Kaip išgydyti pleiskaną ant antakių ir blakstienų

Daugelis žmonių kenčia nuo pleiskanų problemų akių srityje. Blefaritas yra sąlyga, kuri dažniausiai pasireiškia. Seborėjos dermatitas yra dar viena gerai žinoma dribsnių problema, kuri gali atsirasti vietovėje, nosies šonuose lizdose, taip pat virš blakstienų ir prausikėlių. Tai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių. Dažniausiai yra nehigieninės sąlygos, taip pat užkimšti nešvarumai ir rūda.

pleiskanos in eyebrows

Blakstienos ir blakstienos gydymas:

Čia pateikiamas 6 rekomenduojamų būdų, kaip išvengti ir gydyti pleiskanos antakiai ir blakstienos.

1. Švelni valikliai:

Pieno muilas ar kūdikių šampūnai gali būti naudojami ne tik plauti galvą, bet ir veidą.

2. Vaistinės barai:

Dažniausiai naudojami įvairūs muilai, kuriuose yra ketokonazolo ir cinko pirito, ir jie gali būti naudojami. Tačiau žmogus turi būti atsargus, kad nebūtų dirginimo, o vanduo turėtų būti tvarkingas valyti.

Žiūrėti daugiau: Kaip atsikratyti šlapios pleiskanos

3. Pasitarkite su akių gydytoju:

Oftalmologo patarimas gali būti naudingas tokiomis sąlygomis. Gali būti šiek tiek lašų ar kitų tipų vietinių kremų, kuriuos galima duoti.

4. Sveika mityba, kurioje yra pakankamai maistingųjų medžiagų:

Sveika mityba dažnai atlieka tinkamą vaidmenį visose sveikatos būklėse. Tai taip pat gali pagerinti bakterinių infekcijų iš vidaus ar problemų, susijusių su riebalų sekrecijos riebalų problemą. Taip pat gali pasireikšti hormoninis disbalansas, dėl kurio šios problemos gali atsirasti, todėl, jei mityba yra tinkamai prižiūrima pakankamai vandens ir hidratacijos, taip pat vaisių ir maistinių medžiagų, tada asmuo gali atsikratyti šių problemų. Dažnai miego trūkumas ir stresas gali sukelti šias problemas. Su gydytojais turėtų būti konsultuojamasi, kad žinotumėte bendrą paciento sveikatą.

Žiūrėti daugiau: Pleiskanos ant veido procedūrų

5. Tinkamos higienos išlaikymas:

Jei žmogus neturi jokių sunkių vidaus problemų ir reguliariai valgo tinkamą mitybą, sausumo priežastis gali būti netinkamos higienos priežastis. Tai yra kažkas, kas dažnai peržiūrimi reguliariai. Daugelis žmonių reguliariai neplazina veido. Todėl, jei tai tinkamai padaryta, gali sumažėti bakterinė infekcija.

6. Migdolų aliejus:

Tai yra labai veiksminga priemonė, skirta antsnių pleiskams gydyti. Tai gali būti lengvai padaryta. Taip pat nėra reikalavimo šildyti. Žmogus gali nuvalyti ausų špagatą ar medvilnę ant valomojo lazdelio galo, kad nebūtų užsikimšusio galo ir tai nedirgintų vietos. Tada tai gali būti suplakta į migdolų aliejų, o tai gali būti šiek tiek pritaikyta srityse. Tai galima padaryti reguliariai. Tačiau tai turėtų būti nuplaunama kas 6 valandas ar kitą dieną, prausdamas rankomis. Jei tai liks sukaupta, tada daugiau nešvarumų gali gauti indėlį, kuris gali būti pavojingas.

Žiūrėti daugiau: Išgydyti lėtinę pleiskaną

Patarimai ir atsargumo priemonės, siekiant gydyti pleiskanas ant antakių:-

  • Nenaudokite jokių savarankiškų vaistų formų, nes tai gali sukelti sunkių regėjimo problemų.
  • Gali būti naudojami kai kurie akių lašai, kuriuos rekomenduoja gydytojai.
  • Citrinų sultys yra įprastas šios problemos gydymas, tačiau tai neturėtų būti naudojama, nes tai gali sukelti sunkių sudirgimų.
  • Šilto vandens medvilnės pleistrus galima reguliariai naudoti visoje zonoje, taip pat galima naudoti įvairių tipų antipsidinius skysčius. Jie turėtų būti atskiesti ir nenaudojami sunkiomis koncentruotomis formomis, nes tada jie gali sukelti sunkų dirginimą.
  • Muilai, kurių sudėtyje yra pirintijono cinko, žmonės neturėtų to naudoti su atviromis akimis, taip pat turėtų būti nedelsiant nuplauti, jei iškils nedidelis dirginimas. Siekiant visiškai pašalinti muilo pėdsakus, reikėtų naudoti sunkius vandens purslai. Jei dirginimas išlieka, konsultuotis su gydytoju.

Vaizdai Šaltinis: 1.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − = 14