9 gražios majų tatuiruotės dizainai ir reikšmės

Dabar senovės dizainai tampa vis populiaresni. Tai apima majų tatuiruotes, kurias šiandien daug žmonių daro savo kūnuose. Taip pat galite tai padaryti lengvai. Yra ir kitų stilių, kurie kartais yra geometriniai, taip pat su jais atliekami tokie stiliai kaip gėlių ar kitų spaudinių. Tačiau jūs turite prisiminti, kad kai jūs norite kažkokio senovės modelio, turėsite būti atsargūs, kad jie yra labai stori ir spalvos yra gana tamsios.

Majas tattoo designs

Todėl, jei norite didelės apimties dizaino, pirmiausia turėtumėte išbandyti laikinas lipdukas pirmą kartą ir pamatyti, ar tu patogiai sportui. Tada tik jūs turėtumėte kreiptis į profesionalų ekspertą ir gauti ką nors pagal užsakymą. Taip pat galite naudoti kitas spalvas, pvz., Raudonas arba žalias, o ne juodas. Tačiau tai dažniausiai padaryta tamsiai juodos spalvos rašalu.

Jie eina į epidermio sluoksnius, todėl gali būti sunku pašalinti, jei norite pereiti prie lazerio pašalinimo. Oda toje vietoje gali būti nelanksti ir taip pat gali palikti rašalo pėdsakus. Todėl turėtumėte pasikonsultuoti su profesionaliu menininku ir gaukite nurodymus, o tada atliks senovinį dizainą. Jie visada turėtų būti pagaminti pagal užsakymą, todėl jūsų atlikėjas taip pat gali pritaikyti jums tinkamą modelį pagal savo sporto gebėjimus.

Naujausi ir geriausi majų tatuiruotės dizainai su paveikslėliu:

Žemiau yra 9 geriausių “Mayan” tatuiruočių dizainų, kuriuos galite įkvėpti iš savo dizaino ar pagal užsakymą padaryti dizainą iš savo modelio atlikėjo.

1. Sudėtingas geometrinis majų tatuiruotės dizainas:

Sudėtingas Geometric Mayan Tattoo Design

Tai labai madinga majų tatuiruotė, kuri buvo padaryta dėl rankos ilgio. Galite išbandyti įvairias kitų formų šio tipo stilius ir kitose jūsų kūno dalyse. Galite tai padaryti savo tinkamumo spalvomis ir tuo, ko galite dėvėti patogiai.

2. Senovės majų tatuiruotės dizainas:

9 gražios majų tatuiruotės dizainai ir reikšmės

Tai atliekama senoviniame majų stiliuje ir tu gali padaryti panašius stilius su tamsiomis spalvotomis dažais. Tai yra vienas geriausių Mayan tatuiruotės dizaino vyrų tarp Mayan stiliaus tatuiruotės ir kuris gali dėvėti bet kurią kūno pusę, bet dėvėti peties bus patrauklesnis.

3. Musulmoniniai ginklai Mayan Tattoo Design:

Raumenų Arms Mayan Tattoo Design

Tai dar viena senoji tatuiruotė, kurią galite išbandyti visą ginklų ilgį. Tai gana tamsios ir meninės spalvos. Žmonės, turintys tvirtus pečius ir ilgus ginklus, gali turėti tokio tipo tatuiruotes, kad gautų unikalų išvaizdą.

4. Tribal Mayan Tattoo Design:

Raumenų Arms Mayan Tattoo Design

Tai dar viena genialių ar majų dizaino forma, kuria galite sportuoti tam tikroje rankų padėtyje. Taip pat galite jį išplėsti į riešą, kad tai būtų tamsesni ir meniškesni.

Žiūrėti daugiau:Vandenio tatuiruotės dizainas vyrams

5. “Hawaiian Tribal Turtle Mayan Tattoo Design”:

Havajai Tribal Turtle Mayan Tattoo Design

Tai dar vienas maijaus tatuiruotės rankogalių dizaino variantas, parodytas paveikslėlyje prieš šį vaizdą. Galite išbandyti įvairius tokio stiliaus stilius. Tai yra genčių menai, bet jūs galite juos sujungti su kitokiais tatuiruočių modeliais ir simboliais.

6. Polinezijos majų tatuiruotės dizainas:

Polinezija Mayan Tattoo Design

Tai taip pat labai meniškas tatuiruotės dizainas, kuris buvo padarytas ant kojų. Jūs galite padaryti panašių stilių visoms kojoms.

Žiūrėti daugiau:Shamrock tatuiruotės dizainas

7. Geometrinis Mayano tatuiruotės dizainas:

Geometrinis Mayan Tattoo Design

Tai atliekama geometriniu būdu. Ši tatuiruotė yra padaryta iš šoninės kūno padėties ir tęsiasi iki rankų. Tai yra gana stilingi ir, jei norite, pusės padėtį, tai gali būti padaryta lengvai.

8. Didžiulė juodoji darbų galerija “Mayan Tattoo Design”:

Sunkus Black Work Mayan Tattoo Design

Šis “Mayan” meno tatuiruotės dizainas atliekamas ant rankų, taip pat juose yra tamsios juostos. Jei norite kažką panašaus, tuomet turėtumėte juos pritaikyti.

Žiūrėti daugiau:Masoniniai tatuiruočių dizainai

9. Arbatžolė “Mayan Tattoo On Shoulder”:

Apyrankė Mayan Tattoo On Shoulder

Tai dar viena meno majų tatuiruotė. Tai turi storio juostos modelius ir taip pat turi įvairias dekoratyvines konstrukcijas. Moterys, norinčios gauti tatuiruotes, gali atlikti šį dizainą.

Galite to išbandyti įvairiose kūno vietose. Jei norite kažką panašaus, tuomet turėtumėte pasikonsultuoti su profesionaliu ekspertu ir tada iš šių stilių padaryti tinkintus pagal savo tinkamumą. Tai taip pat labai madinga sportuoti.

Vaizdo šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.