15 stilingas “David Beckham” dizaino tatuiruotė | Stiliai gyvenime

David Robert Joseph Beckham yra buvęs Anglijos futbolininkas, laimėjęs lygos titulus maždaug keturiose šalyse. Jis yra viena iš labiausiai ieškomų pasaulyje garsenybių, yra vedama su Victoria Beckham ir turi keturis vaikus.

Davidas Beckamas turi apie trisdešimt du tatuiruotes, kuriuos gyrė ir kritikavo daugelis žurnalistų ir autorių. Beckham teigia, kad vertina kiekvieną tatuiruotę ir sako, kad jis nesigaili, kad net vienas iš jų.

Beckhamas tattoo designs

David Beckham tatuiruotės su reikšmėmis:

Davido Beckhamo tatuiruotės dizainai yra didžiausi ženklai, todėl skaitykite daugiau apie karštą (ir tam tikru metu abejotiną) rankovių tatuiruotes ir visus Davido Beckhamo tatuiruotes. Čia yra keletas geriausių “beckham” tatuiruotės dizainų, kurie buvo užrašyti “Beckham”, buvo įtraukti į sekančius keletą pastraipų.

1. Dovydo Beckhamo riešo tatuiruotė – Meilė ir paukščiai:

Dovydo Beckhamo tatuiruotė yra užklijuota ant jo kairės rankos ir įtraukta “Meilė”, parašyta scenarijuje su nurimo paveikslu arti jo. Ši tatuiruotė buvo užklijuota 2011 metais, o Davido Beckhamo tatuiruotė reikšminga šeimos meilės ir patikimumo vaizdui.

david-beckham-love-birds-combination-tattoo14

Akivaizdu, kad naujausias “Beckham” šeimos nario, mažos mergaitės Harperio septynių, naujasis narys pridėjo tvirtinimą, kad Davidas Beckhamas yra tatuiruotė, nes ji yra užfiksuota nuotraukoje “Victoria”, paskelbtoje “Twitter”, kurioje yra tėvo rašalinė puse. Viktorija nuėjo su Davido Beckhamo tatuiruotės nuotrauka su čivotine: “Harperas dievina naują dieviškosios adoracijos tatuiruotę. X VB “. Nurijus yra gerai žinomas tatuiruotės brėžinys, kuris grįžta į jūrininkus, kurie panaudojo tatuiruotes, kad galėčiau kalbėti, kiek toli buvo kelionės. Dėl Beckhamo padėties nuryti tatuiruotė kalba apie pagarbą ir atsidavimą savo mylėtinei šeimai.

2. 99 Tattoo dizainas apie David Beckham Pirštu:

david-beckham-99-tattoo10

Dovydo tatuiruotė su skaičiumi “99”, užpildyta tiesioginiu tamsiu tekstu stiliaus dešinėje pusėje esančiu pirštu, yra simboliu “Davidas”, kuris simbolizuoja tai, kas “man buvo tinkamas metai”. 1999 m. Dovydas susituokė su savo reikšmingu 16 metų asmeniu , Viktorija, ir tais pačiais metais Davidas taip pat padėjo “Manchester United” į “European Treble”, laimėdamas vienos sezono metu Premjerą, FA taurę ir UEFA čempionų lygą. Kadangi jo vaikai dabar yra išaugę ir jis išėjo iš savo kolektyvo karjeros, jis duoda idėją, kad Davidas Bekhemas gali jausti šiek tiek nostalgišką!

3. David Beckham rankų tatuiruotė-Viktorija ir meilė:

david-beckham-victoria-and-love-tattoo15

Dovydas Beckhamas atskleidė dar vieną rankų tatuiruotę, eidamas į Pasaulinį fondą ir “British Fashion”. Nauja išplėtimas Dovydo tatuiruotės kaupimuisi atsiduria nepastebimoje į “Adoration” tat jis rašalu ant jo kairės rankos, tačiau dar yra jo reikšmingas kitas pavadinimas “Victoria” užpildyta dekoratyvine plėvele dešinėje pateikia išskirtinį scenarijaus teksto stilių, greta jo prigludusio nurimo. Dovydo Beckhamo tatuiruotė buvo įklimpiama po dviejų savaičių po to, kai britų modelis ir futbolo žvaigždė pasirodė didžiulėje naujoje tatuiruotėje jo vidinėje dalyje, kurią, matyt, jis buvo įklijuotas su tatuiruotės čekiu, kurį Viktorija jam davė už savo 38-ąjį gimtadienį.

4. Davido Beckhamo rankogalio tatuiruotės dizainas-unikalus “Praye už mane”:

david-beckham-unique-praye-for-me-tattoo13

Bekhemo žodžiai “Peticija Dievui už mane” buvo užklijuotos dešinės riešo išorėje, tarp rūpesčių ir skirtingų nuotraukų, sudarančių Davido Beckhamo rankovių tatuiruotę. Akivaizdu, kad Davido Beckhamo rankos tatuiruotė buvo motyvuota jo susidūrusio perėjimo iš “Manchester United”. ir buvo užpildytas rašalu šalia kito “tipiško” gabalo, kuris abu atspindi “gilų suirutė, kurią jis jaučia apie važiavimą į L.A.”. Antrasis Dovydo Beckhamo rankovių tatuiruotės dalis apima Riterių templą, kurį simbolizuoja atskiras raudonas kryžius.

5. Romos skaitmenys Tatuiruotė dešinėje riešą:

Teisingai Wrist Roman Numerals Tattoo

Ši tatuiruotė buvo padaryta 2006 metais. Po to, kai paslaptinga ceremonija su Viktorija tais pačiais metais, “Beckham” nusprendė susitvarkyti su tam tikromis tatuiruotėmis. Šie romėniško skaičiaus tatuiruotės reikšmingos kaip 2006 m. Gegužės 8 d. Ceremonijos data. Jos taip pat laikomos labai reikšmingomis.

6. Viktorijos tatuiruotė kairėje rankoje:

Kairėje Arm Victoria Tattoo

“Beckhams” rankos tatuiruotė buvo padaryta 2007 m. Tai šešių colių tatuiruotė, kurioje rodomi jo žmona Viktorija Beckhama. Tai buvo vienas iš Viktorijos fotografavimo, kurį jis labai patiko, poilsis. Tatuiruotės dizainas tikrai atrodo labai madingas ir gražus.

7. Lotynų frazės tatuiruotė “David Beckham” dešinėje rankoje:

david-beckham-latin-phrase-tattoo-design12

Davidas Beckhamas taip pat buvo pastebėtas dar vieną apatinę rankos tatuiruotę, įklijuotą abiejuose savo rankose. Deivido Beckhamo tatuiruotė perduoda lotynų kalba unikalią frazę, kuri reiškia “Aš mėgstu ir viliuosi”. Šis “David Beckhamo” tatuiruotės dizainas yra specialiai užpildytas tatuiruote “Viktorija” (arba, tiksliau sakant, jo Viktorija “Tatuiruotė”.

8. Davido Beckhamo ribos Jėzus tatuiruotė:

Ribos Jesus Tattoo

Ši tatuiruotė buvo padaryta 2010 metais. Jame yra Jėzaus portretas kelyje į kryžių. Tai buvo įrašyta, kai mirė jo senelis Joe Vest. Šis dizainas buvo pagrįstas katalikų menininko Matthew R. Brooks paveikslu.

9. Jėzaus ir Harperio tatuiruotė ant Davido Beckhamo kairiojo viršutinio krūtinės:

Kairėje Upper Chest Jesus and Harper Tattoo

Ši tatuiruotė buvo padaryta 2011 metais. Jame parodytas Jėzaus portretas, kuris buvo sukurtas taip, kad atrodytų, kad Bekhemas buvo iškeltas iš kapo cherubų. Šie cherubai buvo jo trys sūnūs, o kai jo duktė Harperas atėjo į šeimyninį vaizdą, jis taip pat išgraviruotas savo vardą virš jo.

10. Davidas Beckhamas Žemutinė Grįžti Brooklyno tatuiruotė:

Žemutinė Back Brooklyn Tattoo

Beckhamo apatinės nugaros dalies tatuiruotė buvo pirmas kartas, kai jis praėjo per skausmingas adatas. Tai buvo padaryta 1999 metais ir buvo parašyta Brooklyn. Tai yra labai patraukli pažvelgti į, buvo įrašyta labai stilingai ir buvo padaryta po jo sūnaus, kurios vardu taip pat gimė Brooklynas.

Žiūrėti daugiau: Laikina antakių tatuiruotė

11. David Beckham su “Guardian Angel” tatuiruotėmis:

Viršutinė Back Guardian Angel Tattoo

“Beckhams” viršutinė atgalinė tatuiruotė yra 2000 m. Pagarsėjęs angelas. Ši tatuiruotė buvo sukurta simbolizuoti apsaugą savo sūnaus Brooklyno vardo, kuris yra kelis colius žemiau jo viršutinės nugaros. Tatuiruotė įgijo didelį populiarumą ir taip pat parodė meilę, kurią Bekhemas turi savo sūnui.

12. Viktorijos tatuiruotė David Beckham Kairysis rankos:

david-beckham-sanskrit-victoria-tattoo-design11

Davidas Beckham nusprendė atvirai pristatyti savo pagarbą jo bendraminčiui Viktorui Beckhamui, jo pavadinimą užklijuodamas per savo kairę ranką. Deivido Beckhamo apatinės rankos tatuiruotė buvo tušinama sanskritu ir buvo skirta suprasti tik “Viktorija”. Deja, buvo klaidingai įrašyta kaip Viktorija .

13. Kinijos kairioji riebokšlio tatuiruotė:

Kinų Left Rib Cage Tattoo

Ši tatuiruotė buvo padaryta 2008 metais. Tai buvo kinų motyvas, kuris reiškia “mirtis ir gyvenimas nustatė paskyrimus. Turtai ir garbė priklauso nuo dangaus “. Tai buvo viena iš klasikinių “beckham” sukurtų tatuiruočių.

14. “Angel” rankovių tatuiruotė “Beckhame” dešinėje rankoje:

Teisingai Arm Angel Tattoo

Ši tatuiruotė buvo padaryta 2004 metais. Gavusi įtarimus, kad turėjo santykius su Rebecca Loos, Beckham panaudojo šią tatuiruotę savo jausmų apibūdinimui. Jis taip pat sakė, kad kiekvienas turi savąjį būdą išreikšti savo mintis ir jo kelias yra per tatuiruotes. Tatuiruotė taip pat turėjo “Įvairovės akivaizdoje”.

15. “Romeo” tatuiruotė “David Beckham” viršutinėje dalyje:

Viršutinė Back Romeo Tattoo

“Beckhams” viršutinės atgalinės tatuiruotės buvo įrašytos 2002 metais, kai jo sūnus Romeo gimė iš žmonos Viktorijos Beckhamo. Ši tatuiruotė buvo padaryta tiesiai prieš globėją, kuris iki šiol palaikė kai kuriuos didžiulius sparnus. Šis dizainas buvo Louis Malloy kūrinys, kuris yra Mančesterio sukurtas tatuiruočių atlikėjas.

Žiūrėti daugiau: Angelina Jolie tatuiruotes dizainas

Akivaizdu, kad Davido Beckhamo meilė tatuiruotėms yra tik begalinis ir kiekvienas iš įvairių tatuiruočių. ant futbolo žvaigždės rankų yra pagrindinė Dovydo Beckhamo rankovių tatuiruotė ir ji kalba apie svarbiausią jo gyvenimo dalį..