Kaip sumažinti pilvo riebalų be fizinio krūvio?

Ar pratimas yra tvirtas jums? Jei nenorite mėginti praleisti pilvo riebalų. tada taip pat yra keletas būdų, kuriais galite lengvai gauti geriausius rezultatus, kad sumažintumėte pilvo riebalus. Mes visi garbiname turi plokščią skrandį ir praustuvinę abs; išskyrus tuos, kurie yra tušti, kad įveiktų sporto salę? Pertekliniai skrandžio riebalai yra labai kenksmingi sprendžiant riebalų perteklių papildomose jūsų kūno dalyse. Laimei, galbūt galėsite sumažinti savo žarną, pakeisdami keletą savo kenksmingų įpročių, vis dėlto, jei išvengsite bet kokių išlaidų. Dabar yra keletas paprastų, tačiau veiksmingų daiktų, kuriuos galite padaryti, kad sumažintumėte prakaitą be pilvo.

Kaip To Reduce Tummy Fat Without Exercise

Geriausi būdai prarasti pilvo riebalus be pratybų:

Šis straipsnis padės jums, kaip prarasti pilvo riebalus be pratybų. Toliau paminime 15 geriausių ir efektyvių būdų, kaip apibūdinti, kaip sumažinti pilvo riebalus be fizinio krūvio.

1. Valgyk bitu:

Buvo įrodyta, kad vartotojai dažniau gauna daugiau maisto nei tie, kurie to nedaro. Pabandykite ilgai išvalyti maistą. Jis turi optimistišką poveikį jūsų virškinimo sistemai, taip pat maistingųjų medžiagų gali būti geriau.

2. Vartokite 3 valandas, eidami į lovą:

Kada mes miegame, medžiagų apykaitos norma yra lėtesnė. Šios pajamos, jei jūs valgote prieš miegą, jūsų kūnas kaupia nereikalingas maistines medžiagas ir paverčia jį kūno riebalais. Jei paliksite miegoti po 10 val., Prieš valgydami lovoje praleiskite 3 valandas.

Žiūrėti daugiau: Ar vaikščiojimas mažina pilvo riebalus

3. turėti pakankamai miego:

Miego nepalankioje padėtyje atsidūrę žmonės gali būti linkę jausti vangiai, todėl jie pernelyg rūpi. Todėl nuo 7 iki 8 valandų miego bus lengviau išlaikyti svorį ilgą laiką. Pašalinkite savo elektroninius prietaisus, priešingu atveju išjunkite juos prieš miegą. tyrimas parodo, kad kuo mažiau esate elektroninių prietaisų, pagerino savo protą ir kūno likučius.

5. Išsaugokite kalorijų valgymo uždarą testą:

Mes baigėme pernelyg daug kalorijų, kurių galima išvengti, net nežinodami. Šis nuobodus maistas yra pagrindinis nusikaltėlis, sumaišantis svarais. Padažas, užpilas, užkandis ir procesas, tačiau sveikos vaisių sultys taip pat padidina kalorijų skaičių. todėl patvirtinkite, kad jūs nulipote visas perteklines kalorijas. Sodas paaukojo daug neužpildytų kalorijų, taip pat pakelti į pilvo pūtimą.

6. Gerti vandenį:

Šaltas vanduo padeda pagreitinti jūsų organizmo metabolinį greitį. Šis metodas sudegina daugiau kalorijų. aš manau, kad nieko nėra geriau nei valgyti mineralinį vandenį. Išmeskite tuos saldus, sintetinius gėrimus. Žalioji arbata yra dar viena galimybė, nes ji turi komponentus, kuriuose yra riebalų deginimas. Žalioji arbata yra vienas iš geriausių patarimų, kaip sumažinti pilvo riebalus be pratimų.

Žiūrėti daugiau:  Ar stresas sukelia pilvo riebalus

7. Sumažinkite druską:

Viena iš pagrindinių kaltininkų užpakalinėje dalyje yra druska. Druskos priežiūra kartu su vandens išsaugojimu sunaikina chaosą ant kūno. Sekite druskos vartojimą per dieną. tuo tarpu geriant pakankamai vandens išplaukiančių toksinų iš organizmo, ištirkite druskos vartojimą, kad įsitikintumėte, jog vanduo neapsiriboja.

8. Laikyti atokiai nuo rūkymo Plus vartoti alkoholio:

Nikotinas ir alkoholio užpildas patvirtina svorio padidėjimą. Žodis “alaus pilvas” neveikia iš niekur! Taigi, pirmenybę teikiate savo fitnesui visko kito plius klijuoti, kad gautumėte plokščią pilvą.

9. Vartokite ryškius valgius:

Nesvarbu, kad jūsų valgiai turėtų turėti vaisius be daržovių. Jie prideda daug skaidulų, kurie stabdo jūsų apetitą. Pridedant, jie turi daug mineralų ir vitaminų. vienas iš geriausių vaisių prarasti pilvo riebalų yra obuoliai. Skaičiavimą gaunančių valgių vartojimas yra geriausias ir lengviausias būdas sumažinti pilvo riebalus be fizinių krūvių.

Žiūrėti daugiau:  Kaip sumažinti audinius po pristatymo

10. Valgykite daugiau nei 3 kartus per dieną:

Jei norite prarasti pilvo riebalus, jums reikia valgyti 5-6 kartus per dieną. Žinoma, dalis turėtų būti mažesnė, turintį vertingų maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų. Jei vartojate daugiau kartų, tai padeda išlaikyti padidėjusį metabolizmo lygį. Tai taip pat padeda išlaikyti geriausią cukraus kiekį kraujyje.

11. Imituojant gydymą, kad prarasti pilvo riebalų:

Ar nežinote, kaip sumažinti pilvo riebalus be fizinio krūvio naudojant mimicking techniką. Tai labiau psichologinė technika, kuri padeda numesti svorį. Buvo įrodyta, kad jis yra veiksmingas svorio netekimui. Galima prarasti svorį dėvėdami drabužius su drabužiais ar drabužiais, tačiau tai laikinai. Užuot dėvėję drabužius, norėdami nuslėpti pilvą, galite dėvėti keletą tvirtų drabužių, kuriuos paprastai dėvi moterys, turinčios ploną ir tinkamą kūno sudėjimą. Tai suteiks jums psichinį pasitenkinimą, kad būsite plonas ir tinkamas, taip pat motyvuojate jus sunkiai dirbti savo mityboje..

Taip pat padeda įrišti apatiniai drabužiai šalia pilvo, o tai taip pat yra gana veiksmingas gedimas, kurį mes visi galime padaryti gana lengvai. Tačiau per dieną neturėtumėte dėvėti sunkių drabužių arba tai gali trukdyti tinkamai kraujomaišti. Šis procesas buvo vadinamas “itin veiksmingu” daugelio žmonių, kurie jį išgyveno. Tai yra vienas iš geriausių būdų sumažinti pilvo riebalus be pratimų. Tai puikus, kad jūs galite sumažinti pilvo riebalus, net nulaužti prakaito.

12. Nurijus orą:

“Nuryti orą? Tikrai? “Tai buvo bendra daugelio žmonių reakcija, kai jie girdėjo, kad riebalų oras gali sukelti pilvo pūtimą. Purškimas yra vienas iš svorio augimo scenarijų. Buvo įrodyta, kad per naktį riebalus gali sukelti pilvo pūtimas. Nutraukto oro kiekio sumažinimas taip pat gali sumažinti svorį, todėl jums nereikės treniruotis. Išbandykite patys. Paimkite mėsą į pilvą ir pradėkite riebalų nutekėjimo procesą gana keletą dienų, o po kelių dienų vėl išmatuokite pilvą. Jei tai padarysite tinkamai, tada negalėsite matuoti jūsų pilvo, nes nebus pilvo, kad galėtų imtis priemonių. Tai galima sakyti, kad tai yra vienas iš geriausių būdų pilvo riebalams sumažinti be fizinio krūvio.

13. Gera padėtis:

Gera laikysena visada reikalinga, ir jai turėtų būti priskirti n tikslai. Gera laikysena taip pat padeda sumažinti pilvo riebalus be pratimų. Gera būklė leidžia išvengti kelių kūno skausmų ir sunkių nugaros problemų. Kartu su visa tai taip pat padeda riebalų pjaustymas. Taip! Buvo įrodyta, kad išlaikant gerą laikyseną miegant, vaikštant ir tt ir beveik visą dieną padės sumažinti riebalų kiekį, tai yra vienas iš geriausių būdų, kaip sumažinti pilvo riebalus be pratimų. Tačiau žmonės taip pat susiduria su problemomis, atliekančiomis šią paprastą užduotį. Arba jie yra pernelyg tingūs arba kai kurie iš jų net nesijaudina dėl jų kūno sudėjimo. Tai yra vienas iš sėkmingiausių nesėkmės būdų, kaip sumažinti riebalų kiekį, kuris jau daugelį metų atrodė dirbti.

14. Teigiamas draugų ratas:

Nesilaikykite ilgai su draugais, kurie jus kritikuoja dėl savo svorio. Tai vienas iš geriausių būdų, kaip išlaikyti sveiką ir teigiamą nuotaiką, kaip anksčiau aptarta, sveiko gyvenimo būdo išlaikymas visada padeda mažinti svorį. Tai yra vienas iš geriausių būdų sumažinti pilvo riebalus be pratimų. Turėtumėte turėti draugų, kurie jums pasiūlys gerus papildus apie save kaip asmenį ir taip pat paskatins jus sekti savo mityba. Kadangi jūs nenorite sportuoti ar nieko, dieta bus viena iš geriausių priemonių, kurios padės sumažinti pilvo riebalus.

15. Mažesnio maitinimo valgymas:

Norėdami užpildyti skrandį, jūs galite daugiausia turėti dviejų rūšių maitinimo planus. Jie a) valgė mažesnius patiekalus, kad sumažintumėte svorį, arba b) valgote daugiau maisto, užpildyto skaidulomis ir baltymu, kad galėtumėte sumažinti badą, o tai tik padeda jums dirbti. Taigi, jei jūs nesinaudojate valgydami mažesnių patiekalų, tai dažniausiai padeda, ir tai yra vienas iš geriausių būdų numalšinti be pratimo.

Šiame straipsnyje mes pateikiame jums keletą geriausių būdų, kaip sumažinti pilvo riebalus, net nekalbant apie fizinį krūvį. Jie linkę dirbti ir kai kurie iš šių metodų yra susiję su tinkama mityba ir gyvenimo sveiką gyvenimo būdą be jokios priklausomybės, tokios kaip alkoholis ar rūkymas.