9 skirtingų tipų vyriškos odos plonos Bifold piniginės

Piniginės atsirado, kai buvo įvesta popierinė valiuta, nes per daug monetų negalima laikyti piniginėse, o ne laikyti piniginėje ar maišeliuose. Piniginės yra įvairių stilių, tarp jų populiariausias yra “Bifold” piniginė. Joje yra lengviau įdėti pinigus ir korteles. Maketai pagaminti iš odos, nailono ir kitų audinių. Tačiau vyrai pageidauja odos ir nailono piniginės.

bifoldas wallets

Vyriškos odos piniginės Bifold:

Kadangi žmonės saugo piniginę tiesiai į savo kišenę, jie siekia daugiau geros išvaizdos piniginės, kurias lengviau tvarkyti. Čia yra keletas bifold piniginės, kurios šiuo metu yra tendencijos.

1. “Bifold” piniginė su mygtuku:

Bifold-piniginė su mygtuku

Piniginės yra naudojamos saugiai laikyti daiktus. Mes visada siekiame dvigubo saugumo ir šis mygtuko piniginis suteikia tą patį. Mygtukas blokuoja “Piniginės” atidarymą.

2. Zip tipo Mens Bifold Piniginė:

zip-bifold-piniginė

Net “zip” “Bifold” piniginė užtikrina dvigubą saugumą. Užtrauktukas uždaro piniginės atidarymą iš visų trijų pusių. Šis odos bifoldo piniginis turi kamufliažo modelius ir pagamintas iš karvės odos. Tai atsitiktinis piniginis, kuris atrodo kietas.

Žiūrėti daugiau: Geriausios metalinės piniginės.

3. “Long Bifold Mens” piniginė:

ilgo bifoldo piniginė

Verslininkui visada reikia šios odos ilgos Bifoldo piniginės, kurioje jis gali išlaikyti savo mažus svarbius dokumentus su juo. Šis vyriškasis “Bifold” krepšys turi “kaubojaus” spaudą ir turi mygtuką, norint pritvirtinti piniginę, kad daiktai neslidintų. Jis netgi turi nedideles skylutes, kad atrodytų unikali.

4. “Bifold” piniginė su monetų kišenėle:

Bifold-piniginė su moneta-kišenė

Terminas “piniginė” yra susijęs su pinigais, tačiau dabar kortelės užima vietą. Vis dėlto monetos reikalingos norint pirkti nedidelį daiktą arba paskolinti jį neturtingiesiems. Šis “bifold” odinis piniginis turi atskirą kišenę, kad monetos būtų tokios, kad jos nesleptų. Piniginės išvaizda yra grubus, bet tendencija.

Žiūrėti daugiau: Pašto piniginė

5. “Bifold” piniginė su “Identity Pocket”:

Bifold piniginė su identiška kišenė

Vyrai turi išsiaiškinti, o kai kur gaila, visada turėtų būti pasirengusi. Tapatybė turi žinoti vardą ir adresą. Vyriškos “Bifold” odinės piniginės yra su atskira kišene tapatybei. Šiuo atveju kišenė yra skaidrus, kad jo tapatybė būtų aiškiai matoma, o jo ieškojimas nieko neprarastų.

6. “Bifold” piniginė su “Money Clip”:

9 skirtingų tipų vyriškos odos plonos Bifold piniginės

Paprastai piniginės yra skirtos tam, kad pinigai būtų laikomi atskirame skyriuje, o tada jūs turite ieškoti konkrečių pinigų. Pagrindinis “Bifold” piniginės pranašumas su pinigų klipu yra tas, kad pinigai yra nukirpti “piniginės” centre. Jūs galite lengvai ieškoti pinigų, pavyzdžiui, pasukant puslapius.

Žiūrėti daugiau: Odos rankos piniginė

7. “Nylon Slim” “Bifold” piniginė:

nailono bifoldo piniginė

Jei jums yra nuobodu nešioti odos piniginę, tada pabandykite nailono piniginės. Jie yra lengvi svorio ir yra daugiau modelius. Galite nešioti juos vakarėliuose ir kituose laisvalaikiuose.

8. “Slim Leather Bifold Wallet”:

plonas bifoldas-piniginė

Šiuolaikiniame pasaulyje netgi vyriški drabužiai, drabužiai ir piniginė yra privaloma. Kitas pinigines galima išskirti laikant kišenę, bet šis plonas bifoldo piniginis yra kitoks. Jie yra pagaminti taip, kad jie nepraeina. Šioje piniginėje pusės yra susiuvamos taip, kad jos nebūtų išplėstos.

Žiūrėti daugiau: Mens trispalvis piniginės

9. Vertikali “Bifold” piniginė:

vertikalus bifoldas-piniginė

Vyrų piniginės paprastai yra visos horizontalios, tačiau šis vertikalus “Bifold” krepšys yra vienas iš jo rūšių. Nors visa tai viduje yra tokia pati kaip ir kitose piniginėse, bet išorinis išvaizda yra kitokia. Šie piniginės gali turėti daugiau kreditinių kortelių.

Mados pasaulis yra ne tik moterims, bet ir vyrams vienodai. Taigi netgi jie ieško super stilizuoto ir tendencingo dalyko, ar tai yra drabužiai ar aksesuarai. Piniginė yra privaloma kasdieniame gyvenime. Kiekvienas piniginis atspindi tuos asmenybės kaip suknelės.

Vaizdai Šaltiniai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.