Iššūkiai draugams

Pasitinkime tai, mes visi turime šiek tiek konkurencingo pobūdžio, o draugai iššūkiai yra vienas iš mūsų mėgstamų praeities laikų. Kodėl gi nepanaudoti šio konkurencinio pobūdžio mūsų naudai ir užmegzti pokalbiams su draugais galimybę pasilinksminti ir formuotis? Tiesiog pagalvokite, jei jūs ir jūsų draugai pradės išbandyti įdomus iššūkius savo fiziniam kūnui kiekvieną kartą, kai susitinkate, sustiprinsite, sumažinsite svorį ir linksminsite visus tuo pačiu metu!

Ir nesijaudinkite, jums nereikia sugalvoti iššūkių savarankiškai! Mes jau tai padarėme už jus! Yra daug dalykų, kurie padės jums užimti, juoktis ir įveikti baimę valandas. Atminkite, kad kai kuriuose iš šių akrobatinių iššūkių gali prireikti stebėtojai, todėl juos reikia atlikti atsargiai, ypač jei turite sužalojimą ar sveikatos būklę.

du high

1.Two High

Gerai, kad tai galėtų pasakyti be saketies, bet šis iššūkis turi būti apačioje didesnis žmogus. Tai padės jums įveikti aukštybių baimę, sustiprinti pasitikėjimą tarp jūsų ir jūsų draugų ir pagerinti bendravimą. Pradėkite nuo pagrindo stovo su kojomis pločio ir pritūpęs, kad viršutinis žmogus galėtų laikyti rankas ir pakilti į savo šlaunį, o paskui ant peties. Palaikykite dešiniąją koją dešine šlaunimi klubo ir tada kairės kojos kairiuoju pečiu. Bazė turi išlaikyti savo rankas, kad žmogus galėtų pakilti į kažką, kad jį būtų galima įveikti. Jei esate pakankamai stabilus, bazė gali laikyti viršutinį veršingumo raumenis ir nuleisti žemyn, stumdami galą atgal, kad sau būtų saugu. Visada turėtumėte, kad kai kurie žmonės jus pastebėtų, kai bandysite tai, kol nebūsite tikri, kad galėsite tai padaryti patys.

žvakidė pose

  1. Joga “Firefly Pose”

Tai yra įdomus iššūkis draugams, nes jai reikia tiek stiprumo, tiek lankstumo. Paprastai mergaitės gali padaryti tai lengviau nei vaikinai, todėl tai daro maloniai! Pradėkite stovėti savo kojomis plačiau nei savo klubus ir lieskite į priekį. Padėkite rankas ant žemės kojų ir už kojų. Tai bus jaustis kaip jūsų kojos yra kuprinės dirželiai. Kuo arčiau, tuo geriau galėsite pakelti kojas prie pečių. Paslaptis čia yra stumti kojų nugarą į savo rankų atramas ir, kaip savo klubus žemyn žemėje, jūsų kojos turėtų pakilti nuo žemės. Tai puikus šalies triukas, kuris visada nustebs jūsų draugus!

dėžė rolls

  1. 2 asmens dėžutės ritinėliai

Tai yra įdomus iššūkis, kuris tikrai padės jums juoktis. Tai daug lengviau nei atrodo! Vienas žmogus gulės ant žemės, o kitas žmogus stovi šalia jų galvos, o kiekviena galvos pusė yra pėda. Žmogus, dedantis ant žemės, patraukia nuolatinio draugo kulkšnis ir pakelia savo kojas į orą. Nuolatinis draugas patraukia asmens, kuris nustato, kulkšnis, faktiškai dėžutę. Tada nuolatinis draugas nardys ritinį (tvirkdami smaką į krūtinę) per asmenį ant žemės kojos, traukdamas juos, kai kojos išlenda iš žemės. Atrodo, kad yra traukiamos žmogaus dėžės, ir jūs tikrai turite įsitikinti, kad jūs užsispyrėte galvą, kad nebūtų įstrigę ant kaklo. Žinoma, žmonės jus pastebi, kol jums patogu tai daryti patys!

rankinis stovas-spin-ups

  1. Handstand Pushups ant sienos

Gera jėgos išmatavimas yra svarbiausias rankų darbo stygius. Nors “akrobatai” gali tai padaryti toli nuo sienos, vidutinis žmogus juos suras labai sunkiai! Tai bus natūraliai lengviau vyrams, o tai yra dar daugiau priežasčių moterims dirbti su jais, kad įspėtų juos ir parodytų mūsų draugiškus vyrų kolegus! Jei kasdien dirbate su jais, pastebėsite, kad sukursite papildomą darbo jėgą, ir jie taps lengviau ir lengviau! Tai tik mokslas. Jūs taip pat gausite pridėtinę naudą sveikatai šviežias kraujas skriejantis į savo smegenis, kurie gali padėti padidinti savo atminties ir psichinės aiškumo! Jei nežinote, kaip atsikratyti rankos laikikliu, padėkite rankas ant žemės, nugaros iki sienos. Kai pakeliate vieną koją, laikykitės abiejų kojų tiesiai, kai vaikščiosite į vieną koją, kad pakiltumėte. Laikykite savo šerdį sandariai, kvėpuoti ir išlaikyti šias kojas kartu ir tiesiai! Kuo geresnė jūsų forma, tuo geresnės jūsų galimybės nesikišti!

vienas arm pushup

  1. Vienos rankos užsiėmimai

Vienas iš didžiausių iššūkių turi būti trokštamas vienos rankos smūgis. Jei galėsite tai išmokti, turėsite keletą rimtų garbinimo teisių ir raumenų apibrėžimo. Nors dauguma mergaitės nežiūri, kad būtų visiškai pakrauta, nėra jokios abejonės, kad raumenys yra patrauklios vyrams mergaičių. Jei padėjote ranką į savo kūno vidurinę liniją ir pakeliate savo kojas platesnę nei reguliariai, jūs galite naudoti daugiau savo didesnių nugaros raumenų, o ne mažesnes krūtinės raumenis. Galite apgauti ir šiek tiek pasukti į šoną, kad šiek tiek lengviau. Daugelis žmonių negalės tai padaryti pirmą kartą, todėl jums gali prireikti padaryti savo penktadienio naktį akrobatinį iššūkį vakarėliui paprasčiausias dalykas! Įsivaizduokite, kaip gerai pajusite kitą dieną, kai galėsite išdidžiai paskelbti savo naujus “Instagram” ir “Facebook” veiksmus!

Povas pose

  1. “Peacock Pose”

Prieš išmesdami šį žmogų, kuris galvoja, kad tai yra per sunku, turime pasakyti, kaip gerai tavo sveikata. Kai jūsų alkūnės stumia į pilvą, iš tikrųjų jis siunčia šviežią kraują į skrandį ir organus, kad pagerintų jų veikimą. Ne tik tai pagerina rankos, pečių ir skrandžio raumenis. Gerai, kad pradėtumėte vaikščioti žemyn savo kelio pločiu, tada palmę į žemę padėkite pirštais, nukreipiančiais link kojų. Pakelkite alkūnės link vienas kito ir priveržkite skrandžio raumenis, kai pradėsite nusileisti į krūtinę į priekį. Ši pozicija yra apie tai, kaip judinti savo svorio centrą į priekį, kad jūsų kojos pakiltų nuo žemės.

Gerai, dabar viskas, ką turite padaryti, yra susiburti su draugais ir pradėti smagiai! Kodėl gi nepatirkite gero savo draugų ir nepadarykite naujos normos, kad įkvėptumėte juos tinkamai ir sveikai. Būkime tikri, kuo sveikesni mes, tuo geriau mes jausime ir geresni mūsų gyvenimas. Šie nedideli iššūkiai gali labai lengvai pradėti tam tikrą rimtą teigiamą impulsą, galintį pakeisti jūsų gyvenimą, sustiprinti pasitikėjimą ir sukurti gerus įpročius, kurie padės jus jaustis ir šypsosi!

Atminkite, kad galite iššūkį savo draugams visame pasaulyje su socialine žiniasklaida. Galite paskelbti juos “Instagram” programoje ir išbandyti savo draugus, kad parodysite savo judesius. Jausitės gerai, kai socialinius tinklalapius sukursite draugais ir įkvėpsite juos! Jūs niekada nežinote, kada jūsų paskatinimas gali būti tik puikus laikas kažkam. Daugelis žmonių stengiasi rasti motyvaciją likti sveiki. Mes galime iššūkis vieni kitiems šiais įdomiais akrobatikos žingsniais ir pakelti vienas kitą procese!