9 madingi dizainerio liemenės vyrams ir moterims

Tai laikas pasirodyti vakarėlyje ir ieškoti puikios drabužinės aprangos, atitinkančios jūsų drabužius. Tada tai tikrai paprastas vienkartinis drabužių priedas, vadinamas “Vest”. Berniukams ir mergaitėms, laikas atnaujinti neseniai madingiausius 9 geriausius dizainerio liemenes, dėl kurių jūs jaučiate, kad nusipirksite iš karto!!

Naujausi dizainerių liemenių modeliai vyrams ir moterims:

Leiskite mums pažvelgti į geriausius berniukų ir mergaičių dizainerio liemenes.

1. Paukštis suprojektuotas negabaritinės deniminės moteriškos kelnės:

Paukštis Designed Oversize Denim Women Vest

Džinsi yra mėgstamiausia medžiaga, kurią mergaitės naudoja savo gyvenime. Kai jums nuobodžiauja dėvėti juos kaip pledus ar marškinius, tuomet laikas pasikeisti. Pridedant juos kaip sluoksnį ant marškinėlio viršuje arba ant viršaus su didžiuliu dizainu skirtu liemeniu, siuvinėjimo darbai, vaizduojantys paukštį ir apsupti akmenimis aplink siūlę, yra tikrai išskirtinė dizainerio liemenė.

2. Dvipusės trikotažo vestuvės:

Dvigubos krūtys Knitted Men Vest

Vyrams, norintiems pakeisti įprastą vienkartinę striukę, čia geriausias pokytis tinka jums. Išmėginkite šią plačią atvartinę liemenę, kuri sutaptų viena su kita lygiagrečių mygtuko eilučių. Mygtukas gali būti vienas stulpelis arba dvigubas. Pristatant grožio daugiau skonio dizainui, liemenė yra pagaminta iš megzto audinio.

3. Krepsinis ilgo dizainerio liemenė moterims:

Krepas long designer vest for women

Šis kasdienio drabužio dizaineris ilgas kailis, pagamintas iš “Crepe” medžiagos, kuri turi dvi ilgas kišenes ant šono. Liemenė paprastai yra be rankovių, todėl ji skiriasi nuo įprastos striukės. Liemenės apykaklės nėra kietos, skirtos nuo kitos atsitiktinės liemenės. Spalvos yra nuo paprastos juodos iki ryškiai geltonos spalvos.

4. Plaktuvo darbo apkarpytos moteriškos kelnės:

9 madingi dizainerio liemenės vyrams ir moterims

Veterinarų dydis yra tai, kas daro jį garsiau tarp jaunų merginų. Viršutinė pele sukurta su mūro ar išsibarstytu jean efektu su išblukusia spalva. Liemenės užkimštos šoniniais metaliniais mygtukais.

Žiūrėti daugiau: Medvilnė Vest

5. Sequin dizainerio liemenė vyrams:

Sequin designer vest for Men

Ši blizganti liemenė dažniausiai dėvi vyrų vakarėliui. Medžiagos spalva tampa blizgesnė dėl blizgančio šviesaus apvalaus metalinio mygtuko sekos darbo. Liemenė yra sujungta su baltu marškinėliu ir juodu kostiumu.

6. Designer Zip Vest for Men:

Dizaineris Zip vest for Men

Šis plonas tinkamas dizainerio liemenė su šoninėmis užtrauktukais leidžia atrodyti madinga ir madinga. Įranga paprastai yra kūno jungiasi su mygtuku pritvirtintas prie liemenio kampų. Mygtuko dydis yra apvalus ir didelis, todėl jis atrodo ryškesnis.

Žiūrėti daugiau: “Casual Mens Vest”

7. “Multi-Pocket Leather Vest” vyrams:

Multi-kišenė leather Vest for Men

Šis grynas odinis striukė pasakoja grožį per odos gaminių dizainą ir tekstūrą. Ši liemenė suprojektuota mažiausiai keturiomis pusinėmis kišenėmis, kurios nėra mados išraiškos, bet taip pat labai patogu nešioti jo daiktus.

8. Kailių dizainerio liemenė moterims:

Kailis deisgner Vest for women

Ši liemenė, pagaminta iš kailio, yra geriausias kostiumas, kurį reikia dėvėti kartu su ilgomis rankovių marškinėlėmis per pavasario sezoną. Kaulas suteikia šilumą ir dar suteikia nuostabų madingą požiūrį. Ši liemenė tiesiog tinka ant kūno be jokių papildomų mygtukų.

Žiūrėti daugiau: Ladies Vest Tops

9. Nėrimo dizaineris moteriškos kelnaitės:

Mezgimas designer womenVest

Ši vilnonių medžiagų liemenę galima lengvai namuose pagaminti tik su adatų ir vilnonių siūlų pora, tačiau parduotuvėse yra “Humpty” dizaino, dėl kurio paprastas ponios pasiimti ir dėvėti. Siūlų spalva taip pat gali būti sujungta, kad būtų suformuota liemenė. Tai geriausiai tinka su marškinėliais arba suknele.

Dėvėkite “šluostę”, kuri jums tinka ir leidžia jaustis patogiai. Šis jausmas dėvėti patogų audinį tikrai jaučiamas dėvėti suprojektuotą liemenę. Kas tu esi, tikrai atsispindi tuo, ką tu dėvi!!

Vaizdai Šaltiniai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.