101 “Genius” muzikos tatuiruotės, kurias norėtumėte gauti patys

Muzikos tatuiruotes galima suskirstyti į dvi pagrindines kategorijas, būtent: muzikos mėgėjai ir už muzikos kūrėjai. Pirmoji kategorija paprastai apima muzikinius užrašus ir ausines kartu su kitais vizualiai įdomiais elementais, tokiais kaip rožės, juostelės, širdys, kompaktinės kasetės ir tt. Be to, juose yra mėgstamiausių dainininkų grupės logotipai ir portretai.

Antroji kategorija labiau orientuota į muzikos instrumentus. Priklausomai nuo instrumento, kurį jie žaidžia, žmonės gauna smuiko tatuiruotes, gitaros tatuiruotes, būgnų tatuiruotes, bosinės gitaros tatuiruotes, mikrofonų tatuiruotes ir pan. Jie labiau domisi technine muzikos dalimi, nei tuo, kaip jauna.

Seniausi įrodymai, kad žmonės muziką davė ir klausė, kilo 200 m. Pr. Kr. Graikai turėjo galimybę atkreipti akcentus į tam tikrus žodžius, todėl jie skambėjo skirtingai ir ritminiai. Laikui bėgant, muzika įgijo vis daugiau vietos. Konfucijus, garsus filosofas iš Kinijos, savo giliuose raštuose paminėjo muziką. Jis priėjo prie išvados, kad mUsic gamina tam tikrą malonumą, kurio žmogaus prigimtis negali išsiversti be. 

Contents

Muzika tatuiruotės

Tai sakė Adomas Levinas muzika rimtai yra didžiausias dalykas žemėje. Jis žino, nes jis yra pop roko grupės “Maroon 5” pagrindinis dainininkas. Muzikiniai tatuiruotės yra mūsų meilės muzikai išraiškos būdas. Tatuiruotė, kuri kažkaip susijusi su muzikos idėja, yra kaip muzikos perkėlimas į vaizdus. Žinoma, kad muzikos įrašai tiksliai tai daro, tačiau yra ir įvairių simbolių, kurie gali padėti išreikšti savo jausmus muzikai.

Paprastos ar sudėtingos muzikos tatuiruotės gali išreikšti savo meilę muzikai apskritai, tam tikrą grupę ar dainininkę ir tam tikrą muzikos instrumentą. Galite būti tokie kūrybingi, kokie norite, projektuojant tatuiruotę, tačiau kol kas čia yra keletas puikių pavyzdžių!

50. Mylėk muzikos garsą

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Tai labai paprasta muzikos tatuiruotė, išreiškianti šio žmogaus meilę muzikai. Jis susideda iš širdies ir dulkių kontūro arba aštuntos pastabos. Aš nežinau, ar jis ypač mėgsta aštuntosios pastabos garsą, bet tai tik būdas suvienodinti idėją į simbolį. Šis tipo tatuiruotė gali būti įtraukta į minimalistinio dizaino kategoriją, nes tuo pačiu metu ji yra labai aiški ir prasminga. Myliu tai.

49. Groti, pristabdyti, praleisti ir perkelti

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Kitas paprastas dizainas, puikiai tinka riešui, tai ir išraiškingas tatuiruotė. Tai prijungta prie technologijos, kurią naudojame klausydamiesi muzikos. Yra žaismo, pauzės, praleidimo ir perkėlimo simboliai, kuriuos visus naudojame kiekvieną kartą, kai norime išgirsti muzikos garsą. Ar pakeičia pasirinkimą, kurį naudojate? Man patinka būti nustebintas mano įrenginys, bet tai ne taip, kaip aš nežinau kiekvienos dainos iš mano grojaraščio.

Gauti Nemokama Muzika tatuiruotė Dizaino citata:
Riboto laiko pasiūlymas (spustelėkite nuotrauką)
Spustelėkite here to get your free custom tattoo design quote.

48. Kūnas kaip kontrabosas

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Ši ponia tatuiruotė labai mažą savo kūno dalį, tačiau ji ją daug labiau pakeitė. Dėka puikios dviejų muzikos tatuiruotes, jos nugaros atrodo dabar kaip kontrabosas. Šis styginių instrumentas nėra tiksliai išreikštas, bet jei žiūrite į didesnį vaizdą, jos idėja yra nuostabi! Ji galėtų būti kontraboso grotuve arba ji galėtų būti šokėja.

47. Dvi širdies dainos

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Personalas ir keturi muzikos užrašai, du iš kurių sudaro veiduką veidui, yra puikus vestuvinių žiedų pakaitalas. Ši pora sukūrė tatuiruotes, kurios tikriausiai yra jų mėgstamos dainos dalis. Jie pridūrė įdomų elementą savo muzikos tatuiruotėse, būtent, kaklaraiščiuose. Naudodami nedidelę ir didelę kaklaraištį, jie sukūrė veiduko veidą. Aš vertinu jų kūrybiškumą ir jų šiuolaikinį būdą išreikšti savo meilę.

46. ​​Muzika yra sielos taupymo priemonė

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Rašydamas pranešimą mūsų kūnuose, kuriame kalbama apie muziką, yra toks pat geras kaip ir bet kuris kitas dizainas. Atrodo, kad ši mergina turėjo rimtų problemų savo gyvenime, o muzika visada buvo jai patogi. Sakydamas muzika išgelbėjo mano sielą yra gana rimtas teiginys, kurio negalima pamiršti. Man patinka kaligrafinis šriftas, kurį pasirinko giliai tatuiruotė.

45. Rammstein logotipas

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Rammstein yra vokiečių grupė, kuri dainuoja industrinį metalą. Jų logotipas yra tarsi tatuiruotė šioje mergaitei. Ji turi būti tarp jų didžiausių gerbėjų, nes ji pasirinko visam laikui rašyti savo odą su savo logotipu. Ji tatuiruotė ją arti savo širdies, todėl tai turi reikšti daug! Ši sritis nėra pernelyg atspari, bet ir nematoma. Aš žaviuosi savo pasišventimu šiai grupei, nes ji aiškiai nėra labai tatuiruotė su kitais juostos logotipais.

44. Dvigubas ragas ir gėlė

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Šis dizainas yra muzikos tatuiruotės ir indie tatuiruotės dalis. Indie yra trumpas nepriklausomas, o tai reiškia stilių, kuris nėra pagrindinis. Muzikos ženklas iš gėlės viduje yra G klavišas arba treble klampis. Nuo šiuolaikinių laikų jis plačiai naudojamas vokalinei muzikai. Dauguma žmonių to nežino, taigi jie paprastai naudoja jį kaip muzikos simbolį apskritai. Šis asmuo nėra nieko besimėgnio gerbėjas, todėl ji gali žinoti savo tikrąją reikšmę.

43. Geros linijos muzika širdyje

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Šią tatuiruotę rašoma technika vadinama plona linija. Tai savaime suprantamas ir labai kokybiškas detalių detalių dažymo būdas. Aš galiu identifikuoti daugybę muzikinių simbolių kaip širdies dalį, pvz., G klavišą, F klavišą, aštuntą pastabą, šviesos užrašus ir ketvirčio užrašą. Ji supranta, kaip sudėtinga muzika, taigi ji ne tik parodė savo meilę muzikai vienu simboliu.

42. Gitaros formos muzikos simboliai

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Įkvėptas pasirinkimas kaip dilbio tatuiruotė, šis gitaros vaizdas yra pilnas muzikinių simbolių. Palyginti su tatuiruote, apie kurį kalbėjome anksčiau, šis yra papildomas simbolis. Tiksliau sakant, tai yra tas, kuris atrodo kaip apostrofas. Tai yra kvapo ženklas. Per didelis įtempimas pagreitina mūsų širdies plakimą iki tachikardijos, todėl visada laukiami kvėpavimo takai! Išlenktas akordas atrodo itin bouncy!

41. Muzika, jungianti žmones

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Kai galite sinchronizuoti savo širdies plakimus ir mėgstamą muziką nugalėti kitam, tuomet tu gali būti baigtas. Ketvirtoji ir penktoji personalo linijos paverčiamos širdies ritmo simboliu, norint išreikšti jausmus. Du siluetai atrodo kaip šviesūs užrašai, skirti pabrėžti ryšį. Aš nesu įsitikinęs, kodėl pusė pastaba yra, bet manau, kad tai tik apie geresnių pusių paiešką. Labai liesti!

40. Meilė U2

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Įkurta 1976 m., U2 yra viena iš populiariausių juostų kada nors. Ši tatuiruotė vaizduoja vieną iš grupės logotipų. Per tą dešimtmetį jie neišnaudojo to paties logotipo, tačiau kiekvieną kartą jie atstovavo tam tikru momentu. Jie yra airiai ir dainuoja roko, todėl galbūt šis vaikinas mėgsta roko žanrą ar jis taip pat yra airis. Pirmąsias dienas atsiradęs šis logotipas buvo įspaustas į grupės oficialius daiktus. Tos horizontalios linijos turėtų būti sparnai. Muzika neleidžia tau skristi, žinoma, figuratiškai.

39. Lakštinė muzika kaip rožė

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Norėdami apibūdinti, kokia graži muzika yra, galite įrašyti muziką ir formuoti ją kaip rožę. Muzika yra muzikos įrašas, atspausdintas ant popieriaus arba parašytas ant personalo. Tai labai išradingas būdas parodyti vaizduose, kiek muzikos jums reiškia. Man patinka, kad šis asmuo išlaikė dizainą paprastą ir sutelktas į pranešimą, o ne į vizualinį šedevrą.

38. Taika, muzika ir gėlė

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Šiek tiek pasikeitė, šis G klavišas atrodo gražiai šalia apelsinų gėlių. Rakto viduryje yra taikos simbolis. Muzika yra rami ir graži, todėl tatuiruotė yra prasminga. Atrodo, kad tam tikram asmeniui pritaikytas dizainas, kuris nėra paimtas iš tatuiruotes užpildytų albumų. Ši moneta ten yra su tikslu. Tai skirta suprasti, koks didelis yra tatuiruotė.

37. Negabaritinės garsos didelės ausinės

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Šios ausinės nėra gyvenimo dydis! Jie yra gerokai didesni! Man vis dar patinka, kaip šis didžiulis dizainas atrodo ant šio vyro šonkaulių. Jis tikrai yra aistringas muzikos klausimais ir jis mėgsta aiškų garsą. Šios ausinės tipui paprastai būdingos atminties putos, užtikrinančios ilgą, patogų dėvėjimąsi. Jis patogiai dėvins savo tatuiruotę po to, kai jis išgydys!

36. Sukasi muzikiniai elementai

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Ši vizualiai patraukli kompozicija apima keletą muzikinių elementų. Tarp muzikos tatuiruotes, kuriose yra daugiau nei du muzikiniai instrumentai, šis yra kaip širdis; kaip ir. Kairėje pusėje yra darbuotojai, turintys muzikinius užrašus ir dalį G klavišą, o dešinėje pusėje yra pianino raktų ir gitaros dalis. Aš negaliu pasakyti, kokia kūno dalis buvo užsipildyta rašalu, bet man patinka visas vaizdas!

35. Neveikia giesmės diena

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Ši tatuiruotė yra muzikinio instrumento, kaukolės ir logotipo derinys. Pažiūrėjau į logotipą ir priklauso bendrovei. Tos įmonės savininkas yra tas, kuris gavo šią tatuiruotę. Jis yra kūrybingas kolegas, nes jis tokiu kietu būdu sujungė cukraus kaukolę ir gitara. Aš žinau, kad gitara yra netiksli, nes jos akordai nėra tinkamai sugriežtėjami. Visų šių prasmė yra per asmeninė, kad pasakytų.

34. Dainavimas kartu su žvaigždes

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Remdamasis šio tatuiruotės detalėmis, asmuo, kuris jį įsigijo, yra vokalistas. Mikrofonas nėra vienintelis elementas, galintis jam arba jai duoti. Žvaigždės simbolizuoja norą būti sėkmingu ir tik profesionalai gali žinoti, kad # nėra nieko hashtag, bet akių pastabų simbolis. Trisdešimt antrojo pastabos buvimas taip pat yra žinių ženklas. Trisdešimt antroji pastaba yra viena su dviem vėliavomis.

33. Dieviški garsai raudonoms lūpoms

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Nėra šios muzikos tatuiruotės paslapties. Moteris nusprendė įklijuoti savo aistą ant odos arba jos meilės moters balsams vaizdą. Garsas ateina iš gražiai apibrėžtos burnos; jis yra aštrus ir prasideda taškiniu ženklu. Tai reiškia, kad užrašo trukmė pratęsiama pusė. Taigi įsivaizduokite moters balsą, kuris palaiko užrašą. Aš susiedauju tai su ramybe ir ramybe. Ar tu?

32. Kompaktiška kasetė su pranešimu

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Kompaktiškos kasetės ar garso kasetės buvo madingos iki 90-ųjų pradžios, kai pasirodė kompaktiniai diskai. Nemanau, kad šis asmuo yra senas, bet jis ar ji gali rasti šią juostą, atstovaujančią muzikai. Pridėtas pranešimas teigia, kad mano gyvenimas yra muzika. Galime lengvai padaryti išvadą, kad muzika yra gyvenimas, nepriklausomai nuo to, kokio formato mes naudojamės klausytis. Mes net nenaudojame kompaktinių plokštelių šiomis dienomis, taigi viskas susiję su muzika.

31. Meksikos gitaros dainininkė

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Atsižvelgdami į šio dainininko veidą, mes galime daryti išvadą, kad jis yra meksikietis. Jis taip pat rūkė cigarą, faktą, kuri taip pat gali būti susijusi su Meksiku arba, dar geriau, su Kuba. Jo veido išraiškos sako daug apie tai, kiek sielos jis įneša į jo muziką. Galbūt tas, kuris jį pasiėmė, vertina aistringą dainininką, kuris gali sukelti emocinį susidomėjimą.

30. Muzika glamonėja širdį

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Personalas, turintis muzikinių pastabų, supa ryškiai raudoną širdį kaip juostelę. Tai atrodo subtilus ir širdies atšilimas. Balti akcentai atrodo taip malonūs, kad jie užrašo spindesį. Tai yra viena iš moteriškos muzikos tatuiruotės, puikiai atrodanti kažkieno dilbio, riešo ar kulkšnies. Renkantis mažą tatuiruotę geriausia nenaudoti toje vietoje, kurioje tatuiruotės tinka geriau.

29. Aukštakrosnių muzika

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Gedulingas ir moteriškas, šis tatuiruotė atrodo seksualus! Atrodo, kad ši moteris dėvi kojines, o iš tikrųjų ji nėra. Vietoj šlaunų aukštos kojinės, ji dėvi muziką įkvėpusią tatuiruotę. Juostelėje yra simfonija nestabilių muzikinių pastabų, kurios uždaro lanką. Šiam dizainui net nereikia spalvų, nes ji tiesiog išsiskiria. Ar jūs išdrįstų pasirinkti tokią tatuiruotę?

28. Rožės ir mikrofonas ant šlaunies

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Ši tatuiruotė nėra tokia drąsus, kaip ankstesnė, bet vis tiek atrodo fantastiška! Rožės yra moteriškos, o mikrofonas suteikia daugiau galimybių! Mikrofonas yra senamadiškas, bet gražiai tatuiruotas su visomis reikalingomis detalėmis. Aš nesu įsitikinęs, ar žmonės vis dar naudoja tokio tipo mikrofoną, bet žinau, kad tai kažkada buvo dalis dainavimo įrangos.

27. Dvigubas akvarelių akmuo

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Ar šis kontrabosas nepanaikina akvarelės? Išlaiko originalios spalvos dalis, taip pat pamirkta mėlyna, turkio spalva, rausva ir raudona spalva. Tikra spalvų simfonija, ši tatuiruotė išreiškia atsidavimą ir meilę muzikai. Niekas niekuomet negalės išsirinkti didelio dizaino kažką, kas jam ar jai yra mažai. Man tai yra didesnis nei norėčiau, todėl galbūt turiu rasti priemonę, kuri geriau atitiktų mano skonį.

26. Maksimalus būgno komplektas

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Kaip atviras portalas kitam matmeniui, šis baliono rinkinys paslaptingai pasirodo iš juodosios skylės. Šios tatuiruotės kontūrai yra griežti, o tai tiktai atitinka būgnų formą. Šiek tiek pernelyg nuobodu pagal savo skonį, šis dizainas atrodo gražiai, tačiau jis nesukelia jokių tam tikrų jausmų. Būgnų grožis yra neginčijamas, bet manau, kad jūs žinote, ką aš turiu galvoje. Palieskime cimbolus!

25. Mikrofonas ir ausinių derinys

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Juoda ir balta realistinė tatuiruotė, ši viena remiasi daugybe šepečių darbo. Muzikos tatuiruotės, kurias sudaro šis derinys, yra labai vertinami dėl jų prasmės ir išvaizdos. Garsas, kuris vaizdine prasme eina į mikrofoną, išeina iš ausinių. Muzikos garsas sklandžiai plinta ir pasiekia ne tik mūsų ausis, bet ir mūsų sielas. Tai reprezentacinė tatuiruotė muzikos kategorijai.

24. Subtilus rankas ant garso stipriklio

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Mikrofonas iš esmės yra garso stipriklis. Vokalistus reikia kiek įmanoma aiškiau išklausyti kuo daugiau žmonių. Tačiau ši priemonė tampa daug daugiau tiems, kurie dainuoja. Ar pastebėjote, kaip ši medžiaga yra subtili, kai laikote mikrofoną? Norėčiau pasakyti, kad jis turi labai trapų daiktą, kuris gali atsikratyti bet kokio laiko, ar kūdikio, o ne tvirto mikrofono. Tai yra visa aistra.

23. Smegenų skambesys

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Fiddler ar smuikas turi tik keturias eilutes. Jei šiuo metu grosite smuikinę dainą savo galvoje, ar nesidomi jo sudėtingumu? Tik subtilios rankos, tokios kaip tatuiruotės ir puikus protas, gali pagaminti tokią įtakingą muziką tik keturiomis eilėmis. Labai gerai yra ir dažymo darbas. Ne daugybė tatuiruotės menininkų pavyksta paversti rankas, bet tai yra puikus. Vienas iš gražiausių muzikos tatuiruočių, kurį aš pamačiau tiriant šį pranešimą.

22. Šiuolaikinė juostos ir garso grotuvo tatuiruotė

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Nors šios muzikos tatuiruotės elementai yra daugiausia seni arba pasenę, pats stilius yra modernus. Šis vaikinas tikriausiai norėtų prisiminti mišrias juostas ir geto muziką, nes jis parašė šiuos žodžius ant jo odos. Taip pat yra kasetinio grotuvo ir juostos, taip pat oranžinė rodyklė tarp jų, nukreipta į vietą, kurioje turėtų būti lipnia juosta. Manau, kad šis tatuiruotė yra originalus ir kad, net jei jo reikšmė yra akivaizdi, tai jam labai svarbu.

21. Punk roko kaukolė yra beprotiška

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Gražus krūtinės ląstelė, ši tatuiruotė šiek tiek atrodo, nes dėl kaukolės. Tačiau kaukė yra tokia nekalta, kad plaukai dažomi vaivorykštės spalvomis. Jo šukuosena atskleidžia savo tapatumą kaip “punk-rocker”, o gitaros atskleidžia savo meilę muzikai. Tikriausiai viena badas panele, šio tatuiruotojo dėvėtojas puikiai išreiškė savo asmenybę. Linkiu, kad turėčiau drąsos daryti tą patį!

20. Kur žodžiai nesėkmingi, kalba muzika101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Tatuiruotė, kuri plinta ant šios moters, yra sudėtinga. Be gitaros ir labai apgalvotos žinutės, ji taip pat apima kaukoles, rožes ir sparnus. Kaukolės gali neturėti jokio ryšio su mirusiu kažkas brangus. Jie gali tik prisidėti prie gyvenimo ir mirties dvilypumo už žodžių ribų. Muzika neapsunkina, kai kalbama apie liūdesį, liūdesį ir kitus jausmus. Ši violetinė gitara, atrodo, priklauso. Aš nieko nepakeisiu apie tatuiruotę.

19. Muzika turi įtakos gyvenimui

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Gitara, kuri virsta medžiu, gali reikšti daug dalykų. Manau, kad pagrindinė idėja yra ta, kad muzika yra siela. Giliai pagrįsti šaknys yra sveiko medžio pamatas, taigi gera daina turi tvirtų žinių, grojant instrumentą ir muzikos kūrimą. Gitara pati neatrodo išgalvota, nes ji turi išreikšti principą.

18. Muzikanto meilė

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Šio žmogaus veido išraiška yra neįkainojama! Tai tikrai rodo meilę ir turinį gitaros, kurią jis laikosi. Kadangi jis gali kurti 6-styginių gitara, jis turi būti gana talentingas menininkas. Aš nežinau, ar jis yra garsus, ar ne, bet man buvo labai sužavėta, kaip gerai jo emocijos buvo užfiksuotos šiame dizaine. Pagarbiai tatuiruočių menininkui, kuris sugebėjo paryškinti jo veido savybes! Aš taip pat vertinu tatuiruočių apyrankių ir rankinių laikrodžių atsidavimą, nes jie dažniau vaizduoja tą žmogų.

17. Paukščio daina101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Muzikos tatuiruotės gali būti tokios gražios! Yra žinoma, kad kai kurie paukščiai dainuoja gražias dainas, tokias kaip mockingbird, canary and sopranas. Aš nesu įsitikinęs, kokia tai yra paukštis, bet manau, kad tai atrodo daug kaip mockingbird. Darbuotojai užpildyti daugybe trumpų užrašų ir akcentų be įprastų ritmų. Paukščių gebėjimas dainuoti yra įgimtas ir unikalus iš vienos rūšies į kitą. Gal tai yra priežastis, dėl kurios kažkas galėtumėte nuolat pasiimti šį dizainą ir rašalą. Jei matėte bado žaidynės, tu tikrai žinai, kaip skamba mockingbird.

16. Kokybiškos muzikos pavadinimas

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Marshall yra muzikos įrangos gamintojas, kuris yra labai vertinamas dėl savo kokybiškų įrankių. Akivaizdu, kad šis vaikinas yra didelis šios prekės ženklo gerbėjas, nes jis nepaliko jokių jo tatuiruotės detalių. Jis turi du panašius tatuiruočių ant skirtingų rankų, vieną vaizduojančią gitaros ir stiprintuvo tipą, o kitą – kitą gitaros tipą šalia to paties ampinio modelio. Jis, be abejo, yra muzikantas, turintis tatuiruotę, kuris daug pasako apie jį ir jo aistra.

15. Gramofonas beveik gyvenimo dydis

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Kalbant apie muzikos tatuiruotes … tai yra gana EPIC! Gramofonas buvo išrastas devyniolikto amžiaus pabaigoje ir yra muzikos grotuvas, kuris jau nebepasinaudojamas klausytis muzikos. Gramofonai, kurie buvo išsaugoti, daugiausia eksponuojami muziejuose arba yra asmeninių kolekcijų dalis. Šio vaiko tatuiruotė yra tokia didelė, kad manau, kad tai beveik tokia pat kaip ir gyvenimo gramafone. Jis turi būti tikrai į jį, nes jis nusprendė padengti savo krūtinės ir abs su jo įvaizdį! Leisk muzikai groti!

14. Kvalifikuoti pirštai žaisdami fortepijoną

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Ši tatuiruotė atrodo iškirto iš senojo filmo. Muzikiniai tatuiruotes, kurie atrodo taip realistiškai, yra emocionalūs. Galima pasakyti, kad keli muzikos simboliai ir paukštis yra puikus derinys. Tačiau, kai pažvelgsite į šį konkretų piešinį, galite suprasti, kad joje yra didesnė emocinė apkrova. Subtilus mėlynas atspalvis prisideda prie senojo jausmo, kurį gaunu.

13. Atvirkštinis muzikos leidinys

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Aš nesuprantu, kaip skamba šio vaikino mėgstamiausias ritmas, bet aš žinau, kaip tai atrodo. Tokios muzikos tatuiruotes yra naujovė. Žmonės ką tik pradėjo tatuiruočių tokio tipo garso atstovavimą. Tai vis dar laikoma nauja ir kieta, todėl turėtumėte gauti vieną, kol ji tampa senomis naujienomis. Aš žinau, aš norėčiau! Negalima apsiriboti tik savo klausos naudojimu, kai taip pat galite naudoti ir savo regėjimą!

12. Saulėlydžio spalvos kontrabosas

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Ar žinote, kada, kai saulė išsirikia, dangus tampa rausva ir geltona, o kartu – du? Būtent tai aš pamačiau, kai pažvelgiau į šią tatuiruotę. Tai tikrai ne laikas, kai kontrabosas eis miegoti, ypač ne tada, kai jis atrodo taip gerai. Dėl akvarelės technologijos gautas efektas yra gana uždegantis.

11. Aš (širdies) ausinės

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Garso eina per orą, mūsų ausyse, smegenyse ir, svarbiausia, mūsų širdyse. Muzika – tai gyvenimas tiems, kurie žino, kaip tai vertinti ir naudoti juos naudai. Anatomiškai teisinga širdis su pora ausinių yra ne tik malonumas pažvelgti, bet ir metafora. Muzika gali išgydyti sergančią širdį, bet ji tikrai gali išgydyti širdį. Šis žmogus turėjo daug drąsos, kad tokią didelę tatuiruotę patektų tokioje skausmingoje srityje, kaip ir šonkauliai! Vienas iš labiausiai judančių muzikos tatuiruotes.

10. Įterpti gramofoną į mano širdį

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Norint pagaminti muziką reikia žinoti. Jis arba ji turi žinoti, kaip žaisti instrumentą ir turėti kitas teorines sąvokas. Nors visi aukščiau išvardinti dalykai yra svarbūs, galutinis rezultatas negali būti paliesti, jei jis nėra iš širdies. Šie dalykai buvo gražiai išreikšti šioje tatuiruotėje. Širdis, kartu su gramofonu, yra visa tai apie emocijas, kurios garso skleidžia per didžiulį kūgį.

9. Muzika plinta per kūną

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Šokis yra ne vienintelis būdas, kaip mes galime leisti muzikai tekėti per mūsų kūnus. Gitaristas / vokalistas iš šios tatuiruotės išreiškia daug pyktį. Jis atrodo, kad jis ketina sudaužyti tą gitara, bet nemanau, kad jis tikrai to padarė. Muzika gali mums padėti atsikratyti neigiamų jausmų ir energijos. Kai manau, kad mano kūne sukaupta per daug neigiamos energijos, aš einu šokti. Ši muzika tatuiruotė yra puikus būdas perduoti emocijas.

8. Langas prie muzikos

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Muzikinės tatuiruotės yra tokios įvairios, kad sukuria keisčiausius rezultatus. Šis ratas atrodo, kad jis siūlo įžvalgą kitam matmeniui, kuriame fortepijonas laukia, kol bus grojamas. Gėlės atsiranda už jo. Abi yra ne sujungtos, o iš dalies sutampa. Šiuo atveju ideali pusiausvyra tarp šaltų ir šiltų spalvų, tai daro šį dizainą darnų.

7. Išleistas gramofonas ir rožė

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Bet koks garso grotuvas yra muzikos mylėtojo pasiaukojimas. Kai turite laisvę pasirinkti pasirinktą garso grotuvą, kad toks spalvingas ir gražus, jūs ketinate jį rėpti ar tatuiruojate ant jūsų odos. Šis asmuo pasirinko antrą variantą. Muzikos tatuiruotės ne visada yra gilios ir pilnas prasmės. Jie kartais mieli ir spalvingi, priklausomai nuo naudotojo skonio ir asmenybės.

6. Prancūzijos ragas įsiplies į odą

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Jei manęs paprašysi, Prancūzijos ragas beprasmiškai tapo šio asmens dalimi, taigi jis ar ji norėjo pažodžiui tai parodyti. Skrudinta oda ir muzikos instrumentas – tai derinys, kuris pasakoja daug. Vizualiai kalbant, atrodo, kad oda auga per Prancūzijos ragų, kaip piktžolės auga virš daiktų, kuriuos palieka ant žemės. Jie tampa vienijančiais. Prancūzijos ragas naudojamas džiazo muzikai kurti ir žaisti.

5. Neo-tradicinis medinis būgnas

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Tai yra neo-tradicinės tatuiruotės detalus vaizdas. Muzikos tatuiruotės yra pritaikytos bet kokiam tatuiruočių stiliui. Šis vaizdas atrodo šiek tiek animacinis, todėl jo negalima įtraukti į tradicinių tatuiruočių kategoriją. Aš nesu įsitikinęs, kas virš medinio būgno, bet manau, kad tai erelis ar kitas panašus paukštis. Jis laikosi prie būgno su savo nagais, kaip būgnas yra tikrai svarbus.

4. G griuvėsis saugo du raudonus paukščius

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Aš nuoširdžiai abejoju, ar bet koks filialas natūraliai gali augti G gnybto formos. Tačiau idėja yra labai įkvėpta, nes tai rodo, kad muzika yra gyvenimas. Lapeliai, gėlė ir tai, kad du gana raudingi paukščiai lieka ant gelio šakos, yra traukos, vaisingumo ir stabilumo požymiai. Raudoni paukščiai nėra įprasti realiame gyvenime ar tatuiruočių gyvenime. Jei norite pamatyti daugiau paukščių tatuiruotes, galite peržiūrėti šią nuorodą http://www.tattoo-models.net/90-astonishing-bird-tattoos/.

3. Puikus portretas dainininkės

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Šis portretas yra žandikaulis! Aš tikrai negaliu patikėti, kaip tai iš tikrųjų atrodo! Prieš žiūrėjau nuostabias muzikos tatuiruotes, o aš žinau, kad tai įmanoma, bet aš vis dar esu labai nustebęs, kai pažvelgiu į tokį meno kūrinį! Asmuo, kurio veido tatuiruotė, yra Daveas Grohlas. Jis yra žinomas kaip “Foo Fighters” vokalistas. Tiesą sakant, jis buvo ir Nirvanos būgnininkas, ir jis yra žinių apie kiekvieną lygį, kai kalbama apie muziką. Tikrai sudėtingas menininkas, jis turi būti įkvėptas asmeniui, kuris gavo šią tatuiruotę.

2. Mylėk elektrinį bosą

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Ši konstrukcija skirta elektriniam bosui. Be to, kai elektrinėje juostoje yra įtrauktas piešinys, taip pat yra rašytinis skirsnis, kuriame paminėta elektrinis bosas. Be to, šis didelis juodos muzikos simbolis yra F klavišas, dar vadinamas “bass clef”. Todėl ši šiuolaikinė tatuiruotė sukasi aplink šio asmens mėgstamą instrumentą, ty elektrinį bosą.

1. Kūno formos, naudojamos kaip gitara

101 Genius Music Tattoos That You'll Want to Get For Yourself

Oho!! Kalbant apie muzikos tatuiruotes, tai yra gana ypatinga. Ši mergaitė pasinaudojo savo kūno formomis ir padarė ją atrodytų kaip gitara. Ji tatuiruotė visas klasikinės gitaros dalis ant nugaros, išskyrus jo kontūrus. Jos kūnas veikia kaip minėto stygos instrumento kontūrai. Nors tai nėra tikros eilutės ir frets, jos idėja yra originali ir protinga. Tikiuosi, ji išlaikys savo fizinę išvaizdą per metus ir dėvėti savo tatuiruotę pasididžiavimu!