Pagrindinis laikinų tatuiruotės vadovas

Laikinosios tatuiruotės. Tatuiruotė yra meninis būdas parodyti savo asmenybę, savo stilių ir jūsų pageidavimus. Vienintelė problema yra tai, kad jūs negalite būti tikri, ar norite "parodyti savo asmenybę" likusiam jūsų gyvenimui, ar ne, ir jūs galbūt norėsite išbandyti tai pirmiausia ... žinote, tik norėdami pamatyti, ar jums tai patinka. Na, turime jums gerų naujienų, turite galimybę: laikinas tatuiruotes.

Laikina tatuiruotė yra tatuiruotė, kuri su laiku išnyks. Jis taip pat turi mažiau šalutinių poveikių, palyginti su nuolatiniu. Suklastotos tatuiruotės buvo naudojamos per metus kaip kosmetikos forma ir nuslėpti kūno randus.

Teminiai tatuiruotės esminiai elementai:

Laikinosios tatuiruotės gali trukti iki savaitės ar dviejų. Tai priklausys nuo tatuiruotės vietos ir pasirinkto tatuiruotės tipo. Kaip ir kur ji taikoma, taip pat nustatoma, kiek laiko ji tęsis ant odos (akivaizdu, kad jei trūksta daug, kur ją įdėsite, tai gali trukti ilgiau). Jei norite, kad tatuiruotė tęstųsi ilgiau ir atrodytų, patrauklesnė, tada įsitikinkite, kad ją naudojate sausai ir švariai odai, be losjono ar aliejaus. Pasirinkite kūno dalį, kuri yra raukšlių ir sklandžiai. Todėl, jei esate plaukuotas tipas, stenkitės atsikratyti nepageidaujamų plaukų, kad pasiektumėte patenkintų meno kūrinių.

Kad jūsų laikinas tatuiruotes galėtumėte išlaikyti ilgiau, jums reikia jį suprojektuoti kūno daliai, kuri nėra atspari drabužiams ar diržams, nebent jūs norite pritaikyti dizainą iš originalo. Jūs neturite praleisti savo dušo ar vonios, nes baiminasi, kad laikinas tatuiruotes atsitraukia. Tiesą sakant, laikinieji tatuiruotės nepakeis jūsų gyvenimo būdo, pavyzdžiui, plaukimo. Kai pritaikomas, jis tampa atsparus vandeniui, todėl jo negalima ištrinti muilu ir vandeniu. Nors tai gali būti lengvai pašalinta, nulupus kūdikių aliejų, alkoholį ar rankų dezinfekavimo priemonę ant tatuiruočių srities.

Po tatuiruotės pritaikymo turite rūpintis savo oda.

Kūdikių miltelių taikymas pažymėtame plote padės absorbuoti natūralius kūno aliejus, dėl kurio gali sumažėti tatuiruotės kokybė. Kad jūsų tatuiruotė išliktų iki numatyto įvykio, įsitikinkite, kad purškiate ant jo kelias lakas. Būkite atsargūs dėl gaminio sudedamųjų dalių, galinčių sukelti alergijos reakciją. Kruopščiai subraižant kūną, jūs galite pasimėgauti savimi, bet tai nėra sveika spalva ant jūsų odos paviršiaus. Raugiai traukdamas odą gali sutrikdyti tatuiruotę.

Įsitikinkite, kad pasirinktų laikinų tatuiruočių tipas yra saugus ir netoksiškas, kad išvengtumėte žalos jūsų odai. Nėra garantijos, kad laikinas tatuiruočių pasirinkimas yra saugus. Todėl įsitikinkite, kad naudojami dažikliai yra FDA sertifikuoti ir produktas atitinka žaislų ir kosmetikos gaminių saugos standartus. Jei ketinate tam tikrą ceremoniją įsivežti laikiną tatuiruotę, geriausia ją pritaikyti tą pačią dieną geriausiems rezultatams. Nors chna tatuiruotė gali sukelti alergijos reakciją, ji yra labai ilgalaikė ir gali būti naudojama ar taikoma būsimam įvykiui.

Airbrush tatuiruotės

puikiai tinka aktoriams, nes net po dušo jie gali grįžti kitą dieną, atrodydami lygiai taip, kaip jie padarė praeitą dieną. Tačiau, norint, kad būtų sukurta tobula oro pistoleto tatuiruotė, ją pritaikius asmuo turėtų trafaretą pastatyti vienoje vietoje ir vengti jo judėti. Kiek jūsų kūne yra sričių, kuriai labiausiai patinka, ne visi jie idealiai tatuiruotiems. Prakaito vietos, tokios kaip pagal kelius ir gale, negali gerai dirbti su laikinais tatuiruotėmis. Taip yra todėl, kad jūsų kūnas šiuose rajonuose sukuria daugiau šilumos.

Visada laikykitės nurodymų, esančių laikinose tatuiruočių pakuotėse. Tai ypač svarbu, jei ją taikote patys. Jums nereikia naudoti per daug vandens ar per mažai. Jei tatuiruotė yra per daug sunku nuvalyti, tai reiškia, kad jam reikia daugiau vandens. Jei turite įsitikinę, kad turite jautrią odą, pasitikėdami, kai naudojate naują produktą ant odos. Tai ypač pasakytina apie chną. Žinoma, kad šis produktas sukelia alergines reakcijas daugeliui žmonių, todėl prieš pradėdami naudoti chną visada atlikite išankstinį tyrimą, kad nustatytumėte, ar esate alergiškas šiam produktui.

Gauti Nemokama laikina tatuiruotė Dizaino citata:
Riboto laiko pasiūlymas (spustelėkite nuotrauką)
Spustelėkite here to get your free custom tattoo design quote.

Laikina tatuiruotė

Tikslinga visada ieškoti tatuiruočių dizaino kilmės, kurį norite turėti, prieš pritaikydami ją ant odos. Nors laikinieji tatuiruotės su laiku išnyksta, dizainas, kuris prieštarauja žinutei, kurį norite pavaizduoti, gali išprovokuoti kažką kitokio pobūdžio nei visuomenei. Kiekvienas dizainas turi savo prasmę. Galite tinkinti savo kūno meno kūrinius, kurie gali pagirti jūsų numatytą tikslą. Katalogai ir internetinės tatuiruotės galerijos gali padėti jums sukurti kūrybines ir unikalias idėjas. Gerai dirbate su gamintojais, kurie priima tinkintus dizainus. Prieš siųsdami savo kūrinius įsitikinkite, kad paklausite, kiek laiko užtruks galutiniam produktui gauti. Tai svarbu, ypač jei jums reikia tatuiruotės, pritaikytos per tam tikrą laikotarpį.

Negalima pasirinkti nieko tatuiruotės ant odos. Tai gali atrodyti įdomus eksperimentuoti, nes po to, kai visas laikinas tatuiruotes galima lengvai pašalinti, jei visas procesas užtrunka. Tačiau jūs turite prisiminti, kad tai yra jūsų oda, o jei ne padaryta atsargiai, ji gali palikti jus apgailestavimą. Atlikite savo namų darbus, ieškodami gerbiamo tatuiruočių menininko, kuris per daugelį metų pritaikė kūno meno kūrinius daugeliui žmonių. Jei neturite idėjos, nuo ko pradėti, visada galite patikrinti internete rekomendacijomis arba paprašyti draugų ar giminaičių, ypač tų, kurie turi tatuiruotes.

Ar jūs gaunate savo laikinąją tatuiruotę??

Laikinosios tatuiruotės puikiai tinka, jei norite kažko, dėl kurio galite atsikratyti, kai baigsite tai. Skirtingai nuo nuolatinių tatuiruočių, šis yra puikus žmonėms, kurie bijo skausmo. Naudodami pirmiau pateiktą vadovą galėsite protingai pasirinkti laikiną kūno meną, atitinkančią jūsų poreikius. Tačiau turėtumėte nepamiršti dirbti pagal savo biudžetą. Laikinosios tatuiruotės skiriasi skirtingomis kainomis ir tikrai galite įsigyti tą, kuri tinka jūsų kišenėje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 − = 85