Sveikatos privalumai valgyti Durian vaisius nėščiajai ponia

Durian yra įvairių rūšių egzotinių vaisių, rastų tam tikrose Pietryčių Azijos dalyse. “Durian” turi stiprų ir pastebimą kvapą ir yra sultingas valgyti. Išvaizda išmintinga, ji yra padengta lukštais ir smaili išvaizda.

Durianas During Pregnancy

Šis straipsnis suteikia jums plačią idėją apie gerą ir blogą vartojimą Durian nėštumo metu.

Žiūrėti daugiau: Sausieji vaisiai nėštumo metu

Ar nėščios moterys gali valgyti Durianą?

Atsakymas į šį klausimą yra toks:

Taigi nėra konkretaus dokumento patvirtinto teigiamo ar neigiamo poveikio vartojant Durian nėštumo metu. Nauda ir nepageidaujamas poveikis priklauso nuo bendros sveikatos būklės ir metabolizmo.

Kas turėtų vengti valgyti Durian nėščia?

Durianas During Pregnancy -2

Durianas yra vienas vaisių, turintis daug angliavandenių. Du vidutinio dydžio vaisiaus Durian skiltelės yra apie 60 kalorijų. Dūrio valgymas gali greitai pakilti cukraus kiekį kraujyje dėl didelio glikemijos indekso. Taigi, moterims, sergančioms cukriniu diabetu arba anksčiau sirgusiems nėštumo laikotarpiu sirgusi gestaciniu diabetu, neturėtumėte ilgai valgyti per daug Duriano.

Žiūrėti daugiau: Kiaušinis nėštumo metu

“Durian Fruit” privalumai nėštumo metu sveikatai:

Valgymas Durian nėštumo metu taip pat turi savo naudos sveikatai dalį. Štai sąrašas yra keletas naudos sveikatai valgyti durian:

  • Atsižvelgiant į tai, kad šiame vaisiuje yra daug cukraus, šis vaisius užtikrina greitą didelės energijos dozę. Taip pat yra daug turtingų vitaminų ir mineralų.
  • Durianas yra mėsingas vaisius, kuriuos jūsų kūnas gali lengvai virškinti. Paprastų cukrų, tokių kaip: fruktozė ir sacharozė, organizme reikia mažiau perdirbti ir padėti įveikti hipoglikemiją ir jaustis energija.
  • Durian yra puikus maistinių skaidulų šaltinis, todėl jis padeda didinti veidų masę ir suminkštinti išmatą. Taip veikdamas kaip natūralus atpalaiduojantis vaistas. Vidurių užkietėjimas yra labai dažna problema nėštumo metu ir pernelyg didelis slėgis perduodant išmatą taip pat gali sukelti polius. Taigi durian padeda išvengti visų tokių problemų.
  • Didelis Durian pluoštas taip pat padėtų apsaugoti jūsų gleivines nuo bet kokio rūpesčio. Tai taip pat sumažina žarnyno ekspozicijos laiką iki toksinų. Tokiu būdu, padedant visoms jūsų kūno funkcijoms tęsti be jokių pastangų.
  • Duriano vaisiuose yra daug sveikų vitaminų, tokių kaip: vitamino B kompleksas, apimantis: niaciną, tiaminą ir riboflaviną. Tai padeda išlaikyti padidėjusį jūsų organizmo maistingųjų medžiagų kiekį, kol esate nėščia.
  • Jis yra laisvas nuo sočiųjų riebalų ir cholesterolio. Taip pat jis turi labai mažą druskos kiekį, padeda reguliuoti kraujospūdį.
  • Duriano vaisiai taip pat yra puikus pagrindinių mineralų šaltinis: varis, manganas, geležis ir magnis. Geležį ir varį mūsų kūnai reikalauja raudonųjų kraujo kūnelių formavimui.
  • Kai kuriuose tyrimuose taip pat parodyta, kad nėščiųjų vartojimas su Durian taip pat padeda sumažinti depresiją tiek nėštumo metu, tiek po gimdymo.
  • Jis turi antacidinį poveikį, todėl padeda išvengti rūgštingumo.

Taigi, apskritai, atsakymas į klausimą, ar Durianas yra tinkamas nėštumui, yra taip. Nors tai nėra rekomenduojama diabetikams ar toms moterims, kurios yra linkusios vystytis diabetu dėl diabeto šeimos istorijos ar ankstesnės gestacinio diabeto istorijos. Vis dar rekomenduojame pasikonsultuoti su savo gydytoju prieš pradedant ką nors naujo nėštumo metu.

Mes davėme jums trumpą informaciją apie tai, kas gali valgyti Durianą ir kokiais atvejais patartina vengti vartoti vaisius Durian nėštumo metu.

Žiūrėti daugiau:

Vaizdai Šaltinis: 1, 2.