Pilnas Samoan tatuiruotės vadovas. Kas tai yra ir kaip jį gauti?

Samoa tatuiruotė arba "tatau", kaip ji tradiciškai žinoma, yra giliai susieta su Samoa kultūra. Tai daroma kaip pasididžiavimas savo paveldu ir kultūra. Siūloma galimybė būti tatuiruotiems jauniems Samoa vyrams yra labai didelė garbė. Daug kartų jauni vyrai turi rasti giminaičio, kuris yra vertas būti tatuiruotiems tuo pačiu metu. Amerikoje Samoan tatuiruotės dažnai vadinamos genčių tatuiruotėmis. Tribal tatuiruotės tapo vis populiaresni per pastaruosius keletą metų. Tačiau autentiški Samoan tatuiruotės nėra visai įprasti.

Baigti Guide to Samoan Tattoos. What is it and how to get one?

Pilnas Samoan tatuiruotės vadovas:

Kas tai ir kaip tai padaryti

Samoan tatuiruotės yra labai gilios prasmės ir kultūros tatuiruotės. Paprastai patiko, kaip jie atrodo, nėra pakankamai gera priežastis pasirinkti tokio tipo tatuiruotę. Svarbu gerbti tokios tatuiruotės rūšies kultūrą ir istoriją. Šie tatuiruotės tipai yra labai skausmingi net ir naudojant tatuiruočių pistoletus ar mašinas dėl detalumo, kuris yra įtrauktas. Tai ypač aktualu tuštiems žmonėms, kuriems nėra daug pagalvėlių po oda. Dėl šios priežasties jūs norėsite ilgai ir sunkiai galvoti apie savo sprendimą gauti Samoa tatuiruotę.

Kas tai?

Baigti Guide to Samoan Tattoos. What is it and how to get one?

Iš pradžių paskelbė
Ross Blackman

Samoan tatuiruotė tradiciškai atliekama su tatuiruočių šukomis. Amerikos tatuiruotės dažniausiai atliekamos su tatuiruočių pistoletais, kurie naudoja adatą, kad išstumtų odą ir įterptų rašalą. Samoan tatuiruotės atliekamos įdėdami tatuiruočių šuką ant lazdos galo, panardydami lazdelę į tatuiruočių rašalą, padėdami šukuotą ant odos ir nulenkti lazdą su šukomis, kad pripildytumėte rašalą į odą. Tai daroma pakartotinai, taigi vietoj to, kad išklausytumėte įprastą tatuiruočių pistoletą, girdėtumėte, kaip kartojasi du medienos gabalai. Palieskite, palieskite, palieskite, galiu išgirsti jį mano galvoje.

Gauti Nemokama Custom Samoan tatuiruotė Dizaino citata:
Riboto laiko pasiūlymas (spustelėkite nuotrauką)
Spustelėkite here to get your free custom tattoo design quote.

Samoa simbolika

Baigti Guide to Samoan Tattoos. What is it and how to get one?

Iš pradžių paskelbė
Jono vandenyse

Samoosai tatuiruočių metu naudoja tuos pačius genčių simbolius, kaip ir kai kuriuose jų vietinio meno kūriniuose. Šie simboliai yra visur Amerikos kultūroje. Šiandienos populiarioms marškinėlių kilmėms iš Samoa "tatau" yra daugybė išgaubtų linijų ir suklijuotų dizainų. "Tap Off" marškiniai, dėvėti profesionalių imtynių gerbėjų, yra viena iš labiausiai žinomų vietų, kur pamatysite šios tradicinės formos tatuiruočių genčių simbolius. Šiuos simbolius rasite ir audinių raštuose, ir tapetuose.

Ką tai reiškia?

Baigti Guide to Samoan Tattoos. What is it and how to get one?

Iš pradžių paskelbė
Michele Wilson

Kiekvienas Samoan tatuiruotes turi kitą reikšmę. Taip yra todėl, kad visi Samoan tatuiruočių simboliai turi skirtingas reikšmes. Jie turi daug genialių simbolių, tokių kaip galvos galvos, driežai, žuvys, vandenynas ir saulė. Vėžlys yra viena iš labiausiai paplitusių simbolių, rastų tokio tipo tatuiruotėje. Kiekvienas simbolis gali turėti 4 ar 5 skirtingas reikšmes. Polinezijos žmonėms vėžlio kriauklės gali reikšti vaisingumą, ramybę, ilgaamžiškumą ar gerovę. Tai reiškia, kad nors jūs turite tuos pačius simbolius kaip kažkas kitas su Samoa tatuiruotėmis, jūs negalite turėti tos pačios reikšmės. Tai praktiškai užtikrins, kad jūsų tatuiruotė bus tokia pati.

Ar tai turi reikšti kažką?

Trumpai tariant, ne. Jūsų tatuiruotė neturi turėti ypatingos simbolinės reikšmės, bet būkite pasirengusi pasakyti žmonėms gerą istoriją, jei jie to paprašys. Nėra nieko, nei matyti kažką neįtikėtino tatuiruotės, vaikščioti jiems ir paprašyti reikšmės už savo tatuiruotę tik girdėti, kad jie suplėšė idėją nuo kažkieno kito ir neturi joms ilgalaikės reikšmės. Dabar jūs ne tik atrodote dvasia, bet jei jūs sakote tai neteisingam žmogui, tai gali būti daugiau nei šiek tiek įžeidžiantis. Šios tatuiruotės turi istoriją ir kultūrą už jų. Jei nenorite parodyti pagarbos, atlikite sau malonumą ir pasirinkite kitą tipo tatuiruotę.

Kietasis būdas gauti autentišką Samoan tatuiruotę

Baigti Guide to Samoan Tattoos. What is it and how to get one?

Iš pradžių paskelbė
Gintaras L.

Norint gauti autentišką, tradicinį Samoan tatuiruotę, jūs turite būti jų bendruomenės dalis. Jūs turite dirbti, kad taptumėte priimtinu kaip vienas iš jų, o tai nėra lengva užduotis. Pagalvokite, kaip išmesti savo kaimynės šiukšles, pjauti jų kiemą, viską, ką galite padaryti, parodydami jiems, kad norite būti jų dalimi. Turite įrodyti, kad esate patikimi ir pasiryžusi jiems ir jų gyvenimo būdui. Šis priėmimo tipas yra vienintelis būdas gauti tatuiruotę iš tikros samojiečių bendruomenės. Tai gali užtrukti keletą metų priimti į vieną iš jų bendruomenių, tačiau kai tik jūs priimsite, tatuiruotė bus vėjas.

Lengvas būdas gauti Samoan tatuiruotę

Daugelyje tradicinių tatuiruočių parduotuvių Havajuose ir Floridoje yra žmonių, kurie buvo apmokyti senais Samoan tatuiruočių būdais. Jūs galėsite eiti į juos ir gauti tokio paties tipo tatuiruotę be viso sunkaus darbo, kuris atsiranda įsitvirtinant save į savo bendruomenę ir kultūrą. Jie naudoja tą pačią genčių simboliką ir metodus, bet jūs galite gauti tatuiruotę, nepraleisdami savo gyvenimo metų kitoje šalyje. Tai nereiškia, kad jūsų vietinis tatuiruočių menininkas negali padaryti praeinančio Samoa tatuiruotę. Bet koks padorus tatuiruočių menininkas gali pakartoti simboliką, naudojamą Samoa tatuiruotėse.

Samoan tatuiruotės priežiūra

Tradicinį Samoan tatuiruotę, atliktą su tatuiruočių šiaudais, reikės masažuoti tris kartus per dieną. Masažuojant tatuiruotę atskleidžiama bet kokia infekcija, priemaišos ar puseliai, surinkti po oda. Taip pat yra gera idėja plauti tatuiruotę kasdien. Tai daroma geriausiai su jūros vandeniu. Sūrus dezinfekuojančios savybės mažina skausmą ir patinimą. Norite išlaikyti savo tatuiruotę nuo tiesioginių saulės spindulių ir išlaikyti jį atvėsti, taip sumažindami infekcijos tikimybę. Būkite atsargūs, kad tatuiruotę nemierėtumėte, nes per daug vandens pasveiko lėčiau. Turėkite omenyje, kad bet kuri šviežiai tatuiruotoji oda iš esmės yra atvira žaizda. Įsitikinkite, kad atitinkamai elgiatės su ja.

Samoan tatuiruotės yra keletas sudėtingiausių kūno menų, kuriuos kada nors matysite. Už kiekvienos tatuiruotės prasmė yra asmeninė, ir galų gale tatuiruotė turėtų pasakyti istoriją. Jei norite ir galėsite išbandyti tradicinį ar šiuolaikišką būdą gauti šią tatuiruotę, turėtumėte didžiuotis, kad ją dėvėtumėte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 + = 69