12 Patrauklios Nighties už pirmąją vestuvių naktį Stiliai gyvenime

Neseniai susituokusioms poroms ar poroms, vykstančioms medaus mėnesiui, po jų santuokos yra naktinių drabužių kolekcija pirmą vestuvių naktį. Pirma naktis kiekvienai pusei yra ypatinga ir turi būti išleista nuostabiu būdu. Atminimo pilys, esančios kartu, prasidės nuo pat pirmos nakties. Toks reikšmingas laikas gali būti pasakiškas su tinkamais nighties, užtikrinančiais, kad pirmojo liežuvio grožis tampa labiau įdomus.

Dizainerių naktys specialiai rūkyti seksualus pirmąsias naktis padeda poroms lengvai įsitraukia į vienas kito būtybę.

Specialios nakties už pirmąją naktį:

Naktiniai drabužiai yra skirti komfortui. Jie pritaikyti tinka kūnui ir būti lengvi, kad jums būtų gera nakties miegas. Čia yra naktinių drabužių, skirtų pirmasis vestuvių naktis su nuotraukomis, sąrašas, kad jūs abu galėtų būti patogūs vienas su kitu.

1. Red Nighty už pirmąją naktį:

nighties for first night

Raudona pirmoji naktinė naktis gali būti puikus žydėti į pirmąją naktį po santuokos. Indijos brides yra tradicinės spalvos raudona jų santuokos; tai gali būti dar labiau speciali, naudojant raudoną sidabrą suktu dizainą, todėl jis atrodys kaip dizaineris. Trumpas vidinis ir dizainerio drabužis atrodo puikiai.

Žiūrėti daugiau: Naujausi Nighties pagal dizaineriai

2. Juoda pirmoji nakties naktis:

Juoda First Night Wear

Ši pirmoji moteriškos suknelės suknelė tikrai seksuali. Juodosios nėrinių, esančių dešimtmetyje, išryškina moterų grožį patrauklesne. Trikotažinis peties, šlaunų ilgio vidinis dėvėjimas ir minkštas šilkinis drabužis gali būti puikus pirmas naktinis vakaras, skirtas nuotaikai.

3. Balta gėlių grynoji vestuvių naktis:

Balta Floral Net Bridal Nighty

Vestuvių vakarėlis taip pat gali būti pasirinktas iš skaidraus balto tinklinio viršelio su seksualiu apatiniu trikotažu. Pirmasis vestuvių naktis gali būti romantiškas su tokiu elegantišku dizainerio gabalu. Drabužiai skirti patogiai sėdėti ant jūsų kūno ir yra tikrai lengvas dėvėjimas. Baltas gabalas atrodys pasakiškas, o trumpasis ilgis padidins karštumą. Išbandykite netrukus?

4. Šilko naktis pirmosios nakties vestuvėms:

Šilkas Night Wear for The First Night

Moterys, kurios įkvepia drabužių pasirinkimą, gali padaryti savo pasirinkimą naktiniu pirmuoju vestuvių naktį išskirtiniu būdu. Ilgai suknelė stiliaus vakarėlis gali būti lygus ant savo kūno, todėl jos partneris jaučiasi trokšdamas paleisti rankas ant savo minkštos odos. Tai ilgas pirmos nakties vakaras, kuris yra lengvas ir neryškus.

Žiūrėti daugiau: Skirtingi Nighties tipai

5. “Sheer Long Nighty” pirmasis vestuvių naktis:

Sheer Long Night Wear

Labai ilgi naktys taip pat yra geriausias pasirinkimas pirmosioms naktims, kurios turi būti specialios. Naujai susituokę nuotaka grožė daugiau nuo skaidrių naktų. Jos vienatvė su savo vyru padaro atmosferą romantiškesnę, kai pirmą naktį naktini seksualiai apsirengia. Tai dar viena seksuali suknelė pirmą naktį.

6. Klasikiniai vestuviniai naktiniai suknelės:

Klasikinis Bridal Nightwear

Stilingas pirmosios nakties nakties dizainerio gabalas taip pat patraukia meilužio dėmesį. Klasikinis šilko slydimo dizainas, padengtas pilna rankovių gėlių tinkleliu, gali būti didžiulis pirmosios nakties dėvėjimas. Priekyje yra nėriniai, todėl galite koreguoti savo suknelę pagal savo patogumą. Ši vestuvių nakties naktiniai marškiniai ne tik padės jums jaustis patogiai, bet ir geriausiai dėvėti bet kurią naktį.

7. Nylon naktiniai marškiniai pirmajai nakčiai:

Nailonas Night Gown

Nailono plius dydžio naktiniai marškiniai gali būti vienas iš pirmųjų naktinių naktų pasirinkimo. Moterys, turinčios išskirtinį pasirinkimą iš įprastų dizaino, gali pasirinkti tokį dizainą savo pirmą vestuvių naktį. Vieno dygsnio plius dydžio nailono suknelė gali labai išryškinti kūną iš vidaus, todėl ponia atrodo seksualesnė.

8. Nude “First Night” apatinis trikotažas:

Nuogas First Night Lingerie

Nude suknelė taip pat gali būti puiki pirmos nakties naktis naujai susituokusioms pora. Nude dizainas yra tas, iš kurio kūnas gali būti labai aiškiai matomas. Plonu, vienkartine medžiaga, apsirengta paprasto apatinio trikotažo, įkvėpia atmosferą. Suknelė iš dalies matoma, o jo grožis yra jo spalvos. Nėriniai sėdi ten, kaip apdailos dalis.

Žiūrėti daugiau: Indijos vestuvių vakariniai dizainai

9. Vestuvių moteriški naktiniai drabužiai:

Vestuvių Nightwear Set

Moterys savo pirmąją naktį turi atrodyti seksualiau nei jos reguliariai tvarsčiai. Naktinių drabužių komplektas gali padėti naktims pratęsti. Žingsnis po žingsnio dėvėkite naktį, kad panele atrodytų gražiau. Liemenėlė ir kelnaitės, slydimo, pižamos, suknelė ir apranga.

10. Šilko drabužiai:

12 Patrauklios Nighties už pirmąją vestuvių naktį Stiliai gyvenime

Tai naujausias pirmasis vestuvių suknelė, pagaminta iš šilko medžiagos. Visa medžiaga yra minkšta, kuri suteiks komfortą, kai ją dėvinsite. Suknelė yra trumpo ilgio ir turi labai ploną dirželio rankovę. Jis pritaikytas puikiai ir patogiai.

11. Black Baby Doll Sexy Nighty:

12 Patrauklios Nighties už pirmąją vestuvių naktį Stiliai gyvenime

Kitas pirmą naktį naktis – tai visa juoda suknelė. Priekyje kaklo pjovimas yra mažas, ant peties tęsiasi plona, ​​labai plona rankena. Galinė dalis yra labai maža, o pečių rankovių juosta ištiesta kaip nugarinė, nes ji yra didžiulė. Tai vienas tikrai karštas!

12. Medaus mėnesį ypatingas:

12 Patrauklios Nighties už pirmąją vestuvių naktį Stiliai gyvenime

Čia yra dar vienas pilnas juodas vaizdas per pirmą naktį naktį, kad jums gali patikti. Ši viena yra tinkamai sujungta ir nakties galai yra atsitiktinai supjaustyti. Tai atrodo gražiai ir seksualiai. Plonas diržas ant peties yra rankovė ir labai patogus dėvėti.

Pirmą naktį naktiniai drabužiai gali būti milžiniški, kai naudojamas seksualus apatinis trikotažas. Skaidri naktys ir suknelė gali padaryti pirmą naktį ypatinga poroms. Smeigtukai taip pat sukuria ypatingą pojūtį tarp porų. Magnetinis jausmas, kad buvimas kartu prasideda naujam gyvenimui, tikrai turi būti aerodinaminis su dėvėti drabužiais. Visų pirma, jie specialiai pagaminti, kad būtų patogus ir lengvas.