9 geriausių ir neįprastų funky dovanas 2018 m. Indijai Stiliai gyvenime

Dovanų suteikimas yra puiki proga suteikti jūsų artimuosius puikių dalykų. Funky dovanos gali būti kažkas, kad jūs galite suteikti savo draugams pažymėti keletą specialių dienų. Linksmos dovanos leidžia jaustis puikiai ir ypatingai. Tai yra baisu ir stilingu, bet tuo pat metu jie yra praktiški. Taigi galite pasirinkti kažką, kurį mėgsta tavo mylimas žmogus, ir gauti jį funky būdu, o ne tradiciniu.

Geriausi puikūs dovana 2018 m. Indijai:

Čia yra 9 geriausių funky dovanų. Išmėginkime šias puikias galimybes iš šio sąrašo.

1. Funky butelių atidarytuvas:

Funky Bottle Opener

Išmėginkite šią super puikią funky dovaną vyrams. Tai yra buteliuko atidarytuvas, bet tikrai labai keistas. Butelio atidarymo stiliai ir modeliai yra labai ekscentriški ir gali būti spalvingi. Tai labai stilingas produktas, kurį galima tvarkyti gerai.

2. Gitaros formos mygtukai:

Gitara Shaped Keys

Yra keletas labai neįprastų dovanų, kurias galite duoti savo muzikantų draugams. Kaip ir šios gitaros formos raktų, taip pat rasite daugybę kitų muzikinių teminių dovanų. Rasti keletą temų iš “funky” dovanų, kurias Indija siūlo ir internete.

3. Ekologinė lempa:

Eco Lamp

Suraskite šią nuostabią ekologiškai funky dovaną jam, kuris jį nustebins. Ši kampinė lempa padengta ekologišku popieriumi, kuris yra atspausdintas su garsiomis tamilų žvaigždėmis. Tad eik į priekį ir švelniai susižadėdamas su savo draugais.

4. Skėtis sienų dekoras:

Skėtis Wall Décor

Tarp daugybei funky dovanų idėjų yra šis kietas skėčio sienų dekoras. Tai yra skėčių formos kabliukai, kurie gali laikyti dalykus arba ką gali pakabinti iš jo. Taigi įsigykite įvairių spalvų krūva ir užpildykite savo studijų sieną. Jūs galite dovanoti šią dovaną savo bendraminčių kolegijų draugams taip pat, jie tikrai mėgsta tai, nes jie turi daugiau mažų produktų.

5. Funky virdulio rinkinys:

Funky Kettle Set

Patikrinkite šią spalvingą ir keistą funky dovaną draugams. Virdulinis rinkinys yra senamadiškas arbatos virdulys su dviem spaustukais. Dizainas yra labai tradiciškai sumaišytas su abstrakčiu. Šis rinkinys geriausiai tinka dovanoti žmonėms ir naujiems namams. Jei planuojate išvykti, tada paimkite šį virdulį, kad susitvarkytumėte vakaro arbatpinigius, taip pat įsigykite šį savo kolekciją.

6. Indijos pagalvėlė:

Indijos Cushion

Čia yra funky dovana savo idėjai, kuri yra tobula, nes tai kažkas namuose. Šis Indijos tematikos neįprastas pagalvėlės viršelis yra pripildytas Indijos dizaino. Galite įsigyti vieną pagalvę ar porą, nes tai atrodo eklektiška. Jūs gausite asmeninį temą pagal savo pasirinkimą, taip pat tai yra kūrybinga dovana.

Žiūrėti daugiau: Geriausios dovanos studentams

7. “Whiskey Key Chain”:

Viskis Key Chain

Dar viena kieta ir funky dovana vyrams – tai viskio raktų pakabukas. Pagrindinė grandinė yra viskio buteliuko forma. Vyrai bus mylėti šią dovaną ir jaukumą. Mažas butelis gero vyrų pirkimo. Įdėkite šią dovaną savo geriausiu draugu, kuris mėgsta išbandyti viskį jo šventimo metu.

8. “Guitar Wallet”:

Gitara Wallet

Visi berniukai mėgsta groti gitara. Ši funky berniukų dovana tikrai pasidaro laiminga. Ši konkreti piniginė turi truputį lizdą, kad gitarą ištrauktų. Pjaustyti yra pakankamai mažas, kad prarasti kitas pinigines, taigi tai puiki dovana gitaristui.

Žiūrėti daugiau: Sėkmės dovanos draugams

9. Kalėdos kojinės:

Kalėdos Socks

Čia yra puikus “funky” Kalėdų dovanų kojinės berniukams ar vyrams. Komplekte yra 12 porų kojinių, kurios visos yra temos Kalėdų. Naudojamos spalvos yra raudonos, žalios, baltos ir mėlynos spalvos. Jūs gausite šią dovaną iš combo skilties, kai planuojate apsipirkti, įsigykite šias pakuotes, kad padarytumėte šypseną savo draugo veidui.

Linksmos dovanos yra neįprastos dovanos, kurios gali būti duodamos draugams ir artimiesiems. Pasirinkite tokius dalykus kaip raktų pakabukai, puodeliai, pagalvėlės ir kt.

Žiūrėti daugiau: Aš atleiu dovanas jam ir jai