Top 9 “Peacock Nail Art Designs” | Stiliai gyvenime

Povas yra gražiausios ir vienas iš spalvingiausių gyvūnų. Povas plunksnos patinka visiems, nes gyvybingos ir gyvybingos spalvos atrodo labai įdomios. Šios spalvos dažnai naudojamos nagų dailės dizainuose ir pridedamos prie moters grožio. Štai keletas labiausiai vykstančių, lengvai pagaminamų, spalvingų ir įdomių nagų, kurių povų plunksnos ir spalvos naudojamos įvairiomis formomis.

Gražus “Peacock” nagų dailės dizainas su nuotraukomis:

Povas nail art

Ilgi nagai puikiai atrodo su mėlyna ir žalia panko konstrukcija. Dėl blizgančio efekto dizainas atrodo gyvas ir ryškus. Tradiciniai “Povas” plunksniai buvo labai gražiai pagaminti, o spalvų naudojimas taip pat buvo išmintingas.

Top 9 "Peacock Nail Art Designs" | Stiliai gyvenime

Vienodai sutrumpintos vinys yra padengtos plunksniu. Oranzinis pjūvis suteikia menui gyvybingumo ir suteikia labai ryškią išvaizdą. Dėl mažų nagų, meno kūrinius reikia nuveikti daug dėmesio ir dėmesio, kad suteiktų gražią išvaizdą.

Top 9 "Peacock Nail Art Designs" | Stiliai gyvenime

Šis funky modernus nagų dailė atrodo sumanus. Kai dizainas tęsiamas nuo vieno nagų iki kito, jis daro bendrą išvaizdą labai atsitiktine, bet protinga ir gyvybinga. Tai lengva padaryti, o meno spalvų pasirinkimas taip pat yra matinis, bet atrodo labai gyvas.

Top 9 "Peacock Nail Art Designs" | Stiliai gyvenime

“Povas” šiuolaikinis dėmesys buvo skiriamas taškiniu efektu. “Polka” taškai yra madingi, o kombinacija su “peacock” spalvomis rodo novatorišką meno kūrinio pristatymą. Tai taip pat daroma labai tvarkingai ir kiekviena spalva turi įtakos. Blizgūs kontūrai suteikia nailui daugybę švytėjimo.

Top 9 "Peacock Nail Art Designs" | Stiliai gyvenime

Piešimo veidas ir kūnas ant vidurio piršto ir jo plunksnų, tęsiamas ant nagų pagrindo, yra labai nauja koncepcija. Spalvų naudojimas yra gyvybingas ir tinka visiems odos spalvoms. Visų pirma, nagų dailė yra labai gerai, todėl reikia daug laiko ir pastangų, kad būtų pasiektas toks geras rezultatas.

Žiūrėti daugiau: Kaip pašalinti akrilo nagus namuose

Net su tamsia baze povų plunksnos pasirodė tikrai gražus. Maži nagai yra papildomas pranašumas, kuris suteikia daugiau dėmesio paprastam nagų dizainui. Be to, minimalus blizgesys, naudojamas pabrėžti, daro nagus labai ryškus.

Top 9 "Peacock Nail Art Designs" | Stiliai gyvenime

Sidabras yra kiekvienos merginos mėgstamiausia. Povas plunksninis dizainas su sidabru – tai nauja šio nagų dailininko smaigalys. Juodos spalvos akcentai ir sidabro blizgesys suteikia gražią tekstūrą visai išvaizdai. Šis nagų dailus puikiai tinka visoms nagų ilgiui, o sidabrinių nagų dažus galima pasirinkti pagal spalvą, taip suteikiant ir inovacijų sritį..

Top 9 "Peacock Nail Art Designs" | Stiliai gyvenime

Šis nagų dailė yra artimiausia tikrojo lakūno plunksnų kopija. Tai buvo padaryta labai protingai, o spalvų pasirinkimas ir puikus smūgių derinys suteikia realų išvaizdą. Jis taip pat atrodo ryškus ir gyvas.

Žiūrėti daugiau: Crystal nagų dizaino dizainai

Top 9 "Peacock Nail Art Designs" | Stiliai gyvenime

Šis nagų dailė yra tokia graži kaip tikrasis povas. Menas tęsiamas ant visų nagų, todėl jis atrodo dar realistiškesnis ir natūralesnis. Sudaryta nuogas pagrindas, tikro povaičio spalvos pasirodė tikrai gerai.

Top 9 "Peacock Nail Art Designs" | Stiliai gyvenime

Tai atrodo kaip funky išvaizda povas. Šis nagų dailės darbas puikiai tinka visoms rūšims ir atspalvių drabužiams bei labai novatoriškas stilius. Paučių spalvos derinamos tikrai gerai, kad dera tradicinio ir šiuolaikinio meno sintezė.

Šie nagų dailės darbai yra labai paprasti, ir vienas gali tai padaryti ir patys. Iš pradžių tai gali užtrukti, bet praktiškai visi galime pasiekti tobulumo.

Vaizdai Šaltiniai: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.