Žingsnis po žingsnio, norint pagaminti Mehendi kūgį namuose Stiliai gyvenime

Kaip puikiai pagaminti “mehndi” kūgį namuose? ar norite sužinoti apie procesą ir veiksmus, susijusius su tuo. Mehndi namuose yra puiki idėja. Mehndi iš tikrųjų yra Indijos kultūros esmė. Tai turtinga spalva ir nuostabus kvapas mums visiems priklauso tai. Tai meno forma, kuri yra gerai vertinama ir džiaugiamės. Bet net ir kaip įsitvirtinęs menininkas gali nutikti, jei naudojamas įrankis nėra sukonstruotas iki tobulumo.

Mehendi dizainas gali pavaizduoti jus kaip naujokas, jei chna kūgio nėra padaryta teisingai. Yra daug žmonių, kurie naudoja lazdeles, kad sukurtų henna dizainus, bet procesas yra labai sunku mokytis. Taigi, rankomis valcuoti megandos kūgiai jau seniai naudojami, kad šis procesas būtų lengvas ir menas praktikuojamas, neapsunkinant menininko rankų. Čia mes pateikiame žingsnis po žingsnio procesą, kaip taisyklingai sumontuoti mehndi kūgius namuose, kuris padarė mehndi dizainą tamsesnį.

Kaip To Make Mehndi Cone

Kaip padaryti Mehandi Cone žingsnis po žingsnio

Henna kūgiai daro ne raketų mokslą. Po keleto paprastų žingsnių (ir tam tikrą praktikavimą keletą kartų) gali būti tobula.

Dalykai, kuriuos reikia

Pirmasis uždavinys – surinkti reikmenis ir įrankius, kurių jums reikės:

 • Celofano arba Flora fane arba Mylar lakštas. Kūgio formavimas yra lengvesnis su storesniais lakštais.
  • Žirklių pora.
  • Lipni juosta.
  • Mažos gumos juostos, skirtos apsaugoti kūgius.

Žiūrėti daugiau: “Matching Color Dress” “Mehndi”

Žingsnis po žingsnio metodas Mehendi kūgio paruošimui:

Kaip To Make Mehndi Cone 1

Kai turėsite visas atsargas, pradėkite nuo užduoties.

 1. Iškirpti lapą į 6×7 colių dydžio stačiakampį. Nors taip pat galima naudoti ir trikampius gabalus, stačiakampiai yra labiau linkę dėl papildomo medžiagos sluoksnio, kurį jie suteikia, ir tas pats padeda užkirsti kelią bet kokiam nutekėjimui, kai jis sukamas į kūgį.
 2. Pradėkite kūgio sukimą – viską, ką jums reikia padaryti, tai patraukite viršutinį dešinįjį stačiakampio kampą ir laikykitės jį sulenkiant į kairę, link centro. Plokščiojo lapo krašto centras tampa smailiu kūgio galu.
 3. Roll and Roll! – Tęskite lakštą, kol galiausiai sukursite kūgį. Galite naudoti mažus stumiančiojo traukimo judesius, kad sureguliuotumėte kūgio ilgį ir plotį pagal jūsų troškimą ir poreikį.
 4. Kai pasieksite pabaigą, perkelkite kūgį, po to traukdami ją, kad galėtumėte atidaryti kaip galėtumėte. Rekomenduojama, kad antgalis būtų atidarytas taip pat kaip ir kiaurymė. Jei jums reikia didesnių angų, galą vėliau galima nupjauti žirklėmis.
 5. Juostos kartu! – Kūgio galo mažoji uodega turi būti tinkamai suformuota. Palikite pusantro laipsniuką nuo viršaus, o lipkite.
 6. Be to, maždaug po kūgio galiuką reikia pridėti mažą juostos dalį. Tai užtikrins galą ir apsaugo mažą, tėvynės atveriamą vietą. Be to, ji neleidžia išpakuoti ir bet kokios išpylimo chnos.
 7. Juostas išilgai siūlės su maždaug pusantro colio vnt. Užtikrinkite viduje taip pat ir juostą.

Kaip padaryti Mehendi

“Mehendi” namuose yra du būdai.

1. Šviežios lapai:

 • Jei planuojate naudoti Mehendi lapus, išvalykite jas iš karto
 • Skieskite juos į mažą vandenį
 • Įsitikinkite, kad pasta nėra vienkartinė ar šiurkščiavilnių
 • Švelni pasta gali būti naudojama kaip Mehendi

2. Sausi lapai ar milteliai

 • Sausinkite Mehendi lapus saulėje ir milteliai juos išmaišykite arba naudokitės “Mehendi” milteliais
 • Sumaišykite pastą su vandeniu ir keletą lašų citrinų sulčių
 • Norėdami gauti geresnių rezultatų, galite sumaišyti keletą lašelių eukalipto aliejaus

Kaip naudotis “Mehendi” kūgiu puikiam pritaikymui:

 1. Užpildykite kūgį iki pusės arba dviejų trečdalių ilgio su paruošta henna.
 2. Sulenkite kūgį, tiesiai virš chna, ir naudokite mažą guminę juostelę, kad užsandarintumėte kūgį.
 3. Truputį nukirkite, jei jis yra per mažas. Patikrinkite ir sureguliuokite pagal savo pasirinkimą.
 4. Kad išlaikytumėte slėgio nuoseklumą, laikykite guminį diržą žemyn kūgio ilgio.
 5. Voila! Dabar turėsite nuostabių henna kūgio, kad galėtumėte tave tęsti per visą renginį, nesuvokdami, neišskleisdami ir neišsivysčiusi didelių nelygių patarimų.

Kaip padaryti Mehendi Cone Darker

Šie paprasti patarimai gali padėti jums pasiekti tamsesnę Mehendi spalvą, kuri gali iškart puošti delnus:

 • Mehendi mišinio palikimas per naktį gali padėti geriau spalvinti, nes “Mehendi” reikia per kelias valandas išleisti dažų.
 • Sumaišykite vieną dalį citrinų sulčių su trim dalimis cukraus. Užpilkite šį mišinį ant Mehendi, naudodami medvilnę. Šis metodas užtikrina, kad Mehendi neišdžiūtų ir ilgiau išliktų ant odos.
 • Paliekant Mehendi ant rankų bent 2-3 valandas, suteikiama tamsesnė spalva
 • Kai nuvalysite Mehendi, palieskite rankas prie kai kurių gvazdikų, šildomų ant keptuvės, dūmų. Tai taip pat daro “Mehendi” spalvą tamsią.
 • Nevalykite Mehendi vandeniu. Vietoj to naudokite kokosų aliejų, kad išvalytumėte liekanas

Žiūrėti daugiau: “Party Mehndi Designs 2016”

Kitą kartą, kai planuojate dalyvauti vestuvėse ar tradiciniame renginyje, galite išbandyti šį paprastą procesą Mehendi kūgio formavimui. Puikiai pagamintas Mehndi kūgis yra paslaptis nepriekaištingam dizainui ant delnų. Kaip sakoma, “praktika puoselėja jus”, nepasiduokite vienam bandymui. Stenkitės, kol įsisavinsite tobulą ir tvirtą Mehendi kūgį.