9 geriausi gatvės maistas Chennai | Stiliai gyvenime

Nuo idlių ir parottų iki idiyappam ir kario dosa, Čenajos gatvės kerta kioskuose, kurie patenkina kiekvieno gomurį. Čenajoje yra įvairių gatvės maisto produktų, iš kurių šimtai tokių pardavėjų parduoda vietines gėrybių. Tai tarp jaunimo minios pamišimas, pigus ir patogu keliaujantiems žmonėms ir, žinoma, skaniai kaip ir anksčiau. Pažvelkime į kai kuriuos Čenajus žinomus gatvės užkandžius.

1. Idli Sambhar:

Pagaminta iš raudonųjų juodųjų lęšių ir ryžių mėsos, šie ryžių pyragai yra populiarus gatvės maistas, esantis Čenajus. Tai tradicinis pusryčių patiekalas ir skaniai užkandžiai gatvėse, kai patiekiamas su nariyal arba kokoso chutney ir sambhar derinys.

gatvė foods in chennai

2. Parottas:

Viena iš Chennai gurmaniškiausių gardumynų yra “Parottas”, kurią galima rasti bet kurioje maisto parduotuvėje kelyje. Garsiausias iš visų yra “Kothu Parotta”, kuris tiesiog reiškia kapotas parotta. Parotta pagamintas iš kiaušinių ir mėsos ir aštrų padažų, vadinamų Salna, dozė, kuri paprastai tiekiama su svogūnų raita. Kiti paplakai, kurie vienodai gražiai užkanda, – “Chilli” ir “Egg Parottas”.

9 geriausi gatvės maistas Chennai | Stiliai gyvenime

Žiūrėti daugiau: Gatvės maistas Hyderabade

3. Idiyappam:

Kitas užkandis, kurį galite paimti iš Chennai gatvių, yra burnos laistymas Idiyappam. Taip pat žinomas kaip styginių bunkeriai, pagaminti iš ryžių miltų, kurie yra presuoti į makaronus ir garuose. Tai puikiai tinka aštriems karis arba kokoso chutniams. Galite patraukti šio kodo į savo kelią į darbą arba keliauti atgal į namus, nes tai dažniausiai patiekiami pusryčių ar vakarienės metu.

9 geriausi gatvės maistas Chennai | Stiliai gyvenime

4. Dosa:

Jei važiuodami per Čenajus gatves, negalėsite atsikratyti dosa. Tokie gardūs krepinio blynai yra labiausiai žinomi visų gatvių maisto produktai, kuriuos galima rasti Čenajoje. Kiekvienas kiemo stalas padės jums parinkti įvairius variantus nuo paprastų dozių iki masala dosas rava doos ir net svogūnų dozių. Jie yra greitas maistas ir labai mylimi gatvėse.

9 geriausi gatvės maistas Chennai | Stiliai gyvenime

5. Chennai’s Pani Puri:

Jei manote, kad galite rasti puktus Kolkata ar pani puri Šiaurės Indijoje, pagalvokite dar kartą. Chennai patiekalai iš kai kurių vienodai skoningai pani puris. Nors kai kurie yra atspalviai pietų Indijos skonio, kiti yra tipiškas šiaurės Indijos skonio. Vietos, tokios kaip Gangotree ir 58, Nungambakkam High Road yra vietos, kurios yra žinomos dėl savo pani puris, kurie, kaip manoma, yra iš šio pasaulio.

Chennais Pani Puri

Žiūrėti daugiau: Kerala Street Foods

6. Uttapam:

Kitas paprastas patiekalas, rastas daugybėje maisto prekystalių, kuriuose yra Čenajus, yra Utpapamas. Šis storas blynas, supjaustytas pomidorais, svogūnais, čili ir paprika, atrodo taip pat ir vadinamas Indijos picu. Nors bendras pusryčių patiekalas, jūs taip pat galite rasti daugybę žmonių, kurie užkandžia vakarais.

9 geriausi gatvės maistas Chennai | Stiliai gyvenime

7. Vada:

Crispy vadas, pagamintas iš dal, lęšių ir gramų miltų, yra labai populiarus visame Čenajame. Visą dieną užkandžius galite įmesti į bet kurią kiemo stotelę ar geležinkelio stotį. Labiausiai paplitęs tipas yra spurgos formos vada. Jie skonis geriausiai, kai šviežiai kepta traškiai ir dažniausiai patiekiami su įvairiais skardynais, nuo sambaro iki chutney iki varškės.

9 geriausi gatvės maistas Chennai | Stiliai gyvenime

8. Chaats:

Čenajus gatvės nėra be jų teisingos dalies burnos laistymo chaatams. Daugybė kioskuose esančių kelių ir keletas jų paplūdimyje siūlo daugybę chaosų. Galite gauti bhel puri, daabeli, samosa chaats, aloo tikis ir net pav bhaji visus už prieinamą kainą.

9 geriausi gatvės maistas Chennai | Stiliai gyvenime

9. Atho:

Jei ieškote pertraukos nuo Pietų Indijos maisto Čenajuose, tikriausiai turėtumėte pabandyti “Atho”. Tradicinė Birmos patiekalas pateko į gatvės maisto prekystalių, kuriuose yra žmonių, norinčių išgirsti skonį, minios. Pagaminta iš virtų makaronų ir sumaišyta su prieskoniais ir daržovėmis, pavyzdžiui, svogūnais ir kopūstais, ji yra specialiai pritaikyta pagal indiškąją gomurį ir yra puiki vakaro užkanda.

9 geriausi gatvės maistas Chennai | Stiliai gyvenime