiruoškite padaryti nepamirštamą įspūdį.

38. Šilta oranžinė ir juodoji juostelės

Prancūzų kalba tip nail design_38

per pinkchocolatebreak

Šis šiltos oranžinės spalvos su juodomis juostelėmis išvaizda yra įspūdingi, daugiausia dėl neįprastos juostelių padėties. Mums tikrai patinka sukurtas poveikis; tai moderni ir išeinanti, puikiai tinka mergaičių merginoms, kurios pasirengusios dalyvauti kiekvieną dieną valandą.

39. Ypatingos ilgos juodos ir baltos stileto vinutės

Prancūzų kalba tip nail design_39

per cuded

Jūs negalėsite daug nuveikti su tais nagais, bet bent jau jūs jausitės pasakiškas bet kokioje vakarėlyje ar socialiniame renginyje, kurį ketinate dalyvauti. Dizainas yra įspūdingas, nors tai tikrai sunku spręsti kasdien.

40. Klasikinis prancūziškas su spalvotais purslais 

Prancūzų kalba tip nail design_40

per cuded

Šis klasikinis prancūziškas manikiūras būtų buvęs paprasčiausias, jei nebūtų tų spalvų purslų. Poveikis yra linksmas ir ryškus, idealiai tinka karštoms vasaros dienoms.

41. Stiletto nagai su abstraktaisiais dizainais 

Prancūzų kalba tip nail design_41

per cuded

Ne visos moterys gali padaryti stiletto nagus atrodyti elegantiškas ir elegantiškas. Jei esate beprotiškas dėl abstraktaus dizaino, modelis aukščiau pateiktame paveikslėlyje paliks tuščią kalbą.

42. Juoda ir balta su gėlių dizainu

Prancūzų kalba tip nail design_42

per cuded

Šis gražus juodos ir baltos nagų dizainas su gėlių raštais yra pasakiškas. Patarimai yra kvadrato formos ir truputį ilgiau nei įprasta. Puikus prancūziškas manikiūras ekstravagantiškam vakarėliui.

43. Galaktikos nagų dailė

Prancūzų kalba tip nail design_43

per BeautyHigh

Tapkite paukščių taku arčiau savo širdies, jis nudažytas ant jūsų nagų. Šis Galactic prancūzų patarimas nagų dizainas yra apsvaiginimo. Violetiniai, mėlyni ir juodi atspalviai puikiai tinka blizgantiems akcentams.

44. Matinis juodas su blizgučiais akcentais

Prancūzų kalba tip nail design_44

per grožį

Matinis juodas yra natūralus nagų lakas, kurį galite dėvėti bet kokio tipo aprangai. Tačiau, jei ketinate įtraukti tradicinį juodąjį manikiūrą, apsvarstykite spalvingus blizgus akcentus; jie kietas ir įdomus.

45. “Ocean & Sand” Prancūzijos nagų dizainas 

Prancūzų kalba tip nail design_45

per hotbeautyhealth

Atrodo, kad vandenynas ir paplūdimys buvo meniškai sujungtos šiame įspūdingame prancūziško nagų dizaino pavyzdyje. Skysčio efektas, sukurtas manikiūru, yra įspūdingas; mes tikrai mėgsta, kaip mėlyna sąveikauja su balta.

46. ​​Bare manikiūras su miesto planu

Prancūzų kalba tip nail design_46

per makiažą

Kaip galite paversti savo manikiūrą meno kūriniais? Paprasta sukurti miesto schemą su nagų lako. Mes atspėjome minėtame paveiksle, kad Londone atsiranda visų 5 pirštų sąjunga.

47. Juodojo nagų dailė su blizgiais akcentais

Prancūzų kalba tip nail design_47

per prettydesigns

Kalbant apie nagų dizainą, mes tiesiog negalime gauti pakankamai blizgesio. Kartu su juoda ji šviečia, ir ji gali paversti paprastą aprangą į kažką unikalaus ir elegantiško.

48. Zombie Nagai

Prancūzų kalba tip nail design_48

per prettydesigns

Jei anksčiau bandėte zombių nagų dizainą, dabar geriausias laikas jį išbandyti. Pirmas žvilgsnis gali pasirodyti nepatogus, bet jei esate atviras žmogus, norintis išbandyti naujus dalykus visą laiką, jūs neturite nerimauti.

49. Maze Nail Art su juodu pagrindu 

Prancūzų kalba tip nail design_49

per my-look

Turint labirintą, dažytą ant nagų, yra beprotiška. Tačiau mintis taip pat įdomi. Apsvarstykite juodą pagrindą ir auksines linijas piešimui; galutinis rezultatas atrodys neįtikėtinas.

50. Archeologijos nagų dizainas

Prancūzų kalba tip nail design_50per reddit

Šis manikiūro rūšis, be abejonės, yra vienas iš labiausiai psichinių, kuriuos iki šiol matėme. Bet jei esate drąsus moters tipas, kuris nebijo iššūkio, tuomet tu gali pabandyti. Prancūzijos dizainas, įkvėptas archeologija, labiau tinka maskuotojui.

51. Marmurinis prancūziško patarimo nagų dizainas

Prancūzų kalba tip nail design_51

per pampadour

Marmuro dizainas puikiai atrodys ant baltos spalvos fono. Nagai atrodys, kad atrodė skaldytų, todėl būtent tai daro stilius toks išradingas ir įdomus.

52. Pink su juodu kraštu

Prancūzų kalba tip nail design_52

per reddit

Pink nagai niekada neišeis iš mados. Ir kadangi vasara, moterys visame pasaulyje norės jų. Tiesiog norėdami pridėti klasikinio prancūzų dizaino tvistą, turėkite juodą apvadu.

53. Plum chocolate 

Prancūzų kalba tip nail design_53

per anakhaircolorcorner

Ši spalva yra absoliučiai skanu. Nesvarbu, ar turite trumpus, ilgus, kvadratus ar įtemptus nagus, paprastas Prancūzijos patarimų dizainas padės jūsų rankas iššokti, jei poliruotos su slyvų šokoladu.

54. Blue Ombre 

Prancūzų kalba tip nail design_54per savo jungtį

Yra tiek daug skirtingų ombre stilių, kad tai kažkas sunku pasirinkti, kiek nagų dizainas yra susijęs. Aukščiau esančiame paveikslėlyje prancūzų manikiūras pabrėžia konkrečią spalvą (šiuo atveju mėlyną) ant kiekvieno piršto, nuo tamsiausio iki šviesiausio.

55. Sparkle Turquoise & Dark Blue

Prancūzų kalba tip nail design_55per elleandblair

Šis klasikinis prancūziško manikiūro tipas nėra tas, kurį matote kiekvieną dieną. Turi tamsiai mėlyną pagrindą ir putojančius turkio spalvos atspalvius ant galvos, dizainas tinka tikrai ypatingai progai.

56. Raudona ir juoda mišinys

Prancūzų kalba tip nail design_56

per ko-te

Leiskite raudonai ir juodai sujungti, ir turėsime sprogstamą kombinaciją. Tokiu atveju mes turime nuostabiausio Prancūzijos nagų dizaino. Laikykite nagų ilgį kuo arčiau natūralios, išlaikykite manikiūrą, atrodantį atsitiktinai, dar patraukli.

57. Neigiamas kosminis manikiūras

Prancūzų kalba tip nail design_57

per sofemininą

Marsala yra madingiausia metų spalva. Tai tamsesnis vyšnios niuansas, tarsi vienas iš pirmiau pateiktos nuotraukos. Manikiūras yra klasikinis, tačiau jis turi tas neigiamas vietas, kad jis atrodytų elegantiškas.

58. Matte Burgundy

Prancūzų kalba tip nail design_58

per “Omghow”

Burgundija jau yra įspūdinga manikiūro spalva. Tačiau kadangi vis daugiau ir daugiau moterų nori susidaryti įspūdį šiomis dienomis, galima sakyti, kad šis matinis prancūziško nagų dizaino dizainas – tai viskas, ko jums reikia norint tai padaryti.

59. Prancūzijos Stiletto dizainas su neigiama erdve

Prancūzų kalba tip nail design_59

per wheretogetit

Šis nagų dizainas atrodo ne visai pigus. Visų pirma, nagai nėra pernelyg tikslūs; jie turi gražią ovalią formą ir šiltą rožinį atspalvį. Neigiamos erdvės prideda struktūrą ir rankos pasirodo išties elegantiškos.

60. Black Hearts & Negative Space

Prancūzų kalba tip nail design_60

per stayglam

Neigiamos erdvės daro moterų nagus atrodo kitaip. Be pridedamos struktūros, jie gali keisti paprastą, klasikinį dizainą į patraukliausią manikiūrą. Pavyzdžiui, pirmiau minėtoje nuotraukoje turime nedideles juodas širdis, įtrauktas į neigiamus tarpus. Dabar tai gudrus, ar ne?

Mes pasirinkome 60 nuostabiausių prancūziško nagų dizaino, kurį galėtume rasti. Visi jie patys nuostabūs ir ypatingi? Kuris yra jūsų pasirinkimas?