Kaip tapti tamsiu? | Stiliai gyvenime

Ar turite norą tapti aukštu? Nesijaudink! Mes esame jums padėti. Kai kada tik tam tikri vaikai tik nebeauga, todėl jiems kyla pagrindinis nerimas, taip pat jų tėvystė. Jūs turite žinoti, kad moterys gali augti iki 21 metų, o ne tik vyrai, kol laukia 25. Jei einate į mokyklą ar koledžą, tai yra geriausias laikas pasiekti idealųjį aukštį. Jūsų aukštumas yra ryžtingas dėl jūsų paveldėjimo kartu su aplinkos savybėmis. Jei norite tapti aukštu, tuomet galite sekti būdais, kaip tapti aukštu, pateiktu šiame straipsnyje.

Kaip to Grow Taller Fast

Kai kuriems žmonėms po 25 metų aukštis virsta sustingęs. Normaliame amžiuje žmonės turi stengtis savo maitinimosi treniruotes ir nap ir tt Normalus žmogus gali pakilti iki mažiausiai tikėtino 2-4 colių per normaliomis priemonėmis. Yra daugybė būdų, kuriais gali tapti aukštas.

Geriausi patarimai tapti aukštais:

Žemiau mes paminėjome geriausių patarimų, kurie naudingi augant jūsų aukštumą, sąrašą. Jie yra tokie;

1. Maisto papildai:

Kartu su tinkamais pratimais, svarbūs yra ir tinkami papildai. Yra daug augimo papildomų priedų, kurie apima pagrindines sudedamąsias dalis, kurios padeda augti aukštesniam gliukozamino skaičiavimui, multivitaminams ir amino rūgštims. Įdėjus papildų, jūs galite augti aukštesniais papildomais 2-3 coliais, naudodami tinkamus priedus.

2. Joga:

Joga vaidina svarbų vaidmenį plėtojant savo aukštumą, be papildomo laiko, kurį galite tobulinti. Joga naudinga jums susigrąžinti daug colių be skausmo ar šalutinis poveikis. Atšokusios ir pozos ištiesia stuburo stulpo, tada sukurkite savo laikyseną, padedant jums išplisti savo galimą aukštį. Daugelis žmonių mano, kad gilūs skundai gali pašalinti įtampą, išsklaidyti energiją, kuri leidžia jums brandinti daugiau.

3. Pratimai:

Kai kurie užsiėmimai yra atsakingi už aukštį arba aukštį. Praktiškai treniruočių metu vyksta 3 lygiai, o po to padidėja aukštis.

Jie yra kaip sekti;

• 1 lygis: Raumenų ir raumenų raumenų raumenų pagerėjimas.
• 2 lygis: Magistralinio dekompresijos plius Ištieskite.
• 3 lygis: Išplėstinis nugaros smegenų disko atnaujinimas ir kondensavimas.

i) šokinėja: Stovas anksčiau buvo suoliukas ar tempas, kuris yra aukščio pėdos. Paleiskite šuolį 1 pėda 10 balų. Šiuo metu pakartokite dar vieną pėdą. Šis pakartojimas kartojamas 3 kartus. Takings yra tarp masyvų.

ii) dviračiu: Važiuokite ciklu, kai tik pirštai paskleidžia pedalus, tada važiuokite 10-15 minučių. Atlikite nejudantį ciklą. Atšokimas, paliesdamas pedalus, taps jūsų kojų ilginimu.

iii) Kicking: Stovas su kojomis atskirai ir plūduriuojantis 1leg iš karto paspartins. Ištraukite ne mažiau kaip 20 smūgių 1 kojoje ir pridėkite kitą koją. Supažindinkite šį treniruotę 20 kartų. Ši treniruotė naudinga prailginti nugarą ir šlaunį.

4. Reguliarūs valgiai:

Šeši patiekalai per parą pagerina jūsų medžiagų apykaitą, kad natūraliai padidintų augimą. Atskirdami tinkamus maitinimus, jūsų kūnas maitins mažiau riebalų, taigi logiškai padės jums pasiekti tuštumą. Tai taip pat patvirtina visą entuziastingą energetinių vitaminų, taip pat mineralų jūsų kūne.

5. Gaukite tinkamą miego režimą:

Remiantis tam tikromis studijomis, pastebima, kad besivystanti jaunystė ir paaugliai kiekvieną naktį nori tarp 8,5 ir 11 valandų miego. Nors esate ramūs, jūsų kūnas vystosi ir atjaunina audinius. Žmogaus augimo hormonas arba HGH formuojasi arba natūraliai pagerėja mūsų fizikoje, ypač gilaus ar atsipalaidavusio bangos miego metu..

6. Žmogaus augimo hormonas arba HGH:

Vienas iš brangiausių vaistų yra sintetinis žmogaus augimo hormonas. Tai palaiko, kad kelis mėnesius padidintų asmens aukštį, kuris gali būti 5 colių. HGH injekcijos, piliulės, milteliai, kurių imamasi gydytojų stebėjimui.

7. Pagerinkite savo mitybą:

Vienas iš geriausių būdų, kaip padidinti ūgį, yra turėti tam tikrus maisto produktus, kurie padeda didinti ūgį. Pavyzdžiui, maisto produktai, turintys didelę maistinę vertę, gali padidinti augimą. Maisto produktai, kurie padės jūsų organizmui, tikrai leis jums padidinti savo aukštį. Taigi atėjo laikas pagerinti savo mitybą ir pridėti šiek tiek svarbių maisto produktų, kad galėtumėte pateikti savo kūną tik geriausiu.

8. Atsitiktinai paklūsta:

Nepaisant to, jog joga ar pratimai gali pakilti, jų aukštis gali lengvai pakilti. Jei matote juostą, pabandykite šokti ant jo ir patraukti. Tai galima sakyti, kad tai yra vienas iš geriausių būdų, kaip padidinti aukštį. Akivaizdu, kad jūs turėsite pakabinti gana ilgą laiką. Tai yra įdomus, tačiau sudėtingas būdas padidinti aukštį. Daugelis žmonių surado, kad tai jiems naudinga, ir tai yra laikas, kai daugiau žmonių pradeda naudotis šia įdomia technika, kad padidėtų aukštis.

9. Sportas:

Kaip tapti aukštu? Įtraukti į kokią nors fizinę veiklą ar sportą. Jei buvote mokyklos krepšinio komandos dalis, jums turėtų būti lengva padauginti aukštumą. Vienas iš geriausių būdų, kaip padidinti aukštį, – tai padaryti virvę virvę ar kalnų laipiojimą. Tai yra vienas iš geriausių būdų, kaip padidinti aukštį ir turėti aukštą kūno sudėjimą. Aukščių problemos šiais laikais auga gana greitai, o daugelis žmonių kenčia nuo trumpo aukščio problemų, nes tai varžo juos vykdant tam tikras veiklas. Kaip aptarta šioje dalyje, norint pasilepinti tam tikru sportu, tinkamai ištemps kūną ir leis raumenims augti, tai taip pat padės didinti aukštį.

Žiūrėti daugiau: Maistas, padidinantis aukštį

10. Plaukimas:

Vienas iš geriausių būdų, kaip padidinti aukštį, – patekti į plaukimą. Buvo įrodyta, kad judesiai, atliekami plaukiant, gali padidinti aukštį, ir tai yra vienas iš geriausių būdų, kaip lengvai padidinti aukštį.

11. Ar kai kurie Super Stretches:

Yra tam tikrų pratimų ir tempimo tvarkos, kurios stipina kūną tankiai ir leidžia raumenims išsipleisti. Vienas iš geriausių dalykų yra “toe touch exercise”, kuri yra viena iš labiausiai žinomų batų stovyklų veiklos, kurią vaikai turi atlikti, norėdami gauti premiją. Matyt, daug vaikų negali to padaryti. Bet mes visi žinome, kad tinkamai praktikoje kiekvienas galės jį įvaldyti.

12. Gera padėtis:

Norite, kad kai kurie patarimai taptų aukšti? Vienas iš geriausių būdų, kaip padidinti aukštį ir tapti pakankamai aukštu, gali būti geros laikysenos išlaikymas. Žmonės, kurie palaiko gerą laikyseną per dieną, yra mažiau linkę į trumpalaikės problemos.

13. Gerai apsaugoti imuninę sistemą.

Norite žinoti, kaip greitai išaugti? Laikykite imuninę sistemą tinkamą ir aktyvią. Tai galima sakyti, kad tai vienas iš geriausių būdų, kaip sumažinti svorį ir padidinti aukštį. Žmonės, kurie kenčia nuo imuniteto problemų, dažniausiai kenčia nuo trumpo aukščio.

14. Vanduo:

“Kaip aš galiu pasidaryti aukštas?” Tai vienas iš labiausiai paplitusių trumpalaikių žmonių klausimų. Vienas iš geriausių būdų, kaip greitai pasiekti aukštį, yra tinkamas vandens suvartojimas ir vidinė sistema hidratuojama.

15. Medicininė pagalba:

Jei net nepasieksite aukštesniojo lygio net ir praktikuojant ir taikydami aukščiau išvardintus metodus, tuomet jūs turėtumėte kreiptis į medicinos pagalbą. Tai turbūt yra paskutinis dalykas jūsų sąraše, tai reiškia, kad turite teisę apsilankyti pas gydytoją tik tuo atveju, jei bandėte ankstesnius metodus ir jie treniruotės gerai.

Šiame straipsnyje aptariami kai kurie geriausi būdai ir patarimai, kaip padidinti aukštį. Šie patarimai ir gudrybės yra visiškai aktualūs ir dirbo daugumai žmonių, kurie nori didinti savo aukštį. Galite išbandyti šiuos ir greitai padidinti savo aukštį.

Žiūrėti daugiau: Ajurvedos medicina padidėjimui