Kaip padaryti Telugu vestuvių makiažas | Stiliai gyvenime

Telugų kultūra apima daugybę paprastumo vestuvių kultūroje. Vestuvių dėmesio centras, t .y., Nuotaka, taip pat yra labai paprastas. Kalbant apie makiažą, papuošalus, plaukų dangą ir kostiumą, jie yra labai turtingi ir elegantiški, todėl veido makiažas turi būti labai lengvas, kad būtų išvengta labai rausvos spalvos ir viršaus išvaizdos.

Čia yra pagrindiniai žingsniai, kuriais naudodamiesi galite atlikti “Telugų” vestuvių makiažą visus namie.

Telugu bridal makeup

1. Valymas:

Prieš pradėdami makiažą, gerai išvalykite veidą ir kaklą. Tai svarbu pašalinti nešvarumus ir priemaišas nuo veido ir gauti sklandų pagrindą. Po valymo, patrinkite ledo kubelius ant veido, kad uždarytumėte atviras poras. Taikyti labai lengvą drėkinančią priemonę, kurios sudėtyje nėra SPF.

Žiūrėti daugiau: Pietų Indijos vestuvių makiažas

2. Korektorius:

Antrasis žingsnis yra naudoti korektorius dėmių ir vietų, tokių kaip nosies apatinė ir puse, žemiau apatinės lūpos, po akimis, akių dangčiais, žandikaulio linija ir skruoslėmis. Taikyti korektoriaus smūgius, orientuotus į pagrindines problemines sritis.

3. Fondas:

Naudokite pamatų taškus visame veide ir gerai sumaišykite su korektoriumi. Naudokite švarią ir drėgną makiažo plokštelę ir švelniai purtykite judesį, kad veidas būtų lygus pagrindas. Naudokite pamatą ir korektorių, kurie tinka jūsų odai, o ne tonas lengvesni. Taip pat atminkite, kad juose nėra SPF, nes pagrindinis SPF formatas padarys šviesą nuotraukose.

4. “Compaq”:

Galiausiai nustatykite bazę su laisvais milteliais. Taikykite jį panašiu sumušimo judesiu. Naudodami didelį šepetį pašalinkite priedus nuo veido ir kaklo, kad išvaizda netaptų pyragas.

5. Akių šešėliai:

Norėdami pradėti nuo akių makiažo, ant akių vokų ir akių dėkite purentus miltelius. Pirmiausia uždėkite bazinę spalvą ant dangtelių. Naudodami gilesnį atspalvį išoriniame kampe, pridėkite gylį prie akių, sumaišydami jį į vidų. Tada ant blondo kaulų tepkite blizgančią spalvą ir kruopščiai sumaišykite. Jei reikia, naudokite kitą citriną, skirtą pabrėžti akis.

Žiūrėti daugiau: Tamilu vestuvių makiažas

6. “Kohl”, “Eye Liner” ir “Mascara”:

Paprastai į akis pabrėžti naudojamas miltelinis akių įdėklas. Naudodami ploną šepetėlį, ant akių dangtelių ir po akimis uždėkite miltelių dangą. Tada naudodami skysčio sluoksnį, uždėkite akių dangtelį. Naudokitės tušas ant viršutinės ir apatinės akių blakstienos ir užbaigkite akių makiažą galutiniu “Kajal” prisilietimu.

7. Akių brow Corrector:

Yra keletas variantų, nuo kurių norėtumėte patobulinti akių lankus. Galite naudoti miltelių sluoksnį, juodą akių šešėlį, kuris turi šiek tiek blizgučių, Kajal pieštuką ar akių įtvarą, kad pagilintumėte akių blakstienas. Tai daro akis ryškesnes ir ryškesnes.

8. Blusher:

Ant skruosto kaulų naudokite nuogus blauzdikas arba tuos, kurie turi labai šviesiai rausvią arba persiko spalvą. Venkite naudoti tamsus atspalvius; tie išvaizdą tampa tamsesni. Tai iš esmės tik siekiant pagerinti veido savybes. Naudokite keletą smūgių ant nosies, po smakro ir ant kaktos. Dėl to fotografuojamas veidas mirksi.

Žiūrėti daugiau: Kerala vestuvių makiažas

9. Lūpų dažai, lūpų dažai ir blizgučiai:

Lūpoms vienintelis svarbiausias dalykas yra teisingas atspalvis. Labiau tamsių atspalvių naudojimas yra nepriimtinas, todėl naudokite tą, kuris puikiai tinka ir aprangai, ir tinka ir odos tonui. Užtepkite pagrindą ant lūpų, naudokite lūpų liniją, kad apibūdintumėte lūpas. Tada pagrindo lūpdažis nuo lūpdažio, naudojant lūpų šepetį, užtikrina tolygų rezultatų. Naudokite labai mažai blizgesio, kad lėlės atrodytų drąsios.
Šie paprasti žingsniai reikalauja pagrindinių žinių apie makiažą ir jums rūšiuoti makiažo dalimi jūsų didžioji diena. Stenkitės nenaudoti drąsių ir tamsių spalvų, nes telugų nuotakai yra geriausias paprastumo pavyzdys.