Ar nėščios moterys gali valgyti kinų maistą? | Stiliai gyvenime

Nėštumas yra svarbiausias moters gyvenimo laikas. Tai etapas, kuris yra vienodai malonus ir labai sunkus. Šiame etape jūsų prioritetas yra rūpintis tau ir jūsų kūdikio sveikata. Sielvartas per šį laiką yra natūralus, bet jūs turite žinoti, ką valgyti, o ko ne. Štai sąrašas kinų maisto produktų, kurie yra saugūs jums vartoti nėštumo metu, o kai kurie – ne.

Kinų maistas nėštumo metu:

Ką valgyti?

Garuose virtos daržovės:

kinų maistas per nėštumą

Nors šis kinų maisto produktas yra labai naudingas visiems laikams, bet gali būti naudingas nėštumo metu. Virti daržovės, tokios kaip avokadas, brokoliai, morkos, pupelės, špinatai ir kt. Turi didelę maistinę vertę. Jose yra maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminai, folio rūgštis, kalcio, kuris yra labai naudingas kūdikiui vystytis. Turėtumėte tinkamai paruoškite daržoves, kad nevalgtumėte jų suvirintų.

Ryžių makaronai:

Kinų Noodles

Ryžiai ir makaronai yra daug angliavandenių, kurie yra labai naudingi vartoti nėštumo metu. Šis kininis maistas nėštumo metu suteikia kūnui energijos skatinimo. Angliavandeniai gamina serotoniną, kuris yra smegenų cheminė medžiaga, kuri sukelia gerą savijautą. Tai taip pat padeda pakilti jūsų nuotaiką, tokiu būdu užkertant kelią tamsiai mėlynai. Jie taip pat yra labai geri jūsų širdžiai.

Kinų imbieras:

Kinų Ginger

Vartojamas kinų imbieras gali jums padėti įvairiais būdais. Tai puikus vaistas, skirtas pykinimo, kuris nėštumo metu yra labai dažna problema, gydymui. Bet kokie simptomai, susiję su judesio ligomis, pavyzdžiui, galvos svaigimu; Šaltas prakaitavimas ir pykinimas gali būti pašalinti.

Kokosų aliejus:

kokosas oil

Tai dar vienas Kinijos maisto produktas, kuris yra labai naudingas nėščiajai ponia. Tai padeda pagreitinti kūno kurą, kuris yra labai reikalingas sveikai nėštumo mechanizmui. Jame yra laurino rūgšties, todėl nėštumo metu ji yra labai svarbi kinų maistas. Tai padeda gerinti organizmo imuninę sistemą.

Švieži Tofu:

Šviežias Tofu

Kitas svarbus maistas, kuris yra labai vaisingas vartoti, yra šviežias tofu, nes juose yra daug baltymų ir antioksidantų. Jame yra maistinių medžiagų, kurios, jei jų sudėtyje yra dietos, gali stebuklai. Jis didina hemoglobino sudėtį organizme ir yra optimalus energijos šaltinis. Švieži tofu taip pat yra kalcio, kuris palengvina kaulų vystymąsi organizme.

Pupinis kiautas:

Bean Sprout

Jie taip pat yra maistingos vertės ir laikomi naudingais nėštumo metu. Jie apima fitą maistines medžiagas, vitaminus B ir baltymus. Tai palengvina kūdikio smegenų vystymąsi. Tai taip pat padeda rūpintis vaisiaus sveikata. Svarbu tinkamai išplauti ir virti, kad būtų išvengta kokių nors problemų.

Maža gyvsidabrio žuvis:

Žemas Mercury Fish

Nėštumo metu patartina vartoti mažai gyvsidabrio turinčias žuvis. Žuvys, kurių gyvsidabrio kiekis mažas, yra daug omega-3 riebalų rūgščių, vitaminų, baltymų ir mineralų. Tai naudinga sveikas vaisiaus vystymuisi. Žuvys, pvz., Lašiša, menkė, krevetės ir tt, yra mažai gyvsidabrio.

Kinų arbata:

Kinų Tea

Vartojant žaliąją arbatą nėštumo metu gali būti labai naudinga dėl savo antioksidantų. Tai padeda užkirsti kelią bet kokiai ląstelių žalai organizme. Tai taip pat padeda vystytis vaisiui. Jis taip pat naudingas dantims ir kaulams bei imuninės sistemos palaikymui. Turėtumėte vengti gerti arbatos maistą.

Conjees:

Conjees

Conjees yra tradicinė kinų sriuba. Tai naudojama dėl savo gydomosios naudos Kinijos medicinoje. Jūs galite vartoti šį kininį maistą nėštumo metu ir pasinaudoti įvairiais būdais. Jie yra labai minkšti skonio, bet gali pašalinti pykinimą, kuris yra labai dažna problema nėštumo metu. Tai taip pat labai užpildas, todėl gali pašalinti alkio kančias.

Naminis kinų maistas:

Naminis Chinese Food

Paskutinis, bet ne mažiau svarbu, kad patartumėte vartoti kinišką maistą, kurį gaminate namie. Joje yra mažiau mono natrio gliutamato, kuris yra labai žalingas vartoti. Daugelis iš jūsų gali būti klajojančios, ar nėščios moterys gali valgyti kinišką maistą, ar ne, mes turime jūsų sprendimą. Jūs galite keisti patiekalus naudodamiesi savo sveikais ingredientais, kurie jums naudingi.

Ką valgyti?

Kepta kinų maisto produktų:

Keptas Chinese Food Items

Kepti kininiai maisto produktai yra daug kalorijų ir riebalų. Didelis kalorijų suvartojimas gali sukelti svorio padidėjimą. Kai jūs svoris nėštumo metu, jums sunku nešiotis vaiko. Tai taip pat kelia kelias sveikatos problemas, taip sumažindama jūsų našumą vaiko priežiūrai.

Žiūrėti daugiau: duona nėštumo metu

Jūros gėrybės:

Jūros gėrybės

Jūros gėryboje yra daug metilo gyvsidabrio, dėl kurio gali pablogėti vaisius. Reikėtų kuo labiau apriboti žuvų, tokių kaip kiaukutiniai, tunai, rūkyta žuvis ir suši, kiekį. Per didelis gyvsidabrio kiekis nėščios moters kraujyje gali pakenkti kūdikio smegenų ir nervų sistemos vystymuisi..

Žaliavos / po virtine mėsa:

Pagal Cooked Meat

Nevalgius arba virtos mėsos suvartojimas gali sukelti tokias infekcijas kaip toksoplazmozė. Tai gali sukelti ligą, kuri yra gripo forma ir taip susilpnina imuninę sistemą. Apsinuodijimas maistu yra labai dažna liga, kuri gali atsitikti dėl žalio mėsos. Tai taip pat kelia riziką, susijusią su persileidimu.

Žiūrėti daugiau: yra kukurūzai, tinkami nėštumui

Liucernos daigai:

Liucerna Sprouts

Ledainės kopūstai yra įvairių tipų mirtinų bakterijų, tokių kaip E. spiralė. Šių daigų įsisavinimas sukelia infekciją. Tai taip pat sukelia infekcijas, tokias kaip salmonelės ir listerijos. Labai svarbu, kad nėštumo metu neliktų jokių infekcijų.

Kinijos maisto prekės, kuriose yra MSG:

Kinų Food Items Containing MSG

Bet kokio maisto produkto, kurio sudėtyje yra mono natrio gliutamato, bet kokia kaina turėtų būti vengiama. Šis aromatas yra vienas iš Kinijos maisto produktų ingredientų ir sukelia daug neigiamų padarinių. MSG vartojimas gali sukelti pykinimą nėščioms moterims kartu su kitais poveikiais, tokiais kaip tirpimas, silpnumas, krūtinės skausmas ir paraudimas..

Žiūrėti daugiau: valgyti gvazdikus nėštumo metu

Tai buvo visų Kinijos maisto produktų, kuriuos galite turėti ir kurių negalite, sąrašas. Labai svarbu laikytis sveikos mitybos režimo per 9 svarbiausius nėštumo mėnesius. Turėtumėte vartoti tik tuos maisto produktus, kurie yra sveiki jums ir jūsų kūdikiui. Galite likti sveiki tik tada, kai valgysite sveiką.