Nuo rožinio aukso plaukų iki Marsala lūpdažo: pastaruoju metu iš geriausio “Celebrity Beauty” pasirodo 11

Aš myliu šią savaitę'S įžymios plaukų ir makiažo nuotraukos yra tokios įvairios! Isn'Tau puiku, kad ten'Nėra nieko grožio tendencijos, kad kiekvienas turi sekti? Čia tu'Išklausyti viską nuo žvilgančio akių iki vynuogių lūpų iki geltonos akių šešėlių.

Tai yra mano mėgstamiausia grožis.

Mischa Barton

Ką aš mėgstu: Mischa's purus, prapūsti plaukai. Tai'S, todėl gražus pamatyti vieną iš mano buvusių grožio trapių atgal ant raudono kilimo, atrodantis dar puikus nei bet kada! Ši blondinė (su kulkšniu rožių auksu ant galų) yra labiau glostinanti nei jos buvusios žalios spalvos tonai. Ir aš myliu jos makiažą – apibrėžtas, bet ne sunkias akis, su nuogas lūpomis, kurios vis dar turi jų gyvenimą. Ką aš'D pasikeitimas: Nieko. (Aš iš tiesų galiu gyventi su nosies kontūrais.)

Gal Gadot

Ką aš mėgstu: Gal's turtingas, puikiai pritaikytas “Marsala” lūpdažis. Kontrastas prieš jos šiltą odą yra tiesiog nuostabus, ypač kai jos krūtinė ir pečiai yra veikiami, o jos plaukai yra aukštyn ir nuo veido. Metalinis varis, ant kurio žvilgsta akys, taip pat yra įdomus dalykas, kad jos apsiaustas suknelė. Man patinka jos natūralios burnos ir un-Botoxed oda. Ką aš'D pasikeitimas: Manau, tai būtų'Buvo geriau be klaidingų blakstienos.

Gal dėvi:Fondas // Lūpų antklodė “Rouge Noir” (visose lūpose) // Etienne lūpų dažai

Anna Kendrick

Ką aš mėgstu: Ana's violetinė sparnuota akių šešėliai. Kas sako, kad kačių akys turi būti juodos? Tai minkštesnė dėl jos itin blizgančio veido ir kūrybiškumo. Aš'Niekada nematėme, kad jos plaukai atrodytų tokie spalvingi ir dramatiški “, kad toliareguliuojantys bangas puikiai tinka išsiplėtusio iškirpte. Aš myliu tą suknelę! Ką aš'D pasikeitimas: Aš ne't, kaip ir viršutinės lūpos, kurios visada yra labiau tikėtina, jei jos'pakartotinai mat. Aš taip pat jaučiu, kaip juodoji linijinė juostos vagonėlė yra šaltoji (Mischa's geriau).

Dakota Fanning

Ką aš mėgstu: Dakota's odos ir prausimosi. Tos Fanning seserys yra palaimintos labiausiai nepriekaištingos veido ir įprastos praustuvės! Prieš dešimtmetį šios arkos būtų'buvo laikoma “netvarkinga”, bet dabar aš vertinu, kad ji nepadarė't išnaikinti bjaurus plaukus. Likusioji išvaizda yra vienodai natūrali: jos blakstienos, blizgus blizgus ir Boho bangos su liesomis galais. Ką aš'D pasikeitimas: Nieko. 

Ali Larter

Ką aš mėgstu: Ali's energingas fuksijos burnas. Šis rožinis isn't per šalta; jis turi geltoną pojūtį ir yra toks gražus su savo odos tonu ir blondinai plaukais. Aš ne'Tau atrodo, kad jos rausvi blizgesys, nes jos oda tiesiog šviečia su sveikata. Nepakankamas grožis atrodo jaunatviškas ir lengvas. Ką aš'D pasikeitimas: Blakstienos yra šiek tiek sunkios, bet gerai. Aš'M, įdomu, ar šiek tiek tamsesnė, šiltesnė šviesiaplaukė gali tinka jai, tai turi daug šaknų kontrastą.

Christina Milian

Ką aš mėgstu: Christina's spinduliavimo oda, kačių akys ir strazdanos. Sužinokite, kaip strazdanos daro dramatišką makiažą akimirksniu geriau? Aš jaučiuosi kaip jie padeda kaitalioti. Šie sparneliai buvo labai įspūdingi, ir man patinka, kad blakstienos nėra blaško. Ką aš'D pasikeitimas: Ugh, aš kaltinamas J.Lo, norėdamas pradėti šį nepaaiškintą “goopy” pilkos spalvos blizgesį su nesuderintu lūpų linijiniu. 

Elle Fanning

Ką aš mėgstu: Elle's kūrybiškas imtis spalvos blokavimas. Keletas žmonių kada nors tikėjosi išgydyti geltoną akių šešėlį! Ne, tai'o ne “gražus”, bet tai's meno, ir aš myliu tai. Taip pat žiūrėkite, kaip lūpos yra apie tą patį intensyvumą, ir abu yra šiek tiek neryškios kokybės? Elle'S makiažas visada svajojo kažką naujo. Bare blakstienos, natūralios blakstienos, šviežios odos ir lygūs plaukai akcentuoja spalvas. Ką aš'D pasikeitimas: Nieko.

Elle dėvi:Akių šešėliai // Lūpdažis juodoje Dahlia

Jennifer Connelly

Ką aš mėgstu: Jennifer's tight updo ir tiesiai, “vyriškos” priauginamos “abiem” – tai galingas grožio teiginys, nereikalaujantis tono makiažo. Palyginti su praeitąja savaitę, jos akių makiažas yra minkštesnis, bet jos prausikliai yra stipresni. Man patinka apatinės blakstienos apibrėžimas. Ką aš'D pasikeitimas: Nieko. 

Emma Roberts

Ką aš mėgstu: Emma's dažytos, gilios uogų lūpos su apvalia forma. Taip gerai su savo blizgančia oda ir tamsiais pūkais, ar ne? Kitas įdomus pojūtis yra “peachy wrush” užuomina “Aš iš tikrųjų to myliu, kai raudona't matchy. Tai taip pat nėra't net atrodo kaip ji'nusidėvėjęs pagrindas. Ji turi tokią gražią odą! Ką aš'D pasikeitimas: Aš'M vis dar nemyli jos kaip blondinai, ypač tokio ilgio. Manau, kad jo ilgaamžiškumas atrodytų geriau natūralioje (rudos) spalvos. 

Kristen Stewart

Ką aš mėgstu: Kristenas's sidabro vidinio kampo akių kontūro. Poveikis yra tiesiog nuostabus, naudojant apibrėžtas, bet natūralias blakstienas ir taupe akių šešėlį per dangčius. Donai'T tu nori išbandyti šį vakarą ?! Vidutinės rausvos lūpos yra žaismingas prisilietimas. Ką aš'D pasikeitimas: Mes'Apie tai jau kalbėjosi, bet šaknies balinta blondinė man tai nedaro. Be to, aš pastebiu blaško nosies plaukus.

Isla Fisher

Ką aš mėgstu: Isla'šiuolaikiškos, patrauklios, retro bangos. Žinoma, tai'Tai ne madingiausia šukuosena dabar, o ji'Tai padarė milijoną kartų anksčiau, bet jos plaukai čia atrodė neįtikėtini. Man patinka jos gerbėjai. Ką aš'D pasikeitimas: Tai's ne “klaidinga”, bet aš'D myliu pamatyti savo eksperimentą su skirtingais makiažais, o ne visada raudonomis lūpomis. Aš taip pat jaučiu, kad jos oda gali naudoti šviesos daviklį'taip matau.

Kas pastaruoju metu atrodė jūsų mėgstamiausia grožio?