9 Įžymios Indonezijos turistinės vietos Aplankykite Stiliai gyvenime

Pasakyta, kaip “nuostabi Indonezija”, teigiama, kad šalis, turinti viską, kad galėtų pasiūlyti iš turtingo istorinio paveldo, skirtų įvairioms kultūroms ir gamtos grožybei, kurią įkvėpė 17 508 salų garsus salynas. Turistų lankytinų vietų šalyje, kurioje garsėja tokia gausa, sąrašas niekada nesibaigia, todėl mes sužinojome apie geriausias lankytinas lankytinas vietas į Indoneziją..

Indonezija Turistiniai Vietos:

1. Borobudur:

borobudur_indonesia-turistinės vietos

Devynioliktoji Mahajanos budistų šventykla Magelangoje, Centrinėje Javoje, Borobuduras yra vienintelis lankomiausias lankomasis turistinis objektas Indonezijoje. Iš viso 504 Budos statulos sumenkina šventyklos išorę ir interjerą kartu su 2672 dekoratyvinėmis reljefinėmis plokštėmis. Paminklas, sudarytas iš šešių kvadratinių platformų žemiau, ir trys apvalios platformos viršuje yra šventykla, skirta Viešpačiui Buda ir svarbi piligrimystės svetainė.

2. Bogoro botanikos sodas:

bogor-botanikos sodai_indonesija-turistinės vietos

Įkurtas 1817 m., Bogoras yra vienas iš seniausių botanikos sodų, esančių mieste, kuris turi tą patį pavadinimą, ir botanikos tyrimų centras nuo kolonijinių laikų. Sodo plotas virš 80 hektarų apima daugiau nei 15 000 rūšių augalų ir gyvūnų. Skirtingos paukščių rūšys ir net šikšnosparniai gali būti rasti prieglobsčio aukštyn medžių.

Žiūrėti daugiau: Vietos, kur aplankyti Butanas

3. Komodo nacionalinis parkas:

komodo-nacionalinis-park_indonesia-turistinės vietos

Komodo nacionalinis parkas, apimantis daugiau kaip tris didesnes Komodo, Padaro ir Rinco salas ir 26 mažesnius, yra didžiausia driežas – Komodo drakonas, nuo kurio parkas gauna savo pavadinimą. Komodo nacionalinis parkas buvo įkurtas 1980 m., Vienintelis tikslas buvo apsaugoti šiuos tvarinius, po kurio jis išplėtė savo taikymo sritį ir apsaugojo kitas jūrų rūšis. 1991 m. UNESCO paskelbė “Pasaulio paveldo sąrašą” ir turistai plaukiojo, kad pamatytų garsų “Komodo drakoną”.

4. Mount Rinjani:

mount-rinjani_indonesia-tourist-places

Lomboko salos lankytojai negali likti toli nuo apsilankymo Mount Rinjani, antra pagal dydį Indonezijos vulkanas. Nors šis vulkaninis kalnas reikalavo daugybės gyvenimų, treks į kalną vis dar yra populiarus tarp turistų, kuriuose, pasiekus vulkano viršūnę, trekkers gali patekti į 6,5 km kalderą, turinčią karštų šaltinių ir iš dalies užpildytą kraterio ežeras yra 200 metrų gylyje.

Žiūrėti daugiau: Japonija Geriausia vieta apsilankyti

5. Buriavimas Bali:

surfing-in-bali_indonesia-tourist-places

Su tūkstančiais salų tik paskambinus banglentininkams ateiti ir važiuoti bangomis, tik tinkama, kad Indonezija vadinama banglentininko roju, o Balis yra Indijos banglenčių epicentras. Pačioje Balio saloje yra 33 naršymo vietos su bangomis, siūlančios kažką visiems, nuo labiau pažengusių specialistų iki pradedančiųjų.

6. Raja Ampato salos:

raja-ampat-islands_indonesia-turistinės vietos

Raja Ampat salos Papua yra pasigyrusi dėl savo grožio su stačiomis vulkaninėmis uolomis, išsikišiančiomis iš vandenyno, tačiau tikras grožis yra povandeninis, kuriame galima rasti didžiausią pasaulyje jūrų gyvenimo įvairovę ir turtingiausią koralų rifų ekosistemą, turinčią didžiausią atrakcioną pramogoms.

Žiūrėti daugiau: Kenija Įžymios vietos

7. Tobos ežeras:

ežero-toba_indonesia-turistinės vietos

Viena iš didžiausių Sumatros pramogų yra Tobos ežeras, didžiausias tokio pobūdžio ugnikalnio ežeras pasaulyje. Tobos ežeras yra masinio sprogimo išsiveržimo, kuris įvyko beveik 77 000 metų, rezultatas. Pasaulyje žinomas kraterio ežeras, tęsiasi 100 km ilgio ir iki 1666 pėdų gylio, laikomas trečiuoju didžiausiu turizmo vietų Indonezijoje.

8. Toraja:

toraja_indonesia-turistinės vietos

Primityvios tradicinės kultūros Indonezijoje palaiko kiekvieno žavėjimą, bet ne kaip Toraja, vietinė etninė grupė, rasta Pietų Sulawesi provincijoje, gyvenanti gyvenamuosiuose kaip rūsiai. “Torajas” yra geriausiai žinomas dėl jų išsamių laidojimo apeigų, kurios trunka keletą dienų ir kuriose dalyvauja tūkstančiai žmonių. Per šias laidojimo ceremonijas, Toraja gali būti vertinamas atliekant kultūrinius šokius, kad suterštų ir pagarbintų mirusiuosius.

9. Didžioji mečetė Baiturrahmanas:

Baiturrahmanas-didžioji mošeja_indonesija-turistinės vietos

Įsikūręs Banda Aceh širdyje Indonezijos Ačehe provincijoje, Baiturrahmano didžioji mečetė yra simbolis Acehiečių religijos ir kultūros. 1881 m. Olandų kolonijinės administracijos įkūrimo mečetėje architektūrai būdinga Indijos kolonijinė ir Mogolų įtaka. Mečetė yra brangi iš Ačeono žmonių ir tapo populiari turistų atrakcija, ypač po to, kai ji išgyveno niokojamą 2004 m. Cunamį.

Čia galite pažvelgti į keletą gražių Indonezijos turistinių vietų. Ar tau patinka? Prašau pasidalinti savo nuomone.

Vaizdo šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.