12 idėjų paprastoms tatuiruotėms

Tatuiruotės kalba net tada, kai jūsų burna uždaryta. Jūsų tatuiruotės dizainas yra svarbus sprendimas; nesvarbu, ar tu sėdai tatuiruočių kėdėje pirmą kartą, ar ten, kur ten daugiau laiko nei tavo mama. Paprastos tatuiruotės kartais gali būti garsesnės už sudėtingus gabalus. Štai trys paprastų tatuiruočių idėjų kategorijos, kurios padės jums pasirinkti tobulą dizainą.

Kai kurios geros idėjos paprastoms tatuiruotėms:

Žodis tatuiruotės

1 – šeima

Kai aš manau apie šeimos scenos tatuiruotes, aš gaunu psichinį atvaizdą iš rankovėlio bikerio su žodžiu “Mama”, tatuiruotais ant jo dilbio. Šios trijų raidžių tatuiruotės pasakoja apie šį vaikiną, kad nebūtinai manysi kitaip. Jis akivaizdžiai turi ypatingų santykių su motina. Jei turite šeimą, kuri visada palaikė jus, tai gali būti geras pasirinkimas.

2 – partneris

Pastaba visiems meilės paukščiams; galbūt norėsite dvigubai galvoti apie tai, kaip tavo meilužio vardas tatuojamas. Net geriausi santykiai gali baigtis. Jei daiktai nukentėjo nuo ventiliatoriaus ir sudeginsi viską, kas jus primena, jūsų tatuiruotė vis tiek išlieka, kol bet kokiu atveju atsiranda viršelio.

Gauti Laisvas Custom Tattoo Design Citata:
Riboto laiko pasiūlymas (spustelėkite nuotrauką)
Spustelėkite here to get your free custom tattoo design quote.

3 – Kiddos

Niekas gyvenime negali palyginti su vaikais. Tavo vaiko vardo tatuiruotė yra geras pasirinkimas tėvams, norintiems išvalyti tatuiruotes. Paprastas šriftas leidžia tatuiruotę išsiskirti tarp mėgstamiausių scenarijų, kurį dauguma žmonių pasirenka. Meilė ir atsakomybė, kurią jaučiatės savo mažam kulkšnies nykštukui, yra ta pati priežastis, kad dauguma žmonių mėgsta tatuiruotę. Kitas variantas – skaitmenine forma padaryti vaiko gimimo datą.

4 – giliai prasmė

Tai yra įprasti tatuiruotės žmonėms, kurie per visą gyvenimą keičia patirtį. Dažniausiai paslėptos gilios prasmės tatuiruotės dažniausiai yra vieno žodžio dorybės, tokios kaip tikėjimas, meilė ar viltis. Bet jie taip pat gali būti citata, dainų tekstai ar Raštai. Pavyzdžiui, vėžiu maitinantis asmuo gali pasirinkti ką nors, kas apibūdina, kaip jie jaučiasi. Dėkingumas, šypsena ir maitintojo netekimas yra visi populiarūs pasirinkimai. Tatuiruotes, kurios pateikia medicininę informaciją, pavyzdžiui, jei esate diabetu arba retas kraujo rūšis, yra panašūs į tai.

5 – užsienio kalba

Galbūt esate dvikalbis, galbūt ne. Nesvarbu, kai kalbama apie tat kitoje kalboje. Pasakyk, kad norite, kad tavo mėgstamiausias pasakojimas, bet tavo močiutė tau patinka. Štai sprendimas. Tai yra mano mėgstamiausia galimybė, jei žmonės nori, kad jų sutuoktinio vardas būtų tatuiruotas. Tai yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori parodyti savo kultūrą. Negyvosios kalbos, pavyzdžiui, graikų ir hebrajų, yra populiarūs pasirinkimai.

Pomėgiai tatuiruotės

6 – Lauko židiniai

Artimiausiu metu mano didžiųjų uolienų formavimasis ar gamtos žygių perėmimas nėra mano darbų sąraše. Tačiau tokios veiklos rūšys gali būti jūsų aistra. Jei taip, kai kurie dažai su poros vaikščiojimo batai, lynai ir metaliniai spaustukai ar kalnų diapazonas yra puikus pasirinkimas, kad galėtumėte parodyti savo pomėgius. Paukščių stebėtojams jūsų mėgstamos paukštės siluetas yra paprastas, bet pasakoja apie jūsų meilę gyvūnui. Mano mėgstamiausia paprasta tatuiruotė arklių mylėtojams yra lasso. Yra tiek daug kitų vakarietiškų teminių dalykų, kuriuos galite apibendrinti taip pat.

  40 puikus tatuiruotės rankogalių dizainas

7 – vandens šunys

Tai tikrai nesvarbu, ar esate profesionalus plaukikas, ar tiesiog mėgstate sėdėti paplūdimyje. Bangos yra paprastas būdas kalbėti su tuo, ką myliu. Žinoma, jei tai tikrai paplūdimys, kurį mėgstate, atveria duris tokiems daiktams kaip saulė, palmės ir žvaigždynai. Daugybė paplūdimio teminių tatuiruočių, kurias matote, yra tikrai sudėtingos ir išsamios, tačiau tai neturi būti tokia. Jūs galite gauti tą patį pranešimą su tatuiruotėmis, esančiomis riešo viduje, kaip ir visą Havajų saulėlydžio dalį.

8 – Karjera

Žmonės, kurie myli savo darbą, gali norėti tatuiruotes, atstovaujančias jų profesijai. Aš esu rašytojas, nėra šokiruojančio, ir kitas tatuiruotė, kurį planuoju, yra švirkštimo priemonė. Jei jums patinka tai, ką darai, galvokite apie kažką, kurį naudojate kasdien, ir įsivaizduokite jį paprasčiausia forma. Gydytojas gali gauti recepto simbolį Rx su tatuiruote. Muzikos mokytojas gali pasirinkti “treble” raktą. Jūs gaunate idėją.

Simbolinė tatuiruotė

9 – Koks yra jūsų ženklas??

Jei namuose nepateksite ryte, nesitikėsite dienos horoskopo, tai tatuiruotė tau. Tu esi tas, kuris su manimi gali praleisti penkias minutes ir žinau, kad būdamas Leo tik mano asmenybė. Jei norite, kad pasirinkta šio pasirinkimo versija, galite gauti Zodiako simbolį savo žvaigždės ženklui. Kai kurie norės šiek tiek detalių, todėl galėčiau pasiūlyti gauti gyvūną, kuris yra jūsų ženklas.

10 – paveldas

Žmonės, kurie didžiuojasi savo paveldu, gali pasirinkti simbolį, susijusį su savo tėvyne. Aš esu iš didžiulės airių šeimos. Visi trys mano broliai turi kažkur savo kūno tatuiruotus keturių lapų sukčius. Taip pat yra ir leprechauno. Gerai padaryta leprechauna gali būti sudėtinga. Bet keturių lapų dobilas yra labai paprastas dizainas, bet mums labai svarbus. Italai gali pasirinkti kryžių, nes dauguma jų yra katalikai.

  Garsenybių tatuiruotės - labiausiai žinomų Celeb tatuiruotės EVER

11 – gyvenimo būdo pasirinkimai

Jei esate vegetaras ar slaptai perpilate savo artimo pizza dėžes, jūs kažkam turi aistrą savo gyvenime. Naudokitės, kad surastumėte paprastą tatuiruotės idėją. Vegetariška tatuiruotė gali būti jūsų mėgstamiausias veggis. Jei naudojate picos dėžes, perdirbimo simbolis būtų geras pasirinkimas. Pagalvokite apie tai, kas jums labiausiai aistringa, ir į atminties vaizdą.

12 – širdis ir žvaigždės

Šie du dizainai yra įtraukti į dešimt geriausių moterų pasirinktų tatuiruočių dizainų. Jie yra ypač populiari kaip pirmasis tatuiruotės pasirinkimas. Širdelės ir žvaigždės yra pagrindinės dizaino formos, kurios gali turėti šimtus skirtingų reikšmių. Jie taip populiaria, kad gali būti sunku rasti dizainą, kurio jūs nematysite kieno nors kito, vaikštant gatvėje. Dėl to, jei norite unikalaus tat tai gali būti ne taip, kaip jūs norite eiti su savo dizainu.

Ar jūs gausite paprastą tatuiruotę?

Tatuiruočių dizaino pasirinkimas yra lengvai priblokštas. Tai ypač pasakytina, jei žinote, kad norite tatuiruotes, bet jūs neturite supratimo, ką gauti. Tai yra bendra problema tiems iš mūsų, kurie tapo priklausomi. Leiskite šiems pasiūlymams atsikratyti tolesnio tatuiruotės idėjos.