Top 9 plaukų persodinimo centrai Chennai | Stiliai gyvenime

Sumažėjęs plaukų slinkimo klausimas nebevykdo amžiaus. Plaukų slinkimas tapo rimta problema tiek lyčių, tiek paprastai sukelia dėl maliarijos mitybos ir streso gyvenimo būdo. Daugeliu atvejų vienintelis šio baldingo gydymo būdas yra plaukų persodinimas. Plaukų transplantacija yra chirurginis metodas, kurio metu plauko folikulai perduodami iš “donoro” kūno dalies į blyškimą ar paramą gaunančią svetainę. Patikrinkite geriausius Chennai esančius plaukų persodinimo centrus, kurie naudoja ekspertų priežiūrą problemai spręsti.

Plaukų persodinimas Chennai:

Čia yra 10 geriausių plaukų persodinimo klinikų Čenajame mieste, kurį galite pasirinkti.

plaukai transplant centers in chennai

1. V priežiūra:

“V Care” yra viena iš šios rūšies specialiųjų plaukų klinikos Chennai. Joje naudojama geriausia plaukų implantavimo technologija, vadinama DHI arba tiesiogine plaukų implantavimu. Tai yra pažangiausia ir pažangi technika, kuri suteikia maksimalų plaukų augimo naudą su minimaliu atkūrimo laiku. Nėra jokių skausmo, randų, dygsnių ir be kraujo netekimo yra keletas kitų privalumų.

Interneto svetainė: www.vcarehairimplant.com

2. Dr Jayanthy Ravindran:

Dr Jayanthy Ravindran yra žinomas plaukų persodinimo centras, įsikūręs Chennai. Čia jie naudojasi naujausiais plaukų atstatymo metodais, vadinamais Follicular Unit Extraction. Dr. Jayanthy Ravindran pats yra technikos specialistas ir pasiekė gerų rezultatų. Folikuliarinės ekstrakcijos technologija yra nepaprastai populiari, nes ji yra veiksminga, tačiau randų laisvė ir mažiau invazinė technika.

Interneto svetainė: www.drjayanthyravindran.com

Žiūrėti daugiau: Plaukų persodinimo centrai Bangalore

3. Max Plaukų klinika:

Max plaukų klinika yra tarptautiniu mastu žinomas plaukų franšizės vienetas, turintis parduotuvių JAV, JK ir Indijoje. Jie dirba pagal kvalifikuotų plaukų ekspertų grupę iš viso pasaulio, kurie sujungia savo žinias ir teikia jiems geriausius savo klientams. Max Hair Clinic naudoja labai veiksmingus ir saugius plaukų persodinimo metodus.

Interneto svetainė: www.maxhair.us

4. Hande ligoninė, Shinoy Nagar:

“Shinoy Nagar” ligoninė “Hande” yra specializuota ligoninė, kurioje įrengtos geriausios technologijos ir ekspertai. Net plačiausia plaukų persodinimo procedūra gali būti veiksmingai vykdoma prižiūrint jų ekspertų grupei. “Hande” ligoninė siūlo Jums geriausią chirurginę procedūrą sąžiningomis kainomis.

Interneto svetainė: www.handehospital.org

5. Vasan plaukų priežiūra:

Ši plaukų persodinimo specialybės klinika siūlo Jums chirurginių ir ne chirurginių procedūrų pasirinkimą, kad galėtumėte išspręsti nugaros plaukų linijos problemą. “Vasan Hair Care”, esanti specialybės klinika, naudoja geriausią Follicular Unit Extraction procedūrą plaukų atstatymui. Ją vadovauja dr. MMT Vasanas, veteranas šioje srityje. Gaukite savo paskyrimą anksčiau.

Interneto svetainė: www.chennaihairtransplant.com

Žiūrėti daugiau: Plaukų transplantacija, Haidarabadas

6. Dr. Batra:

Dr. Batra yra vardas, kurį galima vertinti kosmetinių plaukų persodinimo srityje. Čia jie naudojasi naujausiais metodais ir naujoviškomis plaukų restauravimo priemonėmis. Dr. Batrai turi savo ekspertų gydytojų komandą, kad atliktų visą chirurginį gydymą. Jie turi daug parduotuvių visoje Indijoje, norėdami surasti artimiausią parduotuvę Chennai, peržiūrėkite žemiau pateiktą nuorodą.

Interneto svetainė: www.drbatras.com

transplantacija plaukuose Čenajuose

7. Dr. Renita Rajan, plaukų ir odos klinika:

Dr Renita Reddy išdavė nišą kosmetikos chirurgijos srityje. Remiantis Chennai, ji specializuojasi Follicular Unit Extraction technikoje, kad pasiektų geriausius rezultatus. Jos požiūris yra maksimalaus plaukų tankio užtikrinimas, mažiau invazijos ir beveik jokių randų.

Interneto svetainė: www.chennaiskinclinic.com

8. Baltųjų uolų plaukų studija:

Kaip rodo pavadinimas, “White Cliffs Hair Studio” yra speciali plaukų klinika, kuri siūlo klientams platų plaukų atstatymo procedūrų spektrą. Galite pasirinkti iš įvairių invazinių ir neinvazinių plaukų atstatymo ir augimo procedūrų. “White Cliff” yra žinomas vardas, kuris metų metus siūlo kokybiškas paslaugas.

Interneto svetainė: www.whitecliffsindia.com

Žiūrėti daugiau: Koks yra šalutinis poveikis plaukų persodinimui

9. Dr. K. Ramachandranas:

K. Ramachandranas yra veteranas kosmetikos chirurgijos srityje. Remiantis Chennai jis taip pat buvo “Apollo Gleneagles” dalis. Nors skirtingų plaukų persodinimo procedūrų ekspertas dr. K. Ramachandranas specializuojasi folikulinėse vienetų transplantacijos procedūrose. Jis turi pasimėgaujančių gydytojų grupę, kuri užtikrintų efektyviausią plaukų persodinimo gydymą savo pacientams.

Interneto svetainė: www.ramcosmetic.com

Tai yra geriausi plaukų persodinimo centrai Čenajoje, kuriuose naudojami efektyvūs ir naujausi plaukų persodinimo gydymo būdai.

Vaizdo šaltinis: 1