Jūs galite visiškai nusiprausti skysčių linijinės po akimis (pažvelgti į Lily Collins!)

Skystas sluoksnis yra nuostabus, ir jei jūs'kažkas panašaus į mane, tai'S dėl makiažo sukimosi beveik kiekvieną savaitės dieną. (Ne karštai rausva, nesvarbu, bet dažniausiai bronzos, o vakare juoda.)

Jei tu'Taip pat man patinka ir aš, ir 99,9 proc. moterų visur, tada dėvite savo skysčio sluoksnį tik virš viršutinės blakstienos linijos. Ar aš teisus?

Lily Collins čia parodo mums, kad to reikia't būti taip. Skystas sluoksnis gali iš tikrųjų dirbti pagal akis. Su keliais įspėjimais.

Atrodo aš'M, rodanti tave šiandien, ateina iš anksčiau tos savaitės, kai Lily pasitraukė į Londoną savo naujausio filmo premjerui, 'Meilė, rožė'. Kalbėkitės apie parodos sustojimą:

Suknelė yra iš “Solace London” (“Shopbop” vis dar turi juodą, BTW) ir su aukštu kaklo ir formos formos siluetu, ji iškėlė kokią nors grožio drama. Plaukai, obvs ir veidas, akivaizdus pasirinkimas buvo grafinis akis. Ne dūminė akis, pernelyg senas, o ne “švarus”, kad eitų su minimalistine suknele. Ir ne lūpdažis, nei “labai panašus”. 

Tai buvo drąsus skystas sluoksnis, ir pažvelk į šį pasiekimą:

Gali't sustabdyti žvilgsnį. Tai'katės akis, bet labai modernus, apimantis apatinį dangtelį, o ne tik viršuje. Tai pritvirtinimas skystame laineryje's extra, EXTRA drąsus ir galintis baigti šias aštresnius taškinius švilpimus išoriniuose kraštuose. Skystieji sluoksniai taip pat leidžia jai gauti šias itin liesas linijas ant vidinių kampų akyse. Iš esmės, jūs norite tai padaryti išvaizda su skysčiu įdėklu, nes tai leidžia jums būti labiau grafiškai.

Tu'Atkreipkite dėmesį, kad skysčio sluoksnis ant dugno nėra'Visur eik prie savo vandens linijų. Tai'S raktas, nes čia yra akių ligos gydytojas'S blogiausias košmaras!

Bet tai's ne tik apie saugumą. Manau, kartais, einant į vandens linijas, akys gali atrodyti mažos ir atrodyti taip pat 'sunku'. Piešinys, esantis šiek tiek žemiau, kaip ir Lily, turi priešingą akių atsivertimo poveikį.

Kiek tai yra'Tai dėvi, likusi oda yra labai, labai blyški, netgi nemažai nuliūdoma ir vyksta su atitinkančiais vos pink lūpomis. Tai svarbu, nes jei tu'Grįžtant prie stipraus ir aštraus akių, jie turi būti suporuoti su plastine drobė. Nosis yra šiek tiek miltai, bet gerai. Jūs vargu ar pastebėsite, kai ten'S, kad linijinis ir tie lankai pažvelgti! Manau, Lily'taip pat dėvi netikrą blakstieną, bet jie'Re gana skoningai.

Čia's po žingsnio nuo Lily's makiažo atlikėjas, Polly Osmond.

Kaip gauti Lily Collins' Grafinis akių vaizdas

1. Tobulinkite odą su “Lancôme Teint” stebuklu.

2. Nedideli dulkes su Lancôme Blush Subtil “Roose Sable”.

3. Lankumo Artliner Precision Point akių pieštuku Noiro pieškite grafinę akių formą.

4. Padengti blakstienas su “Lancôme Hypnôse Doll Bashes Mascara” “So Black”!.

5. Sumaišykite “Lancôme Rouge in love” lūpdažį su rožių arbata su kai kuriu “Lancôme Teint” stebuklo pagrindu, kad jį išlaisvintumėte ir pritaikytumėte lūpoms. 

Čia's Lilija vėl:

Neįtikėtinai spalvingi. Dabar aš'm ne laimė su Lily's priauginimas ar veido spalva, bet aš'M vis dar jausmas, įkvėptas kopijuoti šį grafinį žavesį. Pabandyk mano pasisekimą su mano mėgstamiausiu raudonu vandeniu ir vampančiu jį akių kontūru “, kaip apie tave?

Parduok istoriją

Pasakyk tau

Ką tu galvoji apie Lily'as čia? Ar tu jį dėvėtum? Ar jūs kada nors bandėte skystų linijinių akių? 

  Nuo raudonos lūpdažies iki aukso akių šešiakampio: pastaruoju metu geriausio "Celebrity Beauty" pasirodė 17