30 dienų kramtomųjų iššūkių rezultatai

Visi nori atrodyti puikiai. Kodėl? Kadangi, kai atrodo gerai, jaučiatės gerai. Kai jūs įneškite darbą, kad sukurtumėte kūną, jūs visada norite jį parodyti, o pasitikėjimas, kurį jūs gaunate, yra kažkas, kurio negalite pasiekti kur nors kitur. Ir vienas dalykas, kuris gali mums atrodyti fantastiška, yra tvartas.

Squatting yra geriausias pratybas, kad atspalvintų ir sustiprintų kojas ir grobio raumenis. Turėdamas stipreses kojas ir stipresnę užpakalinę pusę, taip pat bus sukurta smėlio smėlio figūra, kuri tikrai viliojantis. Tai taip pat pakels jūsų grobį, kad būtų gražus ir švelnus.

Vienas iš populiariausių būdų tai padaryti – tai 30 dienų tvarto iššūkis. Šis iššūkis iš esmės yra tas, kad keletą dienų iš eilės sėdinatės skirtingu skaičiumi prieškadų, po to nuimkite atostogas, tada grįžkite tiesiai į jį. Jei norite pamatyti, kiek veiksmingi šie iššūkiai, toliau skaityti.

Taisyklės

Čia iš tikrųjų nėra daug taisyklių, susijusių su tvarto iššūkiu. Iš esmės, jei dalyvausite ir atliksite, kaip nurodyta, pradėsite pamatyti rezultatus. Tačiau jūs turite prisiminti, kad jūs taip pat turite pakeisti savo mitybą, kad galėtų prisitaikyti prie tvarto iššūkių.

Pastato raumenys užima baltymus ir sveiką maistą. Jei norite kuo geriau išnaudoti iššūkį, jūs turite valgyti maistinių ir baltymų tankų maistą, kuris padės jūsų grobimo pastangoms. Nebuvo jokių greito maisto, kuris nieko neduos jums!

Squat Challenge

Ten yra daugybė skirtingų tuščių iššūkių, ir visi jie gali padėti jums sukurti didesnį, bubblier užpakalį. Vienintelis pranešimas, kurį turėsiu paskelbti žemiau, yra tas, kurį mes matėme su įtikimais rezultatais. Tai paprasta, nemokama, ir jūs net neturite niekur eiti, kad tai padarytumėte. Štai tvarto iššūkis, kurį turėtumėte panaudoti norint įgyti užpakalį.

  "Adriana Lima" dieta ir treniruotės

1 diena – 50 pritūpimų

2 diena – 55 pritūpimai

3 – 60 dienų pritūpimai

4 diena – REST

5 diena – 70 pritūpimų

6 diena – 75 squats

7 diena – 80 pritūpimų

8 diena – REST

9 diena – 100 pritūpimų

10 diena – 105 pritūpimai

11 diena – 110 pritūpimų

12 diena – REST

13 diena – 130 pritūpimų

14 diena – 145 pratybos

15 diena – 140 pritūpimų

16 diena – REST

17 diena – 150 pritūpimų

18 diena – 155 pratybos

19 diena – 160 pritūpimų

20 diena – REST

21 diena – 180 pritūpimų

22 diena – 185 squats

Diena 23 – 190 pritūpimų

24 diena – REST

25 diena – 220 pritūpimų

26 diena – 225 pratybos

27 diena – 230 pritūpimų

28 diena – REST

29 diena – 240 pritūpimų

30 diena – 250 squats

 

Patarimai, kaip sėkmingai sekasi

Visi žinome, kad tai gali pasirodyti sudėtingas dalykas, bet tai gali būti padaryta. Tol, kol turėsite šiuos patarimus, galėsite sėkmingai užbaigti šį iššūkį.

  1. Padaryk juos rinkiniuose.

Nesitikėkite, kad galėsite atlikti visas šias pritūpimus iš eilės be pertraukos. Tai gali būti malonu manyti, kad galite, bet jūs, tikriausiai, negalėsite. Todėl jūs turite juos sugriauti. Siūlau suskirstyti juos į rinkinius iš 10 pirmųjų dviejų savaičių ir 15-20 rinkinių per paskutines dvi savaites, kad juos visus būtų galima padaryti visą dieną.

  1. Įsitikinkite, kad atsigaižote savo poilsio dieną.

Aš žinau, kad gali būti verta tik pritūpsti kiekvieną dieną, kad augtų užpakalis, bet tai neveikia. Jūs turite leisti savo kūnui atsigauti, jei norite sukurti raumenis. Jums reikia dienų, kai jūsų raumenys nereikia dirbti, kad jie galėtų sustiprėti, kad kitą dieną būtų stipresni.

  1. Valgykite rekomenduojamą baltymą.
  Kaip prarasti šlaunų riebalus (moterims!)

Baltymai turi būti valgomi siekiant auginti raumenis. Jei jūs jo nevalgysite, jūsų raumenys nebegalės pertvarkyti, o jūs neuždėsite jokių raumenų, todėl jūsų užpakalis neaugs.

  1. NESKAIDKITE.

Jei jūs turite padalinti savo pritūpimus ir daryti juos visą dieną, o ne tiesiog daryti juos viename posėdyje, tai padaryti. Nepriklausomai nuo to, nepadėkite šio iššūkio ir įsitikinkite, kad visada atlikite savo pritūpimus per dienas, kurias jie turėtų atlikti.

Rezultatai

Galiausiai matome kai kuriuos rezultatus! Jei naudosite šią programą, po poros savaičių tikrai pradėsite matyti rezultatus. Tiesiog nepamirškite, kad tai gali užtrukti iki mėnesio, kad būtų galima pamatyti šiuos rezultatus, ir jei norite įdėti dar daugiau raumenų, galite šį iššūkį kartoti iš karto ir vėl.

30 dienų kramtomųjų iššūkių rezultatai

30 dienų kramtomųjų iššūkių rezultatai

30 dienų kramtomųjų iššūkių rezultatai

30 dienų kramtomųjų iššūkių rezultatai

30 dienų kramtomųjų iššūkių rezultatai

Norint gauti nuostabias kojas ir užpakalį, galite būti didžiuotis, tai reikalauja sunkaus darbo ir pastangų. Šis tvarto iššūkis gali padėti jums įgyti tą kūną, kurį visada norėjote.