Ryžių valgymas nėštumo metu | Stiliai gyvenime

Moterys nėštumo laikotarpiu yra tai, ką galima sakyti labiausiai palaimingą ir įsimintiną jos gyvenimo etapą. Nors tam tikrų gardžių daiktų, kuriuos sukelia hormonai, potraukis kartais gali būti varginantis. Per tris mėnesius moters nėštumo metu ji patiria daugybę hormoninių pokyčių, kurie savo ruožtu daro įtaką nuotaikai ir kūno formai. Taigi subalansuota mityba yra būtina vaikui ir motinai. Kalbant apie regionus, kuriuose yra žaliavos, yra įprastas derlius, pagrindinis maistas apima ryžius, galinčius turėti neigiamos įtakos nėščiai motinai.

ryžiai during pregnancy

Ryžiai, kaip grūdai, yra maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminai ir mineralai, ryžiai yra naudojami visame pasaulyje tiek daug skirtingų derinių, kad būtų galima padaryti įvairių virtuvių ir patiekalų. Kaip kas nors gimė gamtoje; Ryžiai taip pat turi savo privalumų ir bėdų.

Privalumai valgyti ryžius nėštumo metu:

Buvo atlikti daug tyrimų, kad žinotų apie ryžių vartojimo nėštumo metu pasekmes. Dauguma padarinių pasirodė teigiamą poveikį tiek motinai, tiek kūdikiui.

  • Visų pirma, ryžiai yra grūdai, kurių sudėtyje yra sunkiųjų angliavandenių krakmolo formoje, kuri virškinimo metu prasiskverbia, kad išskirtų energiją ir daug jos. Taigi, valgant ryžius nėštumo metu padeda išlaikyti mamytę puikiai tinkamą ir mieguistumą, yra draudžiama.
  • Kitas mes visi žinome, kad nėštumo metu atsiranda nepageidaujamų ligų ir problemų. Pagrindiniai yra virškinimo sutrikimai. Virškinimo problemos, pavyzdžiui, judesiai, kurie yra laisvi, vidurių užkietėjimas paprastai sutrikdo kasdienę veiklą, sukeliančią chaosą. Taigi, žaliavinių ryžių vartojimas nėštumo metu padeda išvengti šių virškinimo bėdų nėščioms moterims.
  • Nėštumas sukelia kalcio išeikvojimą ir savo ruožtu silpnina kaulus ir dantis, kuriems stiprus šaltinis reikalingas didelis kalcio šaltinis. Ryžiai yra vitaminas D ir įvairūs kiti baltymai, tokie kaip riboflavinas, taip pat milteliai pluošto ir kalcio. Taigi, jūs pastebėsite, kad girtuoklis ryžių metu nėštumo metu padės išlaikyti stiprų ir sveiką.
  • Ryžiai pagal vitaminus ir baltymus turi mažą natrio kiekį savo struktūroje. Ryžių valgymas nėštumo metu padės išlaikyti kraujospūdžio lygį dosniai, užtikrinant visiškai saugų pristatymą be problemų, susijusių su kraujo sektoriumi..
  • Ryžiai vadinami natūraliu diuretiku, o tai reiškia, kad jis gali padėti užkirsti kelią ligoms, susijusioms su urogenitaliniu traktatu. Urogenitalinės infekcijos gali pakenkti kūdikiui ir mamai.
  • Ryžiai yra antioksidantai, kurie padeda reguliuoti imuninę sistemą. Antioksidantai didina baltųjų kraujo ląstelių skaičių, taigi virusinės ir bakterinės infekcijos negali pakenkti motinai.

Žiūrėti daugiau:troškimas sūrus maisto produktus nėštumo metu

  • Dietinis pusiausvyris nėštumo metu turi būti tinkamas ir sveikas, tai yra tai, ką daro ryžiai, jis yra žinomas kaip cholesterolio neturintis maistas. Nevalgius ryžius valgant nėštumo metu galėsite patikrinti riebalų, kuriuos sunaudoja kūnas. Kadangi didžiulis riebalų kiekis gali pakenkti kūdikiui, taip pat sukelti komplikacijas pristatymo metu.
  • Diabetas yra dar vienas susirūpinimas. Ryžiai turi netirpių skaidulų ir mažai glikemijos turinį. Remiantis moksliniais tyrimais, nėščioms moterims visame pasaulyje riešutai yra riešutai, nes tai padeda sumažinti gestacinį diabetą..
  • Rudieji ryžiai, kurie valgomi keliose vietose, yra neurotransmiteriai, kurie skatina kūdikio psichinę sveikatą. Šie neurotransmiteriai daro kūdikius protingesni nei kiti šiame konkurenciniame pasaulyje, skatindami neuronus, kurie yra vystymosi stadijoje per antrąjį ir trečiąjį trimestrus.

Žiūrėti daugiau:gali nėščios moterys valgyti žemės riešutų sviestą

Neigiamas ryžių valgymo poveikis nėštumo metu:-

Kadangi kiekvienoje monetoje yra apatinė pusė, nėštumo metu yra keletas banų valgyti ryžius.

1. Nors ryžių vartojimas nėštumo metu yra teigiamai efektyvus, bet viskas yra kenksminga, nes tai irgi. Persikėlimas iš ryžių gali sukelti nutukimą ir kitus cholesterolio sutrikimus.

2. Be to, rudieji ryžiai turi mažai gliukozės kiekį, bet baltieji ryžiai turi didžiulį kiekį, kuris gali sukelti tikimės motinos riziką susirgti cukriniu diabetu.

3. Moksliniai tyrimai rodo, kad ryžiai turi arseno kiekius, kurie, jei padidėja organizmo lygis, gali sukelti ankstyvos mirties ir gimdymo atvejus. Tai taip pat gali sukelti abortus.

Žiūrėti daugiau:majonezas nėštumo metu

Jei laukiate kūdikio greitai ir trokštate ryžių, tuomet neužmirškite savo troškimo. Eik ir valgykite, bet įsitikinkite, kad valgysi jį atsargiai, o ne dideliais kenksmingais kiekiais.