15 nuostabių metų sukakčių dovanų poroms, kurios juos nustebins

Prisiminti, ar uždaryti gimimo dienas ir metines datas, visada svarbu, kad žmonės suprastų, jog jis arba ji vaidina lemiamą vaidmenį jų gyvenime. Sveikinimai vedusiems ar šeimos nariams artimiems draugams ne tik eina pagal norus, bet ir nustebinančiame pora metinių dovanų. Šiame straipsnyje nurodomos 15 geriausių dovanų poroms.

Geriausios metinės dovanos poroms:

Pažiūrėkime metines dovanų idėjas poroms po vieną.

1. Kristalio stalo laikrodžio dovana porai:

Kristalas Table Clock Gift for Couple

Dovanų laikrodis kaip vestuvių dovana yra įprastas, šiek tiek pakeitus įprastą laikrodžio stilių, bus pristatyta pora metinių dovana su laikrodžio rodomo romėniško skaitmeninio laikrodžio raištelio laikrodžiu. Galite susipažinti su vestuvių pora ir su jų vardais.

2. Vestuvių šokių CD dovana porai:

Vestuvės Dance CD Gift for Couple

Tėvams, kurie nori dovanos, jų vaikai, turintys tam tikrą emocinę ir atgaivintą dovaną, galėtų būti jų vaiko vestuvių sukaktis ant CD ir pristatytos kaip vyrų dovanos poroms. Paskelbimo vakaro metu galite dovana dainuoti dainą šventės vakarėlio metu, tai vienas kietas dalykas poroms ant vestuvių sukakties dienos.

3. Jo ir jos vardo poros rankšluosčių rinkinys:

Jo & Her Name Couple Towel Set

Draugai, kurie nori duoti unikalų ir juokų dovanoms draugams, kurie yra pora, turintys rankšluostį su poros pavadinimu, parašytu ant jo. Rankšluosčio spalva gali būti nusprendžiama pagal asmeninį pasirinkimą ir malonumą. Šio tipo spausdintus rankšluosčius, kuriuos gausite pagal savo temą ir rankšluosčių spalvą, galite pasirinkti pagal porų pasirinkimą.

4. “Couple Name” Spausdinto pagalvės viršelis:

Pora Name Printed Pillow Cover

Šios dienos dažniausiai prieinamos spausdinimo pagalvės pavadinimai, kuriuos galima pritaikyti per kelias dienas. Pavadinimas ir pora metų sukakties minima su spalvinga fone ir kaligrafijos scenarijais. Ši dovana padės jiems priminti savo laimingus momentus tą pačią dieną.

5. Poros marškinėliai vestuvių metinės dovanos:

Pora T-Shirt Wedding Anniversary Gift

Ši atitikimo spalva ir formuluotės marškinėliai arba atitikimas spalvoms ir skirtingoms formoms t-shirt gali būti pateikiamos kaip pora dovana savo jubiliejaus vakarėliui kaip pirmosios metinės dovanos naujai susituokusioms pora. Šis vienas šviesiai mėlynos spalvos jūrų spalvos marškinėliai suteikia klasikinį porų išvaizdą, citatos arba formuluotė padeda susieti tarpusavio ryšius.

6. Užrakto ir raktų pora metų sukaktis:

Užrakinti and Key Couple Anniversary Gift

Ši saldus ir romantiška dovana, pateikta porai kaip pora metinių dovana, iš tiesų yra šypsena. Vyrai ir moterys yra talentingos su panašia grandine ir užrakto pakaba vaikui ir pagrindinis pakabukas moterims. Jis ateina su tinkamu dizainu, gražiu pasirinkimu pora metinių dovana.

7. “Swarovski Crystal” vynuogių stiklo porų rinkinys:

Swarovski Crystal Studded Wine Glass Couple Set

Dovaniškas vyno stiklas firminiu vynu yra draugei ar jauniems šeimos nariams dažnai duota dovana jaunajai pora kaip vestuvių ar įdarbinimo dienos dovana. “Swarovski” kristalų džiovintų vyno stiklo vyno išpilstymas yra prabangus vestuvių ar pasimatymų dienos šventė. Švęskite porą su šio vyno jubiliejų ir ramus muzikos garsą.

8. Oda “Keyring” pora dovana jubiliejui:

Oda Keyring Couple Gift for The Anniversary

Gera oda išryškins kitokį kvapą, o poroms, kurios mėgsta odą, ši oda gali būti mėgstama iš šeimos narių ar draugų. Tai viena maža dovana idėja pora savo jubiliejuje kaip dovana.

Žiūrėti daugiau: Specialios dovanos poroms

9. “Infinity” apyrankės komplektas poroms:

Begalybė Bracelet Set for Couple

Jaunuoliai, kurie nori palinkėti tiems artimiems draugams ar šeimos nariams, kurie ilgą gyvenimą nori paimti savo jauną porą ir mylėti šią begalybės simbolį apyrankę, būtų paprastesnis būdas išreikšti milijoną norimų žodžių. Tai yra mažai ištempta ir reguliuojama, todėl gražus pasirinkimas kaip dovaną vestuvių jubiliejui.

10. ponios ir ponia pora kruopos:

Ponas. and Mrs. Couple Mug

Šis mielas mažai kavos puodelis su karikatūrine diagrama, išspausdinta ant priekinio taurės centro, yra neabejotinai paprasčiausias dovana, bet ir pora. Taurės priekis yra sukurtas su vyrų vėjais ir moterims pabučiuoti simboliu.

Žiūrėti daugiau: Deimantiniai žiedai poroms

11. Žvakių laikiklio dovana porai:

Žvakė Holder Gift For Couple

Draugas, kuris žino, kad jų draugas, kuris mėgsta apšviečiamą žvakę ir myli kvapią žvakę nupirktą kvapą, duoda geros auros jausmą, yra pateikiamas su pritaikytu mediniu žvakių stovu.

12. Poros kvepalų rinkinys:

Pora Perfume Set Gift

Norėdami sukurti romantišką jausmą, šeimos nariai ar draugai gali dovana pora su kai kuriais firminiais kvepalų krepšeliais kaip neseniai susipažinusioms penkerių metų sukakties dovana ar dovana pora, skirta vidutinio ar senyvo amžiaus pora.

13. “Couple Watch Set” metinis dovana:

Pora Watch Set Anniversary Gift

Moterys ir vyrai abu mėgsta nešioti kitokio tipo laikrodžius, todėl dovanų pora su panašiomis išvaizdomis žiūrėti su skirtingu dirželio dydžiu gali būti puiki dovana pora. Spalva gali būti standartinė juoda arba ruda.

14. Sidabrinės taurės dovana pora metų sukakčiai:

sidabras Cup Gift For Couple Anniversary

Tradicinis būdas dovanoti pora per savo jubiliejaus dieną šeimos narių gali būti sidabro ar aukso. Sidabrinė puodelė ar sidabrinė šaukštelis yra tradicinis būdas pasveikinti pora su gera sveikata ir klestėjimu.

15. Sofa mesti dovana porai:

Sofa Throw Gift For Couple

Dviejuose kambariuose dabar turi būti baldų dėl kultūrinių pokyčių ir modernizavimo aplinkos. Suteikti seną porą su pora pavadinimu ir vestuvine data ant mesti antklodė, kuri padarys gyvenimą malonią, taip pat atsimins jų vestuvių dieną visada.

Žiūrėti daugiau: Miegamojo dizainai poroms

Geriausias jubiliejaus dovanos poroms yra tikrai geras būdas padaryti pora prisiminti, kurie visada pamiršta jų vestuvių datą, taip pat pora, kuri mėgsta švęsti savo vestuves dideliu mastu ir mesti vakarėlį. Dovanų priėmimas visuomet daro žmones ypatingą ar planuoja jūsų draugui ar šeimos nariui nustebinti metines dovanas.