15 geriausių Egipto tatuiruočių dizaino ir prasmių

Egiptas yra viena iš geriausių ir civilizuotų kultūrinių šalių pasaulyje. Paslaptinga žemė, turtinga istorijos ir kultūrine aplinka, atkūrė daugelį jo savybių. Vienas, jie laikomi gražių tatuiruočių pavidalu, naudojantys įvairius hieroglifus ir simbolius. Tatuiruotės skiriasi nuo kitų įprastų tatuiruočių dizaino, kuriuos elgiasi Egipte.

Egiptas tattoo designs

Egipto tatuiruotės dizainai yra turtingi ir labiausiai populiarūs pasaulio tatuiruotės istorijoje. Šiandien dauguma jaunuolių išprotėja apie šias Egipto tatuiruotes. Kai kurie iš Egipto tatuiruotės simbolių, kuriuos galite pasiimti į legendinę Egipto istoriją.

Egipto tatuiruotės dizainai ir prasmės:

Čia yra keletas geriausių Egipto tatuiruotės dizaino su jų reikšmėmis ir nuotraukomis tiek vyrams, tiek moterims, kurios gali padėti jums papuošti kūną tatuiruotėmis.

1. “Sphinx” Egipto tatuiruotės dizainas:

Egiptas tattoo designs 13

Sfinksas apima mistinį simbolį, kuriame galva yra žmogaus ir liūto kūno, ir galbūt egiptietiškas keltų grifų variantas. Tiksli šio mistinio pobūdžio reikšmė vis dar yra paslaptis, tačiau daugybė pasitikėjimo buvo numatoma būti sargybiniu virš valdovo, kuris kadaise buvęs gretimoje piramidėje. Atsižvelgiant į tai, kaip ekspansyvus jums reikia savo Sfinkso, jis gali sėdėti įvairiais intervalais ant kūno. Pilnas Sfinksas gali būti visiškai nugaros dalis, o mažesnė galva ir pečiai gali būti ant viršutinės rankos ar peties. Ši tatuiruotė yra galios panašumas, taigi ji gali būti viena iš geriausių Egipto tatuiruočių vyrams ir moterims.

2. Kelių simbolių egiptiečių tatuiruotė:

Egiptas tattoo designs 14

Gražus planas ir bendras dizainas su šiuo meistriškumo šiek tiek. Žiedai, kuriuose trūksta šešėlių, reiškia ką nors konkrečiai, tačiau tai gali būti prarasta visiems, išskyrus amatininką. Ši Egipto tatuiruotė yra pakrauta su vaizdais. Saulė reiškia, kad ji užtikrina bet kokį jo spindulių prisilietimą. Akis reiškia kokybę ir jėgą. Jei turėsite vieną dolerį dolerio iš JAV su savimi, išmeskite jį ir ištirkite. Tai ta pati akis. Piramidės taip pat pasižymi jėga ir galia.

Žiūrėti daugiau: Geisha tatuiruotės dizainas vyrams

3. Hieroglyfai Egipto tatuiruotės:

Egiptas tattoo designs 12

Hieroglifai sudaro vieną iš labiausiai patyrusių Egipto simbolių tatuiruotes pasaulyje, ir šiandien jie vis dar laikomi stilingai patenkinančiais ir klastingai. Jie perteikia tam tikrą mįslę. Tiesą sakant, net paprastas vardas taptų intriguojančia tatuiruotė. Gana daug, kad hieroglifai ilgą laiką užsiėmė mokslininkams, bandydami atskirti savo susižavėjimą, jūs padarysite žmones įdomu apie savo tatuiruotės paslaptingumą. Galite bendrauti su egiptiečių hieroglifų tatuiruotėmis, rinkdami vaizdus ir eidami į fonetinį arba logotipą gramų supratimą, įskaitant šešėliavimą, pasirenkant, iš kur tatuiruotes reikėtų pažvelgti, ir koordinuoti vaizdus į didesnes tatuiruotes. Yra orijų įmanomas rezultatas.

Skaityti daugiau: Gyvūnų tatuiruotės

4. Egipto pagrindinės kalvos tatuiruotės:

Egiptas tattoo designs 11

Pirminis nuolydis yra Egipto simbolio tatuiruotė, kuri yra dviejų laiptelių, kurios atitinka aukščiausio lygio vaizdus, ​​paveikslėlis. Paveikslėlis simbolizuoja tamsius po šlaitų, kaip sakoma, išaugo iš sutrikimų, kad sausas vietas. Formoje papildomai kalbama apie labiausiai pastebimą egiptiečių kompozicinį stebuklą – piramides. Tatuiruotės mintys pradiniam nuolydžiui apima gabalėlio skleidimą per abiejų pečių kaulus arba naudojimą kaip juostelę aplink ranką ar apačią. Pirminis šlaitas taip pat paskolų save, kad yra dalis scenos, galbūt taip pat apima uraeus vaizdas (gyvatė).

Žiūrėti daugiau: Krikščionių tatuiruotės

5. “Phoenix”:

Egiptas tattoo designs 15

Šis legendinis egiptiečio kūrinys buvo įpareigotas, kad iškiltų iš savo pačių, kad vėl pradėti gyvenimą. Daugybė tatuiruočių entuziastų naudoja tai kaip prisikėlimo požymį arba per visą savo gyvenimą rimtų sunkumų. Tegul fenikso erdvę išskleiskite; vietoje viena ant viršutinės rankos arba paskleisti virš nugaros. Tai yra vieni gražiausių Egipto tatuiruotės dizainų amžinai.

6. Scarab Without Wings tatuiruotės:

Skarabai buvo garsūs senovės Egipto papuošalai. Jie gaminami daugybe, o jų graviūros ir tipologijos dėka jie yra svarbus senųjų pasaulio archeologų ir istorijos specialistų duomenų šaltinis. Jie taip pat yra klasikinis senovės Egipto meistriškumo vaizdavimas. Egiptiečiams skarabas buvo staigaus pagrindo. Tai atitrauktų visur, kur jis buvo montuojant. Tai buvo ir prisikėlimo vaizdas.

Egiptas tattoo designs 9

“Cool” Egipto tatuiruotės dizainas, skirtas scarabui, apima bugą, kaip klubo tatuiruotę ar mažą tatuiruotę kaklo gale. Taip pat būtų patinka maloniai ant riešo. Dėl labai netikėtos išraiškos, skarabas taip pat dirbs maloniai mažame gale.

7. Egipto Ba tatuiruotė:

Žodis ba paprastai yra iššifruotas kaip “siela”. Būti taip, kaip tikėtina, ba gali būti geriau iššifruojama kaip “gili indikacija”. Ba yra vienas iš konkrečių individo dalių, kaip suprantama Egipto minties. Naujojoje Karalystėje ba buvo kito pasaulio asmens, kuris išgyveno ar pasirodė mirties metu, dalis. Tai buvo investuota į individo išskyrimą ir tapatybę. Baka atsitiktinai grįžo į žuvusių kapą, nes kūnas buvo jo teisėtas namas.

Egiptas tattoo designs 10

Ba yra Egipto simbolis tatuiruotė skrydžio būtybe, kuri būdinga tapatumui ir nenutrūkstamumui. Kaip pasakoja legenda, Ba baigė užsakymus per dieną, prieš prasidedant vakarui. Egiptiečiai tikėjosi, kad Ba vaizdas gali apsaugoti žmogų, kuris rūpinasi mirtimi. Tatuiruotės mintys Ba reiškia, kad plunksnotas tvarinys sujungiamas į egiptiečių šventyklos sceną arba panaudojamas kaip rankovės pagrindas.

8. Egipto kačių tatuiruotės dizainai:

Egiptas tattoo designs 8

Egipto katėms, kurioms buvo suteikta didelė civilizacijos reikšmė, galima rasti įvairių tatuiruočių. Katėms būdingos savybės, o tatuiruotės sėkmingai užfiksavo visus. Naudokite juodą tatuiruotę kartu su auksine. Šis turtingas derinys padėtų išskirti bet kurį Egipto tatuiruotę.

Žiūrėti daugiau: Airijos tatuiruotės dizainas moterims

9. Egipto skarabų tatuiruotė:

Egiptas tattoo designs 6

Tai skarabinių vabalų tatuiruotė. Šios vabalas buvo sujungtos su Ra akimis, ir naujos ir gražios tatuiruotės gali būti sukurtos su šia. Žmonės taip pat prideda prie jo sparnus. suspaudžiant jį pagal dydį gali pavogti jo grožis, todėl saugesnis būdas išlaikyti standartinį dydį, kai dirbate su šia. Galite išlaikyti monochrominį vaizdą arba pridėti įvairias spalvas, kad šis Egipto tatuiruotes taptų gyvas.

10. Anubis Egipto tatuiruotės dizainas:

Egiptas tattoo designs 7

Tai abstraktis mirties dievo tatuiruotė Anubis. Tai suteikia jums lankstumo spręsti įvairias spalvas ir dydžius, turinčius įtakos jo svarbai ar poveikiui. “Anubis” tatuiruotės dažniausiai yra juodos spalvos. Tai yra vienas puikus Egipto tatuiruotės dizainas atgal vyrams ir moterims.

11. Egipto karaliaus tatuiruotė:

Egiptas tattoo designs 4

Faraono tatuiruotė yra puikus dizainas, jei norite padengti didelį paviršių. Naudokite auksinę, geltoną ir sidabrą su juodos ir baltos spalvos visomis mažomis detalėmis ant tatuiruotės. Pabrėžkite akis ir tai padės tatuiruotes dirbti. Tai galios ir dominavimo ženklas. Tai yra vienas iš populiariausių Egipto tatuiruočių dizaino vyrams drąsos. Tai vienas iš geriausių Egipto tatuiruotės dizaino vyrams.

12. Egipto gyvūnų tatuiruotės:

Egiptas tattoo designs 3

Naudojant animuotus hieroglifus yra puiki idėja, jei norite dirbti su naujoviškomis tatuiruočių dizaino ir modelių. Šie modeliai yra reti ir dažnai nematomi. Todėl naudodamiesi įvairiomis spalvomis tai yra gera idėja. Gyvūnų tatuiruotė ant rankų yra geriausia idėja gauti rašalu.

13. Pagrindinis Egipto tatuiruotė:

Egiptas tattoo designs 1

Simbolis vadinamas Anh, ir tai yra raktas, kuris atstovauja gyvybei. Tai taip pat simbolizuoja Nilo gyvenimą Egipte ir gyvenimo davėjo simbolį. Šis paprastas ankh egiptiečių tatuiruotės dizainas gali būti nudažytas bet kur. Tačiau galite jį išryškinti auksine spalva. Tai geriausias mažas Egipto tatuiruotes.

14. Eye Egyptian Tattoo Design:

Egiptas tattoo designs 2

Udjat arba akis yra simbolis, vartojamas išgydyti gijimą ir apsaugą. Jis taip pat žinomas kaip valandų akis. Paprastai moterys dažniausiai nešioja šią Egipto tatuiruotę. Ši Ra auka taip pat yra turto, galios, klestėjimo ir išminties simbolis. Pabandykite naudoti auksinį rašalą, kad paryškintumėte akis arba sukurtumėte fone su kitais egiptiečių dizainais ar raštais, kurie komplimentuoja tatuiruotę. Tai yra vienas iš geriausių moterų egiptiečių tatuiruotės dizaino.

15. Egipto Dievo tatuiruotės dizainai:

Egiptas tattoo designs 5

Egipto dievų tatuiruotės taip pat labai populiarios. Jie buvo aukščiausios jėgos ir žinių raiškos ženklas. Dažniausiai yra Ra, saulės dievas. Šios sudėtingos tatuiruotės turi gilias prasmes ir interpretacijas. Naudokite baltas ir auksines spalvas. Ši Egipto tatuiruotė privalo išsiskirti.

Egipto tatuiruotės yra gražus nešioti, todėl pasirinkite, ir viskas, ką turite padaryti, yra atspausdinti juos. Tuo atveju, jei jūs puoselėjate istoriją, vaizdus ar tiesiog stenkitės žmones spekuliuoti, apsvarstykite galimybę gauti vieną didžiulį Egipto hieroglifų tatuiruotes. Suporuokite savo konkrečias ideogramas kartu, kad suformuotumėte minties išdėstymą arba stengtumėte apibrėžti žodį su fonetinėmis nuotraukomis iš bet kokio guolio, galbūt viduje apipjaustytą kraštą.

Vaizdai Šaltinis: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.