15 Geriausi Anushka Sharma be makiažo nuotraukos Stiliai gyvenime

Anushka Sharma yra viena iš perspektyviausių aktorių Bolivudas. Ji buvo pasirašyta Aditya Chopra už trijų filmų sutartį su “Yash Raj Films”. Anuška padarė debiutinį pasirodymą Yash Chopra “Rab Ne Bana Di Jodi” priešais Shahrukh Khan. Ji laimi kritiką savo pasirodymuose kaip “burbly” vestuvių planuotojas “Band Baja Baraat”, kuriame vaidina Ranveer Singh.

Anuška sharma without makeup

Anushka laimėjo savo pirmąjį kino bilietų apdovanojimą kaip geriausią pagalbinę aktorę paskutinėje režisieriaus Yash Chopra romantikoje “Jab tak hai jaan 2012”. Gimė kariuomenės karininkui pulkininkui Ajay Kumar Sharma, jos motinai, Ashima Sharma yra namo žmona. Jos vyresnysis brolis Karnesh yra prekybinis karinio jūrų laivyno pareigūnas. Anushka Sharma be makiažo atrodo taip gražiai. Ji yra nauja aktorė, bet labai populiari Bolivudas. Žmonės labai klausia apie Anušką Šarmą. Jie nori žinoti savo labai daug informacijos, tokios kaip šeimos fonas, asmeninį gyvenimą, reikalus, pomėgius, mėgstamus daiktus ir originalias nuotraukas, kurios yra be makiažo nuotraukos. Žmonės paprastai ieško jos be makiažo paveikslėlių ir svarbios informacijos internete.

Mes galime čia pristatyti kai kurias Anuška Šarmos be makuotos nuotraukos ir tam tikrą informaciją apie savo karjerą ir gyvenimą. Anushka Sharma yra jaunoji Bolivudo aktorė. Švytėjanti oda, patrauklios juodos akys, ilgi tiesūs juodi plaukai gražūs dantys paverčia ją svajonių mergina kiekvienam. Jos plonas korpusas gali bet kokią mergaitę pavydėti. Jos labai saldus šypsena traukia žmones, nes jos gerbėjai džiaugiasi, kaip ji šypsosi.

Daugelis žmonių galvoja, kad jos nuostabus grožis yra tik dėl makiažo, kurį ji įtaria, bet tai nėra tiesa, nes ji yra tikrai natūrali graži mergina. Tai yra tokia sunku, kad vidutinės klasės mergaitė 25 metų amžiaus paauglyje pakiltų savo karjerą Bolivudo viršutiniame sąraše. Tai įmanoma tik dėl savo sunkaus darbo, pasišventimo ir jos mielaus šypsosi veido.

Jos linksmas, pilnas gyvenimo ir gyvybingos asmenybės atstovauja ją kaip stiprią, tačiau subtilią, jautrią, bet jautriai reaguojančią asmenį tuo pačiu metu. Šios mergaitės oda visada šviečia, kai ji pastebima, su makiažu ar be jo.

Žiūrėti daugiau: Bolivudo žvaigždės be makiažo

Anushka Sharma be makiažo:

Štai 15 geriausių Anushka sharma paveikslėlių be makiažo.

1. Anushka Sharma Mumbajuje tarptautiniame oro uoste # 1:

15 Geriausi Anushka Sharma be makiažo nuotraukos Stiliai gyvenime

Ši nuotrauka buvo padaryta 2013 m. Balandžio 19 d. Mumbajuje esančiame tarptautiniame oro uoste. Ji buvo apsirengusi juoda tee ir nuplauta džinsais, baltais batais. Ji apskritai nešioti makiažo. Anuška yra labai švieži ir žėrintis net be makiažo. Ši Anushka Sharma be makiažo išvaizda tikrai yra smūgis!!!!

2. Anuška Šarmas prie Mumbajuje esančio tarptautinio oro uosto Nr. 2:

15 Geriausi Anushka Sharma be makiažo nuotraukos Stiliai gyvenime

Čia Anuška buvo pastebėta be makiažo ir atsitiktinai pažvelgus į Mumbajuje esantį oro uostą. Aš visiškai myliu šį savo žvilgsnį. Ji mėgsta labai stilingą ir madingą smėlio spalvos viršūnę mėlyna džinsinio audinio.

Skaityti taip pat: Vaizdai iš Kareena Kapoor be makiažo

3. Anuška Šarmas prie Mumbajuje esančio tarptautinio oro uosto Nr. 3:

15 Geriausi Anushka Sharma be makiažo nuotraukos Stiliai gyvenime

Anuška pastebėjo Mumbajuje, dėvi savo milijono dolerių šypsena. Ji dėvi rankoviuoju keliu kartu su užpakaliniais kelnais. Ji yra plakiruota auksinė nagware, kuri puikiai suderina savo stiliaus teiginį. Jos veidui nerandama makiažo pėdsakų.

4. Teatre:

15 Geriausi Anushka Sharma be makiažo nuotraukos Stiliai gyvenime

Ši nuotrauka buvo paimta priemiesčio Mumbajaus teatre, kur ji išvyko žiūrėti savo filmą “Jab Tak Hai Jaan” tik vieną dieną po jo išleidimo. Anuška apsirengusi nusidėvėjusiomis išvaizdomis su juodos liemenės apvilkta patikrinta marškinėliai, džinsai.

5. Apsilankymas Radio City FM biure:

15 Geriausi Anushka Sharma be makiažo nuotraukos Stiliai gyvenime

Ji dėvėjo paprastą rudą tee ir juodus apkarpytus kelnes. Ji dėvėjo nominalią makiažą tiktai ant lūpų blizgesiu. Anuška Sharma apsilankė “Radio City FM” studijoje Bandra Mumbajuje su Imran Khan, kad reklamuotume savo filmą “Matru ki Bijlee ka Mandola” 2012 m. Gruodžio 11 d..

Skaityti taip pat: Jacqueline Fernandez be makiažo

6. “Chautha of Yash Chopra”:

15 Geriausi Anushka Sharma be makiažo nuotraukos Stiliai gyvenime

Anuška važiavo ten, kur stovėjo veteranų režisieriaus Yash Chopra “Chautha”, kuris vyko “Yash Raj Studios”. Anuška čia atrodo kankinanti labiausiai mylėtojo Bolivudo režisieriaus mirtimi, nes ji dirbo su juo savo paskutiniame filme.

7. “Wasseypur 2” gaujos filmas “Specialiosios atrankinės nuotraukos”:

15 Geriausi Anushka Sharma be makiažo nuotraukos Stiliai gyvenime

Anuška yra laikoma dėvintį juodą marškinėlę ir mėlyną jeaną. Anuška pasirinko visiškai nepakartojamą išvaizdą ir atrodo kaip įprasta mergina šiame paveikslėlyje.

Skaityti taip pat: Būdai atrodyti gražiai be makiažo

8. Oro uoste:

anuška-sharma be makiažo-8

Nors daugybė šventyklų kūdikių apie tai, kad jie buvo sunaikinti, taigi atrodė nuobodus, čia Anuška šviežia, nes ji stengiasi švelninti savo širdį šilta šypsena, apsirengtą odine striuke, arti džinsu ir nešioti. Ji vis dar ieško tokios spalvingos, šviežios. Visai nesijaučia pavargęs.

9. Prakaitavimas iš sporto salės:

anuška-sharma be makiažo-9

Kada nors girdėjote apie terminą po treniruotės švytėjimo? Anushka Sharma parodo jums, ką reiškia šis negirdėtas terminas. Kadangi niekas neisiu į makiažą prie sporto salės, bet prakaitavimas iš jo sporto šakos mergaitė švytėjo ir išdidžiai atsipalaidavo, kad jos skruostai rausvos rožinės spalvos. Ji yra dėvimi juodais vakarais ir su plaukais susieta. Ji atrodo grazi.

10. Filmo laikas “Multiplex”:

anuška-sharma be makiažo-10

Kiekviena garsenybė nori praleisti laiką kaip paprastas žmogus. Kai tik jie gauna laiko, jie išeina. Anuškos Šarmos kino žvaigždė savo laisvalaikiu persikėlė žiūrėti filmą. Ji atrodė gražiai ir įsitikinusi, kad ji vaikšto, apsirengusi paprastu baltos spalvos arbata, apipjaustytais kelnais ir raudonomis drobėmis. Patogi drabužiai, be abejo, stovi viršuje už ją ir tą patį galima pasakyti apie jos išvaizdą. Ji apskritai nešioja makiažą. Vis dar atrodo gražiai.

11. Miela šypsena:

anuška-sharma be makiažo-11

Miela šypsena pritraukia visus – teigiamus vibratorius iš gyvybingo žmogaus. Ši Anuška Šarmos paveikslėlis, ji šypsosi, panaši į piktybišką vaiko šypseną, kuri, paklaustas, ką ji turi. Ji guli ant lovos, matydama tik vieną akį. Veido sumaišytas ir atrodo šviežias be makiažo.

12. “Bollywood Party” lankymas:

anuška-sharma be makiažo-12

Mes negalime išeiti į šalis be makiažo, o Bolivudo vakarėliai turi būti labai blizgūs, spalvingi ir blizgučiai. Nė vienas iš garsenybių net nemanė, kad vyks be makiažo, bet Anushka Sharma tiesiog prigludė. Be makiažo ji atrodė gražiai savo madingiausiu drabužiu.

13. Atostogos:

anuška-sharma be makiažo-13

Važiuojant atostogų krepšeliams sunku nusipirkti drabužių, o visa kita – Anuška Sharma. Ši nuotrauka rodo jos atostogas vėsioje vietoje, kur ji dėvi vilnonius drabužius ir plaukus. Jos oda švyksta kaip viskas ir yra labai spinduliuojanti. Ji yra grožis be makiažo.

14. Vanity Van:

anuška-sharma be makiažo-14

Dauguma Bolivudo praleidžia valandas savo tualetų vagonuose, kad puoselėti savo nepriekaištingą odą su makiažo sluoksniais. Tai puikus NH-10 grožis, atrodo, yra įsimylėjęs jos makiažo išvaizda. “Anushka” nepriekaištingos spalvos ir savybės leidžia ją padaryti tiek daug grožio reklamų. Ji yra jauna grožio praleidimo laiko su kolegomis.

15. Selfie:

anuška-sharma be makiažo-15

“Smartphone” ir “Selfie” yra “Combo” paketas. Mes ne vienintelė, kuriam tenka pailsėti, netgi įžymybės pajuodina save. Tai Anuška Šarmos paveikslėlis be makiažo savo namuose. Ji gražiai atrodo nepriekaištingai odai ir rausvos lūpoms. Jos akys akinančios. Apskritai ji yra dievas be makiažo.

Anushka Sharma yra gražiausio mūsų Bolivudo aktorė, kuri visą laiką yra dėmesio centre. Gana dažnai mes pastebėjome, kad įžymybės atrodo nuobodžios, pasipūtusios ir neprotingos, nes jos atrodo sidabriniu ekranu, tačiau Anuška pasitinka savyje be makiažo, atrodančio gražiai. Ji turi puikų gražių odos ir plaukų derinį, nuostabų aukštį ir kūną, už kurį miršta. Ji labai energinga, energinga ir natūrali kosmetika. Jos oda atrodo kada spinduliuojanti, kai ji yra pastebėta ar be makiažo.

Anushka Sharma yra ne tik grožis, matomas tik filmuose, bet taip pat gali būti matomas be makiažo, bet tuo pačiu atrodantis kaip filmai.