Top 9 vaismedžių nauda sveikatai | Stiliai gyvenime

Tiems iš mūsų, kurie pirmą kartą mokosi apie oreganą, tai augalas, kuris priklauso kalyklos šeimos nariams ir daugiausia auginamas tokiose šalyse kaip Graikija ir kiti Viduržemio jūros regionai. Žinoma, kad patiekalams patiekiamas puikus skonis ir jis buvo laikomas palaiminimu Graikijos ir Meksikos virtuvių pasaulyje. Raudonojo gėlių augalas turi violetines gėles ir yra naudojamas darant prabangius ir skanius daiktus, tokius kaip picos, makaronų ir brokolių patiekalai. Be to, kad naudojamas kulinariniame pasaulyje, raudonėlis taip pat turi ypatingą vietą sveikatos ir medicinos pasaulyje. Paimkime, kaip tai padaryti.

naudos of oregano

Oregano nauda sveikatai, odai ir plaukams:

Tegul turime pažvelgti į 9 geriausius oregano privalumus.

Gydo šalto ir gripo:

Kai oras keičiasi taip dažnai, daugumai iš mūsų gali susirgti. Sveikas ir protingas būdas užkirsti kelią tokioms problemoms ir ligoms yra naudojant “Oregano”. Jis yra pilnas vitaminų ir mineralų, kurie kovos su šalčiu ir gripu, išlaikys jus sveiką ir tinkamą. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra paruošti stiklinį raudonėlių sulčių, bet įdėti į maišytuvą. Paruoškite ir gerkite jį į stiklinę. Jūs tikrai rasite natūralų šalčio ir kosulį su Oreganos.

Žiūrėti daugiau: Oranžinės sveikatos išmokos

Gydo odos infekcijas:

Šiomis dienomis odos infekcijos yra gana dažnos. Jie turėtų būti vertinami kuo greičiau, nes uždelsimas visada lemia neigiamus padarinius. Vienas galas, kurį galėtumėte sekti, kad galėtumėte rūpintis odos infekcijomis, yra naudojant kai kuriuos raudonėliai. Jie yra puikus vaistas ir yra žinomi dėl jų gydomųjų savybių. Viskas, ko jums reikia tai padaryti, yra mišinys alyvuogių aliejaus su kokosų aliejaus ir raudonėlių aliejumi ir pritaikyti jį minkštu audiniu iš paveiktos zonos. Masažas švelniai ir palikite šiek tiek laiko. Jūs tikrai gausite naudos.

Menstruacijos:

Ši problema, su kuria susiduria moterys, dažnai yra susijusi su menstruacijomis. Kartais mes dažniausiai susiduriame su skrandžiu ar pilvo spazmai ir kitu laiku kenčia nuo nuotaikos svyravimų. Protingas būdas atsikratyti netaisyklingų laikotarpių ir skrandžio skausmas yra naudojant kai kuriuos naudingus rūgštus. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra pridėti keletą lašelių raudonėlių aliejaus į stiklinę pilnas drungno vandens ir išgerti jį žemyn. Dėl šios priežasties jūs tikrai rasite daug pagalbos per valandą.

Spuogai ir spuogai:

Vienas iš geriausių būdų, kaip atsikratyti spuogų ir spuogų, yra naudojant “Oregano”. Ši korekcija yra tokia natūrali ir kelis kartus ją naudojo tiek daug moterų. Rezultatai taip pat buvo vertinami. Paimkite šiek tiek alavijo, vieną šaukštą, pilstą agurkų sulčių ir vieną lašą raudonėlių aliejaus ir padėkite į paveiktą plotą. Palikite jį penkias minutes ir nusiprauskite šaltu vandeniu. Padarykite tai savaitę ar net ir jūs sėkmingai atsikratys ištrūkimų ir spuogų. Tačiau įsitikinkite, kad jūsų rankos buvo gerai nuplauti prieš pritaikant.

Žiūrėti daugiau: Alyvuogių išmokos

Tonai odos:

Oregano taip pat gali būti naudojamas kaip odos tonikas. Tai galite paruošti namuose. Tam reikia šiek tiek džiovintų salierų lapų. Įvirškite jas tris minutes ir palikite atvėsti. Galite taip pat įdėti jas į hermetišką stiklą sieto pagalba. Šį skystį laikykite šaldytuve ir skysčių 2-3 kartus per dieną. Naudokite medvilninį rutulį, kad skystis į jį. Mes galime jus užtikrinti, kad per mėnesį odos spalvos atrodys žymiai kitaip.

Naudojama plaukų gaminimo metu:

Oregano yra toks naudingas, kad dažnai buvo naudojamas gaminant plaukus ir odos gaminius bei kosmetiką. Jie turi puikų sugebėjimą rūpintis svarbiais jūsų kūno segmentais ir visiškai jį pagražinti. Jei nesuprantate apie grožio patarimus ir visada nori eksperimentuoti, negalima praleisti ant oregano. Jie tikrai yra geriausi, kai reikia pagerinti odos ir plaukų grožį ir suteikti jums visiškai naują išvaizdą.

Kovoja pleiskanos:

Dabar jūs galite kovoti su pleiskanais savo plaukuose per tuos sausus ir šiurkščius žiemos mėnesius, naudodamiesi raudonėlio gėrybėmis. Tiesiog sumaišykite raudonėlių aliejų su savo šampūnu ir masažuojate visą savo galvos odą ir plaukus. Turėtumėte įsitikinti, kad nuo galvos iki galo buvo paveiktas raudonėlių aliejus. Naudokite šaltu vandeniu plaukus plaukus ir įsitikinkite, kad galų gale naudojate gerą kondicionierių. Abi jų yra tokios svarbios sveikiems ir geriems plaukams. Jei švirkštimo priemonę naudosite kiekvieną kartą, kai šampūną, mes užtikrinsime, kad pleiskanos niekada nebegalės grįžti į jūsų gyvenimą.

Žiūrėti daugiau: Sveikatos privalumai Mozambi

Detangles jūsų plaukai:

Moliūgai taip pat gali būti naudojami jūsų plaukams nuraminti. Tam reikia paimti džiovintų salierų lapų ir kai kurių vanilių. Paimkite dar vieną puodelį vandens. Šį mišinį šilkite apie 45 sekundes. Po to palaukite atvėsti. Dabar supilkite šį mišinį į hermetišką butelį ir laikykite jį savo šaldytuve. Naudokite jį, kol esate šampūnas ir būklė bent 2-3 kartus per savaitę. Sukirkite plaukus po to, kai jis visiškai išdžiūvo. Tai neabejotinai suteiks jums sklandžiau ir blizgiai plaukus.

Naudojama virimo metu:

Moliūgai puikiai tinka gaminant maistą. Galite tai naudoti ruošdami kiaušinius, pomidorus, pupeles, grybus ir ėriuką. Jis taip pat gali būti naudojamas kai kurti skanius Meksikos stiliaus pizza. Jūs taip pat galite paruošti išskirtinį marinatą su vištiena ir kiauliena, naudodami gražius raudonėlių lapus. Dar vienas kietas būdas vartoti keletą raudonėlių, kai virti, yra apibarstyti kai kuriuos lapus ant kepinto sūrio arba česnako duonos. Tai padidins jūsų maisto skonį ir padės jums gerti kiekvieną kartą, kai esate virtuvėje.

Vaizdo šaltinis: 1.