30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Kai kalbate apie grožį, ji prasideda viliojančiu akių išvaizda. Pora gražių akių gali pagauti pagreitį dėmesį ir pasukti galvas visomis kryptimis. Teisingai sakoma, kad akys labai atskleidžia žmogaus asmenybę. Tai yra langas į jūsų sielą. Gaukite kelionę kartu su mumis, kad sužinotumėte gražiausias akis, kada nors iš moterų iš visų pasaulio kampelių:

Akys yra viena iš svarbiausių žmogaus veido veido bruožų. Nenuostabu, merginos visur bando išbandyti įvairias akių makiažo priemones, tik sustiprindamos jų akių išvaizdą. Pirmas dalykas, kurį paprastai pastebi apie asmenį, kai jūs kalbate su šiuo asmeniu, yra jų akys. Štai kodėl visada svarbu, kad jūsų antakiai būtų tinkamai sutvarkyti ir dėvint gražią akių makiažą. Įvairūs fotografai ir žurnalai dažnai sakė, kaip jie myli kai kurias aktores ar modelius tik dėl jų akių. Akys gali būti skirtingos spalvos. Jie gali būti juodos, tamsiai rudos, šviesiai rudos, rudos, žalios, mėlynos arba pilkos. Nesvarbu, kokia spalva yra jūsų akys, bet jei dėvėjote tinkamą makiažą arba akys gražiai atrodys, galite tiesiog turėti labai gražią akių porą.

Gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis:

Dauguma kino aktorių turi gražių akių, todėl jie labai spalvingi ir pasakiški. Šiandien šiame straipsnyje bus paaiškinta apie 30 gražių akių vaizdų pasaulyje.

1) Mila Kunis:

grazus eyes

Manoma, kad aktorė turi tikrai gražių akių pora. Kai kurie manė, kad jos akys yra žalia arba pilka. Tačiau tiesa yra tai, kad ji patyrė akių būklę, vadinamą lėtiniu iritu, dėl kurios ji vienoje akyse tapo beveik aklu. Ji kovojo su ja, bet ji taip pat turi kitą akių būklę. Jis vadinamas Heterochromia iridiumu. Ši sąlyga lemia tai, kad dvi akys turi skirtingų spalvų. Ar tai anksčiau žinojo? Taip sunku pastebėti dviejų akių spalvų skirtumą, bet tai iš tikrųjų yra tiesa. Jos kairiosios akys yra rudos, o jos dešinė akis yra žalia. Taigi, matai, akių grožis ne visada priklauso nuo to, kokia yra jų spalva. Net su keista akių būkle, vis dar manoma, kad Mila Kunis turi vieną nuostabią akių porą.

2) Megan Fox:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Ji mėgsta porą mėlynų akių. Ji dėvi akių makiažą tokia forma, kad jų išvaizda pasirodo kaip labiau kontūruota ir sustiprinta. Ji užima sąraše, kuriame yra gražiausių akių pasauliuose.

Žiūrėti daugiau: “Rose Water” nauda akims

3) Shilpa Shetty Kundra:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Manoma, kad ji turi tai, kas vadinama didžiule gražia Indijos akimis. Ji gali neturėti rudos ar pilkos akys, bet ji tikrai turi vieną iš gražiausių akių, kurias Bolivudas jau matė. Kartu su tomis puikiai išlenktomis antakiais, jos akys atrodo dar labiau patobulintos.

4) Angelina Jolie:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Mis Lara Croft turi mėlynas akis, o jos akių makiažas atrodo viena iš karštų mergaičių pasirinkimų. Angelinos Jolie išlenktos antakiai taip pat yra labiausiai pageidaujamas dalykas daugumai mergaičių. Ji turi puikiai išlenktas antakius, kad galėtų eiti su jais mieliomis mėlynomis akimis.

5) Kim Kardashian:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Kim Kardashian atėjo į vietoje šviesą su realybės šou ir beveik patraukė skubių dėmesio savo Smokey akių makiažas atrodo. Nuo to laiko jis buvo labai mėgstamas daugybės makiažo atlikėjų. Ji turi rudas akis ir ji dažniausiai yra sugauta dėvėti tik Smokey akių makiažas ieškoma apdovanojimų ar Red Carpet. Vienas iš jos karštų mėgstamų dalykų yra linijinis pagal blakstienas su baltu įdėklu. Šiame paveiksle galite pastebėti, kad ji turi gražių ir patrauklių akių, turinčių puikios malonės.

6) Lily Collins:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

“Beautiful Creatures” aktorė turi gražių šviesiai rudų akių porų, kurios mėgsta atrodyti kiek įmanoma natūralesniu, naudojant neutralius ir smėlio spalvos atspalvius. Šiame paveiksle ji turi akių makiažą, kuri yra labai patraukli ir miela.

7) Keira Knightley:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Ji turi gražias rudas akis, kad galėtų eiti su savo kontūriniu veidu. Jos akių makiažo išvaizda dažniausiai yra neutrali ir natūrali, nes ji taip pat sportuoja smokey akis, ieškodama savo modeliavimo kadrų. Jos akis pateks į sąrašą gražių akių pasaulyje.

8) Adriana Lima:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Ši svaigus sirena dažnai žinoma dėl savo pradurta akių išvaizdos. Ji turi keletą gražių mėlynų akių, kad galėtų eiti su daugybe kontūriniu veidu. Jos gerbėjai visada myli savo akyse.

9) Penelope Cruz:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Manoma, kad Penelope Cruz yra viena iš natūraliausių akimirkų visada. Jei nepaminsi jos iš kitų filmų, jūs tikrai atsiminsite ją iš garsiosios kino serijos “Karibų piratai”. Ji atrodo labai seksuali tuose puikus rudos akys. Ji išlaiko savo makiažą minimali, ji taip pat yra žinoma kaip sportiška, švelni makiažo išvaizda ir tamsios smokey akys.

Žiūrėti daugiau: Medus naudoja akims

10) Sarah Jessica Parker:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Ji yra geriausiai žinoma dėl savo vaidmens serijoje “Seksas ir miestas”, taip pat labai gerai žinoma kaip tendencijų nustatymo priemonė, kuri mėgsta išlaikyti madingumą. Ji turi porą mėlynų akių ir ji mėgsta ją laikyti neutralia ar smokey.

11) Cameron Diaz:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Ji yra daug mylima ir labai mėgstama daugelio aktorė. Ji turi daug kontūrinę ovalią veido formą ir ji taip pat žinoma dėl savo šukuosenų. Ji beveik visada buvo mados fotografų mėgstamiausia daugiausia dėl savo auskarų pora mėlynų akių. Ji beveik visada buvo matyta lengvose smokey makiažo išvaizda ar neutralus akių šešėlių atspalvių, nes ji mėgsta išlaikyti savo akis žvilgsnis kaip natūralu, kaip įmanoma. Šiuose paveikslėliuose grazi aktorė traukia mane ir su savo spinduliuojančiomis akimis.

12) Barbara Mori:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Jei tikrai nežinai, kad gerai, galite tikrai atsekti ją iš filmo “aitvarai”, kuris yra indų bolivudo filmai, kai ji keletą metų atrinko Hritiką Roshaną. Ji turi puikią žalią akių porą, kurią myli daugelis fotografų.

13) Eva Longoria:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Ji turi gražias pailgas tamsiai rudas akis. Ji linijas vilkėti ar sparnuotus įdėklus kartu su daugybe tušas, kurios pagerina bendrą akių išvaizdą. Galite išbandyti tuos pačius metodus, kad pabrėžtumėte ir savo akis. Ji turi vieną gražiausių akių pasaulyje.

14) Emma Stone:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Ji yra vis populiaresni daugeliui. Mada fotografai dažniausiai myli ją dėl savo kontūrinio ovalo veido ir taip pat ir savo žalias akis. Ji turi gražių porų žaliąsias akis, kurios akcentuoja tinkamą makiažą. Jos akys dar labiau sustiprina grazios briaunos formos.

15) Salma Hayek:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Ji yra labai gerai žinoma aktorė. Ji yra žinoma dėl savo pagrindinių vaidmenų daugelyje filmų. Ji turi rudos akies porą, kuri gerai eina, kai ji sportuoja nuotaikingai makiažui ir smokey akyse. Jos akys gali pritraukti visus savo gerbėjus

16) Rachel McAdams:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Rachel Mc Adams turi gražių žalią akis. Jei pastebėjote ją filmuose, ji visada išlaiko juos natūraliu. Mes vargu ar pastebėjome, kaip Rachel patyrė sunkų ir drąsų akių makiažą.

17) Lucy Liu:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Ji turi puikias Azijos juodas akis pora. Ji yra gerai žinoma dėl įvairių filmų. Lucy Liu nešioja akių įklotą į viršutinį dangtelį taip, kad dauguma Azijos merginų, ypač drabužių iš Kinijos ir Japonijos. Jų akys yra mažesnės nei bet kurios kitos rasės, pavyzdžiui, Indijos lenktynės. Taigi kartais jie netgi bando klaidingus lęšius, kurie suteikia iliuzijos didesnę rainelę. Tačiau mes vargu ar matėme Lucy Liu nešioti tokius klaidingus lęšius. Ji išlaiko akių šešėlį iki minimumo, bet puikiai išdėsto akis. Mes taip pat pastebėjome, kad jai dėvi tamsesni dūminiai akių makiažai. Sunkus tušas gali pabrėžti žmonių, kurių akys yra tokios, išvaizdą.

18) Scarlett Johansson:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Jos žalios akys yra karšta mėgstama daugelio žmonių. Juodoji našlė neabejotinai žino, kaip sportuoti tamsias lūpas su tomis žaliosiomis akimis. Ji laikosi akių makiažo, kaip ir dauguma kitų aktorių mūsų 20 sąraše, labai paprasta. Tamsesni ir drąsiau spalvos nėra jos mėgstamiausios akyse. Tačiau ji buvo matyta aukso ir šviesiai žalios akių šešėliai. Ji mėgsta sportiškas tamsias ryškias raudonas lūpas. Tai viena iš jos karštų mėgstamiausių. Jos bendras išvaizda, net kai kalbama apie blizgesį, yra labai natūrali, atitinkanti jos odos tonas.

19) Eva Mendez:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Ji yra žinoma dėl savo švelnus piktžolių kaip tamsiai rudos akys. Ji tikrai žino, kaip sportuoti sparnuotus įdėklus. Tai yra vieno stiliaus teiginys, kad mes galime labai susieti su savo “Red Carpet” pasirodymais. Ji yra viena, kuri mėgsta tuos aukštus dangalus ir sparnuotą išvaizdą. Ji taip pat mėgsta sportuoti tuos grafinius atvaizdus kartais. Galite išbandyti panašias sparnuotas akių makiažo versijas, jei turite rudas akis. Tai suteikia vintage išvaizdą ir pabrėžia jūsų akių makiažą. Jos akys nėra labai didelės. Jie nukreipti į mažesnę pusę, todėl sparnuotas vaizdas atrodo ilgesnį. Ji taip pat mėgsta išlaikyti savo lūpas paprasta ir neutrali daugeliu atvejų. Tai suteikia daugiau dėmesio jos akyse ir suteikia jai jaunatvišką išvaizdą.

Žiūrėti daugiau: Vitamino E kapsulės odai

20) Aishwarya Rai Bachhan:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Ji dažnai buvo žinoma dėl savo poros gražių akių. Tačiau buvo daug ginčų dėl tikslios akių spalvos. Vaikinoje nuotraukose daugelis sako, kad ji buvo šviesiai rudos akys. Daugelis netgi manė, kad natūrali akių spalva iš tikrųjų yra žalia ar pilka. Kai kurie sako, kad ji sporto pagal užsakymą mėlyna kontaktai. Tačiau, neatsižvelgiant į tai, kokia yra tiksli jos akių spalva, ji turi gražių akių porą, kurios ji mėgsta sportuoti su drąsia makiažo išvaizda ir sunkiais tušas. Ji yra viena graži aktorė, turinti šlovingą akis.

21) Leona Lewis:

30 gražiausių akių pasaulyje su nuotraukomis

Leona Lewis yra britų dainų autorė ir dainininkė, apie kurią kalbama daugiausia dėl savo gražių pora didelių žaliąsias akis. Taip, nepaprastoji akių spalva yra tai, kas patraukia dėmesį. Žmonės iš viso pasaulio ne tik traukia jai skiriamą muziką, kuri pasiekia sielą, bet kontrasto spalva tarp jos akių ir odos tekstūros yra tai, kas daro jos asmenybę dar patrauklesnę. Leona Lewis 2008-ųjų metų pradžioje išleido savo pirmąjį muzikos albumą, siekianti tarptautinės reputacijos. Nuo to laiko jai neatsitiko.

22) Kristin Kreuk:

Grazus Eyes in the World - Kristin Kreu

Kristin Kreuk yra žinomų Kanados aktorių, turinčių jausmingų žaliąsias akių spalvas, kurios gali padėti žmonėms eiti silpnus kelius. Jos viliojantieji akys net bjaurėjo antžmogio. Kristin Kreuk taip pat yra vykdomoji prodiuserė, kuri yra pripažinta už savo vaidmenį kaip Lana Yang populiari seriale “Smallville”. Ji taip pat buvo pagal akis įtraukta į gražiausių pasaulio akių sąrašą.

23) Charlize Theron:

Grazus Eyes in the World - Charlize Theron

Gražiausių akių sąrašas yra neišsamus, neįtraukus Charlize Theron. Sėkminga aktorė ir garsus Pietų Afrikos modelis, “Charlize Theron” akys suteikia jai kibirkšties. Jos akys atskleidžia daug apie savo asmenybę ir yra labai išraiškingos. Neabejotinai jos akys labai padėjo savo profesijai perduoti emocijas dar ryžtingiau nei net žodžiai. Charlizeo Theronas šūvis į šlovę 90-ųjų pabaigoje ir taip pat laimėjo Oskarą už geriausią aktorę už savo vaidmenį filme “Monster”.

24) Giada de Laurentitis:

Grazus Eyes in the World - Giada De Laurentitis

“Giada Pamela De Laurentitis” yra garsi televizijos asmenybė, kuri taip pat yra garsus italų virėjas ir rašytojas. Daug daugiau nei jos darbų, mergaitė buvo dėmesio centre už savo gražių ir intriguojančių porų akių. “Giada de laurentitis” dalijasi savo receptais kepimo programomis “Everyday italian” ir šiuo metu taip pat yra Maisto tinklo programa.

25) Celina Jaitley:

Grazus Eyes in the World - Celina Jaitley

Celina Jaitley yra buvusi grožio karalienė, modelis ir kovojanti aktorė Bolivudas. Nors jos karjeros grafikas niekada nebuvo pernelyg aukštas, aktorė teisingai nustato vietą gražių akių vaizdų sąraše. 2001-aisiais Celina Jaitley taip pat laimėjo “Femina Miss India Universe” titulą. Aktorė demonstruoja ryškius Azijos veido bruožus, o jos akys yra unikaliai rudos formos, kuri kažkaip yra susijusi su jos kilme iš Kašmyro. Celina Jaitley turi gražiausių akių tarp kitų Indijos aktorių.

26) Milla Jovovich:

Grazus Eyes in the World - Milla Jovovich

Milla Jovovich yra viena iš labiausiai vertinamų amerikiečių aktorės, modelio, mados dizainerio ir muzikanto. Nors ji demonstruoja daug talentingumo, moteris dažniausiai kalba apie jausmingas ir siurrealistines akis. Savo karjeros metu Milla Jovovič dirbo keliomis temomis ir mokslinės fantastikos filmais, o muzikiniame kanale VH1 ji taip pat vadinama “karaliene”.

27) Elizabeth Taylor:

Grazus Eyes in the World - Elizabeth Taylor

Elizabeth Taylor buvo ekrano piktograma iš Holivudo “Aukso amžiumi”, kuri negali būti nepaminėta, kai aptariame gražiausiausias akis. Ji buvo britu-amerikiečių aktorė, turinti visame pasaulyje žinomą reputaciją, taip pat užėmusi keletą apdovanojimų “Academy Awards” geriausios aktorės kategorijoje už savo vaidmenį filme “Kas bijo Virdžinijos Woolfo” ir “Sviesto lauko 8”. Elizabeth Taylor nėra pripažintas dėl savo sėkmingos veikiančios karjeros, bet ir už neįprastą porą viliojančių mėlynųjų akių. Jos akių spalva puikiai sustiprino odos tekstūrą ir sukėlė vyrus visam laikui. Ji taip pat gyveno spalvingiausiu gyvenimo būdu.

28) Sharbat Gula:

Grazus Eyes in the World - Sharbat Gula

“Sharbat Gula” yra Nacionalinio geografinio kanalo veidas. Jos svaiginanti ir putojanti akių pora sukūrė jai mergaičių ir atnešė jai dėmesio centre. Jos akys pasakoja savo išskirtinę pasaką tokiu populiarumu, kad negalite atsisakyti daugiau sužinoti apie šią mergaitę. Pirmą kartą “Sharbat Gula” nufilmavo garsus fotografas Steve Curry ir nuo to laiko žmonės diskutuoja apie neprilygstamą akių grožį. Jos akys visada kibirkščia.

29) Sophia Loren:

Grazus Eyes in the World - Sophia Loren

Sophia Loren yra garsi aktorė ir italų mados modelis, turintis daugiausiai viliojančių akių porų moterį. Net 81-erių metų metu jai kelios gražios žalios plonosios akys suteikia jai traukos centrą. Sophia Loren pirmasis siekė šlovės laimėdamas prestižinę akademijos premiją už geriausią aktorę 1962 m. Už savo filmą “Du moterys”. Ji taip pat buvo pirmoji moterų, kurios laimėjo Oskarą už užsienio kalbos spektaklį.

30) Audrey Hepburn:

Grazus Eyes in the World - Audrey Hepburn

Paskutinis, bet niekada mažiausiai, gražių akių vaizdų sąrašas yra neišsamus, nes Audrey Hepburn minimas, nors šiandien su juo nedalyvauja. Audrey Hepburn buvo viena didžiausių britų aktorės, kuri taip pat buvo pirmoji moteris, laimėjusio “Academy Awards”. Ji taip pat buvo gera humanitarinė priemonė, kurios gilios medaus akys vis dar prisimenamos vienodai linkusios. Audrey Hepburn buvo ekrano legenda ir mados piktograma, kuri visada išliks mūsų širdyje.

Taigi čia yra pilna gražiausių moterų asmenybių akių iš visų gyvenimo sričių ir už jos ribų. Kiekvienai moteriai jos akys yra labiausiai vertinamas turtas, ir šios moterys tikrai žino, kaip tai dirbti jų naudai. Mes padarėme daug pastangų, kad suteiktume jums rafinuotą gražių akių vaizdų sąrašą ir tikėtume, kad jūs tikrai jiems patiko, taip pat, kaip mes padarėme jums.