7 geriausi antakių šepetėliai | Stiliai gyvenime

Tarp daugelio grožio priemonių, galimų dabar, antakių šepetėliai yra vienas iš svarbiausių. Šie šepečiai yra naudojami papuošti antakius ir padaryti juos labiau žavus. Rinkoje yra keletas prekių ženklų, kurie suteiks jums geriausius produktus. Tačiau tik keli iš jų gali mums pasiekti teigiamų rezultatų. Čia yra keletas geriausių išvaizdos produktų kompanijų rinkoje esančių geriausių antakių šepetėlių.

Naujausi antakių šepetėliai Indijoje:

1. Bobbi Brown Eye Brow Brush:

Antakis Brushes 1

Bobbi Brownas sugalvojo šį nuostabų antakių šepetėlį, kuris suteiks jūsų akims ypatingą grožio pojūtį. Pakeiskite savo antakius šia kampine galva teptuku, kuris taip pat padidins jūsų išvaizdą. Produktas tiksliai apibūdina ir formuoja antakius. Pasakykite sveiki akis nuostabiu "Bobbi Brown" akių šeriu šepečiu.

2. Anastasia Beverly Hills Brush3:

Antakis Brushes 2

Įdomiausias faktas apie šį šepetį yra tas, kad jis yra dvipusis. Šepetėliui suteikiamos sintetinės šerių, puikiai tinka patvariems antakiams. Šepečiai taip pat gali būti naudojami kartu su kitais antakių produktais. Viename gale yra kampuotas pjovimo šepetys, kuris yra pritaikytas užpildyti arkomis su kirpimo milteliais po akių kontūro. Teptuku siekiama suteikti vartotojui natūralų ir ilgalaikį išvaizdą.

3. Anastasija Beverly Hills Brush2:

Antakis Brushes 3

Anastasija yra dar vienas antakių šepetys ir yra dvigubas teptukas, panašus į ankstesnį. Šis plokštas antakių šepetys yra su minkštais šeriais ir naudojamas su rudos antakio spalva, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai. Lankstus rankena leis jums patogiau laikytis šio gaminio, o plokščias dizainas geriausiai tinka meniniam pritaikymui. Pagal stilistai, šis antakių šepetys turi būti naudojamas su Anastasia Beverly Hills DIPBROWN Pomade (ruda).

4. "Lancome" antakių šepetėlis:

antakis brushes

Šis šepetys yra gerai įrengtas iš abiejų pusių. Teptukas leis jums jį naudoti įvairiais būdais. Spiralinio šepetėlio antgalis skirtas antakių pertvarai, o kitas galas - groomingui ir maišymui. Produkto tikslumas yra suprojektuotas taip, kad spalva būtų tolygiai paskirstyta į antakius. Produkte yra nulinių sulfatų elementų ir yra visiškai saugus naudojimui.

5. Anastasia Beverly Hills Brush3:

Antakis Brushes 5

Šis šepetys buvo skirtas tiems, kurie mėgsta atsilaikyti kasdien besikeičiančiame mados ir grožio pasaulyje. "Anastasia" # 20 yra pasaulinio lygio produktas. Jame yra reikalingos priemonės, reikalingos antakių apibūdinimui ir išryškinimui. Šepetys yra labai naudingas, kad išgydytų antakius ir atrodytų natūraliai gražus. Raudona spalva labiausiai tinka šiam produktui, kad jūsų antakiai atrodytų visiškai nuostabi.

Žiūrėti daugiau:  Šepečiai akių šešėliai

6. "Divo Brown Brush":

Antakis Brushes 6

"Divo Brown" antakių šepetėlis gerai atrodo ir puikiai veikia. Ant kiekvienos galvos pusės yra du atskiri šeriai. Šis šepetys, pagamintas iš aukščiausios klasės specialistų, suteiks Jums idealų gydymą nuo veido. Be to, šis antakių šepetukas taip pat yra vienas iš labiausiai prieinamų produktų savo kategorijoje.

Žiūrėti daugiau:  Geriausi akių makiažo šepečiai

7. BASICARE Antakių ir akių teptukas:

Antakis Brushes 7

"BASICARE" sukūrė nuostabų šepetėlį, kuris gali būti naudojamas daugiau nei vienam konkrečiam tikslui. Produkto tikslas - patenkinti naudotojų grožio poreikius.

Žiūrėti daugiau:  Akių kontūrų šepetukų tipai

Vaizdai Šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 4