Top 9 “Everyuth” veido paketai Stiliai gyvenime

“Alluth Naturals” iš “Zydus Wellness Ltd.” yra viena prekinio ženklo, kuris pastaruosius kelerius metus rūpinasi Indijos gyventojų odos priežiūros poreikiais. “Everyuth” siūlo daugybę veido plaukų, veido kaukių, šveitimo ir peelingų beveik visiems odos tipams. Aš vis dar noriu atpažinti “Ever Yout” produktą, kuris nusivylė arba nepagrindžia jo kainų. Dauguma produktų pateikia tai, ką jie sako, ir atitinka jų reikalavimus. Daugiau sužinosite apie “Everyuth Naturals” 9 geriausių kaukių sąrašą..

Geriausios “Everyuth” veido paketai:

1. “Everyuth Naturals” veido veido veido pakuotė:

Alluth face packs 1

“Everyuth Face Facial” “Papaya Face Pack” valo jūsų odą, pašalindama priemaišas nuo veido porų ir maitina odą, todėl ji tampa minkšta, elastinga ir jaunatviška. Tai yra patogi, kartoninė pakuotė. Jis turi būti suformuotas į pasta, pridedant paprastą vandenį, rožinį vandenį arba kokoso vandenį. Jame yra ekstraktai iš Papajos, vitamino C, gausių Orange Peel & AHA turtingų obuolių ekstraktų.

2. “Everyuth Naturals” veido veido veido pakuotė:

Alluth face packs 2

“Everyuth Home Face Rose Face Pack” yra Rožių žiedlapių ir “Multani mitti” ekstraktai. Ši veido pakuotė turi priešuždegiminių, priešuždegiminių savybių, anti-bakterijų dėl Rose buvimo. Multani mitti absorbuoja perteklinį aliejų ir riebalus. Jis giliai valo ir atnaujina jūsų odą. Jis tiekiamas kartoninėje dėžutėje su rožių atvaizdu. Pareiskite pastą su paprastu vandeniu arba raudonuoju vandeniu, kad susidarytumėte gerą pasta. Leiskite išdžiūti 15-20 minučių.

3. “Everyuth Naturals” veido veido “Neem Face Pack”:

Alluth face packs 3

Neem turi stiprių antibakterinių ir odos valymo savybių. Reguliarus šios veido pakuotės naudojimas padeda spręsti daugybę odos problemų, tokių kaip: spuogai, spuogai, tamsios dėmės ir dėmės. Tai taip pat padeda pagerinti jūsų veido spalvą. Jis pateikiamas stačiakampio kartono dėžutėje. Įdėkite ir pritaikykite. Palikite 15-20 minučių. Jame taip pat yra “Tulsi & Sandalwood” ekstraktai.

4. “Everyuth Naturals” veido veido “Haldi” “Chandan Face Pack”:

Alluth Naturals Home Facial Haldi Chandan Face Pack

“Everyuth” veido veido Haldi “Chandan Face Pack” sudėtyje yra antibakterinių ir priešuždegiminių savybių. Jis sugeria per daug alyvą, suteikia aušinimo jausmą ir padeda pašalinti rauginimą. Tai pašalina gilias priemaišas nuo odos porų. Reguliarus naudojimas taip pat padeda apšviesti odos tonusą. Jis yra stačiakampio kartono dėžutėje. Jame yra Haldi miltelių, Chandano miltelių, rožių žiedlapių miltelių ir šafranų gera.

5. “Everyuth Naturals” odos stiprinanti agurkų veido pakuotė:

Alluth Naturals Skin Firming Cucumber Face Pack

“Alluth Naturals” odos stiprinimo agurkų veido pakuotėje yra šviežių, vėsinamųjų agurkų ekstraktų. Jis atjaunina ir regeneruoja odos ląsteles. Jis pašalina papildomą aliejų nuo veido, be odos nudeginimo ar trikdymo natūralioje drėgmės pusiausvyroje. Tai daro odą tvirtesnę, o jūsų veido seka yra žėrintis. Jis ateina su suspaudžiamu vamzdžiu su atvamu dangteliu. Pakuotė iš tiesų yra kreminė ir pasiūla tolygiai pasiskirsto ant odos. Taikykite ir palikite sausą maždaug 15 minučių. “Nano Multi-Vita” kompleksas odos sveikatą stiprina įvairiais būdais, agurkų ekstraktas tonizuoja odą. Neem padeda kovoti su spuogų, citrinų ir ciberžolių pagalba apšviesti veido.

Žiūrėti daugiau:  Garnier veido kaukė

6. “Alluth Naturals” aukso atspalvio kaukė:

Alluth Naturals Golden Glow Peel-Off Mask

Indijos odos kaukių tendenciją pradėjo “Everyuth” veido paketai. Jie turi būti padengiami į veidą vienodai storu sluoksniu, o po to pašalinami, kai jie yra sausinami, nulupdami. Ši “Golden Glow” šveičiama kaukė padeda pagerinti jūsų sąžiningumą ir aukso švytėjimą. Jame yra “Nano Golden Peptides”, “Apelsinų žievės ekstraktai” ir “Mineralinis kompleksas” gera savybė išsaugoti drėgmę jūsų odoje ir padaryti ją spinduliuojančia. Tai yra mėgintuvėlyje, kuri turi būti išspaustas, kad būtų išleistas produktas. .

7. “Everyuth Naturals” apelsinų skutimosi kaukė:

viskas face pack

Kitas labai populiarus “Everyuth Naturals” odos valiklis yra “Orange Shampoo” kaukė. Oranžinė sudėtyje yra didelis vitamino C kiekis, skatinantis odos kolageno gamybą, antioksidantų ir švelnios balinimo savybės. Ji turi unikalią trigubą veikimo formulę, kuri pašalina priemaišas ir sustiprina odą. Jis atstato odos natūralią drėgmę. Jis yra plastikiniame mėgintuvėlyje. Tai nano Multi-Vita ir apelsinų žievės ekstraktas

Žiūrėti daugiau:  “Biotique Face Pack” riebiai odai

8. Alluth 3-in-1 Neem Face Pack:

Alluth face packs 8

Jame yra anti-bakterijų Neem trio, priešuždegiminė ciberžolė ir odai būdingas nano multi-vita. Tai padeda kontroliuoti šviežių spuogų atsiradimą ir išsiveržimus. Jis taip pat kontroliuoja perteklių riebalų sekreciją, kad poras neuždegtų ir neužsikimštų. Naudokite šį veido paketą kiekvieną kitą dieną, kai odai be problemų.

9. “Alluth Fairness” šveitimo kaukė:

Alluth face packs 9

Skaidrus ir net veido yra tai, ko kiekvienas nori. Tai padeda padaryti odą minkštą ir atnaujintą. Jame yra Šventojo Lotoso ir aktyviojo botanikos komplekso ištraukos.

Žiūrėti daugiau: Vlcc veido paketai