Top 9 mokyklinių pėdkelnių šukuosena mokykloms | Stiliai gyvenime

Šalis ar mokykla, išvaizda niekada nebus baigta be tobulo šukuosenos. Tarp visų šukuosenų ponytail ne visada yra pirmas pasirinkimas, bet viliojanti. Štai devynios tokios poniosuosčių šukuosenos mokyklai, kurios padės jums sportuoti šį stilių dažniau nei jūs žinote.

Naujausi ir geriausi Ponytail šukuosenos mokykloje:

1. Aukštas ponytail su žuvų pynė:

uodeginis petys hairstyles for school

Labai lengvas, tačiau karščiausias sporto šakos vasaros modelis. Viskas, ko jums reikia, kad nuplaukite savo plaukus žuvies taurele ir susimaišite aukštai su mielu plaukų kaklu, atitinkančiu jūsų aprangą.

2. Spalvotas ponytail:

uodeginis petys for school2

Labai paprasta šukuosena, jei norite, kad ji būtų minimalizuota ir patraukli. Viskas, ko jums reikia, yra spalvota kaspina ir jūsų įprasti kaklaraiščiai. Pradėkite plaukioti plaukus ir procese pridėkite spalvotą jūsų pasirinktą juostą, kaip ir jūsų plaukų dalį. Tada sulenkite plaukus ir visi esate pasiruošę savo dieną.

3. Klasikinis ponytail:

uodeginis petys for school3

Niekas negali įveikti klasikų net net šukuosenose. Šis stilius yra lengviausias, bet pats tobuliausias. Sukelkite plaukus, paimkite savo plaukus iš dantimis iš apačios, apvyniokite jį plaukais, kad padėtumėte. Tada užfiksuokite jį su “Bobby pin”.

4. Blauzdos blauzdinimas:

uodeginis petys for school4

Kaip rodo pavadinimas, tai nėra įprastas uodeginis petys. Dėl šio stiliaus jums reikia padalyti plaukus į dvi dalis ir reguliuoti mazgą, įsitikinti, ar jo storis. Dar kartą pakartokite procesą ir saugokite jį mielu plaukų kaklu.

Žiūrėti daugiau: Skutimosi mažyliui mergaitei

5. Bubble Ponytail:

uodeginis petys for school5

“Burbuliukų” ponytail yra puikus būdas reguliuoti savo įprastą pasivaikščiojimą. Sulenkite plaukus į klasikinį uodeginį petį, dabar naudodami elastingą juostą susiriškite plaukus, paliekant kelias centimetrus savo zirninis petys. Pakartokite procesą iki galo zirguokliapas. Galite wrap elastinę juostelę, naudodami plaukų dalį arba palikite ją taip, kaip yra. Norėdami pridėti burbuliuką, švelniai ištraukite plaukus į išorę. Tai sukels net burbulus.

6. Užsukite aukštyn:

uodeginis petys for school6

Norite suteikti savo ponytail senovinį išvaizdą, pabandykite tai! Užsukite savo plaukus laisvais garbanomis. Dabar švelninkite plaukus pirštais ir susiriškite juos aukštai. Naudokite juostelę ar mielą gėlių raiščių kaklarą, kad susimaišę plaukus. Dabar, atlikdami šį derliaus pasirodymą, pasiimkite keletą plaukų šalia ausies. Galite jį sulenkti arba šiek tiek pasukti.

Žiūrėti daugiau:Nemokama šukuosena mergaičių

7. Bow Bail:

uodeginis petys for school7

Jausmas mielas su savo aprangą? Ši šukuosenėlė leis jums pajusti net cuter. Ištraukite plaukus į tvarkingą ponytail. Dabar, paimdami plaukus iš savo liemenėlių, atlikite kilpą ir užtikrinkite, kad tai yra aiškus elastingumas. Padalinkite kilpą į dvi dalis, kad suformuotumėte lanką ir užfiksuotumėte “Bobby pin”. Užbaigti šį išvaizdą, paimdami nedidelę dalį plaukų ir apvyniokite ją per aiškų elastingumą. Užfiksuokite jį su “Bobby pin” ir esate pasiruošę eiti.

8. Lynų lankelis:

uodeginis petys for school8

Nejaučiamas įtemptas, bet negalima išsiversti be gero poniestuko? Tai atrodo, ko ieškote. Siūlome plaukus į tvarkingą aukštąjį uodeginį petį. Dabar suskirstykite savo pėdkelkę į dvi dalis. Pasukite juos į kiekvieną, tada pasukite juos vienas su kitu. Apsaugokite juos su aiškia plaukų kaklu. Tai suteiks jums labai tvarkingą ir paprastą, bet kitą išvaizdą.

Žiūrėti daugiau: Trumpi šukuosena mažoms mergaitėms

9. Užklokite jį:

uodeginis petys for school9

Bloga plaukų diena? Šis išvaizda sutaupys jūsų laiką ir padės jums atrodyti labai mielas. Prisegdami savo plaukus aukštuose ponytailuose, taip pat galite susieti jį su šonu, kad sukurtumėte tvistą. Dabar pridėkite minkštą karoliukų juostą arba plačią juostos juostą prie savo ponytailo, o jūs visi pasirenkate savo dieną mokykloje.

Iš visų stilių ponytails niekada neišeina iš mados. Jie yra jūsų komforto stiliaus, o taip pat ir jūsų gelbėtojas, kai jums to reikia.

Vaizdai Šaltiniai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.