Kaip pagerinti krūties dydį ir formą Stiliai gyvenime

Kalbant apie moterų patrauklumą, vieną iš pagrindinių vaidmenų vaidina krūtų dydis ir forma. Nesvarbu, ar mes sutinkame, ar ne, krūtys moterims yra pirmas dalykas, kuris patraukia vyrų dėmesį. Labai svarbu, kad moteris turėtų gerą dydį ir formą krūtų, kad pritrauktų vyrus link jos. Tačiau kiekviena motina gimsta skirtingo dydžio, iš kurių kai kurie yra gimę labai mažu krūtų dydžiu, kuris apskritai neatrodo patrauklus.

Kaip To Improve Breast Size And Shape

Paprasti patarimai, kaip pagerinti krūties dydį ir formą:

Jei esate moteris, kuri nori turėti tobulą krūtinės formą ir dydį, tai yra keletas pastangų, kurias jums reikės įdėti. Šis žemiau pateiktas vadovas padės jums, kaip pagerinti krūtų dydį ir formą. efektyvus būdas. Patikrinkite pasiūlymus kartu su krūtinės formos ir dydžio ir sekite juos:
1. Turėkite krūties sveiką mitybą:

Kartu su gerėjančia krūtų forma, geros dietos taip pat pagerins krūtų sveikatą. Yra keletas kategorijų maisto produktų, kurie yra labai svarbūs siekiant šio tikslo. Vaisiai ir daržovės, kurios yra geltonos spalvos, yra beta karotinas, kuris padeda išlaikyti krūtų sveikatą ir formą. Be to, itin rekomenduojama, kai kalbama apie krūties formą ir dydį, labai naudingos linų sėklos, spanguolės, graikiniai riešutai ir riebalų rūgščių turintys omega-3 riebalai. Tai yra labai svarbus ir naudingas patarimas, kaip pagerinti krūtų dydį ir formą.

2. Svoris:

Daugeliu atvejų moterys, kurių svoris mažesnis, yra mažesnės krūtys. Jei norite tobulinti formą pagal savo pageidavimus, tada vienas iš geriausių dalykų – padidinti svorį. Balansuojant kūno svorį, galite turėti didesnes ir patrauklesnes krūtis.

3. Dirbk su krūtinės raumenimis:

Krūtinės raumenys yra tik po krūtimis. Dirbdami su pratimais, kurie kaupia ir stiprina krūtinės raumenis, jūs galite veiksmingai pasiekti tinkamą krūtinės formą. Tai taip pat padaro jas tvirtos ir vertingos kaip papildomos naudos. Svarbiausi tie, kurie turi laikytis, yra krūtinės spaudimas ir “push ups”.

4. Imkitės žolelių papildų:

Yra vaistažolių papildų, kurios yra saugios organizmui ir padeda padidinti hormonų sekreciją moters kūne, todėl krūtų augimas. Dozę gali pasiūlyti profesionalus vaistažolistas, bet geriausiai vaistažolių yra paršelių, pankolių ir laukinių jamų. Tai turėtų būti atliekama reguliariai, kad per kelias savaites pradėtų rodyti matomus rezultatus.

Žiūrėti daugiau: Natūralus krūtų padidėjimas

5. Suteik jiems masažą:

Krūtų masažas yra labai svarbus ne tik pagerinti krūties formą, bet ir išlaikyti gerą krūtų sveikatą. Masažas padeda gerinti kraujo apytaką ir taip gerina krūtų sveikatą, taip pat padidina jo dydį ir formą. Tai turėtų būti daroma su kiekviena iš krūtų kiekvieną dieną 10-15 minučių naudojant aukštos kokybės alyvą, tokį kaip alyvuogių aliejus arba kokosų aliejus. Jis privalo pateikti jums norimus rezultatus. Krūtų masažas yra vienas veiksmingiausių būdų, kaip pagerinti krūtų dydį ir formą.

6. Dėvėkite tinkamą liemenėlę:

Tiems, kurie nori patobulinti krūties formą, gali nedelsdami nusipirkti tinkamo dydžio liemenėlę arba pamušalu liemenę, kad gautumėte norimą dydį. Iš tikrųjų, dvi liemenes galima dėvėti kartu, kad krūtys atrodytų puikiai. Tai yra vienas iš būdų, kurie suteikia neatidėliotinų rezultatų ant krūtų. Push up liemenėlės yra dar vienas dalykas, kurį reikia apsvarstyti, kai reikia sustiprinti krūtų dydį ir formą.

Kaip pagerinti krūties dydį ir formą Stiliai gyvenime

7. Darbas dėl padėties:

Kitas greitas būdas gauti gerą krūtinės formą – dirbti su laikysena. Kai vaikščiate pečiais ir galva aukštai, tai tikrai padeda tobulinti žmones, suvokiančius jūsų krūtis.

8. Krūtų kaukės:

Nereikia nė sakyti, kai kyla klausimas, kaip pagerinti krūtų dydį, panašiai kaip veido kaukes, kurias naudojate, taip pat yra ir krūtinės kaukės, taip pat padeda sustiprinti odą aplink krūtį. Jie gali būti naudojami du kartus per savaitę norimų rezultatų. Geriausios dvi krūties kaukės idėjos:

Žiūrėti daugiau: Kokie yra krūties pokyčiai nėštumo metu

9. Vitamino E aliejus ir kiaušinių krūtinės kaukė:

Pirma, pagaminkite pastos, kurios sudėtyje yra jogurto, kiaušinio ir vitamino E, 1 šaukštą kiekvieno. Dabar švelniai įklijuokite ant krūtinės ir patrinkite ją sausu. Laikykite pastą maždaug pusvalandį. Po to praskalaukite šaltu vandeniu.

10. Agurkų ir kiaušinių krūtinės kaukė:

Dėl šios kaukės, kuri jums sako, kaip pagerinti krūtų dydį, išmaišyti agurkus, ir kad jums reikia pridėti sviestą ir kiaušinių trynį. Šis mišinys geriausia laikyti per naktį šaldytuve, o kitą rytą pritaikykite jį raumenims. Palikite dar pusvalandį ir nusiprauskite šaltu vandeniu.

11. Eteriniai aliejai:

Kaip pagerinti krūties formą naudojant eterinį aliejų? Mes jus pasiimsime. Na, aliejai, pavyzdžiui, riešutmedžio, morkų, pankolių sėklų ir kipariso, turi odos įtempimo ir atjauninimo savybes, kurios padeda dirbti su jūsų odos elastingumu, kuris pradėjo sustorėti. Ką reikia padaryti tuo pačiu metu, kiekvieną dieną ir po to su šiomis alyvomis visą dieną masažuokite savo krūtis ir gerai tonas savo krūtinę. Be to, nepamirškite naudoti aliejaus mažais kiekiais, nes jie paprastai degina odą.

12. Venkite Dietos:

Jei norite atsakyti, kaip pagerinti krūtų dydį ir formą, sumaišykite ir suderinkite savo maistą ir pratimus. Niekada nevalgykite dietos iš mėlynos spalvos, nes, be staigaus svorio sumažinimo, ji taip pat atlaisvina jūsų odą aplink krūtinės plotą. Dramatiškas svorio praradimas, be abejo, sukels silpnąsias krūtis, jei bus atlikta per trumpą laiką.

13. “Ledo suspaudimo” pasirinkimas:

Ledas puikiai tinka jūsų odai grįžti į griežtesnę formą. Ką reikia padaryti tuo pačiu metu, paimkite keletą kubelių ir sutraiškykite juos. Padėkite į audeklą ir masažuojate krūtis apykaitiniu judesiu. Be to, trumpais masažais, nes per ilgai ledo poveikis gali būti žalingas kraujagyslėms ir audiniams.

14. Suklastotas tobulumas:

Jei išsiveržiantis iškirptelis yra tavo dalykas per dieną ar taip, ir jūs norėsite kuo geriau išnaudoti, kaip pagerinti krūties dydį makiažu. Pirmiausia nusiimkite mėgstamiausią liemenėlę, pageidautina ištieskite vieną. Tada riebi aplink dulkintą matinį bronziklio atspalvį aplink savo skilimą. Atsižvelgiant į kontūrinių rinkinių atsiradimą, jūsų užduotis sukurti ilgesnę krūtinę neturėtų būti per sunku.

15. Mesti rūkyti:

Jums nereikia priminti, kaip rūkymas per ilgą laiką prigludęs, išskyrus įprastines ligas. Taigi, mesti rūkyti iš karto, jei nustatysite, kad krūtys praranda savo formą, ir jūs nenurodysite pageidaujamų rezultatų su kitais apatiniais būdais, nurodytais čia.

16. Taikykite apsaugos nuo saulės priemonę:

Jums buvo įspėtas apie odos vėžį, bet jūs negalėjote mažiau rūpintis. Tačiau, norint natūraliai pagerinti krūties formą ir išvengti priešlaikinio senėjimo, visada įsitikinkite, kad naudojate UVA ir UVB apsaugotą apsauginę kremą. Geriausias jūsų pasirinkimas yra PA ++ ir SPF 30, kurie veikia kaip skydai dviems ultravioletiniams spinduliams.

Taigi, dabar, kai žinote apie viską, ką turite padaryti, kad ilgiau išlaikytumėte savo krūtis išsamesnę ir formą, žinote, ką apsipirkti kitą kartą, kai atsiųsite savo maisto produktų sąrašą.