15 geriausių rankų darbo ekologiškų popierinių krepšelių pirkinių

Popieriaus maišeliai tapo naujausia mados pasaulyje tendencija laikyti daiktus žmonėmis, viena iš jų gali būti gėlių, kad moterys mylėtų malonų siurprizą !! Tai labai ekologiška įranga, naudojama lengviems ir vidutinio svorio gaminiams transportuoti. Yra daug būdų suprojektuoti popierinį maišelį ir padaryti jį atrodantį labiau išreikštą ir madingą. Popierinius maišelius paprastai atlieka vyrų ir moterų grupės. Rankomis pagaminti popieriniai maišeliai, kuriuos dažniausiai gamina moterys, kurioms nereikia laikyti paprastų ilgų plastikinių maišelių.

popierius bags

Krepšių gamyba naudojant popierių:

Norėdami sužinoti daugiau apie popieriaus krepšių rūšis ir į rinką pateiktą dizaino įvairovę, suteikiant mums plačias žinias ir naudojimą kasdieniame gyvenime, nurodoma 15 populiariausių popierinių krepšelių.

1. Paprastas Brown Kraft Popieriaus Krepšiai:

Kraftas Paper Bags

Šis popieriaus maišelio tipas yra pagamintas iš cheminės plaušienos, pagamintos Kraft perdirbimo procese, kuris sudaro kartoną. Dėl savo didelio atsparumo ir ilgaamžiškumo ji naudojama kaip popieriniai maišeliai, taip pat yra didelis atsparumas ašaroms, kuris padeda išlaikyti svorį nuo ašarojimo poveikio.

2. Rudos popieriaus maišeliai su rankena:

Ruda Paper Bags with Handle

Tai kita bakalėjos maišelio ar krepšelio, su rankena, pritvirtinta prie krepšio, įvairovė, rankena taip pat yra rudos spalvos popierius, kuris turi didžiulę atsparumą ašaroms. Tai dažniausiai naudojamas kaip bakterinis maišas, kuris gali būti vidutinio svorio.

3. Popieriniai krepšiai su logotipu:

Popierius Bags with Logo

Tokio tipo krepšiai paprastai suprojektuojami parduotuvėse, kurių pavadinime yra spausdintas logotipas popieriuje, kuriame yra jų firminis pavadinimas. Šiuo metu juvelyrinių dirbinių parduotuvėje ar bet kurioje privačioje parduotuvėje klientai parduoda savo produkciją šiuose ekologiškuose popieriniuose maišuose. Tai taip pat laikoma viena iš marketingo strategijų bendrovės pažangai.

4. Popieriaus dovanų krepšiai vestuvėms ar gimtadieniui:

Dovanos Paper Bags

Popieriaus dovanų maišeliai pakeičia tradiciją pateikti plastiko apvyniojimą. Tokio tipo maišeliai atrodo maloniau patrauklūs ir patrauklūs. Dovanos vardas gali būti užrašytas ant žyma, prie maišo pridedamas. Dėl savo kokybės ir dizaino šios dovanos daugiausia saugomos, o ne išmesti.

5. Speciali dovanų krepšys su rankena:

Dovanos Bag with Handle

Dovanų rankinė gali būti su ar be rankenos. Naudojant Rankenėlę lengviau jį perkelti. Rankena gali būti tokios pačios spalvos kaip ir maišelis arba Saturno juostelės, kurias galima naudoti rankenoje, kuri pritvirtinta abiejose maišo pusėse.

Žiūrėti daugiau: “Christian Dior” moterų krepšiai

6. Amatų popieriniai maišeliai:

Amatas Paper Bags

Tai gali būti įprastas rudos spalvos popieriaus maišas su stora popierine rankena arba spalvotais popieriais, kurie pagaminti iš popieriaus šalutinių produktų, tačiau skirtumas yra tas, kad šie paprasto popieriaus maišeliai taip pat gali būti sukomponuoti rankomis atliekamais dizainais, pavyzdžiui, popieriaus arba popieriaus įklijavimo juostelėmis popierius. Šį popierių rūšį galima nusipirkti parduotuvėje už gana atsakingą kainą.

7. Dekoratyviniai popieriniai maišeliai:

Paveikslėlis Paper Bags

Paprasti popieriniai maišeliai, kurie gali būti pritaikyti naudojant gamtos paveikslus ar savo kūrybines nuotraukas, kurios yra labai tendencijos ir naudojamos jauniems žmonėms. Tokio tipo krepšys naudojamas kaip pirkinių krepšys arba net kaip pietų maišelis mokykliniams vaikams.

8. Pavadinimas Popieriniai krepšiai:

vardas Paper Bags

Tai vienas iš populiariausių jaunosios kartos dizaino. Tai gali būti naudojama kaip dovanų krepšys ar kasdieninis krepšys. Klientas gali pasirinkti popieriaus dizainą ir spalvą, tada išspausdinti ant jo pavadinimą. Popieriniai maišeliai dažniausiai naudojami jauniems žmonėms.

9. Mažos popierinės krepšeliai mažiems daiktams dengti:

Mažas Paper Bags-4

Mažesni popieriniai maišeliai dažniausiai naudojami žmonėms, nes jie yra vaikams supakuoti pietūs arba juos vežami kartu su ponios rankine, o vėliau gali būti naudojami vežant nedidelį svorį per pirkinius.

10. Reklaminė reklama su nuolaida Popieriaus krepšiai:

Nuolaida Advertising Paper Bags

Šio tipo popieriniai maišeliai naudojami mažmeninės prekybos sezono metu, kai mažmeninės prekybos parduotuvės reklamuoja savo nuolaidų pardavimą, išspausdintą maišeliuose. Ši reklamos rūšis yra veiksmingesnė nei kitų rūšių, tokių kaip nuolaidų skrajutės, į kurias žmonės paprastai nekreipia dėmesio, naudojimą.

Žiūrėti daugiau: Krepšiai tinkleliams

11. Dizainerio popieriniai krepšeliai, skirti apsipirkti:

Dizaineris Paper Bags

Popieriaus rankšluosčiai naudojami kaip pagrindinė medžiaga, reikalinga dizainerio popieriniam maišui gaminti. Šio tipo popierinių maišelių idėja yra formavimas origami, pakuojant popierinį rankšluostą viena ant kitos, ir tampa tvirta popieriaus masė be jokios klijavimo pagalbos, kad popierius būtų nepažeistas. Tada tapyba gali būti padaryta tam, kad suteiktų dizaineriui išvaizdą, prie jo pridėtos rankenos.

12. Popieriaus rankinės:

Popierius By Hand Bags

Tai yra panašaus tipo popieriaus maišai, kurie padeda nešioti lengvųjų daiktų. Skirtumas nuo kitų yra tai, kad rankena yra suprojektuota kartu su popieriniu maišu, kuris padeda jį rankomis vadinti rankiniu maišeliu, kuris yra labai patogus. Tokio tipo maišai paprastai naudojami dokumentams gabenti.

13. Vyno nešiojimo spausdintos krepšeliai:

Vynas Carrying Bags

Tai yra skirta vežti veisles, dažniausiai naudojamas vyno festivalio Europos šalyse, pavyzdžiui, Vokietijoje. Tai ekologiškas krepšys, kuris yra dovanų krepšys, skirtas vynui vežti, taip pat per Kalėdas, skirtas giminaičiams ir draugams.

14. Pusryčiai Popieriaus maišeliai:

Pusryčiai Paper Bags

Vietoj to, kad nešioti plastikines dėžes, suprojektuota speciali pusryčiams skirta popierinių maišelių koncepcija. Pirmenybė teikiama ne skystiems maisto produktams, pavyzdžiui, sumuštiniams duonai, o kiaušiniai yra veiksmingesni, tačiau trūkumai yra tai, kad skystas maistas negali būti vežamas be pakavimo plastikinėje dėžutėje.

Žiūrėti daugiau: Rankų darbo krepšiai

15. Rankų darbo laikraščių krepšiai:

Rankų darbo Newspaper Bags

Rankomis pagaminti popieriniai maišeliai yra ekonomiškiausias maišelio tipas, kurį lengva gaminti. Būtini daiktai – dienraščiai ar žurnalai, klijai ir lynai arba Saturnas, naudojami kaip rankena. Mūsų krepšeliai verčia mus jausti kūrybingą asmenybę ir pasitikėjimą savimi..

Popieriaus maišeliai, kurie dažniausiai naudojami pastaraisiais metais dėl poligrafinių maišelių, kurie sukėlė aplinkos taršą, naudojimo mažinimo politiką. Parduotuvių parduotuvės dabar sustojo platinti popierinius maišus, o popieriniai maišeliai su rankenomis yra rekomenduojami. Nors tai nėra ekonomiškai efektyvi, palyginti su popieriniais maišeliais, tačiau norint užkirsti kelią aplinkai, privaloma sumontuoti pinigus, norint gauti popierinį maišelį.

“Sustabdyti taršą geram tirpalui”

Vaizdai Šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.