Top 15 Georgette Sarees su nuotraukomis. | Stiliai gyvenime

Georgette yra audinio tipas, dažniausiai naudojamas sarees. Tai gaunama iš krepinio audinio, taigi dažnai vadinama “krepinio georgette”. Terminas buvo pavadintas po Prancūzijos suknelejo kūrimo. Ši lengvai prieinama suknelė yra labai lengva, o šis audinys dažniausiai naudojamas dizainerių sarees. “Georgette” yra paprastas audinys, kuris yra pagamintas, jei plonas megztas siūlas, kuris atrodo pusiau skaidrus. Labai susuktieji verpalai pagaminti iš georgetinės medžiagos, pagamintos dviem pakaitomis. Jis yra mažiau blizgus nei šifono audinys ir todėl yra nuobodu apdaila. Taip pat naudojama kitoms suknelių medžiagoms, tokioms kaip palaidinė, suknelė, suknelės ir kt.

Georgette Sarees su nuotraukomis:

Jūs galite lengvai stiliaus su šiuo madinga Saree be daug valdymo. Čia pateiksime 15 geriausių gražių sarees su nuotraukomis.

1. Daugiafunkcinis “Georgette Casual Saree”:

Džordžetas sarees

Šis daugiaspalvis gelžbetonio saree yra atsitiktinis drabužiai. Saree apatinė pusė susideda iš daugiaspalvių juostų, tokių kaip mėlyna, violetinė, žalia, pilka, rožinė, raudona ir geltona. Viršutinė pusė yra tiesiog juoda, o alternatyviai padaryta ir aptakių juostelių derinys. Daugiaspalviai elementai turi ryškią išvaizdą. Šio saree specialybė yra ta, kad ją galima dėvėti kaip kasdienį dėvėjimąsi. Ši georgette saree yra lengva valdyti ir gali būti stilingai skubotai.

2. Persikų gėlių spausdintas Georgette Saree:

Georgette Sarees-Peach Floral Printed Georgette Saree 02

Gyvi persikų spalva kontrastas su grietine ir raudonomis gėlėmis. “Saree” turi nuostabią auksinę sieną, kad paryškintų paprastą persiko spalvotą pallu. Spaudiniai darbai atliekami visame saree, išskyrus pallu, paliekant paprastą. Gėlių atspausdintos medžiagos yra labai populiarios, nes tai labai patraukli. Saree suporuota su monospalviu palaidinuku su auksine siena.

3. Šviesiai geltonos ir violetinės dirbtinės Georgette dizaineris Saree:

Georgette Sarees-Green And Violet Faux Georgette Designer Saree 03

Žalia ir violetine yra pagrindinės šio dizainerio georgette saree spalvos. Šis saree yra aukštos kokybės ir puikiai apdailos. Galite pasirinkti tai kaip šalis drabužiai. Pusiau skaidrus ar permatomas tekstūros atrodo puikiai. Darbai atliekami auksinėje ir violetinėje išilgai sienų, o kai kurie tradiciniai piešiniai atliekami ant pallu krašto. Ši saree neapima sudėtingų darbų. Taigi, jei jūs norite paprastų sarees, galite pasirinkti šį saree gabalėlį patraukliam išvaizdą.

4. Baltoji siuvinėjimas Georgette Saree:

Georgette Sarees-White Embroidery Georgette Saree 4

Ši baltoji ir raudona kombinuota georgette saree turi tradicinę perspektyvą. Gryna balta spalva yra pagrindinė šio saree bazė. Siuvinėjimo darbai atliekami palei sieną raudonai ir aukso spalvos. Siuvinėjimo darbas būdingas tam tikru būdu, o kartu su šia siena yra akinanti auksinė siena. Tai yra grynas derinys iš tradicinio išvaizdos su šiuolaikiniu ir dizainerio prisilietimu. Šitos saree dieviškumas tikrai pritraukia jus. Dizainerio palaidinė puikiai tinka šiam saree. Raudona spalva palaidinė su spindinčia auksine dalimi yra pagrindinė atrakcija.

5. Pusiau ir pusiau spalvotos spausdintos Georgette Saree:

Georgette Sarees-Multi Coloured Printed Georgette Half And Half Saree 05

Pusė ir pusė saree yra dabartinė sarees tendencija. Tai visiškai atrodo apsvaiginimo su kontrastingomis porcijomis sarees. Šias sarees iš esmės teikia pirmenybė jaunoms kartoms, nes jos yra labai patrauklios, nors ir paprasta. Geltonoje pusėje yra juodos spalvos bloke atspaudai, kurie iš tiesų yra gyvybingi, o kita puse dalis reiškia, kad pallu yra tiesiog rožinis drabužis virš jūsų kūno. Jūs galite tikrai stilius su šia paprasta spausdinti saree.

6. Vibrantis žalias “Georgette Saree” su sidabrine siena:

Georgette Sarees-Vibrant Green Georgette Saree With Silver Border

Grynas žalia spalvos georgette saree suporuotas su sidabro pamušalu. Paprastumas yra pagrindinis šio saree bruožas. Sidabrinė riba švelniai veikia šį saree. Moterys su sąžiningu veido gali pasirinkti šį gabalas be jokių abejonių.

7. Black Faux Georgette Saree su gėlių siena:

Georgette Sarees-Black Faux Georgette Saree With Floral Border 07

Juodoji spalva, naudojama sarees ar drabužių medžiagoje, yra tik elegantiška. Paprastos juodos sarees su kai kurių kitų spalvų prisilietimu atrodo nuostabiai. Čia šiame saree juodoji dalis yra pagrindinė patrauklia šio georgetės saree, kurios rausva ir žalia gėlė suprojektuota sienos su aptakia auksine pamušalu, bruožas. Šis “off-beat” saree suporuotas su gėlių dizaino palaidine.

8. Auksinė žvilgsnis “Georgette Saree” su siuvinėjimo kraštu:

Georgette Sarees-Golden Shimmer Georgette Saree With Embroidery Border 08

Šis georgette saree yra blizgus ir shimmering aukso efektas visoje saree. Sienos susideda iš baltų siuvinėjimo darbų. Paprasčiausiai daryk šią saree ypatingomis progomis, kad galėtum atrodyti puikiai.

9. “Pink Georgette Saree” su sudėtingu darbu:

Georgette Sarees-Pink Georgette Saree With Intricate Work 09

Šis sudėtingas dizaineris saree skiriasi nuo aukščiau minėtų georgette sarees. Šviečiantys auksiniai raštai yra visoje rožinėje georgette saree su shimmering auksinės sienos. Suporuokite šią saree su auksine trumpojo rankovių dizainerio palaidine.

10. “Floral Booti” dvigubo atspalvio “Soft Georgette Saree”

Georgette Sarees-Floral Booti Double Shaded Soft Georgette Saree 010

Šis minkštas georgette saree turi dvigubos spalvos. Šios rožinės ir baltos spalvos žirnelės saree turi gėlių batų dizainą oranžinės spalvos tik žemutinėje saree dalyje su oranžine sienele iš šonų. Geriau valyti šią gyvybingą saree dienos progomis.

Žiūrėti daugiau: “Chiffon Plain Sarees”

11. Šviesos spausdintas minkštas Georgette Saree:

Georgette Sarees-Light Printed Soft Georgette Saree 011

Šio saree specialybė yra tai, kad ji iš tiesų labai minkšta tekstūra. Šis gėlių atspausdintas žalios ir rožinės sarees yra patogus dėvėti ir lengvai valdomas. Galite pasirinkti jį kasdieniam drabužiui.

12. Geltona Paprastoji Georgette Saree:

Georgette Sarees-Plain Yellow Georgette Saree 012

Paprastos georgette sarees taip pat yra įprasta jos perspektyvos. Ši saree turi skirtingus geltonos spalvos atspalvius, o spalvos atspalviai puikiai atspindi. Mūsų drabužių paprastumas bus akių stebėjimas.

Žiūrėti daugiau: Tant Silk Sarees

13. Šviesiai žalia ir balta dizaineris Georgette Saree:

Georgette Sarees-Light Green And White Designer Georgette Saree 013

Šis dizaineris šviesiai žalios georgetės saree nėra pusiau skaidrus tekstūra. Balta ir auksinė sienų ir dizaino išilgai šios saree dalies atrodo spalvingi. Išbandykite šią perspektyvą bet kurioje dizainerio palaidinės vakarėlėje.

14. Citrininiai geltoni spalvoti Georgette Saree su smaugtais kraštais:

Georgette Sarees-Lemon Yellow Coloured Georgette Saree With Laced Border 014

Vibrant citrinos-geltonosios georgette saree yra gėlių dizaino derinys. Pagrindinės sienų spalvos yra juodos, ant kurios gėlių dizainas yra pagamintas geltoname ir jūros žalia. Saree puikiai atrodo su gėlių dizainerio palaidine.

Žiūrėti daugiau: Bomka medvilnė Sarees

15. Jūros žalias spalvotas Georgette party Wear Saree:

Georgette Sarees-Sea Green Coloured Georgette Party Wear Saree 015

Šios šalies drabužiai “georgette saree” yra juodųjų ir juodųjų spalvų derinys. Dizainas juoda išilgai vienos saree pusės. Jūs puikiai atrodote nuostabiu juodos spalvos dizainerio palaidine.

Nepaisant nuobodų apdailos, jūs atrodo energingas eksperimentuojant su skirtingais spalvų deriniais. “Georgette” sarees yra lengvai prieinamos, yra rinkos ir sumaišytos su kitais audiniais, kad būtų sukurtas dizaineris. Šios grynos georgette sarees ar dizainerio georgette sarees yra didelė paklausa jaunimo.

Vaizdai Šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.