“Supta Virasana” – “Kaip atsipalaiduoti” ir “Išmokos”

Supta virasana arba atsilenkiančioji herojaus rožių pora yra populiari jogos asana, kuri iš tikrųjų kilusi iš sanskrito žodžio, kur “Supta” reiškia “atsitraukia” ir “asana” reiškia “laikyseną ar padėtį”. Šioje jogos pozoje viršutinė kūnas atsiremia nugarą taip, kad nugarėlė stovi ant grindų. Ginklai taip pat yra ant grindų, o delnai – prie lubų.

Tai yra veiksminga jogos pratybos, skirta atsipalaiduoti protui ir kūnui. Tai taip pat atleidžia gydytoją nuo daugelio raumenų skausmų ir yra naudinga nervų sistemai. Ši tarpinė padėtis yra populiari ir yra praktikuojama nuo senų laikų.

Supta Virasana

Daugelis žmonių mano, kad šią laikyseną sunku išmokti. Bet jei tinkamai atliksite, tai bus vienas iš lengviausių ir veiksmingiausių jogos pratimų, kuriuos kada nors atliko. Tačiau pradedantysis turės imtis tam tikrų atsargumo priemonių atlikdamas šią nuostabią jogos laikyseną. Ši jogos laikysena tinka tiek pradedantiesiems, tiek nuolatiniams praktikams. Reguliari šios tarpinės jogos pozos praktika bus naudinga jūsų kirkšnies, šlaunų ir kt.

Kaip padaryti Supta Virasana:

Tai yra geriausias procesas, kuriuo atliekama “sputa viasana” jogos laikysena.

Vienas dalykas, kurį turėsite nuolat turėti omenyje, yra tinkamas kvėpavimas. Pakankamai įkvėpus ir iškvėpdamos bus padvigubinamas teigiamas šio jogos pratybų poveikis.

Žiūrėti daugiau:  Virabhadrasana

1. Pirma, lėtai nuleiskite liemenį į žemę, o iškvėpkite. Norėdami tai padaryti, naudok rankas, kad atsilenktumėte, tada naudokitės alkūnėmis ir dilbiais. Kai jūsų alkūnės ims jūsų liemens svorį, turėtumėte išlaisvinti apatinę nugarą ir sėdmenis, ištempdamos dantų kaukes. Tai reiškia, kad kūnas bus nukreiptas link briaunos. Naudodamiesi jogos motina, rekomenduojama atlikti savo laikyseną.

2. Dabar naudokite rankas, kad lėtai stumtumėte priekines šonkaulius. Pakelkite savo lazdą šiek tiek nugaros link. Per šį procesą jūsų nugaros dalis bus ištempta ir automatiškai nusileis į grindis. Tai taip pat suteiks jums tinkamą pagalbą supta virasana. Dabar pamažu nuleiskite rankas ant grindų ir laikykitės kampu iš kampų 45 laipsnių kampu. Taip pat laikyk palmių.

3. Dabar turėsite palikti šlaunikaulius į klubo lizdus. Šį visą padėtį rasite veiksmingiau, jei truputį pakelsite kelius nuo grindų ir laikysitės juos ant antklodės arba mažos išmatos. Norėdami išvengti šlaunų ant klubų ir apatinės nugaros, laikykite kelius atskirai nuo klubų.

Žiūrėti daugiau:  Kaip padaryti Firefly pakelti

4. Naudok rankas ir pabandykite pakelti liemenį (virasana). Jūs tai padarėte ir dabar jūs galite lėtai išeiti iš šios padėties ir grįžti į savo pradinę sėdimąją padėtį.

5. Laikykite šią poziciją ne mažiau kaip 30 sekundžių. Dieną, pradėkite didinti laiką ir, kai pasiekiate 300 sekundžių arba 5 milijonus, laikykitės tos dienos nugalėtoju.

Privalumai:

Kadangi šioje jogos pratybose yra daug tempimo, jis veiksmingai tęsiasi pilvo, kulkšnių, šlaunų ir kelio.

Antra, atsitraukiančioji herojaus laikysena sustiprins arkas ir išnaikins skausmą nuo pavargusių kojų.

Buvo įrodyta, kad ši būklė yra naudinga menstruaciniam skausmui ir skatina geresnį virškinimą.

Žiūrėti daugiau:  Klesti poza