Top 9 naujagimių žaislai | Stiliai gyvenime

Naujagimiai kūdikiams turi tam tikrą priedą žaislų atžvilgiu, kuris yra universalus. Kūdikiams visame pasaulyje žavi žaislų išvaizda, veiksmai ir garsas. Tačiau yra ir kai kurie žaislai, kurie gali juos išgąsdinti ir labai apsunkinti. Turėtumėte pasirinkti tinkamą žaislą savo naujagimiui, ir šis straipsnis jus sužinos apie 11 geriausių žaislų, kuriuos galite įsigyti savo naujagimiui..

Renkantis dovaną naujagimiui, geriausia perskaityti apie dovanų idėjas ir pasikonsultuoti su tėvais. Ieškokite žaislų, kuriuos kūdikis gali laikyti ir paimti arba čiulpti. Venkite žaislų su mažomis dalimis. Mūsų straipsnis tikrai padės jums pasirinkti protingas ir naudingas dovanas naujagimiui.

1. Rankomis laikomi žaislai:

Žaislai for New Born Babies-Hand Held Toys

Pirmaisiais mėnesiais kūdikiai negali suprasti sudėtingų žaislų. Taigi jūs turėtumėte eiti kažką labai paprasto ir linksmo tuo pačiu metu. Yra daug rankinių žaislų, kurių kūdikis gali laikyti rankoje ir purtyti arba perkelti, kad iš jo išjudintų triukšmą, kuris, be abejo, bus melodingas.

2. Muzikos dėžutė:

Žaislai for New Born Babies-Music box

Jauni vaikai miega geriau, kai žaidžia kokia nors minkšta muzika. Reikėtų ieškoti kažko įdomaus, kai jie perka žaislą kūdikiams. Muzikos dėžės sako, kad tai yra vienas iš geriausių žaislų naujagimiams, nes muzika energiją kūdikiams ir palieka juos laimingus. Turėtumėte pasirinkti tą, kuris ateina su minkštu ir melodingu tonu. Jie gali nesugebėti valdyti, bet vis tiek smagiai klausys.

Žiūrėti daugiau: Žaislai kūdikiui

3. “Mobile”:

Žaislai for New Born Babies-The mobile

Šiandienos pasaulyje iš 24 valandų per dieną mes praleidžiame beveik 8 valandas per telefoną. Kūdikis akivaizdžiai stebės savo mamą ir tėtį, užimtą objektais, per kuriuos jie bando bendrauti. Mobilusis žaislas yra tinkamas kūdikiams skirtas mobilusis telefonas ir jis gali žaisti su ja. Mobilusis telefonas yra vienas iš geriausių naujagimių žaislų.

4. Rattle Set:

Žaislai for New Born Babies-The Rattle Set

Naujokės kūdikiai mėgsta spalvas ir, tikiuosi, jie taip pat pamėgs šį kreivą. Tai laikoma vienu iš geriausių naujagimių mergaičių žaislų. Galite jį purtyti ir padaryti nuostabų triukšmą iš jo. Be to, ji sporto gražių spalvų, kurios bus mylintos ir berniuko, ir kūdikio merginos.

5. Naujų vaiku “Play Gym”:

Žaislai for New Born Babies-play gym for newborn babies

Beveik kiekvienas tėvas perka tai savo naujagimiui, kad padėtų suaktyvinti savo skirtingus kūno raumenis ir pluoštus nuo labai mažo amžiaus. Ši kūdikių žaidimų treniruoklių salė paprastai laikoma lovoje ir yra visiškai saugi, nes ji taip pat yra neto. Visa tai atrodo tikrai džiaugsminga, o kūdikiai tai patinka nuo tos akimirkos, kai jie ją įžvelgia.

Žiūrėti daugiau: Žaislai naujagimiui

6. Juodieji žaislai:

Žaislai for New Born Babies-Sensory toys

Juodoji žaislas yra nuostabi žaislas, kurį galima pridėti prie kūdikių žaislų kolekcijos. Sensorinis žaislas ateina su įmontuotais dirbtinai sensoriniais mygtukais, kurie gali sukelti tam tikrą triukšmą arba apversti, kai mygtukas nuspaudžiamas iš išorės nežinant. Kūdikiai įstrigo nuostabiu juoku, kai žaislai šokinėja arba apverčiami. Tai taip pat yra vienas iš žaislų, tinkamų naujagimiams.

7. Muzikinis vaidmuo.

Žaislai for New Born Babies-The musical role rattle toy

Ieškote naujagimių kūdikių žaislų? Čia mes turime dar vieną nuostabų ir gražų muzikinį žaislą naujagimiui. Tai yra visiškai saugus kūdikiams, nes toks žaislas nėra naudojamas toksiškoms medžiagoms gaminti. Tai taip pat padės ugdyti motorinius įgūdžius.

8. “Winfun-Baby Girl Playmate”:

Žaislai for New Born Babies-Winfun-Baby Girl Playmat

Ieškote naujagimių kūdikiams internete? Čia yra puikus grojimas, kuris yra vienas iš geriausių naujagimių mergaičių žaislų. Šis žaislas ateina su nuostabiu dizainu ir bus visada žudikas kūdikiams. Jūsų kūdikių merginos mielai taps ant jo ir žaidžia beveik visą dieną.

Žiūrėti daugiau: Minkšti žaislai kūdikiams

9. “Multi-Color Toy House”:

Žaislai for New Born Babies-The Multi-Color Toy House

Paskutinis, bet ne mažiau, tai šiek tiek naujausias žaislas naujagimiams. Bet jie vis tiek jausis. Galite pasinaudoti šia žaislu iš bet kurios parduotuvės, kurioje tiekiamos kūdikių žaislų medžiagos, arba nusipirkti iš kai kurių žinomų internetu kūdikių parduotuvių.

10. “Rock a Stack”:

Top 9 naujagimių žaislai | Stiliai gyvenime

Tai labai populiari žaislas tarp kūdikių ir maži berniukai mėgsta sukrauti. Yra daugybė džiaugsmo, kai kaupiasi ir rūšiuojame. Šios ryškios blizgančios spalvos ir žiedai yra tikrai geri rankų ir akių koordinavimui.

11. “Rolling Ball”:

Top 9 naujagimių žaislai | Stiliai gyvenime

Stebėkite, kaip jūsų kūdikio berniukas šoktelėti, nes šis rutulys blaškuoja ir plūdo. Turėk kamuolį su savo berniuku! Šiame rutulyje yra įvairios galimybės traukti ir suktis. Galimybės yra daug.

Iki šiol mes diskutavome naujagimiams tinkančius žaislus; Dabar pažvelkime į keletą veiksmų, kuriuos galite imtis su savo mažyliu.

Šokis su savo kūdikiu:

Leiskite savo kūdikiams švelniai minkšti muziką ir nešiokite savo mažyčio kūdikio ir kramtykite švelniai laikydami kūdikį. Kūdikiai mėgsta praleisti laiką su savo tėvais ir tai yra puikus būdas susieti su jūsų mažais stebuklais.

Išmokyk savo kūdikį aplinkui aplinkui:

Ši veikla neapsiriboja tik kūdikių žaislais. Galėtumėte naudoti bet kokį saugų namų ūkio produktą. Laikykitės su jumis objektų susiliejimo ir įveskite šiuos objektus po vieną. Tai puikus būdas mokyti juos tokius daiktus kaip šaukštai, audiniai, buteliai ir kt.

Ištraukite roko žvaigždę į tave:

Iš “Twinkle”, “Twinkle”, “Ratai autobuse”, “Jei esate laimingi ir jūs tai žinote”, kūdikiams patinka animaciniai balsai. Pabandykite moduliuoti savo balsą nuo mažo žingsnio iki aukštų spygliuočių aikščių. Norėdami pridėti daugiau linksmybių, pabandykite naudoti pirštų lėlių.

Bubble Trouble:

Burbulai yra tikrai stebuklingi ir šis žaidimas yra įdomus 4-6 mėnesių amžiaus. Jūs galite pučia burbuliukus savo vonios metu arba vaikščiodami parku. Kūdikius žavi burbuliukai.

Tummy Laikas:

Tai viena iš svarbiausių kūdikiams skirtų veiklų. Tai sustiprina kūdikio kaklą ir galvą ir suteikia jiems skirtingą požiūrį į dalykus. Įsitikinkite, kad nuolat žiūrite į juos.

Naujiems naujagimiams yra gerų žaislų, kurie gali pakeisti jūsų kūdikio nuotaiką ir pakeisti visą savo dieną. Todėl turėtumėte būti labai atsargūs, kai pasirinksite vieną. Tikimės, kad šiame straipsnyje aprašyti žaislai padės jums.

Vaizdai Šaltiniai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.