Elizabeth Berklio plastinė chirurgija

Pasibaigus “Bell” išsaugojimui, Elizabeth Berkley turėjo žymią karjerą. Per savo veikimo metus ji dirba kaip “Showgirls” ir “First Wives Club”. Per pastaruosius kelerius metus jos išvaizda labai pasikeitė. Ventiliatoriai mano, kad pastaraisiais metais ji turėjo krūtų padidėjimą. Be to, jos amžinas išvaizda yra greičiausiai dėl Botox ir užpildo injekcijų. Yra papildomų teiginių, kad ji turėjo nosies darbą, kad jos nosis būtų tiesesnės ir plonesnės.

Ar Elizabeth Berkley turėjo plastikinę chirurgiją?

Akivaizdu, kad plastinės chirurgijos ženklas yra lygi oda aplink Elžbieto Berklio akis ir burną. Nors ji senėja, jos veido oda išlieka elastinga, nepriekaištinga išvaizda. Dėl to plastikiniai chirurgai atspėti, kad ji yra nuolatinė “Botox” naudotojas. Šios injekcijos padeda išlyginti raukšles ir smulkias linijas. Tol, kol naudojami reikiami kiekiai, jis gamina natūralią veido švelnumą. Kadangi “Elizabeth Berkley” išvaizda vis dar turi natūralų atmosferą, ji sugebėjo pasivaikščioti puikia linija tarp grožio patobulinimų ir pernelyg didelių kosmetinių procedūrų.

Elizabeth1

Ar ji gavo nosies darbą?

Galbūt buvo viena iš procedūrų, kurias atliko Elizabeth Berkley, yra nosies darbas. Tai nebūtų reikšmingas pokytis, tačiau tikrai yra skirtumas. Pastarosiose nuotraukose Elizabethas Berklis turi geresnį regimąjį ir apibrėžtą nosį. Šis plonesnis profilis sukėlė gandas apie galimą rinoplasty procedūrą.

Krūtų implantai ir chirurgijos procedūros

Be veido procedūrų, Elizabeth Berkley tikriausiai patyrė tam tikrų fizinių pokyčių. Pasak ekspertų apie plastikinę chirurgiją, Berklio krūtys dabar yra didesnės ir labiau apvalios. Nors tai gali būti dėl svorio padidėjimo ar puikus stumdomas liemenėlių, taip pat yra tikimybė, kad ji turėjo krūtų padidėjimą. Ši plastinės chirurgijos procedūra greičiausiai įvyko po to, kai ji pagimdė savo sūnų “Sky Cole”. Po jo gimimo naujos jos kūno kultūros nuotraukos rodo pastebimą jos puodelio dydžio padidėjimą.

Elizabeth2

Kaip ir daugelis įžymybių, Elizabeth Berkley liko tyliai apie bet kokias plastikinės operacijos procedūras. Vienintelis būdas, kuriuo gerbėjai gali pasakyti, ar ji nuvažiavo po peiliu, lyginant prieš ir po fotografijų. Nesvarbu, kokia ji yra nepralenkiama senėjimui, Berklis tikriausiai praleido šiek tiek laiko, konsultuodamasis su puikiu plastikos chirurgu. Laimei, kiekviena iš procedūrų pasirodė gerai ir jos išvaizda yra geresnė nei bet kada.