9 geriausias Batmano marškinėlių moterų ir vyrų sąrašas Stiliai gyvenime

Batmanas yra populiarus išgalvotas superherojus, kuris pasirodo įvairiose knygose ir romanuose. Šiandien yra įvairių žiniasklaidos priemonių, kuriose galime pamatyti batmaną kaip filmus ir romanus. Bet Batmanas dabar spausdinamas ir marškinėliai. Kaip ir kiti superhero herojai, “Batman” taip pat dažytas įvairiais marškinėliais. Yra įvairių tipų Batmano marškinėliai, tiek vyrams, tiek moterims. Tai vadinama meniniu darbu, kurį atlieka menininkai. Yra daug platformų, iš kurių galima įsigyti “Batman” marškinėlių Indijoje. Batmano marškinėliai yra labai populiarūs ir šiandien yra tendencija.

Moteriški ir vyriški Batmano marškinėlių dizainai:

Čia yra skirtingi modeliai, kuriuos gali turėti “Batman” marškinėliai,

1. Batmano logotipas Vyriškas audinio mygtukas žemyn marškinėliai:

Batman Logo Men's Woven Button Down T-Shirt

Tai skatina profesionalumą, kad šis šikšnosparnių variantas taip pat skatina pranašumą. Tai trumpas rankovių marškinėliai ir šis marškinėliai puikiai tinka kasdieniam penktadieniui ir tai yra oficialiai licencijuota dc komiksai.

2. “Batman Silhouette” vyrų marškinėliai:

Batman Silhouette Men's T-Shirt

Tai yra meno požiūris marškinėliai, kurie atrodo, kaip Batman stovi prie durų. Šis batsmano įvaizdis reiškia, kad Batmanas įeina į tamsų kambarį. Jis pagamintas iš 100% medvilnės, o šis raudonasis batmeno marškinėliai yra įvairių dydžių.

3. Batman vs Supermenas T-shirt:

Batman vs Superman T-Shirt

Šis “Batman” vs superminiško marškinėlio tamsiai pilkas marškinėliai pasižymi plieniniu austi bat simboliu, kurį dekoravo Ben Affleck “Batman” Batmane prieš Supermenas. Jis pagamintas iš 100% medvilnės ir yra geriausias dėvėti batsmano gerbėjams. Tai trumpa rankovių marškinėlė, turinti pilkos spalvos.

4. Moteris Batsman marškinėliai:

Moteris Batsman T-Shirt

Šis batsman marškinėliai yra toms moterims, kurios yra batsmano gerbėjai ir mėgsta dėvėti batsman logotipo marškinėlius. Tai yra tiek klasikinių, tiek plonių moterų dydžių, kad galėtumėte parodyti meilę tamsiai riteriai.

5. “Batman” cukraus blizgus marškinėliai:

Batman Sugar-Glitter T-Shirt

Šios marškinėlių rūšys skirtos mažoms mergaitėms, kurios mėgsta rožinę spalvą ir nori dėvėti šiuos mažus Batmano cukraus blizgučių marškinius. Priekyje yra “Bat girl” logotipas ir labai mergaitė. Nakvynė ar laisvalaikio dienos tokio tipo marškinėliai visada bus tinkami visoms mergaitėms.

6. Batman simbolis su ilgomis rankovėmis vyriški marškinėliai:

Batman Symbol Long Sleeve Men's T-Shirt

Šis “Batman” simbolis marškinėliai yra pilkos spalvos, taip pat ryškus ir geltonas Batmano simbolis. Tai visiškai rankovinis batman marškinėliai. Jei esate animacinių filmų mėgėjas, šis simbolinis marškinėliai bus tavo pasirinkimas tarp kitų t-shirt kolekcijų.

Žiūrėti daugiau: Beisbolas marškinėliai vaikams ir mergaitėms

7. “Batman” “Caped Kid’s T-Shirt”:

Batman Caped Kid's T-Shirt

Šis marškinėliai turi visas spausdintines tees su pelekais, kuriame yra batmano simbolis ir šarvai. Jis pagamintas iš 100% poliesterio ir yra juodos spalvos. Virvelė pritvirtinama prie marškinių pečių su kabliu ir kilpų tvirtinimu.

8. “Batman Bright City” vyrų marškinėliai:

Batman Bright City Men's T-Shirt

Tai yra medvilninis marškinėliai, o tai yra puikus marškinėliai visiems batsmano mėgėjams. Tai batsman žvaigždės naktinis marškinėliai. Galite naudoti kaip įprastą ar atsitiktinį dėvėjimą, kad šis marškinėliai būtų įspūdį jūsų mažiems draugams.

Žiūrėti daugiau: Dauguma juokingų marškinių 2017 m

9. “Batsman” vidutinio nakties bėgimo marškinėliai:

Batsmanas Mid-Night Running T-Shirt

Ši marškinėliai turi batus nuo stogo, kad nužudytų blogus žmones, kuriuos gali rasti. Tai yra 100% medvilninis juodas marškinėliai. Tai ypač vaikams. Vaikai mėgsta išbandyti tokio tipo dizainą ir tamsius spalvos marškinėliai, kad įspėtų savo draugus. Šis marškinėliai atrodys gerai, jei naudosite džinsus ir sportines alyvas.

Šie marškiniai yra tiek vyrams, tiek moterims, ir tai rodo meilę išgalvio pobūdžio. Tai taip pat yra mažiems vaikams. Taigi, mes matėme skirtingus marškinėlių dizainus skirtingose ​​situacijose.

Žiūrėti daugiau: Koledžo marškinėliai jaunimui

Vaizdai Šaltiniai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.