30 spalvingi pusė ir pusė sarees su nuotraukomis | Stiliai gyvenime

Pusė ir pusė sarees yra madingos mados sarees. Jis turi du skirtingus spalvotus segmentus. Pallu ir kita pusė šios sarees dalys yra skirtingos spalvos, prieinamos skirtingose ​​tekstūrose. Šios mados sarees yra paklausa daugiausia vestuvių sezonuose, nes šios sarees atrodo išskirtinės. Pagrindinis šių saree bruožas yra kontrastingas poveikis. Dizainerių sarees taip pat yra pusės sarees. Ši nauja tendencija sarees atrodo puikiai, ir jei jūs ne bandė šių sarees tada tikrai bando šį.

Geriausios pusės ir pusės sarees su nuotraukomis:

Šiame straipsnyje pateikiama naujausia pusė ir pusė sarees, kurios yra prieinamos on-line ir prekybos centruose. Čia yra mūsų 30 geriausių pusės ir pusės sarees su vaizdais, kaip mes.

1. Magnetinis baltos ir oranžinės neto pusės ir pusės Saree:

pusė and half sarees

Ši pusė saree turi magnetinio oranžinio ir rožinio pallu. Kita pusė šios saree yra beveik baltos spalvos. Šio saree siena yra unikaliu būdu saree su aukso ir žalios aptakios pamušalais. Šioje beveik baltajame tinklelyje apatinėje pusėje yra baltos spalvos blokelių konstrukcijos. Jis suporuotas su baltos ir oranžinės spalvos dizainerio palaidine. Tai yra vienas iš geriausių pusės ir pusės saree modelių.

2. Purpurinė ir turkiozinė pusė ir pusė Saree:

Pusė Sarees-2 Purple And Turquoise Half And Half Saree

Ši pusantro ir puse saree turi dizainerių perspektyvą, kurią papildo praturtinti auksiniai darbai. Turquoise net pallu turi savarankišką pataisą visame jo krašte, pabrėždamas sienų dizainą. Kita pusė yra tamsiai violetinės spalvos šilko tekstūros su auksiniais motyvais ir aukso zari darbų palei sieną. Spalvotas purpurinis dizainas užbaigia jūsų aprangą.

3. "Georgette" nėriniai "Orange" ir "Sea Green" gėlių spausdintos pusės ir pusės saree:

Georgette Lace Work Orange And Sea Green Floral Printed Half And Half Saree

Ši saree turi aukso nėrinių sieną su savo georgetine tekstūra. Jūros žalia papildo kitą auksinę pusę. Ši pusę saree sudaro juodos spalvos gėlių atspaudai šioje saree. Tamsesni vaizdai ant oranžinio pallu atrodo išskirtiniai.

4. Nebalinta ir rožinė pusė ir pusė dizainerio Saree:

4

Šios pusės saree pallu yra suprojektuota taip, kad jis prieštarautų kitai beveik balta saree daliai. Rožinis neto pallu turi violetinį motyvą, sukurtą sienos ir aukso siuvinėjimo darbus. Kita pusė turi skirtingą spalvų efektą apatinėje pusėje. Rožinės ir juodos juostos yra alternatyviai padarytos kartu su blizgančiomis auksinėmis juostelėmis. Tai yra vienas iš geriausių pusės saree modelio sarees.

5. Beige ir žalia pusė ir pusė saree su Zari siuvinėjimu:

Smėlio spalvos And Green Half And Half Saree With Zari Embroidery

Šis smėlio puse saree yra sumaišytas su žalia dizainerio pallu. Tamsiai žalia pallu susideda iš aukso zari darbų palei pusę sienos. Šis pallu skyrius turi unikalų stilių ir smėlio spalvos sieną. Šios pusės saree padorumo dėka atrodo patraukliai. Beige pusė šio saree turi plunksnų darbus, kurių vakarienė reguliariai vyksta. Norėdami pagerinti savo perspektyvą, suprojektuokite porą puikių aksesuarų kartu su žalia dizainerio palaidine.

6. Juoda ir gelsta pusvalandžio spalvos atspausdinta Saree:

Pusė Sarees-6 Black And Yellow Half-Half Floral Printed Saree

Ši juodagalvio mišinio pusė šifono saree turi paprastą vaizdą. Violetinis geltonas papildo juodą spalvą. Viena pusė šios saree turi paprastą ir padorų išvaizdą paprasčiausiai juodai, o kitoje pusėje yra geltonos ir juodos spalvos gėlės. "Pallu" atrodo patrauklios šios atspaudos, kurios gali būti dėvimi skirtingomis progomis, jei pageidaujate paprastos perspektyvos.

7. Žalia violetinė pusė ir pusė Šifono satino Saree:

Pusė Sarees-7 Green-Purple Half And Half Chiffon Satin Saree

Švelnios šios chiffon saree tekstūros papildo elementą ir kontrastingą kombinaciją. Minkštas tekstūruotas žalia pallu turi grakščią auksinę sieną. Kita pusė yra violetinės spalvos su auksiniais darbais išilgai sienų. Ši elegantiška saree rekomenduojama dėvėti ypatingai progai. "Designer Saree" suporuotas su naujausia dizainerio palaidine, kuri turi tokią pačią kombinaciją iš šios saree.

8. Persikų ir mėlynos spalvos šifonas ir minkštas neto pusės saree:

Pusė Sarees-8 Peach And Blue Chiffon And Soft Net Half Saree

Šis "persikų" ir "mėlynos" pusės pusės neto saree yra labai patogus nešioti dėl savo minkštos tekstūros. Šis valdomas saree turi ryškių dizainerių sienų, palei visą šį pusę saree. Apatinėje pusėje yra tamsesnė dalis, ant kurios vyksta siuvinėjimo darbai. Mėlynas pallu drapro išdidžiai prideda stilingą veiksnį į pusę ir pusę saree.

9. Pusiau ir pusiau smėlio saree su nuotraukomis ir Zari siuvinėjimu:

Pusė Sarees-9 Half And Half Beige Saree With Prints And Zari Embroidery

Pusė šios pusės ir pusės saree yra smėlio spalvos, patys pleistrai dažniausiai yra išilgai apatinės pusės. "Pallu" drabuziai per kūną rodo spausdintus piešinius raudonoje, baltoje ir juodoje spalvotoje su zari sienelėje.

10. Žalia ir spalvota georgette half saree:

Pusė Sarees-10 Green And multi-Coloured Georgette Half Saree

Ši pusę pusės georgetės saree turi būti dėvimi dienos valandomis, siekiant pagerinti šį suprojektuotą saree. Ši georgette tekstūruotos saree turi energingą žalią pallu su savotišku dizainu ir paprasta pomidorų-raudona siena. Jis turi šiek tiek pusiau skaidrų poveikį. Kitoje pusėje yra kelių spalvų spaudiniai. Šios puikus daugiaspalvis spausdinimas ant balto pagrindo atrodo šviesus ir elegantiškas. Suporuokite šią saree su tiesiog raudona blūza, kad būtų kontrastingas efektas.

11. Žalioji ir rožinė pusė saree vaikams:

Pusė Sarees-11 Green And Pink Half-Half Saree For Kids

Pusės ir puse sarees atrodo taip madinga, kad ji taip pat dažna tarp vaikų saree. Šiame paveikslėlyje magnetinė rožinė spalva suporuota su žalia skaidriu pallu. Zari dirba palei sieną, todėl ši saree atrodo patraukli ir ši pusė saree prideda vestuvių kolekciją. Mėlyna aksominė palaidinė daro šį vaikelį gražų. Tai geriausia pusė ir pusė saree vaikams

12. Šviesiai mėlyna ir balta pusvalandžio saree:

Šviesa Blue And White Half-Half Saree

Šalia pusės ir puse saree šilko tekstūra yra sujungta su geliu pallu. Mėlynas ir baltas derinys puikiai atrodo bet kokioje padažu. Čia pusė yra mėlynos, švelnios, geltonos ir baltos spalvos. Kita pusė yra baltojo pallu dizaino, kuris yra pliušinis. Auksinė zari siena eina palei visą saree.

13. Tamsiai raudona ir baltos spalvos šifonų tinklelis su pusiau saree su puikiais karoliukais.

Pusė Sarees-13 Dark Red And Off-White Chiffon-Net Half

Šioje dizainerio pusės ir pusei saree tamsiai raudonos spalvos pallu yra kontrastas be baltos pusės. Ši saree susideda iš rankų austi puikus karoliukai dizaino visoje sienos. "Pallu" yra paprasčiausiai suprojektuota šifoninės tekstūros ir beveik baltos apatinės pusės, kurioje yra auksinės juostelės. Didžiuliai karoliukai pasienyje atkreipia jūsų dėmesį.

14. Dizaineris juodos-oranžinės pusės ir pusės saree:

Pusė Sarees-14 Designer Black-Orange Half And Half Saree

Oranžinė ir juoda yra energingas ir išskirtinis derinys. Šios pusės ir saree sienos yra sienos elemento bruožas. Sienos yra skirtingai suprojektuotos abiejose pusėse. Oranžinė pallu drabuziai puikiai tinka jūsų figūrai. Juoda apatinė pusė suteikia eleganciją jūsų perspektyvoje.

15. Baltas ir šviesiai rausvas dizaineris Half Saree:

Balta And Light Pink Designer Half Saree

Balta pusė saree yra derinama su rausvos spalvos pallu. Ši pusė ir pusė saree turi sidabrinį pamušalo sieną su kitokiu spalvų efektu. Dizainas atliekamas šioje baltos spalvos tinklelyje, baltos spalvos, su raudona ir mėlyna prisilietimu. "Pallu" susideda iš skirtingai suprojektuoto balto blizgančio krašto.

16. Smėlio ir purpurinio puslankio Saree:

Pusė Sarees-16 Beige And Purple Half-Half Saree

Ši pusė saree turi praturtinę tamsiai violetinę pallu. Pallu porcijoje yra auksiniai polka taškai su blizgančiais auksiniais kraštais. Kita smėlio spalvos dalis turi siuvinėjimo darbus šviesiai tamsesniomis spalvomis. Nešiokite šio dizainerio saree gabalėlio bet kokiomis ypatingomis progomis, kad jūs atrodytų nuostabus.

17. Sky Blue ir Navy Blue Half Sarae:

Pusė Sarees-17 Sky Blue And Navy Blue Half-Half Saree

Įvairūs mėlyni atspalviai sujungiami su šia saree gabale. Viena pusė yra dangaus mėlyna, o kita pusė yra tamsiai mėlyna spalva. Tas pats rožinis ir raudonas dizainas yra padarytas palei pallu kraštą ir palei tamsiai mėlynos spalvos dalį. Rožinė siena stiprina jūsų perspektyvą, ir jūs, be abejonės, žavisi.

18. Spalvingas raudonasis ir kremas "Georgette Half-Sarae":

Pusė Sarees-18 Lustrous Red And Cream Georgette Half-Half Saree

Vibrant raudonos spalvos saree sustiprina nuostabų saree išvaizdą. Ši pusė pusės raudonos ir grietinės saree prideda jūsų vestuvių kolekciją. Ši saree yra sudėtingi darbai daugiausia išilgai apatinės pusės. Raudonajame pallu yra sunkiai suprojektuota auksinė siena. Šis naujausias "Saree" dizaineris atkreips jus dėmesį tam, kad dėvėtų ypatingu įvykiu.

19. raudona ir juoda pusė ir pusė saree:

Pusė Sarees-19 Red And Black Half And Half Saree

Galite pasirinkti šio raudono ir juodo naujausio dizainerio pusę saree kaip šalto drabužio. Jis turi spalvingą auksinę sieną. Pallu yra raudonos georgetės tekstūros gabalas, kuris yra lengvas ir gražiai drabužiais. Kita pusė - tai juodos ir raudonos spalvų piešinių derinys su blizgančiu efektu. Suporuokite šią saree su juodai auksine puošmena, kad pallu būtų kontrastingo efekto.

20. Persikų ir be baltų siuvinėjimų pusė ir pusė saree:

Pusė Sarees-20 Peach And Off-White Embroidery Half And Half Saree

Persikų spalva derinama su baltos spalvos tinkleliu. Nebaltoje porcijoje yra auksinės batai, visos šio pusės saree dalies. Šiame kūrinyje paryškinamos siuvinėjimo batų darbai. Persikų spalvos pallu apakinti sieną, kuri palei visą kraštą. Abi šios šviesios spalvos turi malonų išvaizdą. Tai yra viena iš geriausių pusiau saree kolekcijų.

21. Juoda-oranžinė šifonas pusė ir pusė saree:

21 Black-Orange Chiffon Half And Half Saree

Šifono pusė ir pusė saree išspausdino skirtingų skirsnių piešinius. Oranžinė pallu yra juodai balta gėlių atspaudų, taip pat geltonos oranžinės geometrinės sienos. Kita pusė šio šifono tekstūruotos saree yra baltos ir juodos sudėtingos spaudos. Didinga oranžinė spalva sustiprina jūsų išvaizdą. Ši kasdienio drabužio saree gali būti naudojama kaip kasdienis dėvėjimas.

22. Geltonai purpurinė pusė ir pusė saree su siuvinėjimo darbais:

22 Yellow-Magenta Half And Half Saree With Embroidery Work

Ši saree yra citrininio geltonumo ir raudonojo derinio. Pagrindinis šio saree bruožas - ryškios spalvos. Siena taip pat turi skirtingą spalvų efektą. Tai gilios violetinės spalvos, kuri turi siuvinėjimo darbus. Viena geltonos spalvos tinklelio pallu pusė yra platesnė violetinė siena, o kitoje pusėje yra purvinas violetinis ir auksinis pamušalas. Tas pats spalvotas siuvinėjimo darbas atliekamas geltoname pallu.

23. "Aqua Blue-Beige" pusė ir pusė saree:

Puikus Half Saree Designs 23

Šioje saree smėlio spalvos kontrastas su akies mėlyna atspalviu. Šis nestandartinis derinys gali būti bandomas eksperimentuoti su spalvomis. Šiai perspektyvai pageidautina pateikti sąžiningą veido spalvą. Smėlio apatinėje pusėje yra tokio paties derinio siuvinėjimo dizaino. Galima pasirinkti madingą išvaizdą, kuri šiuo metu labai madinga.

24. Juodasis Džordžetas Pusvalandis Saree:

Juoda Georgette Half-Half Saree

Ši sudėtinga juoda georgette saree leidžia atrodyti elegantiška. Jei norite, kad pasirinktumėte šviesą suprojektuotą saree, pasirinkite šią. Jums labai patinka šie daugiaspalviai geometriniai dizainai. Pallu yra tiesiog juodos spalvos su raudonu ir auksiniu pamušalu. Sunkioji kaklo be rankovių palaidinė paglostys jūsų padažu.

25. Smiltainis-mėlynas satinas Georgette pusė ir pusė saree:

30 spalvingi pusė ir pusė sarees su nuotraukomis | Stiliai gyvenime

Beige satino georgette tekstūruotos apatinės pusės turi blizgančią aukso efektą. "Pallu" yra mėlynos spalvos, užtvindytos žaliomis sienomis. Šis mėlynasis pallu yra kontrastas su rausvos spalvos palaidine, kuri jūsų drabužyje suteikia daugybę spalvų efektą.

Žiūrėti daugiau: Lehenga Saree dizainai

26. Blyškiai-violetinė dizaineris pusė ir pusė saree:

Smėlio-violetinė Designer Half And Half Saree

Violetinė apatinė šios pusės saree dalis turi auksinę šoninę dalį, o beždžionė pallu yra suprojektuota neto tekstūruotos. Gėlių darbai violetinėje spalvoje prasideda vienoje sienos pusėje, o kita sienos pusė - žvilganti aukso zari darbai.

27. Rožinė pusė ir pusė dizaineris Saree:

Rožinis Half And Half Designer Saree

Tai tiesiog suprojektuota stilinga saree turi skirtingus atspalvius rožinės spalvos. Apatinė pusė pusės saree yra šviesiai rožinės grynosios tekstūros su mono spalvos dizaino. "Pallu" yra blizgus tamsiai nuspalvinusios rožinės spalvos su paprastu auksiniu kraštu. Pasirinkite šią saree, jei pageidaujate šios rožinės spalvos saree.

Žiūrėti daugiau: Naujas stiliaus sarees

28. Baltoji viskozė Georgette Šviesiai žalia Pallu Pusė Saree:

28 White Viscose Georgette Light Green Pallu Half-Half Saree

Ši pusė saree turi gyvybingą daugiaspalvį pallu. Pallu turi skirtingus žalios ir geltonos spalvos atspalvius su auksiniu ir rausvu pamušalu. Kita pusė yra baltos spalvos su rudais ir auksiniais dizaineriais. Auksinė suplanuota rožinė palaidinė daro jūsų apsiaustą.

29. Navy Blue-Beige Georgette Half and half Saree:

29 Navy Blue-Beige Georgette Half And Half Saree

Ši georgette saree susideda iš tamsiai mėlynos spalvos pallu ir smėlio spalvos. Beige pusė yra gerai suprojektuota su zari siena, kuri eina per visą pusę saree. Suporuokite šią saree su paprasta smėlio spalvos palaidine, kaip pavaizduota paveikslėlyje.

Žiūrėti daugiau: Sunkios darbo sarees, skirtos vestuvėms

30. Aukso kremas Super-Net ir tamsiai raudona Georgette Pallu pusvalandį Saree:

30 Golden Cream Super-Net And Dark Red Georgette Pallu Half-Half Saree

Šis tamsiai raudonas "super-net pallu" yra sumaišytas su kreminės spalvos apatine puse. Ši smėlio pusė turi skirtingo pločio auksines juosteles. Šį stilingą drabužį atrodote žaviai. Aukštosios kaklo dizainerio palaidinė suporuojama su šia saree aukščiau pateiktoje nuotraukoje.

Šį pusę ir pusę sarees jaunuolis daugiausia teikia pirmenybę dėl savo madingos perspektyvos. Jie nori pasirinkti šias pusės ir puse sarees bet kokioje ypatingoje progai. Išbandykite; jūs, be abejo, mėgstate šį madingą pusę sarees.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 2 =