24 savaičių nėštumo simptomai ir vaisiaus vystymasis Stiliai gyvenime

Čia sakoma, kad niekas neatitinka motinos, grobio su savo vaiku grožiu ir, nors sakinys puikiai tinka, dažnai yra tam tikrų kliūčių, padengiančių įvykius, minkštą kvapą. Žvelgiant į tuos laimingus veidus blizgančioje žurnale, vienas mano, kad nėštumas gali būti gana įdomus. Deja, tai tik svarbu laikas, kol saldus mintis apie naujo gyvenimo atsiradimą virsta valandomis miegančių naktų ir pandemijų dienų.

24 Weeks Pregnant

Žiūrėti daugiau: 21 savaitė nėščiųjų simptomų

Iš pradžių nėštumas prasideda nuo spermos, kurios lenktyniauja su kiaušidėmis. Šiuo metu tai yra niekas, bet mokslinis dienų skaičiavimas, per kurį jau apvaisintas kiaušinis dabar keliauja į kiaušidę per kiaušintakius ir suranda tinkamą kiaušidės sienelę, vadinamą placenta, ji ten pati augina. Ši mokslinė procedūra dabar suteikia jam emocinį ryšį, kai šis kiaušinis ar blastocistas virsta embrionu ir galiausiai tampa vaisiu ar miniatiūrine žmogaus forma. Kūdikio vaisius auga kiekvieną dieną, šiek tiek jo įvykių. Kai devynių mėnesių laikotarpis pasibaigęs, kūdikis pasirengia būti išimtas iš jo apsauginio apvalkalo ir į savo artimuosius.

Visą devynių mėnesių sunkumų ir palaima vertina gydytojo skaičiavimai skaičiuojami per savaitę, nes dažną stebėjimo priemonę daug lengviau. Tokiu būdu per mėnesį galite gauti naujausią ir naujausią naujinį. Iš viso 40 savaičių sudaro devyni mėnesiai. Šios 40 savaičių dar labiau suskirstytos į tris kategorijas, ty pirmąjį antrąjį ir trečiąjį nėštumo trimestrą, kuris remiasi kūdikio vystymosi etapais. Šiame straipsnyje kalbame apie 24-tą vaisiaus vystymosi savaitę.

Žiūrėti daugiau: 22 savaites nėščia

Ką galvoti apie šią savaitę:

Per laimingas momentus perkelti per kūdikių pavadinimų puslapius, atvyksta siaubingi rytai, kuriuose aušros įtrūkimų ji eina į vonios kambarį, ištuštinantį ją. Ryto liga po to lėtai išnyksta, ir vienas mano, kad niežulys jaučiasi gerai. Tačiau su pykinimu mažėja sunkesni iššūkiai, pavyzdžiui, atsitiktinis nuotaikos svyravimas ir pabaisos badas kartu su depresija ar liūdesiu, kuris gali būti netgi dėl to, kad jūsų kūnas sukelia estrogeno perteklių. Gražus spindulinis nėštumo švytėjimas, kaip aprašyta žurnaluose, turi atvirkštinį poveikį, kuris išpilamas kaip pleistrų, dėmių ir akių forma.

Kūdikių vaisiaus vystymasis:

Būdamas 40 savaičių skaičius, iki 20-osios savaitės jau pasiekėme pusiagulį ir, praėję savaitę, kuo arčiau jūs pateksite į paskutinę dieną. Kai kurie vaisiaus pokyčiai šiame etape yra.

Augantys poreikiai:

Per praėjusias savaites jūsų kūdikis įsisavino meną, norėdamas pašalinti jo poreikius. Kada buvo nieko, bet tik šiek tiek gyvenimo būdo, sveria gerą pusantro svaro beveik aštuonias ir puse colio ilgio. Tačiau kai kurie kūdikiai gali būti per šį svorį ar mažiau. Jei tai nėra labai daug, nereikia nerimauti dėl svorio. Dabar ji lėtai pradeda jaustis tramvinė arba perkrauta motinos gimdos viduje, taigi tikriausiai tai yra laikas, kai jūs galite pajusti staigų pūstuvą ar smūgį, kuris yra kūdikis, bandantis užimti erdvę. Pirštų atspaudų formavimas vis dar vyksta stabiliai, kaip ir jo širdies plakimas ir plaučių užbaigimas. Plaučių oro maišeliai užpildomi. Jos kūnas yra proporcingas dabar.

Firmer veiksmai:

Oda, kuri prieš kelias savaites buvo skaidri ir pernelyg minkšta liesti, dabar lėtai įsisavina suaugusiųjų odos formą, nes ji gauna tinkamą spalvą ir tekstūrą. Riebalingas baltos spalvos sluoksnis nuolat auga, apsaugantis šio kūdikio minkštos odos formavimąsi. Kartu su nuolatine širdies plakimo ir veikiančios kepenėlės, kūdikio pojūčiai dabar įgauna įpročius, tokius kaip jautrumas šviesai ir skonio jausmui. Jos klausos sugebėjimas taip pat stiprėja.

Žiūrėti daugiau: 28-oji nėštumo savaitė

Veido formavimas:

Šiuo metu ilgas veido formavimo procesas dabar lėtai užpildo puikių savybių, kurios, kaip galvosūkiai, įtakoja galvosūkį. Dabar veidas pasižymi išskirtiniu formu, suformuojant antakius ir blakstienas, todėl jos gana rožinės spalvos. Akys tampa gražios formos. taip pat suformavo plaukai galvoje, tačiau jis vis dar baltas, nes jis vis dar negavo tinkamų pigmentų.

Riebalų nusodinimas:

Visa tai, kol formavimas buvo didžiausiu greičiu ir kai kūdikio formavimo procesas suapvalinamas iki galo, jūsų kūdikio liesa struktūra pritraukia vis daugiau riebalų, skirtų tinkamai kūdikio sveikatai. Pasibaigus savaitės 24 dienai, jūs galite pamatyti savo kūdikių plumperą, palyginti su praėjusią savaitę, ir atrodyti sveiki šiuose banguotuose raudonajose skruostose.

Amniono skystis:

Dabar kūdikis galės atidaryti savo burną ir galės praryti amniono skysčių mamos gimdoje. Mažoji viena burna gali būti atidaryta; ji gali žengti, nuryti ir peršalti amniono skysčių.

Judėjimas:

Šiame etape jūsų kūdikio kojos ir rankos bus visiškai suformuotos, o kūdikis bandys eiti į naują vietą.

Simptomai 24-osios savaitės nėštumo ir kaip įveikti

Motina keičiasi kartu su kūdikiu.

Išsiplėtimas:

Kiekvieną rytą motina atsibunda pamatyti, kaip jos kūdikis sugeba šiek tiek sunkesni ir sunkesni negu paskutinį kartą. Taip yra dėl to, kad vidutinis kūdikis, kuris nuolat keičiasi. Tai sukelia keistą įtemptą jausmą kiaušidžių ir pilvo raumenyse. Tai medicininiu terminu vadinama Braxton Hicks kontrakcija, kuri gali išsiplėsti sritį niežtinti ir džiūti, todėl gali būti subraižyti.

Diabetas:

Nors diabetas yra paplitusi liga, nėščiosioms dažnai būna diabeto nėštumo simptomai, todėl gali būti gera savaitė, kad pasitarkite su savo gydytoju dėl šio klausimo.

Papildomos problemos:

Dažnai kartu su nėštumu atsiranda didelių sveikatos sutrikimų, tokių kaip akių blizgumas, peršalimas ir šaltkrėtis, šilumos nudegimai ar karščio bangos..

Rytinis pykinimas:

Antrojo trimestro metu hormonai pradės išsivystyti, todėl sumažės ryto liga. Gimdos poslinkis į viršų, taigi šlapinimosi dažnis bus mažas. Tačiau jis taip pat turi tam tikrų neigiamų rezultatų, vidurių pūtimas ir rėmuo padidės.

Chloazma:

Jis taip pat vadinamas “nėštumo kauke” ir yra labai dažnas požymis nėštumo metu. Per šį laikotarpį galbūt pastebėjote spalvotą ir rusvą pleistrą ar kitus ženklus ant kaktos, smakro ir skruostų. Apie 70% moterų susidurs su šia problema ir jei pasislėpsite nuo saulės poveikio, šie pleistrai neužtems. Chloazma pasireikš kaip padidėjęs melanino kiekis, o tai yra ne tik odos pigmentas, kuris padeda žmonėms apsisaugoti nuo žalingo UV spindulių.

24-osios savaitės veikla:

Nėščioms moterims judėjimas kiekvieną mėnesį neabejotinai bus iššūkis, nes jie sukasi daugybe minčių, ypač tų, kurie pasireiškia per pirmąjį nėštumą. Geriausias dalykas, kuris turi būti padarytas šioje situacijoje, yra planuoti darbus lankyti gydytoją iš pradžių. Kitas – turėti daugiau laiko su šeimos nariais ir planuoti apsipirkti per ateinančius mėnesius. Išskyrus tuos, tai nebus tokie svarbūs, ir jums reikės išlaikyti gerą miegą, mitybą ir pratimų planus. Kai dalyvaujate darbuose, pabandykite sumažinti jo keliamą padėtį.

Galite atsipalaiduoti, vaikščioti vakare arba valgyti mėgstamą maistą. 24-osios savaitės metu jūs turėtumėte išspręsti viską, kad kiti mėnesiai būtų perkelti gerai. Tikrai retai tai įvyks jūsų laiku. Jei dirbsite moterys, galėtumėte rasti žongliravimą, apimantį dilemmas, nerimą ir hormoninius pokyčius. Turėkite reguliarų patikrinimą, kad jūsų tėvystė būtų geriausias dalykas.

Dieta ir pratybos 24-osios savaitės metu:

Dieta planuojama-

1. Vandens lygis:

Šiame etape neturėtumėte pamiršti apie hidrataciją, nes jums reikia palaikyti jūsų gyvenimą. Turėdami pakankamai vandens jums padės išlaikyti tai, kas ateina į jūsų kelią ir leidžia jums likti sveikas ilgiau.

2. Geležis ir vitaminas B6:

Jei planuojate maistą, įsitikinkite, kad ji apima visus geležies papildus, kai kurie pakeitimai. Galite pridėti kiaušinius, pupeles, brokolius ir bulves, kurios sveikai naudingos jūsų sveikatai. Taip pat galite išbandyti keletą kitų variantų, įskaitant riešutus ir lašišas.

3. Pluoštas:

Kai bandai atlikti žarnyno judėjimą, turėtumėte vartoti turtingą pluošto turinį, kuris pasikeistų sveiki. Jūs galite gauti rytų vaisių, pavyzdžiui, granatų, apelsinų, pušies obuolių ir arbūzų.

4. Kalcis:

Šiame etape jūsų vaiko kaulai vystysis, todėl labai svarbus šviežio pieno, kuris padeda auginti kūdikių kaulus. Pienas iš tikrųjų yra tas, kad jis turi pagrindines maistines medžiagas ir pieno produktus, kaip nurodė gydytojas. Jūs galite turėti tokius maisto produktus kaip jogurtas, sūris ir kremai, bet jūs turėtumėte vartoti tik du kartus per savaitę. Taip pat valgykite bananus per mėnesį.

5. Mėsa:

Per šį laiką mėsos paėmimas bus tinkamas pasirinkimas, ypač liesos mėsos yra geriausios nėščioms ponios.

Prenatalinė pratybų:

 • Nėštumas yra ne teisingas laikas bandant prarasti svorį, bet pratimai padės sumažinti nėštumo skausmą.
 • Vaikščiojimas ir tėvų joga pagerins jūsų laikyseną ir padės įveikti pilvo skausmą. Šie pratimai taip pat didina kraujo apytaką.
 • Pasivaikščiojimas taip pat išgyvens jūsų stresą ir energiją jūsų kūnui.
 • Taip pat stiprina raumenis pristatymo dienų metu. Tai taip pat užtikrins didesnį pasitikėjimą pristatymo metu. Tai padidina tikimybę prarasti svorį po nėštumo ir palengvina procesą.

Seksas nėštumo metu 24-osios savaitės metu:

Seksualumas šiame etape bus geras tik pasikonsultavęs su gydytoju. Jei nėra jokių problemų, jūs galite tęsti, nes tai yra būdas, kuris sugrąžina intymumą, kurį praradote per pastarąsias kelias savaites. Nepamirškite kalbėtis su savo partneriu, nes tėvelis yra labai svarbus jums šiame etape.

Patarimai, kaip įveikti stresą nėštumo metu:

 1. Stenkitės išlaikyti savo emocijas kontroliuoti šiame etape. Tai taip pat sutaupys jūsų ir jūsų kūdikio sveikatą.
 2. Geriausios idėjos bus tėvystės klasių lankymas ir lankymas, nes tai padėtų tau judėti į priekį.
 3. Šiame etape gydytojai yra labai rekomenduojami pakankamai laiko pailsėti, nes tai padės jums išgydyti nuo streso.
 4. Dienos metu pabandykite trumpą pėsčiomis su savo partneriu, kuris padidins jūsų psichinę sveikatą, sumažinant stresą.
 5. Aptarkite su savo partneriu apie ateities planus, kaip pirkti svarbiausius dalykus jūsų kūdikiui, atsižvelgiant į jūsų finansines situacijas.

Medicininiai gydymo ir patikrinimo būdai:

Šiame etape labai svarbu reguliariai atlikti patikrinimą, nes tai padės sužinoti apie tinkamą jūsų kūdikio augimą. Jūs privalote laikytis tos pačios procedūros, kurią atlikote per pastaruosius šešis mėnesius. Stenkitės vengti vaistų, kurie kenkia jūsų kūdikio sveikatai, ir gerkite vaistus, kaip nurodė gydytojas.

 • Karščiavimas – paracetamolis arba acikloviras
 • Rėmuo – antacidai
 • Vidurių užkietėjimas – venkite trinties ir mineralinės alyvos. Jūs galite vartoti vaistus kaip Metamucil
 • Kosulys- dekstrometorfanas

Patarimai ir atsargumo priemonės:

 1. Valgyti ne daugiau kaip 12 uncijų kasdien
 2. Alkoholis nėštumo metu gali sukelti vaisiaus alkoholio sindromą. Kūdikiai su šiuo sindromu gali lėtai augti, turi mokymosi problemų ir nenormalių veido savybių.
 3. Turėtumėte reguliariai stebėti ir palaikyti savo sveikatą. Paimkite patarimų iš fitneso patarėjų, kad išlaikytumėte savo hormoninį beprotybę.
 4. Įsitikinkite, kad jūs galite vaikščioti gerai, nes tai labai svarbu jums.
 5. Venkite valgyti žalią maistą ir pabandykite eiti su jūros gėrimais. Būtinai vengi jautienos ir pabandykite valgyti kiaušinius ir baltymų medžiagas.

Nėštumas gali būti sunku jums, bet ne sunkiausia. Jūs gimsite gražų vaiką ir pakankamai greitai pradėsite šeimą. Tai turėtų suteikti jums gerą motyvaciją įveikti visas kliūtis ir tęsti. Viskas kas geriausia.