9 Naujausi ir fantastiški 3D virtuvės dizainai su nuotraukomis

Virtuvės erdvės dizainas yra lengva, tačiau sudėtinga užduotis. Čia komforto faktorius pranoksta dizaino faktorių, todėl dažnai būna konfliktų pasirinkdami iš įvairių galimų variantų. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad virtuvėje reikia daug vietos, funkcionalumo, tinkamo apšvietimo, galios taškų ir gausybės saugos priemonių. Šie veiksniai, kai pasirūpinsite, padės planuoti lengvą užduotį.

3D Kitchen Designs

Top 9 virtuvės dizaino 3D dizainai:

Čia pažvelkite į mūsų 9 geriausius 3D virtuvinius dizainus su nuotraukomis. Pasirinkite geriausią iš žemiau pateiktų “3D Kitchen” dizaino ir padaryti savo virtuvę gražu.

1. Moderni atvira virtuvė:

Šiuolaikiška kitchen

Šiandien dauguma virtuvių yra tokio pobūdžio. Gerai sinchronizuotas dekoras su minimaliu ornamentu ir keletu spintelių ir stalčių. Atskira vieta mikrobangų krosnelei ir šaldytuve yra papildoma funkcija, todėl virtuvėje yra daugiau vietos.

2. Virtuvė balta su atviru lentynu:

Virtuvė in White with Open Shelves

Šis dizainas yra labai elegantiškas ir stilingas. Taip pat galite vadinti tai švaria erdve su keliomis sienomis pakabinamomis spintelėmis ir atvira lentynos erdve dideliems daiktams. Liuksai yra erdvūs ir gali būti naudojami kaip valgomasis.

3. Mažas, bet protingas:

Mažas yet Smart

Kai erdvė yra trumpalaikis veiksnys, šios pridedamos spintelės yra naudingos. Stiklo durų spintelių idėja yra puikus būdas panaudoti erdvę aplink kaminą. Visų dydžių stalčiai leidžia lengvai laikyti mažus ir didelius daiktus atskirai.

4. Virtuvė su šokolado spalvos baldais:

Virtuvė with Chocolate Colour Furniture

Kai grindų ilgis yra didesnis nei virtuvės plotis, tai yra labai patogu suplanuoti erdvę. Yra kelios sienos pakabinamos, stalo ilgis ir pilna ilgio spintelės, kurios suteikia daug vietos virtuvės reikmenims.

5. Moderni virtuvė Brown ir Green:

A Modern Kitchen in Brown and Green

Virtuvėse naudojamos tekstūros yra labai ribotos, nes jas sunku išlaikyti. Tačiau tai neapsiriboja tik tuo, kad virtuvėje naudojamos kietos spalvos, skirtos gyvam išvaizdžiui. Čia yra virtuvė, kurioje erdvioms apšviesti naudojamos ryškios žalios spintelės ir rudas derinys.

6. Geltonos ir pilkosios virtuvės interjeras:

Geltona and Grey Kitchen Interiors

Ši virtuvė turi unikalų dizainą ir derinį, tai yra tikras pavyzdys iš lauko. Tiems, kurie mėgsta ryškias spalvas, šis geltonas ir pilkas derinys tikrai įspūdį tave. Visi įrenginiai buvo suprojektuoti su užapvalintais kraštais, kurie vienodai dekoruoti.

7. Erdvi virtuvė su didžiuliu siena:

A Spacious Kitchen with Huge Wall

Kodėl susikerta visa vieta, kai vieną sieną galima naudoti visais tikslais. Ši virtuvė yra didelė ir yra unikalaus dizaino erdvės. Jame yra visos patalpos ir bet kokios rūšies sandėliavimo patalpos, kurias reikia įrengti vienoje sienoje. Spalvų derinys taip pat ramina ir švelnina erdvę.

8. Virtuvė juoda ir mediena:

A Kitchen in Black and Wood

Juoda yra visada elegantiška spalva ir apima visas spalvas ir tekstūras. Čia matinis gatavas juodas buvo sujungtas su medine tekstūra, kad pasiektų įtaką. Tai niekada nebus senas ateityje ir yra vieta, kur būtų malonu praleisti laiką virimo.

9. Virtuvė su didžiuliu plotu ir valgomuoju:

Virtuvė with Huge Shelf Space and Dining

Net minimalus dizainas, ši virtuvė išėjo gražiai ir atrodo labai erdvus. Pagal koridorius ir tuos gražiai suprojektuotus keletą lentynų atrodys elegantiškas ir įdomus naudoti. Valgomoji erdvė buvo gražiai iškasta, nesukeliant daug erdvės su kupinomis kėdėmis.

Atsižvelgiant į jūsų erdvę, išsiskleiskite patogią vietą ir šilumą. Visa mintis yra apie paprastą vietą, kuri atgaivina jūsų protą ir kūną. Užpildykite erdvę teigiamai energijai ir sukurkite savo namuose gražią šių trijų virtuvių dizainą.

Vaizdai Šaltiniai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.