Kaip atsikratyti prakaito spuogų? | Stiliai gyvenime

Pimples visada kelia susirūpinimą visiems, nes tai ne tik atrodo blogai jūsų veidas, bet tai rodo, kad yra kažkas, kad netinka jūsų sistemai. Šiluma yra pagrindinė dažniausiai pasitaikančių spuogų priežastis ir dėl šilumos spuogų tendencija plisti lengvai. Pimples yra erzina ir dirgina odą deginant ir skaudinant kartais, kai jie auga per didelis. Pimples taip pat atrodo visiškai prieš socialinius ir jėgos žmones likti namuose, kol spuogai nyksta. Nors pimples sukelia prakaitas, vis tiek labai lengva atsikratyti, jei žinote, koks tinkamas būdas.

Kaip atsikratyti prakaito spuogus:

Yra keletas puikių namų priemonių, skirtų atsikratyti prakaitavimo spuogų, kurie yra ekonomiški ir lengvai surasti. Šie namų gynimo būdai yra labai veiksmingi kovojant su prakaitavimo spuogais ir yra išsamiai aprašyti žemiau-

prakaitas acne pimple

Kepimo sodo kaukė:

Kepimo soda kaukė yra geriausias būdas gydyti prakaito spuogus ant odos, naudojant kepimo soda. Norėdami pagaminti kepimo sausą kaukę, jums reikia tik soda ir vandens. Pirma, jums reikia gero kepimo soda kiekio, kurį reikia sumaišyti beveik tiek pat vandens kiekiu, kad mišinys būtų storas. Tada įpilkite šį mišinį į savo veidą ir palaukite 20 minučių. Tada nuplaukite mišinį švariu vandeniu ir išdžiovinkite veidą. Geriausius rezultatus du kartus per savaitę pakartokite šį procesą.

Žiūrėti daugiau: Kaip kontroliuoti hormoninius spuogus

Būk atsargus:

Kepama soda gali sukelti akis ar odą deginti kartkartėmis, todėl būkite atsargūs, prieš vartodami visada išbandykite tirpalą ant rankų, kad visuomet laikytumėte atsargiai. Kepama soda neturi nuolatinio ar ilgalaikio poveikio jūsų kūnui, todėl galite jį naudoti su šiek tiek mažiau nerimauti. Stenkitės, kad jūsų akys visada būtų uždarytos taip, kad soda nebūtų įkaitinta, taip sukeldamas deginimą ir dirginimą, kuris yra nepageidaujamas veiksnys, kai bandote atsikratyti prakaito spuogų.

Vitaminas A:

Vitaminas A yra gerai žinomas, kad gydytų prakaito spuogus, ir daugelį metų dermatologai jį paskyrė kovoti su šia nuolatine odos problema. Spuogus sukelia tam tikros mineralinės medžiagos trūkumas jūsų odoje ir jūsų kūne, todėl vitaminas A padeda išvengti jo, padidindamas jūsų odos ląstelių patvarumą ir taip pat aušinant kūną, kuris, jei šildomas priežastinis prakaito pimples. Vitaminas A gali būti suleidžiamas tiesiogiai gydytojo paskirtu vaistu arba gali būti vartojamas per vaisius ir daržoves. Labai žinomas vaisius, turtingas vitaminu A, yra obuoliai, todėl kasdien vartojantys obuoliai padės kovoti su spuogų.

Žiūrėti daugiau: Žąsis spuogas

Omega-3 riebalų rūgštys:

Tai puikus būdas greitai kovoti su jūsų prakaito spuogais. Riebalų rūgštys padeda kovoti su rūgšties pertekliumi jūsų organizme ir padeda sugriauti riebalų perteklius, kuris savo ruožtu padeda išvengti spuogų atsiradimo. Omega 3 riebiosios rūgštys yra vaistų formoje ir gali būti Jums skirtos medicinos specialistui. Jie taip pat gali būti tiekiami maiste kaip žuvis, kuri yra natūrali omega-3 forma. Valgyk gerą kiekį žuvies kas savaitę, norėdami suvartoti omega 3, kuri bus savo ruožtu padės jums kovoti su savo prakaito spuogus.

Daug vandens:

Išbandykite ir gerkite ne mažiau kaip 2-3 litrus vandens per dieną, kuris yra puikus būdas kovoti su prakaitavimo spuogais. Prakaito spuogus sukelia šilumos kaupimas organizme, kurio vanduo gali padėti išvengti suvartojimo. Švaresnis, kurį laikysi skrandį, tuo geriau jis bus.

Žiūrėti daugiau: Kaip atsikratyti spuogų ant galvos odos